CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ArianPutra

kebaikan yang membawa kepada hasad dengki manusia..

zie_haqqin posted on 31-12-2012 05:15 PM
CONPIUS, NAK KATA PEROK, MACAM JAWO..MACAM-MACAM ADA. APA PUN TAHNIAH KEATAS TT KERANA MEMBANTU HAMB ...

ya yang benernya kolo wong jowoooo hahahhahahahhahaa takde lahh

ThousandSwords posted on 31-12-2012 06:23 PM
Kihkih...pucuk rebung dicita...tapai ubi yg tiba... Btol nih wakTom. ... X tipu..suka btol dgr kejay ...

hahaahha insyallahh boleh jerkk kalau nak berjumpa.. apa salah nyaaa... tapi kene set betoi2 lerr.. aku pun dah lame jugak nak ketemu sama abang hantukillerf nihh.. dari dulu aku dok ikut blog diee... tak penah bersua muke.. boleh jugak paw apa yang patut nanti.. kan abang kan abang hantu killer ilmu allah kene pakai bersama yer takkkk... kikikikikikikiki

hest posted on 31-12-2012 02:26 PM
ok jujur.. jantung aku hampir tersentap.. 40% cerita, nama, adalah sama dengan aku.. huhuuhuhu..
...

kalu lah benar kamu imah yang dalam cerita nih..... aku arian putra (nama samaran jerkk nihh tapi imah tahuu) kerja di pulau tioman rompin pahang.... untuk pengetahuan semua memang aku sengaja letak nama sebenar dalam perkongsian aku nih... salah satu sebab kot2 lah si imah nih terbace sambung balik lah siratulrahim yang dah lama terputus tuhh......

ThousandSwords posted on 31-12-2012 05:36 PM
Alhamdulillah.. tahniah TT atas semangat nak membantu sesama manusia.

Pasal karangan tu halal je ...

oraittt nanti aku karang kan satu lagik pengalaman tentang sorang budak pompuan nihhh di rasukk saka keturunan nya sendiriii insyallahh kalah aku berkesempatan...

ThousandSwords posted on 31-12-2012 05:36 PM
Alhamdulillah.. tahniah TT atas semangat nak membantu sesama manusia.

Pasal karangan tu halal je ...

aha...bila dan dimana
jom lepak mapeley

alamak...nak lepak dgn otai2 perawat ke?
kalau kosong semedang boleh join sekali x?
sekadar nk dgr cerita live dr mulut tuan badan

Follow Us
leenaz posted on 31-12-2012 08:24 PM
alamak...nak lepak dgn otai2 perawat ke?
kalau kosong semedang boleh join sekali x?
sekadar nk dgr ...

huhhuuhuh yang otai die orangg yag lainn.. aku pun numpang jerk nihh kalau dapat lepakk leh lahh timba pengalamann huhhhuhuh

crita lama ni................malas layan....hahahahahahahaha

Adiya posted on 1-1-2013 01:11 AM

wei hampeh betoiii..... memang ler lame ko dah tahu citer nih  caitt

Citer lm tp kami yg ni baca
Teruja tu

leenaz posted on 1-1-2013 03:56 AM
Citer lm tp kami yg ni baca
Teruja tu

haa nih satu lagik ceritaaa

dirasuk oleh saka keturunan sendiri

assalamaulaikum semua.. orait aku anak citer kan satu lagi pengalaman aku pada korang semua..  harap kisah nih mendapat iktibar buat kita semua....

kisah nih berlaku tak lah lama sangat kira-kira dalam tahun 2012 yang lalu ....  pada satu pagi yang hening jam menunjukkan jam 3 pagi..time nih aku tengah layan youtube tak silap aku huhhuhuhuh  tiba-tiba h/p aku berdering “ kringgg kringg kringgggg”..

aku: alamak sapa pulak yang tepun aku pepagi buta nihh ishhh... eh epul tepunnn??? Ape hal budak nih takpenah2 tepun aku pepagi buta nihh... mesti ada hal la nihh kottt hermmm takpa lah ...”hellooo ermmmmm pul ape hal ko tepun aku nih”(aku buat2 suare baru bangun tido kihkihkihkih malas nakmelayannnn sebenarnye ahaks)

epul: abang maaf menganggu ..abang dah tidow ker nih??

