CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: kekbuah

Patutkah Aku Tunggu Dia?

Jawapannya senang tt.. tak yah nak tunggu. dah trang tang tang di reject tt.sori trpksa kejam ayat.
tapi tu lah kenyataannya. aku cadangkan tt g lah buat macam dlm citer tu. lepas kena reject tu pergilah buat perubahan apa2 ,penampilan diri,kalau gemuk ,kuruskan,kalau gelap pakai la apa produk,.aku tak ingat bahasa omputehnya apakan.. bukan plastic surgery la,tapi kalau tt ni ada cun sket kompem jadi, dah jadi tu tt jauhkan diri dari dia,,dalam masa yang sama,dia tahu tentang tt ,nnt biar dia ternganga..
kalau dia mintak nak jadi ngn tt, tt reject dia balik.
harus drama swasta sgt lah..

garyura posted on 28-3-2014 09:41 AM
aku penah kena gak mcm ni...ada dua org awek penah luahkan perasaan kat aku...dlm elok2 berkawan ter ...

kannn...tp beza kalau kite rijek pmpn dgn laki. Kalo rijek pmpn mesti terus sentap...klo rijek laki, biase laki ni xputus asa...rijek byk kali pn tetap gigih.. part kne rijek tu paling sadis kn...hoho. Untuk tt pulak, harap tt join r baitul muslim ke jodoh.com tu ke... kot2 ade yg tersangkot.

mieraweyh posted on 30-3-2014 11:04 PM
kannn...tp beza kalau kite rijek pmpn dgn laki. Kalo rijek pmpn mesti terus sentap...klo rijek lak ...

betul tu lelaku memang muka tebal tak putus asa...aku kena rejek 2 kali dgn awek aku...last2 jd bini gak hehehe...kalau pompuan aku rasa dorg lebih kpd malu la kot lepas kene rejek...tp mcm kesian la jugak nak keluarkan ayat2 cuma anggap kawan biasa tuh.....

NakCari posted on 30-3-2014 09:40 PM
Jawapannya senang tt.. tak yah nak tunggu. dah trang tang tang di reject tt.sori trpksa kejam ayat.
...

kahkahkah.. drama dia harus mengalahkan mcm novel lagenda budak setan..

garyura posted on 31-3-2014 10:24 PM
betul tu lelaku memang muka tebal tak putus asa...aku kena rejek 2 kali dgn awek aku...last2 jd bi ...

jadi kau pn muka tebal yer..bagus2. Hahahaaa.. ape perasaan bini dpt org yg dye xnk? aq phm kalo pmpn xnk ni biasanya dye memang betul2 xsuke..or bukan taste dye.

Best pulak tgok ko kawen...epic betoi pas rijek 2x tu. Org ckp kalau kali ke 3 dirijek harus cari pmpn len...hahahha

aahla...aku rase da terang2 laki tu rejek ko motip ko nk tunggu lg...??
lainlah dia x rejek ke xbg jwpn ke..
memg dia da rejek tt oi...
move on lah...

Follow Us
mieraweyh posted on 1-4-2014 09:40 AM
jadi kau pn muka tebal yer..bagus2. Hahahaaa.. ape perasaan bini dpt org yg dye xnk? aq phm kalo p ...

hehe mesti la kena macho...masa tu bini aku dah ada pakwe...tp prinsip aku bini org pun leh kawin lain inikan pulak baru pakwe makwe hehehehe....korg kalau dah suka usaha samapai dpt...usaha tangga kejayaan

garyura posted on 1-4-2014 02:33 PM
hehe mesti la kena macho...masa tu bini aku dah ada pakwe...tp prinsip aku bini org pun leh kawin  ...

hahahahha... tu r lagi laki kco lagi nyampah tp yg nyampah tu la nti lame2 sayang. Mohon keturunkan ilmu

mieraweyh posted on 1-4-2014 07:33 PM
hahahahha... tu r lagi laki kco lagi nyampah tp yg nyampah tu la nti lame2 sayang. Mohon keturunka ...

haha sapa2 boleh meminat awek asal ada kesungguhan dan ketabahan hehehe...teringat member aku dah tak hensem nak yg cantik2 saja...siap kena maki dgn awek yg dia ngorat kat depan org ramai...tp last2 jd bini jugak hehehe

garyura posted on 2-4-2014 09:16 PM
haha sapa2 boleh meminat awek asal ada kesungguhan dan ketabahan hehehe...teringat member aku dah  ...

hahahhahaha kannnn yg xhensem kdg2 taste kemain nk cm nora danish.... Perh tpi menurut firasat ler, pmpn ni suke lelaki yg kelako..boley bwt dia ketawa. Kdg bile jumpe x brape hensem (manis tu ada), tapi pndai hormat pmpn..sapa xjtuh cinta. Jgn bwt lawak bodoh udah, bukak mulot 3 minit pun rasa nk lempang.... da lame ko kawen? bini join forum x...nk interview perasaan dye plk

mieraweyh posted on 2-4-2014 10:06 PM
hahahhahaha kannnn yg xhensem kdg2 taste kemain nk cm nora danish.... Perh tpi menurut firasat ler ...

tp aku hensem hehehe cuma tak berapa romantik sebab aku malu nak buat aksi romantik depan org hehehe....kawan aku tak hensem tp romantik kot pasal tu bini dia berkenan kot..... bini aku join kat porem cari tp jd sr je kat bod MPS...

tak payah laaa dik.. buat apa nak tunggu..dah tentu org tu x sudi.. kalo dia nak, dah lama dia dtg. jgn mengharap menda2 yg x pasti mcm ni.. nanti ko akan kecewa.. move on, carik org lain..mebi ko patut bergaul ngan ramai org mebi satu hari yg indah nanti ko akan dpt org yg suka kat ko, and ko suka kat dia.. bertepuk seblah tgn ni,xde hasilnya.. malah mebi akan dikecewakan.. sedangkan yg suka sama suka pun boleh berpisah bagai...it's just my opinion based on experience...hmmm, gud luck syg..

aku yg berkapel suka sama suka ni pun.. selalu dikecewakan...apa la nasibnya...huhu

aku ade problem yg same dgn TT ni ......

masalahnye skang ni .... die "ikat" aku dgn title BFF.... hari2 die bole msg utk gado2 manja n berbaik...setiap hari!! setiap malam!

kitorg bincang pasal hidup, pasal keluarga, pasal serba serbi.... likes we known each other for hundred years... ckp pon xde tapis2..... tapi bile aku kate aku suke die....die jwb "laaa..ape la yg ko nmpk kat aku ni??" tapi dlm mase yg same...bile aku kuar dgn lelaki lain,...die tunjuk sgt yg die jealous... ego tinggi gamaknye....sudahnye aku bagi ruang hati aku berkawan lelaki lain....

annual leave for my heart right now....walopon ade cubaan dr beberapa lelaki untuk jadikan aku yg istimewa dlm hidup diorg.... I'm just too tired....

just move on jerr.. kalau orang dah tak sudi.. kita carik len
mungkin jodoh ko ngan orang len.. just..  move on.. ramai lagi laki yang akan dtg dalam hidup ko nanti sampai masa ko jumpe gak.. cuma jgn selalu fikir pasal dia.. nanti lg susah nak lupakan dia n ur feeling to him..