CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: willow12

engku emran sedang mencuba pikat erra kembali? #prayformomandayah

sweet giloss...mog aade pngakhiran yg baik utk psangan ini...amat cemburu sesungguhnya sesgt jelosss...

serimaya posted on 14-4-2014 09:55 AM
yg iolss gigih mengikuti sesi Q&A semalam kat ig EE ..dia macam ckp both of them terkena sihir ..l ...

macam iols dah agak...kene santau gaknye..sebab skang baru nak sedar.
kesian kalau dugaan diorang cam nih..harap diorang tabah la..

poyohabis posted on 14-4-2014 10:11 AM
dah dia taklik kan bini dia..sape suruh pandai2 kaN..dah bercerai baru la kecoh sana sini meroyan. ...

ko suh aje adik ko tu kawin dgn awek dia tu plus mak ko pun kan restu adik ko dgn awek dia kan?
geram seh aku dgr
poyo..nnt free ko gi tgk anak buah ko tu eh
bel pun sayu dgr kisah dia...tapi mungkin allah ada rancangan lain yg lebih indah untuk mereka berdua!

sedara aku laki bini ada kena sihir....kalau tak berjumpa kemain loving...tapi bila masuk je dlm gate umah, masing2 jadi kepala angin, maki hamun each other....nak bersama mmg tak bleh langsung....

bukan je sihir nak bagi bercerai org hantar, org sihirkan nak bagi sakit, laki bini sakit tak berenti....pastu kat umah nampak kelibat macam2 sampai cermin2, frame gambar sume diorang turunkan sbb nampak macam2 kat cermin tu...nak bersiap pakai cermin kecik je...

laki bini sampai kurus sbb dia hntr gak melalui makanan, order makanan kat kedai, bila baca ayat bismillahilazi...tu sampai habis, nampak rambut, cacing penuh pinggan....sesapa yg mkn sekali ngan diorg pun nmpk...mana nak mkn dah kalau camtu kan...

hasben jadi macam bengong kat opis, takleh keje, bos hantar balik smp berenti keje & keje tmpt lain lak...wife gi keje drive keta sorg2 tapi kawan2 berselisih keta ngan dia nmpk ada org duk sblh dia...uwaaa...seram kan....

dia berubat ngan ustaz sharhan shafie & harun din...nmpk byk dah perubahan alhamdulillah...tapi skang bila ngandung asik gugur je plak...

Kt ig iamkumbre die tulis * in safe hand* . Pas cerai die dpt hak jage alisya,pastu die tulis mcm tu lgi something btl..

ok...
for me...ada pro and cons...
sebanarnya perempuan ni lembut hati..tapi once dia da terluka yg teramat sangat hati akan jadi sejuk beku dan berkerat rotan..ni yg kita npak apa yg terjadi kat erra...mungkin dah lama memedam rasa sehingga hati tu jadi keras kejung...once dia dah buat keputusan..no turning back...
Bukan mudah seorg ibu melepaskan haknya..so aku kira mesti sesuatu yg membuatkan erra menghadapi semua ni dengan redha...

on the other hand kalau betul emran nak win hati erra..dia memang bebetul kena work hard dan paling penting tak kenal erti putus asa...mungkin makan tahun..5 tahun or maybe boleh jadi lebih...dia mungkin menyedari kesilapan dia...dan aku rasa masa process penceraian tu dia lepaskan erra bukan dengan kerelaan 100 peratus..kita blh tengok emran yg sugul dari erra...meaning dia memang masih sayangkan erra...dan mungkin lepas tu dia sedar kesilapan dia yg dia memang in deed perlukan erra...
ok..for me emran dah buang ego dia dengan caption2 cam tu..post in public..memang cara tak betul tapi tu cara dia nak tunjukkan dia memang nak win erra balik...korang ingat senang ke seorg lelaki mcm emran tu nak buat cam tu??just imagine masa bercinta..masa bersouple..masa suami isteri pun rasa tak ada caption2 mcm ni utk erra..skg baru kita nampak...so memang dia sungguh2 nak bgtau semua dia sayangkan erra..nak ckp direct mungkin erra bolayan dan tak trust so mungkin cara ni je dia nak prove yg dia memang maksudkan...
selain tu emran memang kena work hard la...

