CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sham-xv1986

Kisah Aku Disihir…

Close [Copy link]
Inche TT
i loike ur story...Best dan senang faham
Manusia bila dah berdendam..

ayoyo karawaleyyy...so serem

kalau cite si nora hantu milo tu ada lah jugak lawak2 sket.
cite yang ni serammm sungguh.

patut bagi playboy2 yang lain baca cite ko ni TT.
bagi insaf sket

KyraKnightley posted on 13-11-2012 07:53 PM
Inche TT
i loike ur story...Best dan senang faham
Manusia bila dah berdendam..

tenkiu2~ tu la bile dendam da mengusai lebih dari akal

rolypoly posted on 13-11-2012 10:06 PM
kalau cite si nora hantu milo tu ada lah jugak lawak2 sket.
cite yang ni serammm sungguh.

haha... semoge kalau ade yang bace tu insaf la eh... hehehe...

sham-xv1986 posted on 14-11-2012 02:15 AM
haha... semoge kalau ade yang bace tu insaf la eh... hehehe...

salam TT.. gigih sy selak 5pages..hehe..tahniah TT, skali lg mmg gaya penceritaan mnarik
siap ada penanda wacana dan lain2 lg..mmg thums up
kisah TT nie buat rasa mcm2.. geram (sikap playboy TT dulu), seram (dgn ular, pontianak dan yg berbulu tu)
itula kn, klu xde iman, mmg sanggup buat mcm2, wlupon snri tau bnda tu syirik...syukur, Dila skrg pon dh pakai tudung..

kakak sy pon prnah jd mcm TT..tp kes mcm ringan skit..now dah ok, dan org skeliling dh tau crita sbnr..org yg dengki guna bomoh siam sgala bagai.. mmg org baik (kakak sy ustazh), mmg org dengki kn.. itula, iman nipis mcm kulit bawang..

now, mcm mane TT.. x contact dh ke dgn first love TT tu..ain ke nmnye..ehehe

Follow Us
lagi satu terbaekkk.. tak tau lah betul ke idak, tapi dari apa yg saya tgk kl seseorang tu berilmu, dugaan untuk dia lebih sket dari org normal nih... so ni rasanya cobaan bagi TT lah.. alhamdulillah dah okay semuanya - walaupun rasanya masih perlu mempatchkan apa yang lum berapa nak katup dlm diri TT tu.

sham-xv1986 posted on 12-11-2012 08:09 PM
tenkiu2... heheh

at least kau tahu sapa yg buat tp aku lagi lak sayu sbb aku x kenal pun hamba allah tu. bukan nak check betul ke idak ke?
terus serang aku dengan patung siap cucuk satu badan lagi, dah 3 kali dalam 3 tahun aku terima benda2 nie. last sekali pas raya, selit surat aje kat pintu umah mak aku. isi surat tu mintak maaf sbb salah org. Sedih ati aku sbb aku x tahu sapa org tu. cuma nom lama dalam phone arwah abg dia. manalah aku tahu nom hp lama tu ada pada arwah tu. sebagai org islam, walaupun aku x sebaik mane, aku tetap maafkan walaupun ada sedikit terkilan dihati. aku x pernah buat org mcm pun, melainkan mintak kat ALLAH SWT aje. itu dah cukup.

lebih berhati2 pasni.....

Best baca...

aku nak share pengalaman aku sendiri.. harap jadi iktibar buat suma yew.. bukan nak aib kan diri sendiri.. tapi korg pk sendiri then percaya la.. Allah punya kuasa semuanya..

aku kenal sorg mamat ni.. aku namakan dia A.. ktorg kawan selama 4 taon then decide tunang setaon.. tapi jodoh x panjang 2 minggu sebelum nikah A minta putus. kisahnya panjang.. xyah la aku cerita akan mengaibkan pihak masing2.. anggap je xde jodoh..

tapi bese la kan.. aku ni pompuan, xnak malu.. sebab da tempah suma bagai.. then keje lak 1 tempat.. malu siot.. duit aku pun da berabis byk nan dia.. sayang pnye pasal la kan.. agak kebodohan aku di situ..hahahhaha.. aku menangis cam org gila masa dia cakap tu. pastu dia kata pemili A nak datang ujung minggu tuk bincnag nan pemili aku.

