CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dauswq

Official AC Gath (Ahad 9/3/2014: Laporan pg. 4)

intan_smsb posted on 10-3-2014 09:44 AM
tu la aku tpasan kat cermin tu
muka aku jelas kan weh

intan kantoi yg kat cermin tu ko...........

ichi posted on 10-3-2014 09:45 AM
intan kantoi yg kat cermin tu ko...........

itu bukan aku

bukan aku

pompuan mana ntah nyelit tuh

intan_smsb posted on 10-3-2014 09:47 AM
itu bukan aku

HAHAHAHA pandai ko kaver balik..............

ichi posted on 10-3-2014 09:49 AM
HAHAHAHA pandai ko kaver balik..............

ichi betulkan tu bukan aku

intan_smsb posted on 10-3-2014 09:42 AM
Iols yang melaporkan,

Iols keluar rumah dalam pukul 11.05 rumah iols dekat je dengan Paradigm Ma ...

intan....bukan hampir ditegur ya..
mmg kena tegur..sound direct gitu..

Last edited by makdik2301 on 10-3-2014 12:14 PM

report paling pendek:-

skodeng FB nmpk post kak bel kata di starbuck paradigm, sy yg sebenarnya nak ke tesco merubah destinasi

rindunya nak gather2 mcm nie!!!

Follow Us
makdik2301 posted on 10-3-2014 11:43 AM

haha,,, malasnyer aku nak edit balik

ermm kesahnye aku mmg nak join gadering seawal mungkin.. t[i disebabkan keringat aku diperlukan untuk selesaikan masalah negara di pd.. ku ikutkan juga kerahan ke pd bersama nzhazz... janji kul 7 bertolak ke pd so sempat la aku sampai kat SG pada kul 11.30..

tpi jadahnye.. kul 7 baru bangun.. baru nak solat subuh n mandi segala.. kul 8 jugak sampai ke rumah nzhass.. da sampai ingt terus ke pd..namun nan hado... dijemput direnjis untuk menikmati nasi lemak rendang daging hasil air tangan org len.. bukan air tangan kak zu yehh..

so makan la aku nasik lemak tuh..(sedap gak sambal tuh..tpi xleh makan byk sgt walopon diofer bungkusan ke 2..aku kene spacekan tuk rm40++ tu)... so siap makn segala bertolak la ke pd..tpi singgah plak ke petronas..

kat kul 9.00 gak laa kuar dri putrjya ni... ikut jln blakang bukit bintang ke aper tah namanye..tup tap tup tap da sampai pd... ermm kat sini bermula episode mendebarkan.. edisi tekan kalkulator..revise tambah tolak segala.. ingtkan setel dlm sejam je.. tpi xder..

due org tekan kalkulator 2-2 dapat result berbeza..nyesal xbelaja sempoa.. baru match ngan excell bateri lappy plak mampos.. nak cari kabel..kabel xder dlm beg...(saper curik kabel lappy aku..kecik bear kecik besar je aku tgok anjing2 3-4 ekor kat luor..kot2 tgh gonggong kabel) tpi xder jugak...

edisi tekan kira semak..tekan kira semak..berterusan..tetibe hp aku berbunyi.. tet..tet..tet.. tgok id caller kak bell the grim reaper (dedolu die jadi smod kat CI selalu je org kene cantas...layak la dgn gelaran grim reaper kann..heheh)..rupenye tnye jadi ke x nak dtg... jadi laa da bebulan nak cekek SG..harap kan mak hayam si tungkik sky tu..asek subway jeh... so aku ckp in sha allah sblm kul 2.. walhal time tu da 12.00.. so aku ckp akan bayr upon arrival...

tpi edisi tekan kira semak...tekan kira semak (read: intonasi yg oven rendam kukus aper jadah tu).. aku pasan kak zu da sebuk watsup..update status agaknye... time nie la nyonya tu nak ilangkan diri...masak laa aper laaa.. tpi xper masalah negra ni penting sgt...

setelah berhempas pula kiraan demi kiraa.. penankulan mantik...teorem pitagoras.. setel la jugak masalah di pihak kami... pihak nonya sane diminta untuk semak balik.. (dorg sebenarnye nak outing g seremban).. so kiorg pun balik laaaa....

tn jeneral drive lelaju..tpi kene marah ngan lady boss... supaya bawak slow2 ...ye la habes segala bumper dilanggarnye..kite duk dpn ni ok la..yg duk belakang cam nek rollercoster... da sampai2 pertghan jalan.. tn jeneral nak benti mkn..naseb lady boss cakap..xyah benti laa sbb aku ada program..nnti kenyang(program ke SG ar..pe lagi kan)... so terus laa balik umah.. tpi nan hado jugak.. singgah petronas beli air....(syukur alhamdullillah..nikmat dpt minum air..heheheh)

pastu sampai laa..putrjaya..aku pun trus ke keta tekan minyak kuat2..sampai la ke paradigm mall tu.. aku betolak dri dlm kul 2.15 kot... sampai ar ke jam 2.45...nak cri paking...tup tap tup tap kul 3 terpacak la dpn SG... terus bayar makan.. mangkuk betul si nepal jahaney tu sampai sudah kimchi jijae aku xdihantar..duk ngadap baki kimci dorg jehh..

so aku sampai2 tgok la meke2 yg baru n yg lama..tpi aim aku..aku nak penuhkan dulu perut aku ni..mase mkn tinggal sejam je ni.. so aku cedok la yg eyka punya..puap..puap..puap sumbat dlm mulut.. lepas tu g amek lagi daging..kimchi... sori laa korg borak pon aku xleh nak nyampuk..