Aku:ermmmm macam tuh lahh ... ko kat maner nih pul asal dengo suare budak pompuan jerit2 nihh ...korang nah buat ape tuh .. ko jangan macam2 pull...

Epul: nih lah masalahnya nih bang.. nak mintak tolong abang nih ... si ina(bukan nama sebenar) nih kene rasuk pulak nihh jerit2 dari pukul 12 tadik lagi bangg.. abang tolong datang sinih bang??

Aku: aikk ko kat mana tuh pulll ko dalam bilik die kerr tuhh?? Sapa lagi yang ader kat saner.. dah berapa lama die jadik macam tuh baru ko nak call akuu ape lah ko nihhhh..

Epul: saya kat bilik dielah nih bang .. dengan bebudak semua dengan room mate die sekali lah nih.. pak ngah pun ader sekali nih

Aku: laaa kan ker pakngah dah ader tuh biar lah orang tua tuh setel kann yang ko calla ku nih buat apee.. ape lah ko nih..

Epul: masalahnya abang pakngah dari tadik dok setelkan tak setel2 pun lagik teruk ader lahh..

Aku: pulak dahh ..kalau dah otai tak boleh nak setell aku lagik laaa hancusss ..mende lah ko nihh

Epul : alaa bangg tolong laa datang cube mana laa taw ko nak elok kat tangan abang kerr.. datang laa banggg saya dah tension nihh.. alaa bang tolong lahh tunang saya nih bangg...

Aku: yerk lah yerk lahh adoi aii ko nih punn tadi taknak call akuu ... jap lagik aku sampai..

“ ishh ader keje lagik adoi aii.. ape kes pulak laa si ini nihh kene rasuk pulak dahh.. setan nih pun satu nak rasuk pun tunggu esok pagi tak boleh kerr nih tgh2 malam ko nak ngacoo memang ko nih setan laa setannn” aku mengomel dalam hati aku sensorang..
Jadi akupun bingkas bangunn ..aku isap okok setabang duluu lek lek dulu hampir setengah jam jugak aku dok lepak tampa buat apa2 last2 si epul tuh call lagikk.. aku pun kate lah aku on the way.. aku bukan apa buat lambat2 yerk la kat sane kan dah ader pakngah.. pakngah nih kire orang lama la bab setel rasuk merasuk nih.. so aku memang mengharap sangat lah biar pakngah dapat setel kan .. yerk laaaa kann.. alakorang paham kut perasaan aku nihh.. nanti kate aku langgo die pulakk.. ishh susah laa aku nak cakapp.. harap korang paham lahh..

Jadik aku nak g sensorang kat tempat kejadian tuh aku goyang la jugak.. seram tuhh nak kene naik bukit turun bukit kiri kanan hutan... heii goyang jugak akuu wooo..  aku nih bukannye berani sangat berani2 takut jerk aku nih kihkihkihkih.. akupun ajak lah member aku temann... name die man.. si man nih pulak tak tahu yang aku nih perawat .. so aku nipu ler diee

Aku: man jum ikut saya g jumpa orang jap

Man: ape kes cik pepagi nih?

Aku: ade lah man jom laa nanti dalam perjalanan saya citer kan.

So si man nih nak taknak ikuty lahh yerk laa aku nih sinior die kalaw dalam keje.. nak taknak die kene lah ikut.. nasib baik la siman nih nak ikut kalau die taknak memang aku kene la jugak gerak sensorang.. dalam perjalanan tuh aku citer lahh apa yang terjadi kat mana..

