CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: non.sari

[BEST]kisah-kisah angker nona sari - UPDATE!

non.sari posted on 24-9-2013 01:59 AM
aku diuji lagi.. kali ni pengenalan pertama aku selepas kawen adalah ditindih.

yang menjadi kepe ...

part yg mintak peluk ai suke....pas peluk ape jadi??
ceciter ceciter..

nordiana87 posted on 24-9-2013 01:21 PM
part yg mintak peluk ai suke....pas peluk ape jadi??
ceciter ceciter..

haha! tak jadi ape-ape.. selamat ditidurkan suami....

erkkk...sllu sgt masuk bod ni sampai kan memalam nk tido pn pikir 2 3 kali nk pelok bantal panjang tu..takut silap pelok lain plak..

nenekdiva posted on 24-9-2013 02:00 PM
erkkk...sllu sgt masuk bod ni sampai kan memalam nk tido pn pikir 2 3 kali nk pelok bantal panjang t ...

pastikan jangan yang dipeluk itu adalah.... gula-gula gergasi!!

non.sari posted on 24-9-2013 02:02 PM
pastikan jangan yang dipeluk itu adalah.... gula-gula gergasi!!

huwarghhh....idok le teman gune dh bantey panjang ni ha..

salam,

cerita best..ayat sempoi...kekalkan begitu..
kenapa makhluk2 ni mengganggu?...family ada sesuatu ke?

Follow Us
nenekdiva posted on 24-9-2013 02:04 PM
huwarghhh....idok le teman gune dh bantey panjang ni ha..

SIAPAKAH SEBENARNYA SUAMIKU ITTEWWW??

haaa.. baru teringat satu cerita.. tapi bukan citer pasal pengantin nya. cerita pasal jiran pengantin. bole ke?? tapi ada perkataan pengantin jugak tu.. bole la ek... momod marah tak....

kes ni terjadi dekat jiran aku, seminggu sebelum aku bernikah. diceritakan, suami dia kene standby. keje malam. maklumlah, keje dengan sebuah syarikat elektrik terkemuka negara. so ada la time-time yang suami dia kene keje malam selama seminggu. malam ketiga suami dia keje malam tu, dia macam biasala.. naik tido sorang-sorang. macam sebelum2 ni. masuk bilik. kunci pintu semua.

masa nak merebahkan diri tu terdengar la bunyik pintu pagar bawah dibuka. memang masa tu bajet suami dia la. fyi, suami dia ada kunci spare. so, perkara bukak pintu pagar sendirik tu aktiviti biasa la yang suami die akan buat kalau dia dah tido. memang dengar la aktiviti2 rutin kat tingkat bawah kalau suami dia baru balik keje. bunyik kunci disangkut. bunyi orang masuk dapur. bunyik peti ais dibukak, bunyik masuk bilik air nak mandi. dan akhir sekali bunyik tapak kaki menuju ke bilik tido mereka. haaaa...jeng jeng jeng!

dia ni tgh mamai.. baru nak lena kot. so dia buat pot tak pot la dengan segala aktiviti suami dia kat bawah dan seterusnya sampai nak tido. dah biasa kan. so masa tido tu dia berpaling ke lain, membelakangi pintu bilik. klise kan.. tapi selalu saja ada misteri nya. jaga-jaga pada sesiapa yang belum terkene..... . so terdengarla suami die bukak pintu. sangkut towel, dan akhir sekali tido bersama....

tapi die perasan masa laki die nak baring tu, die punye movement mcm slow je... mcm calm je tapi akhirnya rasa la suami die baring sebelah. masa nak baring tu, dia rasa telinga dia panas dan berdesing. panjang. tapi sebab kata nya dah ngantok. desing pun desing la. sempat jgk dia sapa laki dia dalam mamai tu.. 'baru balik bang..'. lembut pulak laki dia balas... 'hemmmmm...' so oke lah. respon positif. so tido!

