CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mimi77

Shila Amzah / Sharnaz : Drama Perchentaan terhalang - bakal buat PC

Doakanlah mereka berdua. Kalau ada jodoh adalah. Macam kes Datuk Hattan , nak rujuk balik dengan ex wife dia walaupun dah bertahun - tahun berpisah

itulah..sweet pulak tgk gambar2 dia org kat instagram sanaz...bertabahlah yer

Orange1 posted on 21-2-2013 01:31 PM
Aku setuju dgn ko part parents tak selalunya betul, mereka juga adalah manusia. Tak semstinya mere ...

Orange1 aku setuju pendapat ko utk perenggan pertama... mungkin sbb mmg banyak reality yg diperkatakan dek ko ada dlm famili aku (famili simpson ) but again aku still bangga ngan parent aku.. sbb selepas mereka membuat keputusan yang menyebabkan kegagalan dlm hidup anak2 mereka, mereka bagi sepenuhnya keputusan pada kami dengan panduan mereka.. yg aku cerita pasal asben aku dan aku tu antara salah satu kisah dalam famili kami.. Tetapi aku sebagai anak, masih lagi meminta nasihat dan petunjuk daripada mereka tetapi bila da berkahwin aku kena dahului suami aku then final keputusan masih lagi aku diberi kebebasan untuk membuatnya...

Perengan ke dua.. secara jujurnya aku taklah baca sgt kisah mereka ni, tp bila serangan demi serangan dlm media, mula2 tu cam biasalah.. aku taklah suka sgt cara si shanaz ni, mulut cam hazab bedah tapi bila aku start baca mula2 kisah mereka then otak aku mulalah tiong tiong hehehe... biasalah org HR field kan, kita xleh dgr drpd satu pihak, tulah dinamakan natural of justice so kena baca secara teliti semua statement yg dikeluarkan oleh kedua2 pihak.... mcm ko gak.. aku pun tetap menyatakan kedua2nya salah kerana sibuk noh nk suh pihak media jadi perantaraan.. yg paling ketara si bapa shila ni nk wat PC plak dah... nk amek yg jernih tu kenalah open minded sikit, lebih2 lg bila si shanaz nk jumpa.. tunggulah org tu kt umah.. khen.. adushhhhhh

Perengan ke tiga.. eh ada ke kes camtu.. huhuhu may be sbb aku pun jarang masuk board cari.com kot.. skadar suka2 utk memenuhi masa yg ada sambil2 merenew/mencari idea2... .... isk isk ada gak perangai org alam maya ni yg suka wat serangan camtu yek.. itu personal attact tu.. aiya tgh prengnant pun leh ada perangai camtu.. terkenan ke or mmg origin perangai camtu.. xpelah ko doa2 bnyk2 kt tuhan, ko minta tuhan tunjukkan jalan pada orang2 yg menfitnah dan menyerang ko, moga2 satu hari nnt mereka ini semua akan tersedar akan kesilapan mereka...

skrg pak nd lala bincang pasal isu ni...

http://live.tonton.com.my/livetv/#tv3

ingatkan dah senyap dah....

semoga bertemu jodoh yg baik

Camnilah encik Sharnaaz dan Cik Shila, if both of you are still care for each other, try to make it right. See each other and see what of you can do and fix it. I love to see you two together.

Follow Us
And for uncle ND, i can understand that you want the best for your daughter.. But let me ask you, are you sure that is the best for her? Just my humble opinion

kt tv3 td apa cter ND LALA ni????? aku ttgk masa nk tapau nc kukus td

ala...pak lala ni pon apalah slhnye jmpe shanaz tu...ckp baik2, leklok...cer bincang dlu. barulah nak halang ke hapa... tk bole la judge melalui media je.. kang pasni sume jantan takut nak dekat ngan anak ko

Sometimes, parent always think what they planned for their kids are the best. But do they really understands what their kid want

alan43520 posted on 23-2-2013 05:55 PM
Sometimes, parent always think what they planned for their kids are the best. But do they really und ...

hi shila....

abangbeca posted on 23-2-2013 06:02 PM
hi shila....

tuh shila amzah ke?

Shila dan Sharnaaz dah berjumpa ke?

miawpink posted on 23-2-2013 06:08 PM
tuh shila amzah ke?

syyyyhhhhhhh.......

silalat ni tak tau malu ...baru putus cinta meroyan..erra fazira masa cerai ngan yusri dulu tak royan pun mcm ko...

Shila dan Sharnaaz harus bersemuka dan menyelesaikan perkara ini secara peribadi. Tidak perlu menggunakan media

alan43520 posted on 24-2-2013 12:14 PM
Shila dan Sharnaaz harus bersemuka dan menyelesaikan perkara ini secara peribadi. Tidak perlu menggu ...

pandai.....

alan43520 posted on 23-2-2013 05:55 PM
Sometimes, parent always think what they planned for their kids are the best. But do they really und ...

dik shila...

kalo parents yg kena ikut kehendak anak2... maka betula akhir zaman ni... parents akan melahirkan tuan2 mereka...

mmg btul parents ada buat silap sebab mreka juga maknusia biasa... tapi kerana mereka ibu bapa.. kita kena ikut cakap mreka selagi mreka tak menyalahi syarak.. kita tak bleh salahkan mreka 100% sebab mreka juga dididik sebegaimana mereka hari ini..

stakat menghalang cinta... + lelaki tu mmg dah terbukti baran... aku rasa itu tindakan masih normal utk seorang bapak bertindak..

ingatla saat parents kita di kurniakan kita... btapa hepi mreka.. jaga kita sampai nyamuk pun tak mo kasik can .. bg kasih syg...tp bila besar ... memberontak atas sebab cinta? memberontak kerana nak bebas?

dik shila..aku juga marah tindakan bapak mu jika lelaki yg ko pertahankan tu.. lelaki yg terang terangan memenuhi 4 kriteria yg agama gariskan.. masalahnya tak nampak kriteria tu .. maka aku sokong bapak mu

sabar ya... aku doakan ko dapat lelaki yg memenuhi 4 kriteria ...

napa porumer2 sini anggap nd lala yg dulukan permainan media?

bukan sanaz ke yg dr awal pong pang kat media?

perembes posted on 24-2-2013 12:57 PM
dik shila...

kalo parents yg kena ikut kehendak anak2... maka betula akhir zaman ni... parents  ...

hahahahaa.... ko ni....