Aku:  macam nih man..tadi epul ader call kate tunang die si ina kene rasuk dik setan.. jadi die suh saya datang tgk.. tapi tuh lahh saya datang tengok boleh laa saya bukan nya taw ape2.. awak boleh ker bab rasuk2 nih(aku menduga man)

Man: oh yerk ker cikk.. bereh  bohh saya ader jugak belaja ngan orang tua saya kat kampung.. boleh la saya nak tgk2 kan nanti apa yang patut..

Aku: oh yerk ker mann santik lah tuh
“ haa santik jugak budak man nih kire malam nih aku jadik penontong lahhh yahooooooooo”

Sampai jerk kami kat sane ..umakk aii punye la ramai orangggg kat dalm umah tuhh... samp[ai2 jerk aku jengok dari luar ..aku nampak pakngah dengan lada hitam nye ngan limau nyeee ngan tah ape bende lagi lahh ..paknagh tengah buat keje diee so aku pun pasang okok..lepak kat luar ..paktuh aku suh man masukk..

Aku: hah man ape lagik man g lah tolong pakngah tuh apa yang patut ..

Man: ok cikk..cik tak masuk sekali ker?

Aku; takpa lahh ko masuk lah dulu nanti saya masuk ..saya habiskan rokok dulu..
Elok jerk si man tuh masuk tak sampai dalam 30 saat kut aku rase si man tuh kuar balikk...

Man: cikk takpelah cikk.. cik masuk lah pulakk saya tak mampu nak buat..die tenung muke saya pun saya dah begegoo nak pecah jantung saya rasee kuat nih cik
Aku mase tuh nak ketawe pun ade ..adoi aiii ape lah anak buah aku nihh ..aku harapkan diee ..die pulak cabut lari duluu hampeh toii.. lepas si man tuh kuar pakngah pun keluarr..

Aku: hah pakngah macam mana dengan ina.. dah ok ker tuhh..dah diam tuh nampaknya takmeraung2 dah tuhh.. kire bereh la nih pakngah

Pakngah: belum lagi tuh.. ade lagik tuh die rehat kejap jerk tuhh.. ku sambung la pulak pakngah dah penat dah nihh dari tadi tak nak kuarr..ko g cube lapulakk..

Aku: hermm takpalah kalau pak ngah cakap macam tuh saya masuk dulu yerk .. jom la sekali pakngah

Pakngah: takpe lahh pakngah nak tgk orang mude pulakk..

Aku: eh kesitu pulak pakngahnih..

Aku pun setelah diberi lampu hiau oleh pakngah untuk take over.. akupun masuk lahh.. melangkah jerk aku dalam rumah tuh.. himpitan auraa mula menghimpit jiwa aku...
“aduhh power jugak bende nihh ..adoi aiii takpe2 trai dulu baru tahuu”
Akupun duduk bersila betul2 dekat kepala ina...elok aku duduk jerk die bolah pulakmenjerit sekuat2 hatii.. aku nih dah la melatah orang nye... memang ter melatah la akuu..
“ opocot @^YU&^%$#@%^&^%$ kau”
Habis tergelah semua yang ader hampeh nye setann wat jatuh stended jerkk.. masuk tadik dah la kaver macoo ..sekali melatah daa jatuh terus saham akuu hampehh...
Elok aku duduk jerkk.. akupun tanye lah kat hadirin yang ader mase tuh.. aku cakap semua nih pandai bace ayatul qursi tak.. die orang pun menganguk.. aku pun cakap yang pandai bace masuk lah kedalam yang tak pandai tuhh sila la keluarr sebab ramai2 dalm nih pun tak guna jugakk.. panass nihh ramai sangat orang.. yerk laaa kann umah nye kecikk jerkk tapi penonton rai kot.... bila aku cakap macam tuh jerkk aikk ramai pulak yang keluarr adoiiii aii  ramai yang tak hafal ayatul qursi nihh takpe lahhh.. akupun cakap lahh mari kita tolong si ina nih sama2 kita berjemaah bace ayatul qursi... die orang pun stat bace .. sekali si ina yang tgh kene rasuk nih pun turut ikut bace siap menganjing lagik tuh..
Ina: hahahhahahahahah allah hula ila ha..... bace la lagi bace lagi aku tak rase ape2 punn hahhah
Siap menari2 lagik tuh hampeh betoi lah setan nihh...bila jadik macam tuh jemaah yang ada semua terhenti bacaan sebab terkejut gamak nyee...soo takpe lahh aku pun angkat tangan dan ber doa

