CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ellynorman

Jep Sepahtu VS Shahrol Shiro : "Apa Salah Saya?"

ilya posted on 15-2-2014 08:28 AM
kau memang dah tanam dalam hati tak suka Jep, dia buat apapun memanglah nampak biadap beb. Rilex
...

Sama gak kalau org xsuka shahrul ke syuk ke... Ape dorg buat org xsuka...

Si sharol menyentap dh mengalahkan jihan kekekeek... Tgk time sepahtu MLM no 1 si sharol ni muka menyentap budget dia lah yg menang. Copycat!

starcity posted on 15-2-2014 09:23 AM
Pasal isu dengan Mamat pun kita boleh faham karakter Jepp ni macam mana.
Shuib ok je berlakon denga ...

lepas dorang berpecah ada jerr berlakon sama, sepah the movie pun main lepas dorang berpecah, roadtour semua, even mamat berapa kali join betul ke bohong, siap blh gelak & kenakan sama2 lagi. aku rasa dgn mamat jep xda masalah, sbb sll gak jep sebut nama mamat, smpi shuib ckp "rindu ker..".

@jepsepahtu Kontroversi bukan lah cara yang terbaik utk mendapatkan publisiti..sekiranya ingin membuat kontroversi jgn la melibatkan saya apatah lagi mengaibkan saya..siapalah saya utk tidak memaafkan orang..astagfirullah hal azim..semoga silaturahim kita terus berkekalan..amin  

jep ni malas kot nk layan si shahrol after beberapa perkara..mungkin....

kalau takde angin masakan pokok bergoyang.... mula2 dulu menafikan, just cakap sbb stress for the competition... skg nieyh dah kuar citer gaduh perang dingin segala bagai sume..

Follow Us
eyrA622 posted on 15-2-2014 09:06 AM
Kt paper jep ckp kita akn rapat dgn org yg kita selesa tok rapat..Kalau tak rapat tak semestinya ...

masing2 propa ja bg pendapat kat wartawan tu...kisah sebenar sapa pon tk tahu..either jep or sharol yg bersalah..

johnazizul posted on 15-2-2014 09:34 AM
Sama gak kalau org xsuka shahrul ke syuk ke... Ape dorg buat org xsuka...

In Sha Allah aku boleh tengok mereka tu mencari rezeki dengan berlawak, Jadi aku takdelah nak beria sangat membenci mereka. Kedua-duanya berbakat, Jadi, aku sekadar membuang masa memberi komen kat sini.

peace

bambimbom posted on 15-2-2014 09:32 AM
ape yg aku dok perati ni, jep ni mcm perasan bagus.. aku tgk dia kat BTS Maharaja Lawak yg dorg mena ...

skrg aku pon nmpak jep mcm perasan bagus.... dh glamer kot... pls la, lawak pon nan hado ja dlm MLM baru2 nie..
aku respek diorang time bersaing dengan JOZAn dlm ML jek...time tu diorang memang bagus

starcity posted on 15-2-2014 09:23 AM
Pasal isu dengan Mamat pun kita boleh faham karakter Jepp ni macam mana.
Shuib ok je berlakon denga ...

hmm... Jep nie jenis suka jaja citer kot... dan sikap memilih bulu dalam berkawan, apa salah ko kawan jek dgn semua, atleast rapat2kan lah
diri dengan sharol tu even ko benci tahap babun.... igt dunia lawak nie besor ker...

ellynorman posted on 14-2-2014 10:38 AM
kan..... jepp pon pernah cakap... biar tak lawak.. tapi jangan biadap..
mungkin ada kebiadapan di ...

mslhnya jep tu tak biadap ke dlm melawak....

fredbok87 posted on 15-2-2014 10:00 AM
skrg aku pon nmpak jep mcm perasan bagus.... dh glamer kot... pls la, lawak pon nan hado ja dlm ML ...

mmg muka perasan bagus pun.... beza ngan shuib tuh..... dah kat atas la katakan...

dino posted on 15-2-2014 10:08 AM
mslhnya jep tu tak biadap ke dlm melawak....

jep kalau tk bahan org memang bukan jep lew.... dlm betul ke bohong pon mcm siot jek... mulut longkang..

fredbok87 posted on 15-2-2014 10:24 AM
jep kalau tk bahan org memang bukan jep lew.... dlm betul ke bohong pon mcm siot jek... mulut long ...

jep dr sejak masuk raja lawak mmg mulut longkang, dlu lagilah teruk...sampai aku xsuka cara dier, tp makin lama mulut longkang dier tue xsebiadap mula2. at least mulut longkang dier tue, aku blh masuk kat betul ke bohong..sampai semua family aku tengok betul ke bohong masa dulu2. sejak tukar orang nie, smpi tukar season pun semua org xambil port. sbb langsung xbest.

