CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: non.sari

[BEST]kisah-kisah angker nona sari - UPDATE!

RatuDunia94 posted on 24-9-2013 05:57 AM
sepatutnya tajuk nya :

Kisah Seram Malam Terakhir BAKAL Pengantin...

yeke.. takda hal..

ni pun macam nak tukar tajuk. citer pasal pengantin tak banyak pun. banyak citer sampingan and pengalaman lain. kang kalo tulis konfem-konfem out of topic. tapi macam mane nak tukar ek.. 1st time ni. so nak klik sana cni pun terkial-kial. apatah lagi nak tukar itu ini..

fifie_olin posted on 24-9-2013 07:44 AM
TT aku nk lagikkk...amat2 menarik stori ko ni...

terima kasih..

insyaAllah.. story banyak.. keje pun banyak ni..
jap ea.. kene amik masa sket..

FlowerGirl posted on 24-9-2013 08:33 AM
Menarik citer tt..aku pun biasa kena tindih. selalu ingat mcm mimpi. Ms kena tindih mmg akan nampak  ...

kannn... memang bole sebut Allah je. kalo kata doa tu memang akhirnya jadi doa lain.
aku lembaga hitam tak penah sangat, tapi selalu dijelmakan dalam bentuk org lain. suara pun penah..

hidayah85 posted on 24-9-2013 09:05 AM
first tyme baca...

yaya mcm membayangkan that things tu mcm something belongs to your family... ...

haaa.. mungkin kot.. i bole nmpak benda2 ni since i kecik lagi.. dalam sekolah rendah. masa tu mana tau benda2 ni sangat.
pikir nak main je.
lama-lama baru tau apa bende yang selalu i nampak. kalo kata hilang langsung tu takde la sebab kdg2 benda ni datang je.
secara hardcore or secara gitu gitu je.. ikut mood die la.

evilpumpkin posted on 24-9-2013 09:05 AM
memang best la cara tt tulis citer... x sempat bosan... xde nak sambung2 berhari2 berminggu2 tapi ci ...

yeahhh...

terima kasehhh....

berani jugak uols ni..

Follow Us
TT...pnat bca TT ...

tjuknye mndebarkan btol..hahahhaa

biasenye kat majlis kawen org suke cube ilmu...aku pon tak tau nape....nak mengaibkan tuan rumah ke, mmg sengaja nak uji ke org lain yg jadi jemputan ke...dengki sbb pinangan ditolak ke....huhuhuhu...

tak sempat bace abis lagi rumah ni....bace cerita TT je...bnyk keje....lepas ni aku cerita pengalamn nasik jemputan tak masak....

ada sikit cerita yang sempat ditulis tadi.. tapi edisi selepas setahun kawen. masih bau-bau pengantin baru lagi.. err... nak baca ke??

cagOO posted on 24-9-2013 12:08 PM
berani jugak uols ni..

berani sebab dah biasa kot.
kalo 1st time mau dah menjerit melalak. agak nye laaa..

encikotot posted on 24-9-2013 12:21 PM
TT...pnat bca TT ...

tjuknye mndebarkan btol..hahahhaa

haha! tajuk je mendebarkan.. ceritanya baisa-biasa kot.. hehe

FlowerGirl posted on 24-9-2013 08:33 AM
Menarik citer tt..aku pun biasa kena tindih. selalu ingat mcm mimpi. Ms kena tindih mmg akan nampak  ...

hah ko sama ngan aku..kalau kena tindih aku siap azan lagi tapi cuma bergema dalam ati je..jerit kuat2 pn dalam ati je..suara cam kena kunci xbleh kuar

pade tt...kipidap!!! best aku suka cara ko berciter..bahasa standard..gaya penulisan slamber badak..seram lawak...

siape_aku posted on 24-9-2013 12:23 PM
biasenye kat majlis kawen org suke cube ilmu...aku pon tak tau nape....nak mengaibkan tuan rumah ke, ...

aku fikir macam tu jugak. tapi mak aku ni suka pakai kaedah 'husnudzon' bersangka baik lah kita sesama makhluk.. gitteww.
so aku pun lebih suka ikut kaedah mak aku sebab hal-hal mistik ni dah jadi mainan aku sejak kecik. so bende ni tak mustahil kalo betul jadi. kebetulan rumah aku ni pun laluan makhluk tu. klise kan.. tapi gitu laa..
rumah aku ni pun kat tengah di antara rumah jiran-jiran aku.

non.sari posted on 24-9-2013 12:27 PM
berani sebab dah biasa kot.
kalo 1st time mau dah menjerit melalak. agak nye laaa..

hehe.. takut jugak kan.. sambung le lg stori u..

non.sari posted on 24-9-2013 12:28 PM
haha! tajuk je mendebarkan.. ceritanya baisa-biasa kot.. hehe

trus bercerita......

seram bca ending citer yg last kene tindih tuh

JADAH APA YANG NAK SMACK DOWN AKU ITEWW??

oke. kisah ni terjadi selepas aku kawen. so lepas kawen ni aku pun berpindah la dekat satu daerah selatan tanah air. kitorang menyewa sebuah rumah teres 3 bilik. belum mampu nak beli rumah sendiri lagi. besar rumah ni. cantik. masa masuk ni memang takde apa-apa yang menyeramkan. ada tu ada, tapi biasa la. rumah baru masuk kan. just rasa meremang je, buat tak tau lama-lama oke je.

kisah bermula bila sudah 6 bulan aku menyewa kat rumah tu. kali ni aku ditindih secara hardcore. pada aku hardcore la sebab 1st time terjadi since aku kerap ditindih. masa tu aku m.c. tak sihat. so bangun pun lewat sikit. tapi takda lah lewat sangat. dalam pukul 10-10setengah gitu lah..