then, ada sorang la.. kira orang terdekat ngan aku.. aku namakan B.. B ni ajak aku.. dia kata kita ikhtiar la.. then jumpa sorang kakak ni.. aku namakan dia C.. C ni org indonesia duduk kat A****G. kira hebat la B kata. sebab apa masalah yang berlaku, B selalu rujuk C. aku pun taim tu ting tong nak gak dia jadi asben aku.. aku pun pegi.. ari pertama jumpa. ok la.. akak ni baca sikit. pastu dia mintak aku datang lagi pasni bawak gambar ktorg bersama (full) pastu bawak baju yang aku da pakai untuk mandi dan buang..

hari yang di tiba.. aku datang pastu makcik C tu mandikan aku.. mandi bunga beb.. pestaim orang mandikan aku.. hahahhaa.. pastu dia suruh aku membelakangkan dia.. dia berak or kencing kot.. i dunno la.. sebab aku dengar orang cebuk n flush je.. x berani aku nak intai. pas mandi tu.. dia minta gambar kami berdua. pastu dia terus masuk bilik. aku xtau la dia buat apa. sebab aku kat luar. dalam setengah jam kot, makcik c keluar bagi balik gambar aku yang bergulung dengan paku, dia suruh aku pakukan gamba tu kat dalam almari or kat atas pintu. kalo pintu lagi elok, kalo dia datang uma, lalu bawah gambar tu, dia akan gila kan aku balik. baju yang mandi tu aku buang kat sungai tepi highway MRR2..ahahhaha

lupa lak.. dia ada bagi aku minyak yang aku kene sapu kat kening or calit kan kat dia. aku da try.. memang mujarab. bukan dia je. orang byk ngorat aku. kalo untuk dia. aku sellau test.. x sapu.. pastu aku nampak dia x pedulikan aku. bila aku sapu.. A ni akn pandang2 n nak dekat nan aku. misi aku berjaya. gambar pun aku da pakukan. taim tu memang rasa bersalah n ati aku rasa x tenang.  tapi sebab nafsu kan.. aku x ikutkan kata ati aku.. hanya nak dia nan aku je. alaahh.. ktorg putus gak tunang.. tapi nampak la dia gilakan aku balik..

tapi agak lama.. camtu je.. aku cam da fed up.. pastu A lak rupanya asek pinjam wet aku g enjoy. menipu aku. aku rasa di pergunakan. korang xtau.. aku nanes tiap ari cam org bodo.. yassin la selalu teman aku, smpai la aku da xtahan asek aku yang gila pulak ngan dia.. aku asek pk dia. taim tu solat maghrib. aku doa.. ya allah.. lupakan la aku dengan dia. korang tau pe petunjuknya?? aku tiba2 teringatkan gambar tu.. aku terus cabut. ya allah, tenang sgt jiwa aku. then, aku buat la solat malam.. solat taubat sebab kita byk dosa kan.. pastu solat2 lain tanpa tinggal. byk petunjuk yang aku dapat. sebab tu aku tau dia tipu aku. dan apa dia rasa, suma aku tau,. termasuk apa dia buat dengan aku.. dia sendiri mengaku dekat aku..

pengajaran di sini.. sehebat mana pun ilmu dunia.. kalo itu bukan jodohy korg.. xyah la menggila sangat.. walaupun aku sangat marah dengan dia sebab byk RM aku abis.. tapi aku percaya.. dan skang alhamdulillah.. rezeki murah. idup tenang. aku nan pemili pun rapat. dan aku tau keburukan dia satu2 dan aku sangat2 bersyukur pada Allah. sebab x menjodohkan aku ngan A. Dia Maha mengetahui apa yang terbaik untuk kita. yang penting kita mohon n ubah diri kita. sejak dari tu.. aku putus cinta pun aku x rasa sedih sangat sebab aku tau ketentuan Allah untuk aku indah nanti.. alhamdulillah..

