CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anne_boleyn

Aku, Bilik Aku dan Hantu Pervert (18sx)

TT gi cari Ustaz Sharhan ... cuba berubat dgn dia.. dia pakar buang2 jin setan ni..

http://ustazsharhanshafie.blogspot.com
https://www.facebook.com/pages/U ... nal/470308789707178

tak pun pi cari hantukiller (aktif juga dia dlm MPS ni)  
http://darulsaka.blogspot.com

ni gambar ustaz sharhan supaya mudah kenal...

Last edited by k_a_a on 26-5-2014 05:38 PM

Shahreen74 posted on 26-5-2014 08:55 AM
alamak.. sorry la.. x ingat link mana & sapa tulis citer..  citernyer si mamat ni beli cincin tepi ...

Aaa sy ada baca ..itu yg sy ceritakan yg lelaki kena main dgn hantu pompuan tu.. sampai kurus kering... akhirnya dia mati.. di ceritakan oleh kawan nya..

anne_boleyn posted on 24-5-2014 10:17 PM
Dia x control 100%. Ada skali tu aku nak mnum lemah gemalai je tgn aku. Smpai aku tersenyum kot. T ...

aku rasa ko kena pindah. dulu aku pindah dr tempat yg dia kacau aku tu ke tempat lain, dia dah tak kaco dah.

beraninye ko ni... aku bace pon dah seram... ni ko boleh pulak gi layan... pegi la berubat cepat... takut lama2 jadi sebati ngan diri tu susah benda tu nak kuar last2 ko jadi orang gile... gi station bus pon menari... jalan2 dalam shopping complex pon kang tetibe menari... last2 ko kene angkut masuk tanjung rambutan...

korg nie la citer yg korg cari.aku memg minat gan citer sham http://mforum.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=716714

Huh dasyat nye..xsakit ke?

Follow Us

Tarian Gundik istana

anne_boleyn posted on 25-5-2014 11:30 PM
Siang tdi aku google tarian apalah yg aku buat ni. Dlm fkiran dia mesti seorg perempuan. Ya lah kan  ...

Pada firasat dan perkiraan saya, tarian itu biasanya dilakukan oleh gundik di istana di hadapan sang raja sewaktu raja dan permaisurinya sedang beristirehat.

Ada kemungkinan besar, gundik ini bukan berbangsa Melayu. Saya lebih cenderung untuk katakan ia berasal dari Tanah Besar China.

Boleh Dicuba Tetapi Ia Bukan Solusinya

Santeira posted on 26-5-2014 03:29 PM
aku rasa ko kena pindah. dulu aku pindah dr tempat yg dia kacau aku tu ke tempat lain, dia dah tak ...

Berpindah rumah bukan langkah penyelesaian terbaik. Hal ini kerana qarin @ jin dalam kes ini telah pun selamat berada dan sedang menakluki tubuh dan minda mangsa.

k_a_a posted on 26-5-2014 01:11 PM
TT gi cari Ustaz Sharhan ... cuba berubat dgn dia.. dia pakar buang2 jin setan ni..

http://ustazs ...

loh... hantukiller tok belagak ke... haha! baru kutau...

Comments

bukan.... HK blog dia darulhantu.... tok berlagak darulsaka... betulkan HK..kalo haku silap  Post time 27-5-2014 10:07 AM

hajimex posted on 26-5-2014 05:04 PM
loh... hantukiller tok belagak ke... haha! baru kutau...

bukan ke? kalau bukan aku yg silap la... kekeke..

adfiza posted on 26-5-2014 04:22 PM
Huh dasyat nye..xsakit ke?

Sakit mender... dia syok kut.. sebab tu boleh climax sampai kejang2 kaki... Kalau sakit rasanya dah cabut lari dari rumah tu... tak lari sebab tak sakit la..

k_a_a posted on 26-5-2014 05:38 PM
bukan ke? kalau bukan aku yg silap la... kekeke..

eh? betul ke idok ni? aku betul2 taktau... n baru tau... haha!

Aku dah boleh berkomunikasi dgn dia dan aku tau sudah akan dari mana dtg nya dia.

Pekara ini berlaku lebih kurang 3 - 4 tahun yg lepas. Aku ada beli sebentuk cincin yg antik. Cincin tu ada 9 batu kecik2 warna warni. Tp sayang aku tak dapat pakai, sbb size cincin tu agak besar. Dan aku penah pakai sekali, cincin itu hilang. Satu hari aku mengamuk sbb cari cincin tu tak jumpa. Satu umah aku punggah, tapi harapan je la. Malam tu aku tidur dlm keadaan marah, keciwa dan sedih. Dekat2 subuh tu, aku terdengar pintu bilik aku ada org bukak sedangkan dlm rumah tu cuma tinggal aku dan adik aku je. Aku terkejut, sbb tak mungkin adik aku sbb adik aku ada kat sbelah dan aku facing adik aku lagi. Dan terus aku ingat pencuri. Yang best terus accuse itu pencuri yg curi cincin aku. Aku nak kalih badan terus cramp. Aku dok menjerit2 marah2 tapi suara aku tak lepas. Agak seketika jugak. Lepas pintu bilik ditutup baru aku boleh bergerak, tapi bila aku toleh, tak de siapa dan pintu pun berkunci. Adik aku tersedar. Terus dia ckp, kenapa kamu ngigau suara mcm kucing? Kesimpulannya, suara aku dok marah2 org tu, kedengaran seperti suara kucing. Pekara ni terjadi di Suasan Sentral dan waktu yg sama aku jugak menyewa di rumah skang di Setapak Gardens. Kira aku ada dua umah la time tu.

