CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: harizs

[Dunia] Brunei Sultan rules death by stoning for gays - gay di Brunei susah hati ..

chazey posted on 18-4-2014 12:14 PM
Jefri Bolkiah kena apply lucut kewarganegaraan terus lah nampaknya.

sudah tentu                   

kakikuDibibirmu posted on 18-4-2014 05:13 PM
sudah tentu

Jefri Bolkiah tak memilih kan? Perempuan, lelaki, semua dia hentam?

kak_sue posted on 18-4-2014 01:06 PM
Ia bukan sekadar memalukan tapi ia akan menamatkan temadun manusia. Manusia akan endangered specie ...

gay dah ada sebelum wujud ugama suci yehudi lagi sis bermacam-macam ugama yang diturunkan, yehudi, wan nasoro, islam semua nak bendung gay tapi gay tetap kekal jugak hingga ke harini, dan manusia langsung tak jadi endagered species, sekarang dah 7 biliyon ummah manusia

beruang panda, tu ya endangered species

chazey posted on 18-4-2014 05:16 PM
Jefri Bolkiah tak memilih kan? Perempuan, lelaki, semua dia hentam?

yang gumuk dia tarak hamtam...kan?

dani-rox posted on 18-4-2014 02:39 PM
ai akan kagum ternganga2 kalau hukum hudud tu applicable utk semua, kerabat pon kena gak... barulah  ...

memang saudi arabia yang jadi model contoh sis

durikarat posted on 18-4-2014 05:18 PM
yang gumuk dia tarak hamtam...kan?

kebanyakan bottom yang ketat memang gemuk kak, sebab jenis macam ni tak laku, masih ada dara lagi

Follow Us
kakikuDibibirmu posted on 18-4-2014 05:25 PM
kebanyakan bottom yang ketat memang gemuk kak, sebab jenis macam ni tak laku, masih ada dara lagi  ...

tak laku.....???

patut la si gumuk tu tak kawin kawin lagi....

Saya rasa hukuman hudud atas gay tu agaknya berat....adakah pasal ni, gay Akan paksa sendiri pi kahwin perempuan?

Then wht about lesbian?

or maybe gay kahwin dgn lesbian paling best la...sama2 berlakon..

Bila mlaysia nk buat ek? Aku rse klau xbuat dlm masa tdekat ni, kita akn dtimpan bncana plak.. Aku rasa je tau.. Sb karpal kn dah xde.. Yela, dlu bg alasan sb dia xnk, skg Allah dah permudahkn, nk tggu apa lg? Klau org bkn islam kata kejam, abis yg buat jhat tu xkejam ke? Dah Allah suruh, kita ptutnya ikot..

chazey posted on 18-4-2014 04:40 PM
Dia kan kaki zina tegar mansion penuh sex doll termasuk berhala dirinya sendiri telanjang?

kenapa tak bunuh je semua orang, senang. bakar sekali rambut perempuan2 yg tak pakai tudung. mana2 bahagian badan yang terdedah tu curah asid, lepas tu tanam je bayi perempuan, senang, kalau baby tu nampak ala2 lembut sikit, campak je dalam laut.

axl_bach posted on 18-4-2014 11:25 AM
Ok,konsert menggalakkan maksiat aku hadam,terdedah2 pun aku paham...then pe kaitan dgn hudud?

k ...

"ko tau ke hudud tu kesalahan pe?"

ko tanya aku hudud tu kesalahan apa ?hudud law brader....islam law bak kata org putih....tak kan tak tau brader.....kalu hudud dilaksanakan segala mcm konsert yg boleh menjurus kepada maksiat sah2 laaa tak dibenarkan.....bila konsert laki pompuan bercampur...bergesel sana sini paham ? bila bergesel sana sini agak stim ke tak stim ? tak kan tak stim kot melainkan ko GAY la...

sidewinder posted on 18-4-2014 06:20 PM
"ko tau ke hudud tu kesalahan pe?"

ko tanya aku hudud tu kesalahan apa ?hudud law b ...

heheheheh,tu jer ko jawab??Hudud tu law???

then kalo HUDUD tu law yg lelain lagi 2 tu hapa lak???

aku tau masalah konsert bleh mencambahkan lagi maksiat, no doubt bout that, ok.....

yg aku x paham, apsal ko kaitkan HUDUD secara specifik dgn segala aktiviti kemungkaran dari konsert tu..........

ke ko paham HUDUD tu UNDANG2 ISLAM jer........dari gaya jawapan ko aku assume ko mmg paham cenggitu.....

chazey posted on 18-4-2014 04:40 PM
Dia kan kaki zina tegar mansion penuh sex doll termasuk berhala dirinya sendiri telanjang?

Oh kes tu ke..aman2 adja sbb berzina kt new york :-P

Anak_Nogori posted on 18-4-2014 03:21 PM
bukan saja utk rakyat sahaja, kaum kerabat pun kena...malah sepatutnya warganegara asing yg buat s ...

bagus laa kalu diguna pakai utk semua org...tak kira besa kecik....raja...sultan...macai bawahan....itu baru adil dan saksama

axl_bach posted on 18-4-2014 06:27 PM
heheheheh,tu jer ko jawab??Hudud tu law???

then kalo HUDUD tu law yg lelain lagi 2 tu hapa lak? ...

kang explain panjang lebar kang ko tak paham....aku bg tau interface dah la....yg ko takut sangat hudud ni kenapa ? kalu tak der konsert dlm life ko leh mati ke ? byk lagi benda ko leh buat laa selain tgk konsert....main futsal...badminton.....ko dok puja artist ni ko ingat artist tu kenal ko ke? tolong bila ko susah

axl_bach posted on 18-4-2014 06:27 PM heheheheh,tu jer ko jawab??Hudud tu law???then kalo HUDUD tu law yg lelain lagi 2 tu hapa lak? ...

ko pun satu...kalau dia silap pemahaman...ko betullah lah...dlm bahasa ko lah..jangan cut paste je..

sidewinder posted on 18-4-2014 06:29 PM
bagus laa kalu diguna pakai utk semua org...tak kira besa kecik....raja...sultan...macai bawahan.. ...

sama lah kalau Kelantan buat hudud...takkan dikecualikan Nik Aziz, Mad Sapu, Menstopa sepender besar, mahupun sultan Kelantan sendiri.

bila sebut perlaksanaan hudud..maka dgn sendirinya suma kena..termasuk bukan islam sendiri...kalau tidak...maka itu bukannya hukum hudud lah..tu hudud hudhud lah kot..

bg aku org yg selalu buat salah jer takut pada hudud ni....pada jgn buat kehidupan normal tak der masalah apa pun....ada nyer hudud leh kurangkan jenayah.....tak pegi jauh laa...tgk masa bulan ramadhan kes jenayah teramat kurang...nak gi mana2 rasa selamat jer...itu yg aku rasa la

Anak_Nogori posted on 18-4-2014 06:34 PM
sama lah kalau Kelantan buat hudud...takkan dikecualikan Nik Aziz, Mad Sapu, Menstopa sepender bes ...

mana la tau.....org2 VIP ni selalu dikecualikan dr kena hukaman sama mcm macai bawahan....tgk kat Arab sudeh