CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anne_boleyn

Aku, Bilik Aku dan Hantu Pervert (18sx)

takda yg mustahil. dulu aku ada problem mcm ni tapi taklah sampai dia boleh manifest dlm badan dan control pergerakan.

berrygurl posted on 24-5-2014 08:56 PM
tau ekeke..akak kata nak share tu yg tanya..blueray tu saya tanya babysha..

tt..awak x inform m ...

Tak. Parents indenial ttg ni even dorg tau anak2 selalu kena. Bila kitaorg mengadu, mak selalu ckp perasaan je. Pastu salahkan kami semua sbb x selalu tinggal solat n x tutup aurat. So kami smua jadi malas nak bgtau.
Adik yg sorg lagi kesian. Dia selalu rasa dia diperhatikan. Even tgh solat jd x kusyuk. Dia x boleh tinggal sorg.
So aku rasa jln terbaik ialah kami cari jln penyelesaian sendiri.

anne_boleyn posted on 24-5-2014 10:11 PM
Tak. Parents indenial ttg ni even dorg tau anak2 selalu kena. Bila kitaorg mengadu, mak selalu ckp ...

bab parents kou indenial ni aku kesian kat kou..since adeq badeq kou yg lain pun kena.. memang mak bapak kou tau la punca kejadian2 ni sebenarnya..hmm

Santeira posted on 24-5-2014 09:21 PM
takda yg mustahil. dulu aku ada problem mcm ni tapi taklah sampai dia boleh manifest dlm badan dan c ...

Dia x control 100%. Ada skali tu aku nak mnum lemah gemalai je tgn aku. Smpai aku tersenyum kot. Tp masih boleh tarik tgn aku blk.

hehehe jins gile seks??? agaknya stok merembes sebangsa dh xde kot ....

cube letak notes , tulis sesungguhnya pisau ni xpenah menipu...pastu letakkan pisau atas notes...pastu bwk tdo....mudahan TT dpt melawan perembes yg free2 tu hehehe

apakata ko toksah layan la games of throne tuh buat masa sekarang..ko mengaji quran lebih baik...ataupun ko zikir..lama2 ko akan tertidur sendiri...memang lah kita akan rasa malas...nak gaji quran memang malas sebab setan buat kita malas...tapi kita paksa jugak...lawan dia...

Follow Us
tak ada option lain nk tukar tempat tido selain g umah kawan tu sorg? kalau aku, aku test g hotel ke..nak tahu samada bende tu berlaku kat umah saje ke atau kat mana2 pn sama..tido kat sofa ke..kat mane2 la asalkan bukan dlm bilik tu

Weekend ni aku mmg dok umah je. Mcm biasa aku ni mmg malas nak kuar. Cuma smlm je aku kuar skejap itu pun pegi wedding engineer aku. Sbb satu product line aku pegi termasuk boss aku. So aku x de choice. Mesti pegi. Sepanjang aku kat luar umah, Alhadulillah. Tak de perkara pelik yg berlaku.
Sepanjang aku dok umah arini, keadaan aku yg mcm ni bkn saja waktu mlm. Siang2 pun jd jugak. Bkn sekadar dlm bilik tp luar bilik pun aku berjalan ayu lenggang lengok dan tangan ber lemah gemalai.
Siang2 ni aku berani la. Aku layan je tarian dia smpai habis. Dlm 15mins jugak aku biarkan tgn2 aku bergerak termasuk bahu. Tarian ni duduk je. Aku biarkan je smbil tgk movie. Aku x nak asyik. Last bila nak abes. Tgn aku akan bertemu mcm kita sembah raja. Mcm citer dlu2 tu. Bila org ckp - ampun patik tuanku. Sembah patik harap di ampun. Cuma ada satu gerak geri tarian je, dan dok ulang2 bila abes.
Dlm jam 11.45am tdi mata berat sgt. Lgpun semalam aku tidor lambat, dlm 3.30am. So aku terlelap jap. Dlm tidur aku tu aku bermimpi yg mmg aku baring atas katil aku dan aku nmpak dua ekor arnab putih depan pinti bilik aku. Kemudian arnab tu dtg cium2 aku kat muka smpai aku terasa mcm real. Terus aku terjaga. Bgun dan bukak lampu. Tgk jam dah 12.45pm.
Aku google maksud mimpi arnab ni. Tp aku x pasti klau mimpi siang tafsir mimpi itu benar atau salah.

mirkl posted on 23-5-2014 05:34 PM
Ambik internet.. bhy juga ni...

Q& A

patut la gadis2 skang ramai yg da x de dara.

rupa2nya abeh kena rogol dek jin. umat2 lelaki bujang dpt stok bekas2 jin jerk

Tak Mungkin Jin Ada Kekuatan Yang Mampu Mengatasi Kekuasaan Allah

anne_boleyn posted on 25-5-2014 02:07 PM
Weekend ni aku mmg dok umah je. Mcm biasa aku ni mmg malas nak kuar. Cuma smlm je aku kuar skejap it ...

Wahai sekalian jin dan manusia! Kalau kamu dapat menembus keluar dari kawasan-kawasan langit dan bumi (untuk melarikan diri dari kekuasaan dan balasan Kami), maka cubalah kamu menembus keluar. Kamu tidak akan menembus keluar melainkan dengan satu kekuasaan (yang mengatasi kekuasaan Kami; masakan dapat)! (Ar-Rahmaan 55:33)

Ayat ni antara yang paling ditakuti jin, terutama jika ia dibaca oleh seorang manusia yang shalih.

