CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kudoamy18

Zizan Razak Kecewa Tidak Bawa Balik Sebarang Anugerah?

zaman zizan dah nak berlalu tapi takpe dia dah menang banyak anugerah..pelawak paling banyak kot menang anugerah sampaikan orang naik muak asyik2 muka ko..kalau kurang gedik dengan emma mungkin boleh sangkut satu dua anugerah kot malam tu..

zizan u re still the beststttt

yg last tu lawak sikit..dah dapat tawaran 2 juta apa heran dengan anugerah..agak2 tanpa memenangi anugerah apa2, mampu tak terima tawaran semahal itu???? anugerah itu penting, ia lambang prestasi kerja tak kira populariti or kualiti...so, artis2 yang baru2 nak naik memang PERLU menang anugerah..

huduh ya amat baju ko fatimah rohani ooii nasib baik ko cantek kaann, kurang sket kehazabannya

mixed posted on 26-5-2014 09:49 AM
sape tgk melodi smlm
gedik gila emma dok terkinja2 berjangkit ke dr zizan

tu la psl. gedik bebenor pasangan ni. gedik yg x matang....meluatnye. alaa, kejap je tu. bile terlebih manis sgt time bercinta, ble cpt kena diabetis....time tu no syg2 lg la. tgk je la bpe lme brthn....huhu

abbyhoney posted on 26-5-2014 01:07 PM
ni ibu zizan..

npe cm ade iras ziana zain no2? opsss.....huhu

Follow Us
Zizan pesan kat emma dulu simpan kegedikan tu lepas kawin. Apahal kegedikan nak tunjuk kat org....igt sweett sgt ke....meluat org tgk. X pun kawin la cepat2. Teringt mcm isu johan dulu la smpai abis dikorek kisah si ozlyn. Tp nasib baik si johan cepat bertindak kawal keadaan. Dia pun dulu jatuh jgk skjap. Ramai x suka. Tp aku suka smangat johan. Lg pun dia pun x pernah menang anugerah. Tp rezeki dia kali ni dpt jgk anugerah. Suka johan kat johara....lg pun aku rasa dia dah matang sikit dr dulu yg jenis ckp lepas je....go johan...

hehehe...tak menang anugerah xpe...yg penting duit berkepuk...aku yg dah keja dekat 10 tahun ni pun x merasa pegang duit beratus ribu....huwawawa

cik_penguin posted on 26-5-2014 06:39 PM
Ha'ah la sama la kita. Tak minat Zizan sebab dia dah kapel dengan Zizan. Tengok tak Melodi? Bapak  ...

emma kembong tu mmg gedik..
tu yg iols xleh hadam..
mcm sheol sorg bercouple..berbf

tahniah sbb tak menang.... ko bajet bagus kan zizan? sori la... akhirnya doa aku termakbul juga....

cik_penguin posted on 26-5-2014 06:39 PM
Ha'ah la sama la kita. Tak minat Zizan sebab dia dah kapel dengan Zizan. Tengok tak Melodi? Bapak  ...

yang si emma tu ye la... sayang zizan, tp zizan? mm macam tak ikhlas je sayang emma. takut saham jatuh ar tu.
alaa bajet bagus, klu mengaku skrg, nnt sok lusa jumpe yg lagi lawa, break off lak ngn emma, kantoi laa...
baik sekarang buat cam nak tak nak je...

ntah2 skrg die dh rase emma penyebab die tak menang satupon award malam tu.... hahahaha... kita tunggu!!

makcik_timah61 posted on 26-5-2014 05:11 PM
Kalau peminat tak suka awek ko atau kegedikan ko dgn awek
Tak kisah lah berbakat atau tak
They won ...

betul....saya sokong..disebabkan wanita lelaki boleh naik atau jatuh berdebuk...kalau pandai si perempuan tu bwk diri dan ambil hati peminat , zizan selamat..kalau menggedik semcm alamat malap le dunia zizan.....

aku pun rasa sejak zizan kawan dgn emma ni populariti dia mcm jatuh sikit. bukan sebab zizan tapi sebab orang menyampah dengan kegedikan emma yang melampau

chinatsu posted on 27-5-2014 10:13 AM
aku pun rasa sejak zizan kawan dgn emma ni populariti dia mcm jatuh sikit. bukan sebab zizan tapi se ...

Btul2..aku tgk emma ni mcm budak xskolah pn ade.eh jap.dia mmg xskolah kan?biasa anak kokesyen educated gak sikit2..ema ni reti ka spiking inglish?

cicikaembong posted on 27-5-2014 11:08 AM
Btul2..aku tgk emma ni mcm budak xskolah pn ade.eh jap.dia mmg xskolah kan?biasa anak kokesyen edu ...

bapak emma ni kan orang art.. kepala orang art ni kebanyakannya pelik2 sikit. pemikirannya susah nak dihadam oleh orang2 biasa mcm kita ni
mungkin dia tak nampak keperluan antar anak2 dia sekolah kot. dah besar nanti pandai2 ko la nak hidup. nasib baik la anak2 semua jenis ada rupa..ada je lelaki berkerjaya yang nak amik buat bini. kalau muka masing2 macam org asli negrito camno nak survive tu?

Tak perlu nak kecewa, zizang.
ABPHB ni orang dah boring.
Dewannya kosong. Tak ramai yang hadir.
Mungkin tahun depan takda lagi.

chinatsu posted on 27-5-2014 11:43 AM
bapak emma ni kan orang art.. kepala orang art ni kebanyakannya pelik2 sikit. pemikirannya susah n ...

Oooo btul jugak ek.slamat cun..

ice98 posted on 27-5-2014 10:01 AM
yang si emma tu ye la... sayang zizan, tp zizan? mm macam tak ikhlas je sayang emma. takut saham j ...

AKu tengok dari dulu lagi Emma yg gedik over. Tayah dgn zizanla..amik dgn laki biasa pun..memang menyampah dah. Macam die sorg bercinta. Aku tak rasa zizan nak tak nak je. Aku rasa Zizan yg lebih ada rasa malu atau 'privacy' daripada emma. Aku x minat Zizan pun, tapi x mustahil ada penyebab yg buat zizan x menang pape anugerah.

schababe posted on 27-5-2014 09:52 AM
emma kembong tu mmg gedik..
tu yg iols xleh hadam..
mcm sheol sorg bercouple..berbf

Dulu aku xde masalah dgn die, padahal suke sbb die comel sgt. Nak plak dalam drama Project Memikat Suami. Tapi lepas tgk melodi dlu ada interview zizan tapi emma yg tgedik2 kat blkg tu buat aku x minat die. Bukan x minat. Tapi anti sungguh haha

cik_penguin posted on 27-5-2014 12:13 PM
AKu tengok dari dulu lagi Emma yg gedik over. Tayah dgn zizanla..amik dgn laki biasa pun..memang m ...

die gedik bile dgn zizan je kot? hahaa.. tp baru ni aku jumpe kt mydin usj, molek je die. takde la macam artis lain yg aku penah jumpe gedik, sombong berlagak, mengada2.... comel lotey weh... senyuuum je.