CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anne_boleyn

Aku, Bilik Aku dan Hantu Pervert (18sx)

shazman73 posted on 23-5-2014 11:32 AM
memang lah sebab masa awk buat kerja lain minda sedar yg berkerja, minda sedar akan menghalang dar ...

Saya sangat berminat dgn hal ni. Mcmna nak pastikan yang in adalah mind control

Saya ada kenal seseorang yang hampir sama pengalaman dgn tt

magpie5672 posted on 23-5-2014 07:13 PM
Saya ada kenal seseorang yang hampir sama pengalaman dgn tt

Boleh citer skit ttg dia.

antara posted on 23-5-2014 05:22 PM
ade efek ke flash?? klo lahr jauh dr adk bradk..mohon pencerahn

benda ni suke yg pelik3 dan.ganjil

laju benang ni

theflash posted on 23-5-2014 08:42 PM
benda ni suke yg pelik3 dan.ganjil

Cer terai..ank no 2.

lahir 1/4
sorg je.lhr bln 4..yg lain bln 7,9,10

Follow Us
Baek ko g berubat nga bomoh pompuan atau ustazah..insyaAllah selamat...

anne_boleyn posted on 23-5-2014 08:24 PM
Boleh citer skit ttg dia.

Sebenarnyer bende nih agak sensitif pada dia. Only afew of her best friends yang tahu. Sgt2 sikit..
Based on your story, saya rasa ada sedikit perbezaan. Yang sama 18 sx. Seingat saya waktu mula2 die kena tuh, die mmg cuak.
Siap nagis2 lagi citer kat kitorang kawan2. Kawan saya ni, mmg ada gangguan. To cut story short, die ,emang mengalamiengalaman 18sx. Tapi yang peliknya, die tak sentuh langsung badan die. Malahan, die tak dempikor benda2 18sx. Tak dak sentuh2nlangsung kitorang ckpla, jgn layam. Tapi die kata x leh kawal.
Secara tiba2 badan die akan rasa pelik. Ish saya pon tak tau nak cerita... yang pasti setiap kali, dia mmg tak sentuh diri sendiri. Dan die juga tak rasa sbarang sentuhan pada badan. Peliknya, bada dia akan beriaksi seperti sdg melakukan uubungan. Melalui orgasm dan rasamletih slelepas aktoviti tu. Selalunya akan terusntertidur.

Tapi alhamdulillah, beberapa bulan ni, dia dah tak didatangi lagi. Harap2 nya mcm tu lah. In sya Allah.

magpie5672 posted on 24-5-2014 12:41 AM
Sebenarnyer bende nih agak sensitif pada dia. Only afew of her best friends yang tahu. Sgt2 sikit. ...

Beza babe. Kwn ko kira bersama dgn benda tu. Tp kes aku ni, benda tu dah dlm aku.

Btw, aku x jadi tidoq umah kwn aku. Aku cerita hal ni kat dia, tp dia mcm tkut. Bila aku ckp nak tumpang tido, dia mcm jwb pun ajak2 ayam. End up nya aku sorg la kat umah ni.
Esok la aku update apa yg jadi tonite. Tp mlm ketiga ni dah x de 18sx. Lain plak.

anne_boleyn posted on 23-5-2014 06:42 PM
Jgn la menakutkan org yg sedia takut ni. Insha allah org ni ok kot. If pelik2 nnt aku update. Korg ...

Bukan nk takutkan
Tp nk ingatkan
Zaman skg ni guna je label ustaz n ustazah
Tp berubat nk cas mahal2
Ade tu setakat label je cmtu
Tp ayat Al-Quran tak guna sebaris pun

Ko cube la dulu
Klu nmpk pelik je, jaga2

anne_boleyn posted on 24-5-2014 01:54 AM
Beza babe. Kwn ko kira bersama dgn benda tu. Tp kes aku ni, benda tu dah dlm aku.

Btw, aku x j ...

Jgn lupe update esok ye

CrowneGlory posted on 23-5-2014 07:01 PM
Teringat pnh baca mastika lama dulu... Ttg hantu amoi ni naik syok kt satu apek ni... Tiap2 mlm bero ...

Ada hantu pompuan "rogol" lelaki.. dia tak tunjuk la muka dia yg berhantu tu.. pada mangsa dia tu dia menjelma sbg wanita cantik dan seksi, mesti tegang punya..  Dalam MPS ni pun ada 2 benang tak silap yg cerita laki main dgn antu.. yg sorang tu cerita nya, laki tu akhirnya kurus kering & mati... yg satu lagi tu yg kisah antu milo tu, tu kira menggoda tak berjaya la, laki tu baik tak mau main dgn "pompuan" tu.. yg satu lagi tu mcm tu juga la, tok bomoh yg laki tu pi suruh di "bagi" jer sekali kat antu tu, mamat tu pun bermimpi basah , mimpi awek seksi cun...