tengah sedap-sedap tido tu, aku terus ditindih. aik!  kali ni kene memang takda intro punya.dia terus je kene. zalim kan. aku masa tu macam tersentak dalam tido. dalam hati aku dah menyumpah dulu dah. 'agak-agak la nak tindih. bagi la hint dulu'

masa tu memang badan aku diselubung comforter. aircond pulak bukak, memang syok sangat la masa tu. yang aku perasan comforter aku tu macam diselak. rasa la comforter beralih dari badan aku. aku dah start mengerang macam biasa. baca-baca apa yang patut. tak jalan. ayat jadi tunggang langgang. memang harap-harap makhluk tu tak dijelmakan depan aku. mulut tak lepas sebut Allah..Allah..Allah..

try punya try, aku terus sedar. aku bangun and terus duduk. istighfar banyak-banyak. tengok keadaan comforter still ada kat badan aku. aku tengah pening giler masa tu. so try la baring sekejap. alihkan badan aku ke posisi lain pulak. harap kali ni takda la aku dikacau lagi. masa baring tu aku boleh tertido. masa nak terlelap tu, aku terkena lagi. maksudnya, masa aku sedar tu mungkin aku diperhatikan. makanya, aku beralih tempat tido pun still benda tu kacau lagi.

kali ni masa ditindih tu, comforter  tu diselak secara kasar. aku dah takut giler. takda nya nak baca-baca. takut menguasai diri. masa tu aku macam merayu dengan setan tu 'tolong laa..tolong laa..jangan la buat macam ni..' tapi aku ditindih makin kuat. siap ada bunyik 'emm..grrr..emmm..grr' aku dah kalut. last-last aku terdetik, jadah aku nak takut dengan dia. tak boleh ni, aku kene lawan. aku terus kuatkan iman, aku jerit Allah..Allah..Allah dengan kuat. pada aku kuat la. padahal lebih kepada bunyi mengerang.. perkataan Allah tu tak jelas mana pun.

benda tu tak berganjak pun. tetapi lebih menyeramkan, apabila comforter aku yang terselak kasar tadi tu berdiri secara tiba-tiba! aku bole nampak, tapi tak bole bangun. dia berdiri tinggi! masa berdiri tu, comforter tu membentuk makhluk besar dan berselubung. fahamkan macam mana? berselubung tinggi dan besar. aku nampak jelas sangat figure dia tu macam mana.

muka tak nampak, cuma kawasan muka tu ada ruang untuk muka dia. dia menunduk pandang aku yang tengah baring ni. rasa macam nyawa dah hujung-hujung. mati aku..mati aku.. makin laju sebutan Allah aku.. sebab aku macam tau apa yang dia nak buat pada aku lepas ni. nampak dia macam nak smack down aku sebab benda tu bergerak perlahan membentuk gulungan, keadaan dia macam lepas ni dia nak hempas badan dia kat badan aku. ikutkan aku ni dah tak ada daya dah. dah la demam masa tu. ada siri bertarung dengan jin pulak.

aku still sebut Allah..Allah.. aku memang tak bole nak baca ayat lain masa tu. bayangkan, nak start bismillah pun dah melencong ke ayat lain.. apalagi nak try baca ayat kursi. tapi tak semena-mena aku boleh tersedar dengan begitu mudahnya. macam tersedar dari tido. tapi jantung ni jangan cakap la. laju!! macam baru lepas lari. aircond bukak tapi berpeluh. lencun belakang badan aku.

aku terus pegang comforter. elok. cantik terletak macam mana aku nak tido tadi.  takda apa-apa pun. siap dengan bunyik motor, kereta lalu kat luar. siap dengar suara jiran sebelah marah anak dia lagi. aku istighfar kuat-kuat. macam melepaskan beban yang berat kat badan ni.

ini la pengalaman tindihan paling hardcore lepas aku kawen. aku terus masuk bilik air and mandi. sempat aku terpikir. agak benda ni marah ke aku bangun lambat masa tu. tapi aku sakit.. ada excuse, bukan suka-suka.

sekian..

Rate

1

pengalaman aku tido rumah pengantin...masa tu pelamin kt dalam rumah so tido reramai kt situ tapi masalah eh suma xnak tido kat pelamin takut kena alih/kacau tua muda suma penakut.tapi aku tido sedap je smpi ke subuh iyelah rumah kampung rumah atas sejuk je.besok mmg beralih tido nye diaorg speculate kena alih aku lak rasa diaorg tido lasak bersepah2x org jantan lah katakan

aididikhwan posted on 24-9-2013 12:42 PM
pengalaman aku tido rumah pengantin...masa tu pelamin kt dalam rumah so tido reramai kt situ tapi ma ...

dah gitu pulak.. aku tak penah dengar plak pasal tido kat pelamin tu.
aku ni kalo bab2 citer dongeng dari mulut orang-orang tua ni aku kurang percaya sikit. banyak yang aku membantah, tapi dalam hati la.
walaupun benda-benda mistik ni sering mnghantui hidup aku.  

entahlah diaorg kata hantu pelamin tapi aku ni pun sama jenis payah nk caya benda2x mistik ni

tapi masa maksu aku mlm berinai dlm taun 90 an dulu ada kejadian org kg dua tiga org berlari 100m pecut dek di tegur arwah nenek aku yg dh lama xda...dia menanya nk g mana?nk tgk anaknya menikah ke?sampai umah kiteorg muka suma pucat lesi