“ ya allah ampunkan lah dosa2 ku”
Ina: woii woii woii ko nak buat ape tuh hah.. woiiiii

Si ina nih die tengking aku... akupun jawap laa

Aku: ha ape sal ko nih suke hati aku lah nak buat ape ..ko duduk la situ diam2 jap lagik aku borak ngan koo sebuk jerk la ko nihh.. ko duduk diam2 sudah jangan kaco akuu ..

Ina: hahahhahha hahahhaa hahahha hahhahahaha(sambil tangan menari2 macam makyong tuhh)

Aku ingat yang rasuk die nih guru kelas tarian dari bangse jin la gamak nye ahaks ..eh boleh begurau pulakkkkkkk
Akupun terus kan berdoa seperti biasa..sebelum aku memulakan rawatan aku akan berdoa dulu mintak rahmat dari allah dan izin dari allah.....selesai jerk berdoa  aku mulakan sesi tebel talk dengan jin nihh..

Aku: assalamualaikum

Ina: ..............

Aku :assalamualaikum

Ina: ........grrrrr grrrr grr ermmmmmm grrrr aku bukan islam laa bodohhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!

Ade ke patut jin t uh bodoh kan akuu memang tak patut betoi lahhh ....

Aku: ermm kenapa ko zalimi budak nih?

Ina: aku suka dia

Aku: laa mana boleh ko suka dia ..kita bangsa yang berbeza

Ina: aku dah lama ikut dia aku suka diaa ..

Aku: sudah lahh ko lepaskan lah budak nihh.... ko keluar lah dari tubuh budak nihh.. takde guna nya ko zalimi diaa..ko tak takut pada siksaan allah?

Ina: engkau siapa nak suruh aku tinggalkan dia.. orang tua tadik pun tak mampu buat apa2..nikan kau budak muda lagi mentahh.. ko pergi balik laa jangan ganggu urusan aku..

Haaaaa nih tipss nihh.... kita kene provok jin tuh sampai di riakk giler babeng..sebab apaa sebab allah tak suka hambanya yang riak.. memang besar mana pun benteng dia akan hancur dengan keriakan beliau sendiri.. aku tgk jin nih hidung die dah tinggi melangi masa nih lahh patut kite hentak sama dia insyallah kena dengan izin allah..

Aku:  ko duduk dalam badan die nih berapa ekor?

Ina: kami ada 3 ekor dalam nih ..hahahahahahahahhahah ko takut??

Aku: hermm ko bohong akuu.. aku tgk korang lebih dari 20

Ina: ....... grrrrr grrrr grr

Aku: ini amaran aku yang terakhir korang semua keluar lah dari tubuh dia... jangan lagi zalimi manusia kalau korang berdegil aku akan paksa korang kelaur dengan izin allah korang semua pasti tersiksa

Ina: kalau kau mampu silakan ..

Masa nioh tiba2 himpitan aura tuh makin kuat ..menghimpit dada aku sampai nak benafas pun susah... mungkin die orang nak mulakan serang pada aku... aku ader tgk si ina nih ader buat gaya2 jurusann... dan menjurus aku..tapi alhamdulillah aku takde rase ape2.. bila jin nih tgk aku selambe derk jerkk die pun bertertiakk AAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sampai naik pekak telinge aku dan orang2 yang ader kat situ...

Aku: sudahlah takde gunanya engkau menentang..sesungguhnya bila datang yang haq maka akan musnahlah yang batil

Ina: aku tak peduli aku takkan tinggalkan budak nih

Aku: baikl lah kalau korang semua taknak leluar aku akan paksa... dan jangan salahkan aku sebab aku dah bagi peluang..