bile da agak2 mampat isi perut baru la beramah mesra ngan ahli2 seme... nak sembang ngan ahli baru cek xkenal.. maka si daus la mnjadi translater tunjuk sorg2..oooooo.. maka aku pun angguk2 laaa.. da serupe proses nak cam penjenayah daa..siap si daus tangn diangkat2 tunjuk ke porumer tersebut.. (daus len kali xyah angkat tgn... hint2 cmtu jaa)... heheheheh.. sambil2 tu aku cedok la makanan... tpi sedehnye buah xsempat makan .. xpuas hati betul aku..heheheh

da siap bercakap berbahas..ketawa gelak (pprt sgt korg ni.. aku jeh urban sket sebb asek mkan jehh) amek la picca... dari hp ke camera.. dri melayu totok ke nepal or bangla... dari dalam sampai ke luar... da sudah amek gamba kat dlm..amek gamba kat luor plak... hasil brilliant aku amek gamba cam runningman..maka termakbulka task runningman tersebut..seme masuk dlm gamba... so kat sini la terpecah kepada 2 tanah besar.. satu korea selatan..satu korea utara.. korea utara nak ke starbuck dulu nak cekek kopi yesrael..yang selatan da ader yg nak balik lumut n perak.. so hye hye n bye bye skali lagi...

kat stabuk plak sambung lagi kesah2 donia yang xpernah abes..dri ayat quran ke cl ke mas ke etc.. abes gak la satu gelas besar mochiato hasil barter aku ngan sky americano azab tu (bek beli kapal api bancuh satu teko..sampai lusa minum xabes)..tetibe hana sampai rupnye ader spy2 yg duk uopdate facebook watsupp..amek gambo kandid.. setelah dukung baby ikram (sayu aku tingat anak sendri..) siap solat asar seme.. kiorg pun balik... eyka aku turunkan sebelah lrt (sian ika kene jalan ke seberang..)

ermm kepada ahli2 baru..mintak maap sebb xsempat nak borak2 panjang lebar...xsempat nak cam muke n cam nama...xpo nnti ader lagi gadering.. lagipun tanpa gadering kiorg selalu ke jumpe n kuar2 makan or tgok wayang time weeken.. ader mase n nak join kabau le.. ok da siap karangan aku.. copy dulu..kut2 time post reply haram jadah xkuar...

Rate

1

teky posted on 10-3-2014 12:30 PM
ermm kesahnye aku mmg nak join gadering seawal mungkin.. t[i disebabkan keringat aku diperlukan untu ...

momod teky... exceli weols pun memalu kucen.. psl tu mampo menyepi je  

ermm kesahnye aku mmg nak join gadering seawal mungkin.. t[i disebabkan keringat aku diperlukan untu ...

perghhhhh...laporan berupa cerpen ni...dasat gak mod  neh ekekekeke **larikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk**

motip acara yg kami tak ada pon panjang lebar cita dia

makdik2301 posted on 10-3-2014 11:43 AM

kena tegur dua kali okehhh...bukan sekali

seken time siap dia ckp please kann hahahahaha

azie.dz posted on 10-3-2014 02:28 PM
perghhhhh...laporan berupa cerpen ni...dasat gak mod  neh ekekekeke **larikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ...

Apalagi taruk la acara kita yg hari sabtu nya jugak
Tp cover2 la sama tau

ismaha posted on 10-3-2014 02:41 PM
Apalagi taruk la acara kita yg hari sabtu nya jugak
Tp cover2 la sama tau

ok jugak kan..pic binatang2 kat zoo banyak aku amik semlm kan is..

thanks bg idea

azie.dz posted on 10-3-2014 02:43 PM
ok jugak kan..pic binatang2 kat zoo banyak aku amik semlm kan is..

thanks bg idea

Tak payh la weyy... kang momod tak bg kedit kat ko sbb masuk kan bukn hari gath tu masuk hari gath udah ler

Sori idea yg tak membantu pun

ismaha posted on 10-3-2014 02:48 PM
Tak payh la weyy... kang momod tak bg kedit kat ko sbb masuk kan bukn hari gath tu masuk har ...

ala...gambar pengenalan....pastu aku cita la pasal gath SG pjg lebo kakakakakaak

apakah semua happy dgn apa yg kbel dptkan utk ko org tu...?

sila upload gambar barang kpop yg ko org dpt....

isabel posted on 10-3-2014 02:53 PM

sila upload gambar barang kpop yg ko  ...

smod tenQ for tacang

kite dapat keychain je.,
blh ke aplod

huntong laaaaaa.... hakak ni balik umah menyasor kelaparan....
geram je nk soh tn jeneral patah balik mkn kat tempat yg memula nk singgah tu..
tp disebabkan dia pon tak cukup tdo maka iolzz paneh kan la putu mayam lebihan psr malam sblm tu....
mula melantak mcm org dh lama tak jumpe nasik
offer tn jeneral... ingat ajak2 ayam jeh... sekali dia abiskannn....

lps tu tn jeneral rikues buat ns lemak.. iolzz gigih la plak siang ikan bilis (yg baru beli kat psr mlm bangi) sambil tgk return of superman...
dh abis tu baru la terhegeh2 msk.... (msk teros sbb lapor )
tp mkn pon kol maghrib jgk... gayek nye mcm kebulor sgt

eh nape aku lak yg dok citer ... bkn gathering pon ...

nzhass79 posted on 10-3-2014 03:03 PM
huntong laaaaaa.... hakak ni balik umah menyasor kelaparan....
geram je nk soh tn jeneral patah b ...

eh kaka p pd urusan kerja kan ngan mod teky tuh??

pesal tak dtg je join we all ngan teky kaka??

sorry bz body tanya lak ahaks

isabel posted on 10-3-2014 02:53 PM

sila upload gambar barang kpop yg ko  ...

happyyyyy...jap lg send dokumen kat bos pakai clip penyepit baju..bos pon layan korea