CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mohd_ali

Edisi Kantoi: DSAI Didapati Bersalah Meliwat

rakyat jadi bingong, dah tak tau mana yg betul mana yg fitnah

Citer basii..betul ke salah ke..tak penting dah....

mamiayu posted on 9-3-2013 07:29 AM
rakyat jadi bingong, dah tak tau mana yg betul mana yg fitnah

Rakyat tak perlu bengong.....bukan rakyat yg meliwat atau diliwat......life goes on bro....

baik Saiful atau Anuar.......kedua duanya dah tak releven...........kedaulatan negara lebih utama..........

langau posted on 8-3-2013 04:44 PM
ye laaa pok man, mahkamah pun dah buat keputusan......saipol saifool.....bapak pun diburuk burukan ...

saiful sanggup menjaga bontot dia dari jaga air muka ayah sendiri. anak yang bakal di sumpah jd kereta preve mcm si tanggang kena sumpah jd batu belah batu nisan

kelana36 posted on 9-3-2013 02:59 AM
See, ada baiknya juga anwar tak bersumpah...   kalau dua dua bersumpah, apa pulak pandangan buka ...

bagi adam. kalau betul nk bersumpah? tak perlu lah bawa ke mahkamah? contoh lah dua2 bersumpah? lepas tu salah satu pihak kantoi? apa jd pada sumpah tu? salah satu pihak memainkan agama... kalau betul nk sumpah? berani tanggunglah nanti balasannye. ni dh sumpah siap bawa ke mahkamah.. gila betul budak gay boy saiful bukhari.. tak de manusia yang dungu tak pandai jaga bumper dia. adam masa form 4 pernah juga nak kena liwat dengan tukang kebun. tahu lari juga dari tukang kebun sekolah. tak de pun biarkan dia liwat adam.. dasar saiful dungu.. bapok

Follow Us
monfils posted on 9-3-2013 08:26 AM
Citer basii..betul ke salah ke..tak penting dah....

Penting sebab melibatkan calon pm, kalau betul kejadian liwat berlaku,kita x .mahu gay jadi pemimpin negara.

lantanao8 posted on 9-3-2013 09:43 AM
baik Saiful atau Anuar.......kedua duanya dah tak releven...........kedaulatan negara lebih utama... ...

nih statement hampe ker hape nih?KAHKAHKAHKAHKAH

rashiman posted on 9-3-2013 08:39 AM
Penting sebab melibatkan calon pm, kalau betul kejadian liwat berlaku,kita x .mahu gay jadi pemimp ...

Tolak najib pun penting jugak, kita tak mau pembunuh atau partner in crime jadi pm. Kalau betul la jugak...

Part nenipu tak pernah jumpa saiful .. dah terbukti dah..

ayat cliche pencacai "akhirnya kebenaran terserlah jua"... menyampah aku, mn2 isu yang menyebelahi mereka akan keluarlah ayat2 mcm tu.

berdasarkan pemerhatian aku, umno x terlibat pun dengan kes liwat ii Anwar ni.. umno pun tahu xde untungnya dia bt tuduhan mcm tu kat Anwar. lagi orang percaya kt Anwar ada la, orang pasti xkan percaya tuduhan sebegitu. kes 1998 terbukti Umno ditolak masyarakat kerana menuduh anwar meliwat. itulah harga yang perlu dibayar umno.

faris_ilhami posted on 9-3-2013 05:51 PM
berdasarkan pemerhatian aku, umno x terlibat pun dengan kes liwat ii Anwar ni.. umno pun tahu xde un ...

1998 pun, pemandunya yg terlibat.org2 disekelilingnya jugak.

faris_ilhami posted on 9-3-2013 05:39 PM
ayat cliche pencacai "akhirnya kebenaran terserlah jua"... menyampah aku, mn2 isu yang menyebelahi m ...

erkkk...newbie....or newskin....
welcome...welcome....

AdamBillionaire posted on 9-3-2013 12:10 PM
bagi adam. kalau betul nk bersumpah? tak perlu lah bawa ke mahkamah? contoh lah dua2 bersumpah? le ...

bro...ni pada pendapat aku...
mungkin bapa Saiful merasakan umur dah makin meningkat...
kubur dh memanggil...takut nti tk dapat nk minta maaf pada tuan empunya diri..
dosa pada ALLAH, boleh minta ampun, ALLAH maha pengampun...
dosa pada manusia, selagi tk jumpa tuan punya badan, sendiri mahu ingat la kan...
si Saiful masih merasakan diri terlalu muda...
esok2 masih boleh mohon ampun...
yg mungkin Saiful tk diberikan peringatan adalah...
ajal & maut tk mengira umur....

idz posted on 9-3-2013 09:50 PM
bro...ni pada pendapat aku...
mungkin bapa Saiful merasakan umur dah makin meningkat...
kubur dh ...

ada baiknye bapa saiful jumpa personal dgn ds anwar. isu saiful pada saya kalau fitnah? saiful tanggung sendiri. tanggungjawab ayah dia? dh lepas pada saiful sebab saiful dh akil baligh dh besar panjang boleh fikir mana baik buruk. tp disebabkan saiful ni glamour? bawa nama keluarga? jd terpaksalah ayahnye bertindak sebegitu. harap apa ayah saiful berkata adalah benar. sebab bg sy tak logik anwar beli bapa saiful? apa masalah kewangan dia hadapi?? apa masalahnye?? selama ni mereka ok? pergi umrah?? siap bawa mak saiful lg? siap bawa melancong?? adakah ni konspirasi saiful utk meneruskan fitnahnye?? wallahuallam

Apasal korang bising sangat.......?
Yang empunya diri, iaitu Saiful dah bersuara.
Katanya, LIWAT TETAP LIWAT!............