Bila aku dah permenantly dok umah skang, aku isau la cincin aku tu ilang lagi. So aku ikat pada rantai jadi buah rantai dan sangkut kat kepala katil. Dan tak pakai2 dah smpai la arini.

Apa kaitan cincin tu dgn dia. Rupanya cincin tu dia yg punya. Mcm aku cakap tadi, kami sudah berkomunikasi. Mula2 agak susah, sbb smua soalan mesti jawapan nya 'betul atau salah' or 'ya atau tidakk'. Contoh mcm ni:-

Soalan: Adakah kau keturunanku. Ya - 4 dan Tidak - 2
Jawapan: Dia tunjuk jari 4 aku pada aku.

Sepanjang malam la aku dok ber Q&A dgn dia. Byk jugak lah aku tau. Smpai la aku terlelap dan lambat bangun pagi. Bila aku bgun pagi tadi, jari telunjuk aku bergerak, tulis dia atas katil 'pagi'. Ayat rumi. Masa tu aku agak mamai2. Bila smpai ofis, aku teringat dan mula lagi session Q&A. Guna jari telunjuk, tulis atas table je. Tulisan dia bersambung2. Ejaan yg aku senang dan boleh aku baca.

Balik je lunch, aku cuba lagi extrem. Aku pegang pen, aku tulis atas nota aku. Pen aku bergerak. Tulisan rumi ada jawi pun ada. Jenuh jugak la aku mengeja. Dan ada yg aku tak faham.

naq_j posted on 26-5-2014 05:42 AM
tt dah pergi berubat ke? takut kalau dibiarkan, entiti itu akan menguasai tt 100%....boleh jadi maca ...

Insha allah tidak.

coway_daddy posted on 26-5-2014 04:37 PM
Pada firasat dan perkiraan saya, tarian itu biasanya dilakukan oleh gundik di istana di hadapan sa ...

Bukan. Katanya dia berasal dari negeri sembilan. Perempuan. Melayu. Islam

puanlina posted on 26-5-2014 11:26 AM
fuh.... antara pengalaman yang aku pun kecut perut dibuatnya........
dik, berubat dik... seram aka ...

Entah lah kak. Tak rasa seram sgt pun. cuma perasaan ingin tau yg byk.

darksaju posted on 26-5-2014 01:04 AM
sedeket pertanyaanlahtuk cik TT..

1) adakah yg terjadi sekarang ni menjadi satu masalah buat TT a ...

Tak menjadi masalah pun. So far, tak de lah memudaratkan aku pun. Keja mcm biasa tak de plak aku asyik dok layan tgn aku or ber Q&A dgn dia. Biasalah monday kan bz, lepas office hours ni baru lah dpt berforum. Alhamdullillah, smua ok dan baik2 je

hajimex posted on 26-5-2014 06:01 PM
eh? betul ke idok ni? aku betul2 taktau... n baru tau... haha!

bro.. HantuKiller bukan tok belagak darul saka la.. HK ni org panggil Wak Tom atau nama dia Tumingan.. blog dia darul hantu bukan darul saka.. harap maklum

magpie5672 posted on 23-5-2014 07:01 PM
Saya sangat berminat dgn hal ni. Mcmna nak pastikan yang in adalah mind control

Teknologi mind control ni kan, dah lama wujud, di pelopori oleh sientis jerman semasa perang dunia ke 2, selepas kekalahan jerman, semua teknologi2 pelik milik hitler ni bersama2 saintis di bawa balik oleh pehak pemenang iaitu us dan soviet. termasuk juga teknologi mind control ini, yg banyak di peroloehi oleh soviet union.mereka ada membuat reserch tentang ini, dan ada membina satu alat pelik hasil dari reserch mereka ialtu alat pemancar gelombang yg setara dengan frequensi otak luar sedar manusia, alat ini boleh mengeluarkan satu sublisional message, kepada otak kita tanpa kita sedari, apabila gelombang ini di pancarkan secara berterusan, otak kita akan tafsir benda yg di sublisionalkan message itu sebagai betul,di kalangan org kita, kita akan anggap perkara ini adalah kebetulan, atau lebih teruk lagi di katakan hantu tapi bukan hantu atau jin, tapi satu teknologi yg boleh memanipulasi otak manusia kerana mereka sudah tahu sebahgian dari rahsia otak manusia.... kat rusia ada sebijik dan kat us ada dua bijik. ada juga teknologi mind control yg ringan seperti, messenge yg di kepil kan bersama program television, kita tak dapat tafsir tapi otak kita dapat tafsir..sebab itulah akhir zaman ini banyak perkara pelik berlaku seperti keinginan sex melampau, pembuangan bayi..sebab kita dah terkena mind control.

shazman73 posted on 26-5-2014 08:27 PM
Teknologi mind control ni kan, dah lama wujud, di pelopori oleh sientis jerman semasa perang dunia ...

I believe you... pernah baca kat internet. cuma maklumat mcm mana nak elak dan tahu hal2 mcm ni je sangat sikit untuk kita. boleh tak bukak satu thrread cerita pasal ni? Mesti ramai minat nak tau.