Antu2 ni "membisik2" dlm hati dan dlm fikiran kita.. org kita dulu2 cakap kena "kuat semangat", termasuk lah minda jgn kosong & hati jgn kosong.. isi dgn zikir & solat..  maksud "membisik2" tu boleh juga mempengaruhi otak kita utk gerakkan tangan segala kalau kena pada tempatnya di bahagian otak tu, sure puak jin/setan ni tahu mcm mana nak control otak kita (tak sepenuhnya lah).. Jin setan ni suka kacau org yg suka duk sendirian.. duk dlm gelap ke...

Jadi.. kpd TT.. saya cadangkan, cuba pindah bilik ke rumah kawan dahulu, try tengok 7 hari ok tak.. buat experiment... banyakkan zikir diwaktu lapang..

Rate

1

Apa tajuk benang tu...yg psl antu milo tu dh baca dh..yg lagi satu tu tak tau pula..

CiliPadiSedap posted on 23-5-2014 10:55 AM
nk tgk movie percuma pm akak.

kalau post dalam thread moderator akan ban akak.

pm me too

Malam ketiga

Kisah aku ni aku cerita pd kwn baik aku dan jugak office mate aku. Instead, dia la org yg pertama aku bgtau. So smlm aku ckp yg aku nak tumpang tido umah dia tp dia acuh x acuh je jemput aku. Bila aku blk umah lpas keje smlm nak packing baju, aku decide if dia x text aku, baik x yah pegi. Anggap je tuan umah x welcome aku sebagai tetamu. Aku cuba berpikiran positif, mungkin dia takut if benda tu kacau dia plak. Dah jam 10pm dia senyap. Aku pun unpack brg2 aku dan smbung tgk game of thrones.

Aku cuba bergerak sbyk mungkin. Kejap aku duduk. Kejap aku baring. Asalkan tgn kaki aku bergerak at least in 5 mins.

Sedang aku berbaring tgk tv atas katil (posisi baring aku bertentangan dgn posisi kebiasaan aku tidur), tgn aku dah strat kebas. Tgn sbelah kanan je. Tgn kiri aku dok garu2 kepala aku yg x gatal.

Korg igt lagi bila aku ckp jari jemari aku lemah gemalai aritu kan. Now bkn je lemah gemalai siap melintuk riuk mcm menari ala traditional. Aku dlm keadaan aku baring sbelah bdn,dan sbelah tgn dok menari2. Sekali sekala kepala dan bahu aku ikut gerak tgn aku. Tgn sbelah lagi tak bergerak.

Aku cuba fokus tgk tv buat dek je. Aku gerak kaki aku dan semua tetiba stop. Aku buat2 chill dan terus dok kat bwh dlm keadaan bersila smbunh tgk tv blk. Tak smpai 5 mins aku smbung menari blk dgn dua2 belah tgn. Pergerakan tarian aku sgt perlahan ala2 tarian org2 dulu.

Dekat 15mins jugak aku menari sorg. Kemudian aku terus berdiri. Konon2 nak stop la. Tp aku menari plak bila berdiri. Siap ngan kaki skali ikut sama. Aku pun dok layan je tarian tu sbb mcm best. In real life aku mmg la x pandai menari. Kagum plak bila aku boleh menari.

Selepas seketika aku stop. Mungkin sbb masa tu dah jam 2.30am aku dah penat n mengantuk. Aku tdur berlawanan arah x seperti biasa. Tp tetap tgn aku dok bergerak2. Aku malas nak layan sgt. So aku trus tertidur.

anne_boleyn posted on 22-5-2014 05:23 PM
Kalau di beri pilihan, aku lebih rela apa yg jadi semalam tu mimpi or imaginasi je.
Malu dgn diri ...

Jika ini benar, anda perlukan bantuan pakar @ perawat. Jangan dibiarkan ia berterusan, kelak mudarat diri.

CiliPadiSedap posted on 23-5-2014 10:55 AM
nk tgk movie percuma pm akak.

kalau post dalam thread moderator akan ban akak.

saya nak tau..babysha..blueray tu katne..

Comments

UIrmmm... lupa dh... sbab dia bagi skali tue je sbab haku nk tgok animasi chance meatballs tue.. :D mmm...  Post time 26-5-2014 03:37 PM

berrygurl posted on 24-5-2014 08:32 PM
saya nak tau..babysha..blueray tu katne..

akak bukan babysha

Shahreen74 posted on 23-5-2014 01:05 PM
emmm.. byk kan bersolat.. ngaji.. sebelum tido baca la apa2 ayat dulu.. kebas katil sambil baca laha ...

boleh share link citer tu?

CiliPadiSedap posted on 24-5-2014 08:39 PM
akak bukan babysha

tau ekeke..akak kata nak share tu yg tanya..blueray tu saya tanya babysha..

tt..awak x inform mak ayah awak ke kejadian ni?siap menari..dah lebih2 tu..lagu apa?