AdamBillionaire posted on 9-3-2013 10:15 PM
ada baiknye bapa saiful jumpa personal dgn ds anwar. isu saiful pada saya kalau fitnah? saiful t ...

Terus Doa, Sabar dan Istiqamah.. Walau ke titisan darah terakhir

KENYATAAN MEDIA SAIFUL BUKHARI AZLAN

1. Saya berasa amat sedih dan dukacita dengan berita mengenai bapa saya. Saya sedih kerana bapa saya telah menjadi mangsa kerakusan politik makhluk bernama Anwar bin Ibrahim.

2. Demi Allah, Agama Bangsa dan Negara tercinta, Saya ingin tegaskan bahawa saya tidak sama sekali akan berganjak dengan dakwaan saya. Saya akan terus Istiqamah dan berpegang teguh pada dakwaan saya, segala keterangan saya di Mahkamah, juga sumpah laknat yang telah saya lafazkan, sehingga ke akhir hayat.

3. Kepada Anwar bin Ibrahim, bertaubatlah. Telah 5tahun saya bertahan, dan berdiri teguh walaupun sukar. Saya pasti Allah akan balas apa yang saudara lakukan. Sungguh terdesak dan jijik sekali.

4. Saya juga memberi amaran kepada Anwar Ibrahim, walaupun terdesak, jangan membabitkan bapa saya untuk memutarbelitkan keadaan dalam mencapai matlamat beliau.

4. Saya percaya isu ini sengaja ditimbulkan bagi mengalih perhatian isu "pengkhianat negara" yang sedang beliau hadapi.

5. Walau apapun berlaku, saya yakin KEPADA ALLAH SWT..yang benar tetap benar. Kebenaran tidak dapat dihapuskan walau apa sekalipun.

6. Saya akan terus berdoa agar Allah bukakan hati bapa saya untuk kembali pada jalan Allah, kebenaran, pertahankan anak kandungnya yg menjadi mangsa.

7. Sebagai seorang anak, kasih sayang dan hormat kepada seorang ayah akan kekal hingga ke akhir hayat.

8. Kepada seluruh rakyat Malaysia, saya menyeru agar tidak terpedaya dengan permainan jijik Anwar Ibrahim ini.

9. Kedaulatan Negara kini sedang diancam musuh, ditambah pengkhianat musuh dalam selimut membantu, sudah ramai perwira kita yang telah terkorban, marilah sama-sama kita doa dan pertahankan.

Akan terus Doa, Istiqamah dan Sabar

(MOHD SAIFUL BUKHARI BIN AZLAN)

rashiman posted on 9-3-2013 10:48 PM
Terus Doa, Sabar dan Istiqamah.. Walau ke titisan darah terakhir

KENYATAAN MEDIA SAIFUL BUKHAR ...

so what? nak bapak saiful karang ayat2 cinta cmni ke? org sekarang takut ALLAH ke? togok arak? beli rumah rm 24 juta? bom orang? bagi ic kerakyatan pada 81 000 rakyat pelarian perang filipina di labuan dan sabah?

minta maaf. nk tipu budak sekolah boleh lah. bapok kat bukit bintang tu pun pandai terajang telur jantan miang kalau mereka di raba atau nak di liwat dengan jantan sangap? saiful ni jantan ke bapok? atau mak nyah?

sebarkan lah berita fitnah. nnti kat akhirat kau kena minta ampun kt ds anwar. padan muka kau rashiman. adam tak masuk campur

AdamBillionaire posted on 9-3-2013 10:52 PM
so what? nak bapak saiful karang ayat2 cinta cmni ke? org sekarang takut ALLAH ke? togok ara ...

pokman mana kisah dia tah tempah dah tiket ke neraka yg paling mewah siap api neraka yg berwarna emas gitu

Alvida posted on 9-3-2013 11:16 PM
pokman mana kisah dia tah tempah dah tiket ke neraka yg paling mewah siap api neraka yg berwarna e ...

harap2 tak sebegitu lah. dalam2 org umno adam kenal kt forum? pok man ni kurang mencarut lah. level budak baru lepas sunat sesuci debu.. sebab dia fanatik pada tun mamak mahathir kutty dan umno maka dia jadi mereng sikit fanatik tak tentu pasal

tp nak wat cmne. dia suka pertahankan jxbxr saiful berbanding kebenaran ayah saiful beritahu