Bagi aku dua2 pun biadap, tp biadap in different way. Sama jer dua2, ajak pun kadang2 biadap gak, yg xbiadap shuib...

alahai lelaki pon perangai macam pompuan kuat sentap ke?bukan ke lelaki ni profesional gaduh2 tapi bila jumpa ok je...kalo perempuan aku tak heran la perangai macam ni...

fredbok87 posted on 15-2-2014 10:00 AM
skrg aku pon nmpak jep mcm perasan bagus.... dh glamer kot... pls la, lawak pon nan hado ja dlm ML ...

kaannnn...aku minat dgn sepahtu nie tp aku betul2 rindu time dorang bertanding masa ML...every week cerita dorang ada isi & watak...bila MLM, trus ilang seri..asyik bt persembahan berdiri pakai tshirt xda watak.

Jepp Sepahtu pelik dakwaan Sharol Shiro

Kalau semalam Abang Nara ada berkongsi rasa kecewa Sharol Shiro kerana “perang dingin” antara dirinya dengan Jep Sepahtu, hari ini Jep Sepahtu pula melahirkan rasa pelik atas dakwaan tersebut. Menurut Jep, konflik itu tidak berlaku sama sekali dan menganggap ia adalah dakwaan yang tidak berasas.

jepp sepahtu

Pelik juga bila sorang dakwa ada gaduh, sorang cakap tak ada apa-apa. Mana satu yang betul nie? Kata Jepp menerusi Harian Metro:-

Secara juju, saya tak tahu dan pelik nak jawab apabila ditanya persoalan yang tak ada jawapan. Saya melihat perkara ini sebagai tuduhan umum dan bukan ditujukan kepada saya secara khusus.

Sepatutnya kena tanya pada lain-lain (pelawak) juga atas apa yang dia katakan sebab dia menjauhkan diri daripada kami semua.

Dia kata ada datang meminta maaf kepada saya sedangkan benda itu tidak berlaku langsung. Lagipun dia bukan buat salah apa-apa jadi nak maafkan buat apa?

Saya ini jenis yang tidak bermusuh dengan orang dan tidak suka cetus permusuhan seperti yang dia dakwa. Saya pun pelik dengan apa yang berlaku sebab memang tak ada apa-apa masalah antara kami.

Kita akan rapat dengan orang yang kita selesa untuk rapat. Kalau tak rapat, tak semestinya kita bergaduh bukan?

Saya rasa perkara ini timbul disebabkan persepsi peribdi dia saja sedangkan tak ada aa berlaku pun.

jepp

Ada logiknya juga penerangan Jep Sepahtu itu. Bukan semua orang kita boleh rapat, dan kalau tak rapat, tak bermakna kita bergaduh. Diharapkan dengan penjelasan ini, Jep Sepahtu dan Sharol Shiro meneruskan perjuangan masing-masing dalam bidang lawak tanpa gangguan. Anda berdua berbakat besar, rugi kalau kontroversi ini menjatuhkan reputasi anda. Tak gitu?

http://beautifulnara.com/jep-sepahtu-pelik-dakwaan-sharol-shiro/

farah_fanz posted on 15-2-2014 10:46 AM
jep dr sejak masuk raja lawak mmg mulut longkang, dlu lagilah teruk...sampai aku xsuka cara dier,  ...

tp layan gak betul ke bohong yg baru2 ni... shiro ok la, plg best peserta2 kena karen... hahahah... siap terlentang pon ada mcm azwan ali

Sharol,mamat sume pelawak junior. Xde plk pelawak senior yg jep ada masalah dgn mereka. Atau jep ni mmg berani dgn pelawak junior jer??

cikbudu posted on 15-2-2014 11:03 AM
Sharol,mamat sume pelawak junior. Xde plk pelawak senior yg jep ada masalah dgn mereka. Atau jep ni  ...

Saiful apek pernah sentap dgn jepp rasanya