Rate

1

Kekuatan hantu preve, ehh hantu pervert TT terserlah bila TT dok berseorangan, sendirian, home alone.

Umur TT pn dh 3series. Nak tunggu siapa dik? Nk tunggu abam ke, abam bajet lari la.

Tp saya respek  TT tahan ye duduk rumah tu sorang2. Minda kena kuat dan positif, jangan layan. Kata kan tidak kepada aksi2 tu. Lawan tetap lawan.

anne_boleyn posted on 23-5-2014 06:45 PM
Thanks for the info. Aku x tau kat mne kuang ni. Tp aku cuba la pegi if ada kesempatan. Insha alla ...

kuang tak jauh, sy study uia je..bole je klau nk tunjuk jalan...

just info perawat Islam...
perawat islam ada yang ada persatuan, ada yang takde...

perawat2 islam yang utama w'pun perguruan yang berlainan bergabung bawak GAPPIMA..lepas bole berdaftar bwh KKM under TCM
bole la komplen klau buat pelik2...
bagusnya call tanya dulu , ada perawat wanita tak , lagi bagus ..

sebelum buat rawatan pun tanya dulu, mcm mana tekniknya, nk buat apa, jgn sesuka hati sentuh .. ada byk kes dh ni...
bawak kwn perempuan yg pndi dan tegas sket la... sntiasa teman TT ...

TT kene usaha dekatkan diri dgn Allah swt, klau bole sntiasa ingat Allah swt..tambah bila kritikal ni...
nnt klau jumpa perawat pun lebih mudah sket urusan...

lagi bagus klau TT belajar la rawatan islam atau ruqyah, adik TT pun ada problem , rmi wanita yang kene gangguan tp perawat wanita kurang ...bertambah sorg perawat wanita

Siang tdi aku google tarian apalah yg aku buat ni. Dlm fkiran dia mesti seorg perempuan. Ya lah kan dgn gemailai smua. Mungkin seorg penari bangsawan.
Lpas aku mandi berdiri depan cermin smbil sapu moisturizer, tgn aku bergerak blk. Aku biar je smbil tgk cermin. Tak de apa yg pelik2 aku nmpak except nmpak diri aku sendiri menari. Nmpak sgt kaku. Actually, benda ni sentiasa mencari peluang utk bwk aku menari. Tp if aku refuse, dia akan stop.
As aku mentioned before this, dia dari bilik dah ikut aku keluar bilik dah. Tp kat luar dia x ikut. Td aku keluar sat dinner ngan kwn aku, tgh borak2 x sedar tgn aku dah bergerak. Kwn aku jdi heran. Aku pun terkejut. Skang dia dah ikut aku kuar umah. Sepajang borak ngan kwn aku tdi, aku cover tgn aku dua2 pegang gelas. So x obvious sgt.
Aku ni mmg ada sikap curious yg sgt tinggi. Aku google la nak tau taria apa yg aku buat. Haram x jumpa. Then aku berdari redha apa je tarian apa yg aku buat. Smpai abes baru aku tau rupanya silat tari. Last edited by anne_boleyn on 25-5-2014 11:32 PM

TT, ambik camera n rakam time menari, share dgn kawan2 sini

sedeket pertanyaanlahtuk cik TT..

1) adakah yg terjadi sekarang ni menjadi satu masalah buat TT atau TT lebih syok melayan tari tarian tu?

setau akulah jarang silat tari jari melentik2 mcm fonen menari je...atau lebih mcm tarian siam atau bali jer. cadangan video masa TT menari amatlah disokong supaya kekawan kat sini bleh menjadi hakim sehati berdansa

my request ... adalah lebeh baik TT rakam TT masa tdo

tt dah pergi berubat ke? takut kalau dibiarkan, entiti itu akan menguasai tt 100%....boleh jadi macam orang gila tau....

anne_boleyn posted on 23-5-2014 03:23 PM
aku long distance relationship.

ooo...ok...better ko pindah tempat tinggal ....

berrygurl posted on 24-5-2014 08:45 PM
boleh share link citer tu?

alamak.. sorry la.. x ingat link mana & sapa tulis citer..  citernyer si mamat ni beli cincin tepi2 jln tu.. rupanyer cincin tu berpenunggu.. tiap2 mlm akan ada pompuan yg sgt cantik menggoda & sehingga berlakunya hubungan badan.. bayangkan tiap2 malam.. yg akhirnya membinasa diri dia sendiri.. citer ni diceritakan oleh kawan sekolah simamat nih.. citer betul ke idak.. wallahualam...

fuh.... antara pengalaman yang aku pun kecut perut dibuatnya........
dik, berubat dik... seram akak..... giler betik siap menari2 bagai... (smpai hakak pun terdok imagine dan sekali ngikut cemana gerak tari ko dik... pergh !!!!)

Shahreen74 posted on 26-5-2014 08:55 AM
alamak.. sorry la.. x ingat link mana & sapa tulis citer..  citernyer si mamat ni beli cincin tepi ...

Xpe..timer kasih sebb summarize kan nyer..seramkan..mcm2 hal..