CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: siape_aku

saka dan sihir bergabung, MELETOP! ~updates : stay strong..!!

siape_aku replied at 13-11-2015 03:54 PM
sambungan....

ade satu tghari aku whatsapp dgn ustaz iman....mengadu pasal aku asik demam tak ber ...

tt.. kisah berubat dengan ustaz asri ni takder sambungan ke.. mcm tergantung gitu ajer..

bunga_lestari replied at 29-12-2015 02:27 PM
tt.. kisah berubat dengan ustaz asri ni takder sambungan ke.. mcm tergantung gitu ajer..

mmg blom update.....tgh tak sedap badan....baru balik spital semlm.....tgk esok atau lusa...tu pon kalao larat nak updates...

siape_aku replied at 29-12-2015 02:34 PM
mmg blom update.....tgh tak sedap badan....baru balik spital semlm.....tgk esok atau lusa...tu pon ...

ohh.. tt tak sihat ker.. sorry.. moga cepat sembuh yer..

ade hero baru.....

tapi malas betol la nak update....

Rajin2 kan lah diri uols tu..semakin mendebarkan pulak.

Edited by siape_aku at 12-1-2016 04:27 PM

damn!!!! aku dah taip panjang2 pastu browser close unexpectedly....

malas nak taip balikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

sakitnye hati aku!!!!

Follow Us
to make the story short...

ustaz asri tu tarik keluar jin dari badan aku....15 botol semuanya.....ade mcm2 jenis hantu dlm badan aku....hahaha....

*tadi aku dah taip semua sesi pengubatan smpai nak masuk penutup dah....

pastu mase penutup tu...die soh aku dok bersila atas sejadah..mmg rase badan ringan...mcm lepas semua masalah....then die letak tangan atas kepala aku...die bace fatihah...pastu die berdoa...antara ayat die "ya Allah, hilangkan derita yang telah dia tanggung selama ini, hilangkan kesakitannye, hilangkan dukanya....blablabla" tapi mase dgr ayat yg aku tulis tu...air mata aku terus menitik....

menangis sambil kepala ade org pegang..!!! horror la jugak rupe aku kot time tu...mmg aku tak boleh tahan bile dgr doa yg jelas dari org utk aku....makin aku tahan, makin bnyk airmata yang keluar....

pastu aku dgr mak aku cakap "die sedih agaknye berpisah dgn bende2 tu" sgt tak sensitive kan mak aku!! pastu aku dgr akak aku marah mak aku ckp cmtu....takkan la pulak aku sedih sbb berpisah dgn setan....mak aku pon!!!!

pastu setel la....then ade kali kedua ustaz tu datang umah aku.....tu nanti aku cerita ... *hilang mood sebab dh taip tadi pastu hilang....

dan sebenarnye aku ade power!!!!!!! power rangers kaler pink!!! MWAHAHAHAHAHA!!!

power yang dimahukan dek keturunan aku.....namun aku yg terpilih! I am the chosen one!! MWAHAHAHAHA!!!

nantikan episode baru dgn hero baru......

bile aku mule belajar gune power aku.....MC 2 hari beb...tumbang aku bile belajar gunakan tenaga dalaman...

nak buat episode by episode.....

fuhh.. semakin mendebarkan... ada masa sambung yer tt..

lama tunggu tt update story.. saspen betul.. cepat2 update ye..

siri kedua ustaz asri datang ke rumah,....

atas jemputan aku....ustaz tu datang balik....untuk makan tghari same2....tak ingat masak ape...tapi yg aku ingat ade sambal ikan bilis dgn kacang Tanah....rase cam masak gulai time tu...dgn ikn masin n ulam2....mmg pergh gilelah....

kali kedua kedatangan die...adalah untuk memasukkan "nur2" ke dalam badan, dan bende2 baik seperti semangat, kerajinan dan sebagainye....hehehehe...

lepas makan...kami ke ruang depan....tempat sebelumnya aku buat rawatan tu....die suruh aku baring atas sejadah...n mcm biase family aku n family die ade.....die letak tangan atas perut....and die bace2,,,,die kate utk betulkan kedudukan Rahim......aku biarkan je....pastu die bace lagi untuk semangat....

pastu dari atas kepala....untuk buang angin2 temper aku.....MWAHAHAHAHA.....mase die buat ni aku tergelak2....aku pon tak tau ape yg geli sgt hati...sampai semua org gelak....padahal senyap je suasana mase tu...kelakar rase mcm kena geletek....

lepas tu baru die buat kat tapak kaki....untuk gastrik...tapi mmg Alhamdulillah jarang kena gastrik lepas buat ni....ade satu point kat tgh tapak kaki.....ustaz tu kate kena selalu urut kat situ....tapak kaki kanan...

lepas tu kami just duduk sembang2....and die kate slowly akan pulih seperti sedia kala...kalao perlu jumpe doctor....baru pegi....

tapi aku still makan ubat doctor macam biase....

lepas perubatan yg ni....ade lain sikit la.....seri muke jadi lain lepas berubat....org jadi suke pndg kite walopon xde pape.....org mcm nak buat baik je....dri muke masam, nmpk kite terus senyum gitu....

*ade satu cerita lagi pasal ustaz asri ni tapi aku terpaksa rahsiakan atas sebab2 keselamatan....

lepas berubat ni...pegi jumpe doktor and scan Rahim....doctor kate Rahim yg bengkak tu dh susut......syukur sangat2 mase doctor bgtau tu.... lepas tu mase masuk wad hujung bulan 11/2015 tu....buat CT scan.... semuanya dalam keadaan normal....cume darah masih kuar mencurah2......

sehinggalah........

doctor bagi ubat untuk berhentikan darah setiap 6 jam....1000mg setiap 6 jam....baru berhenti darah and aku dibenarkan balik...

then aku sambung semula makan pil hormone mcm biase.....dan sekali lagi aku masuk wad pada 17/1/2016-20/1/2016......

Rate

1

kepala ting tong jap......nanti aku updates cerita dgn hero baru....