dan sebagai manusia..aku yg gilakan emran ni tetap mendoakan diaorg bersatu..
siapa tahu mungkin jodoh diaorg msih kuat cuma rajuk dan kesilapan yg tak dpt dihandle jadi punca..
tengok sein ngan nana..lepas bercerai baru sedar dan bila rujuk makin happy..
aku tetap doakan yg terbaik...tak kisah la samada mereka bersama atau tidak...

amin...

Follow Us
Mcm syok sendiri je yak

part paling touching dlm sesi Q & A malam tadi bila ada sorang tanya kalau back together apa benda pertama yg EE nak buat..EE jawab nak pergi umrah bersama sama

kumbre, that wasnt the smartest move to do. u shud know better how to win ur ex-wife back. anyhoo all the best of luck to you dude, hopefully everything will end well.

beldandy posted on 14-4-2014 10:17 AM
ko suh aje adik ko tu kawin dgn awek dia tu plus mak ko pun kan restu adik ko dgn awek dia kan?
g ...

cadang ari tu mmg nak pegi melawat si baby comel tu..sekali aku lak alahan mengandung teruk sgt...tp janda adik aku kata nak dtg melawat aku nanti bulan june cuti sekolah...ms tu kalo aku dah meletop leh la bg dua org sepupu duk main2 sama...

tahnye aku pun pelik nape tak dicepatkan urusan baru adik aku..ding dong ding dong meroyan tak abis2..yg mak aku pulak tak abis2 memburuk2kan janda adik aku...dah bercerai lantak la...kata dah ada makwe baru...siap mak aku meroyan marahkan aku tak back up adik aku..

bace kat mana ntah yg erra dah tawar hati..n dia tak suke ee buat mcm ni..hnya erra je yg tau apa yg jadi..mngkin dia da serik.

EE x pollow EF dlm ig pon...
tp x tau la kalo EF pollow EE

fifie_olin posted on 14-4-2014 11:18 AM

EF pun buan sll update ig..

hehehehehehehe

klo masih ade cinta dan kasih syg,
rujuk la balik.. same2 perbaiki diri..
kesian kt anak.. walaupun kita nmpk mcm anak tu penyebab nk berbaik,
sumtime its worth it to do something untuk diorg..

iols nak skodeng jap ig EE

harap mesti masih berjodohan... umur pun dh semakin meningkat.. dh2 la kejar dunia EF.. kejar kebahagian dlm erti berkeluarga kan bagus.. semoga kembali bersatu... so cair dengan ayat Kumbre..huhuhu

Bukan x nak mendoakan yang baik2 tp penceraian itu sendiri ada hikmahnya jugak, kalau tak, ia nya x di halal kan pun dlm islam. Kena dgn caranya,pasti ada hikmah dia. Mungkin berpisah tu lebih baik lagi utk keduanya, who knows. Tak setuju la kalau ada yg kata aleesya nanti kurang kasih syg, aku percaya erra atau emran sendiri pasti lakukan yg terbaik utk anak dorg. Kesimpulannya, aku rasa buat masa ni ambil lah haluan memasing dulu....

ke cane? Erkkk

fifie_olin posted on 14-4-2014 11:18 AM

EE cakap dia akan follow EF kalau dorang tidur sekatil balik..

serimaya posted on 14-4-2014 10:03 AM
soalan tu takde lagi sesapa tanya lagi kat EE..tapi iolss risau kot lepas cerai yg terkena sihir n ...

Hahaha sori la eh tertanya banyak pulak huhu..

hanya mereka berdua je tau perihal kisah sebenar.. doakan yang terbaik.

kesian aleesya.