malam tu memang dia tido lena. dan tak ada apa-apa gangguan. mimpi pun mimpi biasa. takda kene tindih or mimpi ngeri-ngeri. tetapi bila pagi tu nak bangun subuh (aku agak dia ni jenis tido statik kat tilam sampai pagi), dia pun toleh la kat sebelah, tempat tido laki dia. aik!! dah bangun?? siap kemaskan lagi tempat tido. bantal semua terletak kemas. takda bekas-bekas suami dia tido kat situ. tapi keadaan gelap. macam takda apa-apa aktiviti lepas dia bangun. dia bangun. turun bawah. nak amik wuduk kan. bilik air gelap. ruang tamu gelap. dapur pun gelap. ke mana orang tua ni?? mungkin ini la kot yang dia cakap dalam hati dia. ke surau mungkin, tapi laki die ni kalau dah standby jarang ke surau kalau subuh, suka stay terus kat rumah. itu pun kalau laki dia balik awal pagi dalam pukul 4 pagi macam tu.

bilik air pun kering. takda kesan basah. masa tu tengah mamai lagi. tak perasan yang diri dia malam tadi dah kene sakat. lepas amik wuduk, semayang subuh. elok bagi salam, terdengar pintu pagar dibukak. aktiviti, semua sama sebijik macam malam tadi punye aktiviti. takkan baru balik.. masa ni baru dia rasa tak sedap hati. die dah cuak. dia tak keluar lagi dari bilik tu. dia tunggu je entiti kat bawah tu. kot betol akhirnya naik ke bilik macam apa yang berlaku malam tadi. sah, memang akhirnya makhluk tu mula naik ke bilik. itupun lepas dengar bunyik tapak kaki naik ke bilik. dia masih duduk kat sejadah. baca-baca apa yang patut. berzikir sekali.. tombol pintu dipulas.. kreekkkkk! daun pintu sedikit terbukak, akhirnya makhluk tu menampakkan diri.. ''tengah sembahyang yang...ingat belum bangun'' deng!! memang sah. itu laki dia.. dia pandang atas bawah, memang laki dia. muka dah cuak. laki dia pelik. tanya dia kenapa.. masa tu dia dah kalut. agak dengan sapa aku tido malam tadi.. masa tu baru die sedar malam tadi bukan laki die yang tido sebelah dia... tetapi...................

apapun sebelum kejadian, tempat kitorang ni memang kecoh pasal hantu yang berbungkus-bungkus ni.. so just summarize la, dengan sapa jiran aku tu beradu malam itu..

sekian...

Rate

1

non.sari posted on 24-9-2013 02:33 PM

haaa.. baru teringat satu cerita.. tapi bukan citer pasal ...

napa cerita ni kenapaaaa...??? malam ni nak tido harus la pasang lampu..TT jahat

yenil95 posted on 24-9-2013 02:06 PM
salam,

cerita best..ayat sempoi...kekalkan begitu..

tak tau la.. pernah jugak mak dengan ayah pegi scan kan. tengok kot-kot kalo ada bende yang tersangkut, yang dibawak oleh nenek moyang mereka dolu-dolu.. tapi takda plak.. clean and clear. macam mak aku clear, walaupun kdg-kdg bende tu menjelma macam mak aku. ni pun ada cerita.

kalau ayah aku, ada. tapi bukan hardcore punye. tapi dalam famili cuma aku, akak aku ngn ayah aku. ayah pun jarang kene sangat. mak penah la. tapi sekarang dah tak ada. adik aku tak ada langsung! untunglaaaa..

nenekdiva posted on 24-9-2013 02:39 PM
napa cerita ni kenapaaaa...??? malam ni nak tido harus la pasang lampu..TT jahat ...

kikiki..malam ni tido ngadap pintu.. itu petua nya. jangan membelakangkan pintu. sebab kalau mengadap pintu, kalu dia jelmakan diri, lagi jelas rupa paras nyaaa... wakakakakak!!

apsal la aku terpikir lain plak bila tt kata kena tindih... ingat kna tindih dgn laki, siap ada mengerang bagai...suspen betu laa...