Aku pun menadah tangan sekali lagi memohong keampunan dan restu dari yang maha kuasa..aku mulakan pukulan-pukulan.. dan meraung2 lah jin2 tuh... dan merayu pulak pada akuu baik lah baik lah aku akan keluar dari tubuh dia akunak keluar aku nak kelaur hentikan ..tolong aku sakit..

Aku; sudah lah korang tak payah keluar duduk jerk dalam tuh

Dan aku terus buat pukulan pukulan sampai lah si ina rebah dan tak sedarkan diri..

Aku: ermmmm dah keluar gamaknye semua2 nihh... epul amik kan air segelas

Aku sedarkan ina ..dan suruh die mengucap dan alham dulillah ina dah sedar... akupun balaik la dengan si man..esok  nye si epul datang jumap aku dan bagi tahu aku mak bapak ina ade call die dan bagi tahu memang ina nih setahun sekali akan dirasuk oleh saka nenek die... baru la aku tahu rupanya saka keturunan budak pompuan tuh..si ina  di bawak keluar dan berubaut kat kampung untuk buang sake tuh.. akuopun tak tahu lahh sekarang nih sake die dah di buang ataw tidakk.. mintak2 jin2 laknat tuh dah berambus lahh..

p/stu lah pada rakan2 yang menuntut ilmu2 yang ade pedamping ataw ader bele2 nih. Buang2 lahh ..kadang2 buakn kita yang menanggung tapi anak cucu kita pulak yang jadi mangse...
Sekiannnn......
Last edited by ArianPutra on 1-1-2013 04:14 AM

Rate

1

Ringtone suda tuka....
Kepala dah xde goyang2

leenaz posted on 1-1-2013 04:21 AM
Ringtone suda tuka....
Kepala dah xde goyang2

hahhahahaha suda tuikar laaa.. alaa ituu kasi sedap citer jerk tuhh ape daaa

ArianPutra posted on 1-1-2013 04:24 AM
hahhahahaha suda tuikar laaa.. alaa ituu kasi sedap citer jerk tuhh ape daaa

Hahaha....
sorry sorry
ingat bebetul guna ringtone tu

leenaz posted on 1-1-2013 04:32 AM
Hahaha....
sorry sorry
ingat bebetul guna ringtone tu

alaa haii ko nihh ...mende tuh pun nak jadi hal yerk lahh nanti aku taipkan riongton yang sebeno nyee.. bunye die macam nih.... tit tittt titt titttt tittti titt kan ker cam mencarut pulak bunyi diee adoi aiiii hahahahaahaahh

ArianPutra posted on 1-1-2013 04:39 AM
alaa haii ko nihh ...mende tuh pun nak jadi hal yerk lahh nanti aku taipkan riongton yang sebeno n ...

Hahahaha
carutan berlapik tu
hahaha

ArianPutra posted on 31-12-2012 08:11 PM
hahaahha insyallahh boleh jerkk kalau nak berjumpa.. apa salah nyaaa... tapi kene set betoi2 lerr. ...

Amacam TT.. bulih ?

Tumpang kejap eh TT nk hambat WakTom jp..heee...

Isk..WakTom ni... ilang plak.. Cepat WakTom respon...kalo 4 kee..5 keee...
Jan13 bulih? Malam ke...sampai ke subuh pon xda hal..masjid byk...Lokasi Ayer Keroh, Melaka.. kalo R n R boleh gak..tp mcm biarkan tetamu duk kt tangga je ropanya... heeee.. @hantukiller

Leenaz.. bulih je join..xda kata otai ke hapa... aku pn kosong.

Himpitan aura tu mende alah ape?? Cer terangkn dgn lbih lnjut...hehehh

Adiya posted on 1-1-2013 01:11 AM

Member ropenye kome berdue ni ye...teman seguru mungkin