CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dasatgiler

Akibat Salah Faham, 2 Remaja Nak Tonton Bola Dibelasah Unit Amal PAS

kalau bergaduh, mesti ada kecederaan pada dua2 belah pihak..kalau sebelah phak je injured...hmmm...itu kes pukul..

punye la ramai umat malam tu..
polis buat road block kat jalan dari batu pahat dgn jalan dari kluang
kat taman u jgn cakap la..3-4 kilometer pun puak2 ni sanggup parking kenderaan..
menyusahkan je..sbb jem!

dan malam tu jugak ada pertandingan kompang (kot??) kat pekan pt raje
bagi aku yg x suke suasana crowded camni, mmg duduk umah lagi heaven la

lkick2113 posted on 3-12-2012 08:07 AM
tang PIS kena siasat dulu, tang UMNGOK memang sohih tanpa siasat........

ahahahah

depa isle sebenar, umngok tu syaitan, kafir, murtad...hang nak percaya isle ke kapir?

bluberi posted on 3-12-2012 08:58 AM
punye la ramai umat malam tu..
polis buat road block kat jalan dari batu pahat dgn jalan dari kluan ...

memang ramai.. 25,000 org berhimpun seperti mana laporan NST di bawah: (penyokong2 PAS & PR tolong jgn percaya berita nih sbb NST umno yg laporkan.. kalau ikut figure yg harakah yg laporkan, mungkin 250,000 org)

sesekali memang patut diajar budak2 camnih supaya tau camna nak hormati majlis org..

ameno tak ajar ke?

Follow Us
geng mat rempit pun depa leh cover lagi....hehehehehehee

kesian kena pukul.

kalo dah sampai 20 orang naik motosikal.. lepas tu saling bersaing... sah sah bunyi motosikal tu akan berdesing bising...
paling sakit hati kalo dengar mat mat motor ni membunyikkan moto mereka kaw kaw ... teramat menganggu ketenteraman dan keamanan okie...

padan muko

BH ek???

nexttt

SAMPAH masyarakat yang dalam PERJALANAN ke stadium telah ditahan dan dipul olrh unit amal PAS PIS PUS? cukup menarik meliat para sampah dibelasah oleh para PENCACAI

Even aku orang batu pahat itself, aku baru tahu Hospital Batu Pahat dah tukar nama kepada Hospital Sultanah Nora Ismail. hehe...

nour2001 posted on 3-12-2012 07:52 AM
dah banyak kes ceramah anjuran PAS kena kacau dgn mat2 rempit.itupun masih boleh bersabar lagi...ini ...

Betoi......................nour2001

Kena dengor dari sebelah fihak lagik.

Kalau tanyai banduan lam penjara tu, semuer TIDAK MENGAKU bersalah!!!

tak kisah la betol ke tak dorang kena provok. tapi sebagai sebuah parti yang bertunjangkan Islam, ape ke bagus sangat ke nak mendidik anak muda dengan menyepak terajang? negara kita ada undang-undang. tak kisah la korang tu pembangkang ke kerajaan ke parti sendiri ke. hidup ni ada undang-undang. ape ingat boleh main sukati serbu sepak terajang je ke?

then, kalau betol citer kat atas tu memang budak konvoi moto tu yang sengaja provok, ni satu je aku pesan.
BUANG KAREN. selagi seseorang tu tegar dengan sesuatu, dia takkan berubah dan dengar apa yang kita cakap. kecuali terkena pada diri sendiri.

eii. aku tak faham la dorang nih. politik semata-mata. maruah agama tergadai. adab hilang entah kemana. tuding jari sana sini. tapi diri sendiri entah bagaimana.

papepun, kita akan back to the basic jugak. bawah kubur nanti, tuhan tak tanya,

"Dulu ko ikut parti politik mana?" Ada ke???????

haisshh bengang aku benda cenggini.

diema posted on 3-12-2012 08:04 AM
berita harian....

pembetulan, berita HAIRAN (walaupun tak menghairankan langsung)

patutlahhh.....ANWART ada daa........padan ngn muka kene penangan....budak2 sekolah kuang ajaq tak hormat org tua mmg harus diajar....nk tunjuk samseng kununnnnn..........

takder cara lain ker selain nak memukul orang je kerojenya.....dasar banjingan tengik...

abg saya tanya kalau dia masuk unit amal nie kalau pr menang leh terus jadi pegawai polis ker.. dia minat sangatlah nak jadi unit amal nie... tapi saya kata kat dia SENGAL betul lah abg nie..  sesiapa boleh tolong clerifykan tak masalah saya adik beradik nie... tolong yer.. terima kasih.

pisang69 posted on 3-12-2012 11:24 AM
takder cara lain ker selain nak memukul orang je kerojenya.....dasar banjingan tengik...

melayu totok,  kelabu asap , makan belacan memang mentaliti cengini yeop

kalo amanok depa kutuk melayu berani buli melayu ajeeeee..

kalo pihak depaaaaa depa tuko nada , kata padan muka, sebab budak2 tu budak nakal..walo  budak melayu kelabu asap macam depa gak

cuba kalo oang amanok budak2 amano buat macam pas cilaka tu buat..apa depa cakap? melayu berani dengan mulayu ajee.

tapi bila depa buli seagama sebangsa, macam tok guru depa tu buli dengan doa lahanat depa tuh..depa kata ituuu di jalan yang benerrrrrrrr..itu bulehhhhhhh..itu di halalkan..termasuk hal ni..silap depa tu depa buat tak nampak, budak2 tu nakal dan jenis rempit tu depa besar2kan semata NAK HALALKAN pekerjaan syaitan depa

ni ler metoda WAL HARAMMMMMMMMMM MU, WAL HAAAAAAAAALAL KU..haram buat kamu tapi halal buat aku..ni ler agama PAS

ko agak adaa sapa2 brani nak napikan mende aku cakap nih? ha ha ha..kiamat 1000 kali pun depa takkan terima kenyataan realiti hakkat aku cakap tu ler