TT tengs for da story!!
cita baek punya
aku asa ko ni mmg ada something la
mcm dasat ja kna sakat tu
sblum2 ni slalu kena jgak ka?

seramnya TT
mak baca citer uols penuh kusyuk
tinggallagi nak nangis je haha

non.sari posted on 24-9-2013 12:33 PM

haaa.. baru teringat satu cerita.. tapi bukan citer pasal ...

nape aku rs cam antu raya ...antu ni je la yg bole menyerupai manusia kan...xkan somi dia membela kot

kajol77 posted on 24-9-2013 02:48 PM
apsal la aku terpikir lain plak bila tt kata kena tindih... ingat kna tindih dgn laki, siap ada me ...

haha! tak tau ayat yang sesuai.. banyak kali padam taip balik, padam taip balik. nak mengingat ayat lain apa yang sesuai. bertepatan dengan bunyik yang selalu keluar kalau kene tindih, memang ayat itulah yang difikirkan sesuai.. mahap, kerana membuat anda terimejin lebih dari itu..
nakal kamu kan...

cektim posted on 24-9-2013 02:53 PM
TT tengs for da story!!
cita baek punya
aku asa ko ni mmg ada something la

selalu jugak.. baru kene pun ada.. ada stok-stok story fresh dari ladang.. aku tak tau napa benda ni suka ngan aku. mungkin perangai sama kah? atau rupa sama kah? hodoh kah aku? jahat kah aku?

act masa aku skool dulu, ada sorang makcik ni offer aku mendalami ilmu yang mistik-mistik ni. dia kata aku ni 1st base dah ada.. tinggal nak mantopkan lagi. kesah sangat aku nak belaja ilmu-ilmu macam tu.
tak minat la.dia kacau pun dah seksa, lagi nak study pasal benda ni. ahhhh koser sangat kan.

alepmama posted on 24-9-2013 03:10 PM
seramnya TT
mak baca citer uols penuh kusyuk
tinggallagi nak nangis je haha

ark!! nangis.....? sindir mak ea.. citer mak tak serem khennn??  
(motip keluar bahasa ponen sedangkan aku baru beginner?)

non.sari posted on 24-9-2013 03:24 PM
selalu jugak.. baru kene pun ada.. ada stok-stok story fresh dari ladang.. aku tak tau napa benda  ...

oit2..bleh plak nk samakan ngan makluk tu plak, huhu
ko dh nmpak ka rupa nya mcm mna??

ada plak level noh
1st base tu mai dr mna plak? huhu
tnya byk plak aku kan, hehe

non.sari posted on 24-9-2013 03:27 PM
ark!! nangis.....? sindir mak ea.. citer mak tak serem khennn??  
(motip keluar bahasa pon ...

hello iols baca penuh kusyuk ok
sanggup iols tolak paperwork ke tepi
biasa la citer hantu ni once intro baca dah sedap harus lah sampai ke noktah terakhir kenn

cektim posted on 24-9-2013 03:28 PM
oit2..bleh plak nk samakan ngan makluk tu plak, huhu
ko dh nmpak ka rupa nya mcm mna??

abess tu.. knapa kacau aku? apa salah aku?
takdalah..gurau je.. selisih muka sama ngn setan..

alaa.. die macam ni tau. konon2 aku ni jenis mudah nampak, mudah rasa. so pada sapa-sapa yang nak belajar ilmu kebatinan ni, kalau takda sixth sense itu, makanya tempoh pembelajaran mungkin panjang. kene asah lagi ilmu batin tu..

tapi aku ni tentu arah dah ada kelebihan tu. maksudnya aku ni dah siap-siap masuk level pertama la tanpa perlu diasah lagi..
contoh macam kau masuk form 6, result cantik terus masuk uni. tak payah nak amik sijil, dip bagai.. terus buat degree..
macam tu la agak nya teknik pemantopan ilmu tenaga batin..

agak nya laaaaa... ini ikut lojik aku..