Rate

1

kawan aku pn ade pengalaman lebih kurang cam tt nih gak... muka market ensem.. tapi slalu permainkan pompuan sampai diorg serah kehormatan kat dia. semua yang dirosakkan tuh virgin...siap citer ngan member plak tuh.. ade 3 4 org kot mangsa dia. sampai satu ketika salah sorang dari pompuan2 tuh sihirkan dia..jadi cam orang tak betul. naik motor nak pegi kelas tau2 sampai tempat lain. memacam la dia kena. xtau ape citer dia skang. agaknye dia kena cam tt kot

mamaida28 posted on 14-11-2012 12:49 PM
at least kau tahu sapa yg buat tp aku lagi lak sayu sbb aku x kenal pun hamba allah tu. bukan nak  ...

uish... lagi dasyat... boleh plak salah orang pastu bagi surat je... bagi la ganti rugi sket... dwet ke... haiah... dasyat kes silap orang ni...

afira posted on 14-11-2012 04:49 PM
kawan aku pn ade pengalaman lebih kurang cam tt nih gak... muka market ensem.. tapi slalu permainkan ...

hehe... ntah2 ko ni kenal aku kot... hehehe~

ANTUGIGI posted on 14-11-2012 04:10 PM
aku nak share pengalaman aku sendiri.. harap jadi iktibar buat suma yew.. bukan nak aib kan diri sen ...

wah... ni pengalaman sdiri yang sihirkan ni... bagusla da insaf... betul tu.... Tuhan lagi tau... sebab tu tunang boleh putus... walaupun kite syang sgt2... hehe... mcam la ade pengalaman pulak tunang2 ni... tapi aku paham la kenape boleh rase marah... rm banyak habes... mase pun terbuang... huhu

mamaida28 posted on 14-11-2012 04:49 PM
at least kau tahu sapa yg buat tp aku lagi lak sayu sbb aku x kenal pun hamba allah tu. bukan nak  ...

Bertabah la ye. aii rasa paling tak boleh blah, dah la hidup terseksa alih2 org tu salah org? Wtttttt?????

Tt,, kalau baca cerita2 yg cam ni, bila kita disihirkan mesti dtg balik perasaan sedih aku ni.aku pun penah kne camni. memang aku rasa tseksa dan teraniaya, aku bsyukur sekrang aku da beransur sembuh tp aku memang akui la aku mudah kne gangguan, mudah betul hantu kacau aku. Hampeh betul lah!!  Apa pun, aku memang pasrah, mungkin ade kesilapan aku pada sapa2, kalau dengan cara macam tu bole buat die maafkan aku, aku terima la, tapi aku tetap tak setuju bila mana hidup org tu bahagia tengok aku tseksa jiwa raga sanpai sebegitu. Aku rasa memang terkilan betul. Busuk betul hati manusia manusia seperti itu. aku pun jadi macam tt, anti sosial sikit, jd pendiam, nak bkawan2 pun aku jd takut je. Huhuhu

fabylove posted on 14-11-2012 10:53 PM
Tt,, kalau baca cerita2 yg cam ni, bila kita disihirkan mesti dtg balik perasaan sedih aku ni.aku pu ...

rasenye itula yang selalu dilalui oleh orang2 yang penah kene sihir... mesti ade gangguan lain walaupun kes sihir dah selesai... sebab badan dah ade 'lobang' kot... huhu... same2la kite sabar ye... banyak pahale sabar ni... hehe

adnil posted on 14-11-2012 12:37 PM
lagi satu terbaekkk.. tak tau lah betul ke idak, tapi dari apa yg saya tgk kl seseorang tu berilmu,  ...

aku pun tak tau la aku ni berilmu sangat ke... tapi anggap sumer ni normal la... sebab diorang (jin2) kan 9 kali gande bilangan dari manusie... kite share bumi yang same... mesti ade la yang 'intercept' dengan kehidupan kite...

tq TT.satu lagi kisah yg menarik
aku aritu dah frust dah,kisah Nora dah takde sambungan!