CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: pomade.seller

Kejadian misteri ketika outstation di seluruh negara

DeHanna posted on 12-6-2014 11:17 AM
yea yea... hihihihih...

tunggu ya.. kerja banyak sikit..nak karang kena ada feel baru cerita tu menarik sikit hehehe

mzmegang posted on 12-6-2014 11:18 AM
hotel Msuite? pernah dok situ 2 malam, nasib baik aman bahagia.

cuma hotel yg satu lagi tu, bluew ...

nasib saya je kot tk berapa baik..bluewave belum pernah lagi tapi ada kisah hotel sebelah bluewave..saya lupa nama hotel tu..hehehe nanti saya akan update cerita tu...

iniaroonz posted on 12-6-2014 01:18 PM
Kamunting dan Tanjung Malim pun ada gak kes santau ni....husband aku pernah kena kat kamunting, minu ...

tak bawak berubat ke? manusia ni macam2

pomade.seller posted on 12-6-2014 01:48 PM
tunggu ya.. kerja banyak sikit..nak karang kena ada feel baru cerita tu menarik sikit hehehe

akan sentiasa menunggu cerita terbaru TT...

pomade.seller posted on 12-6-2014 01:51 PM
tak bawak berubat ke? manusia ni macam2

husband tak cakap sampai la last year baru dia bukak cerita...dia tak nak saya risau...tapi dia ada gak baca ayat kursi...husband saya ni kalau sakit jenis tak nak cakap. Pernah kena serangan jantung sampai dah tak tertahan sangat baru dia kejutkan saya. Dr cakap kalau lambat sampai ke hospital, mmg la habis terus...huhu

best citer tt....

Follow Us
kisah budak comel

Sapa suka budak..mesti la semua suka kan termasuk aku sendiri... hehehehe... Masa aku outstation ni aku masih belum ada anak.. so bila jumpa budak memang la kita geram hahahaha...

Saje melalut sikit nak elakkan perasaan cuak hahaha ok back on track aku di arahkan ke johor bharu so berpusing la kami cari hotel, nak cari la hotel yang murah dan selesa sebab banyak kerja luar.. buat la apa nak sewa hotel mahal so kami check in hotel teettttttttt yang gah di bandar johor bharu...

seperti malam pertama takde pape yang berlaku..malam kedua jeng jeng jeng selesai makan malam dengan member2 naik la bilik borak kosong.. ding dong ding dong phone aku berbunyi (phone aku memang bunyi ringtone standrd iphone je) cousin aku call.. ajak keluar lepak... so geng2 aku nak ikut aku tak bagi..aku cakap cousin aku perempuan..dorang kata aku kedeng... pegi la kau nanti ada mambang teman ko baru tahu.. aku gulp..kurang ajar betul dorang ni..

ok aku dilahirkan dengan ada nya six sense, mata aku senang nampak benda bukan2(dah berubat tapi ustaz hanya dapat bantu dan selebihnya atas diri sendiri..nak tahu apa??? SOLAT, BACA AL-QURAN DAN BANYAKKAN ZIKIR tapi biasa la aku ni kadang2 ada jugak longkangnya hahahaha...

Opzzz melalut lagi... bilik aku tingkat 7 dah hujung sekali dan lift kat centre banyak bilik jugak aku redah.. aku tekan butang turun.. lift terbukak, aku masuk macam biasa.. terus bau wangi semerbak mulut aku ni kadang2 insurans memang takkan cover, aku cakap mak ai wangi nya perfume apa ni ya, confirm awek cun hahahaha, lift turun sampai tingkat 3, lift terbuka ada sorang budak kecik masuk...aku tanya nak pergi mana dik malam2 ni..turun bawah je, mak ada kat bawah.. dia kata bawah sekali..so basement la ni..aku pun tekan basement, sampai G aku tutup sebab nak hantar budak ni kat basement (DALAM HATI NI MULA TAK SEDAP BILA LIFT TUTUP DARI G SEBAB BUDAK TU SENYAP JE sampai basement lift terbuka, dan budak tu keluar aku..tak pandang tapi dia sempat bye dan aku bye tak sempat lift nak tutup mata ni gasak nak tengok juga... NAHHHHHHHH BUDAK TU TAK ADA YANG ADA BENTUK BADAN TAK BERKEPALA SAMBIL DUKUNG BUDAK TU.. aku cepat tutup lift, mulut terkumat kamit baca ayat kursi, masa pintu tertutup terdengar suara sayup2 TERIMA KASIH HANTAR ANAK SAYA... nahhhhh

sampai G aku jalan laju, awek receptionist pandang pelik kat aku sebab kenapa aku jalan laju sangat...tapi aku still lepak minum kat luar dengan cousin aku.,. bila masa time nak balik..aku call kawan dengan niat nak mintak tolong tunggu kt bawah... HARAM TAK ANGKAT TIDUR MATI LA NI, dah aku pulak bengong pikir macam mana nak naik bilik..nak cerita kat cousin aku..memnag tak la perempuan kot..so bila sampai hotel aku keluar dari kete & datang la idea bodoh aku..aku pegi receptionist aku cakap minta tolong bukak kan pintu aku tertinggal kunci dan call kawan tak angkat..nasib aku baik receptionist call technician mintak datang receptionist ambil master key untuk buka..so aku dapat la naik bilik dengan tenang hehehehehe

DeHanna posted on 12-6-2014 02:06 PM
akan sentiasa menunggu cerita terbaru TT...

Ok dah update hehehehe

iniaroonz posted on 12-6-2014 02:12 PM
husband tak cakap sampai la last year baru dia bukak cerita...dia tak nak saya risau...tapi dia ad ...

Ya Allah jangan la sampai macam tu sekali

woddy posted on 12-6-2014 02:15 PM
best citer tt....

Terima kasih kerana sudi membaca..

bacalah saya ada update yang terbaru

pomade.seller posted on 2-6-2014 06:43 PM
Aiyak yg mengikut tu yg bahaya tu..kata ustaz..sebelum masuk rumah atau bilik,baca ayat 3 qul lepa ...

aah..btui tu.....sbb hotel2 ni slalunya mmg ada mcm2 citer kan..

pomade.seller posted on 12-6-2014 02:51 PM
Terima kasih kerana sudi membaca..

bacalah saya ada update yang terbaru

Terima kasih TT...

best citer TT ni...sy dulu pusing satu sabah...alhamdullilah tidak berdepan perkara mistik ni...even dok hotel kawasan perkampungan...
untung TT allah bagi anugerah...

pomade.seller posted on 12-6-2014 02:50 PM
Ya Allah jangan la sampai macam tu sekali

Tu lah nak wat camna...masa lepas keluar hospital..bila tido saya akan kerap terjaga tgk dia..saya selalu tanya dia kalau tak ok, rasa sakit ke, beritau saya cepat2...

pomade.seller posted on 12-6-2014 02:26 PM
kisah budak comel

Sapa suka budak..mesti la semua suka kan termasuk aku sendiri... hehehehe... Ma ...

Wah seram nie..
Kalau De.. De dah pengsan dalam lift tu...

Last edited by DeHanna on 12-6-2014 03:50 PM

woddy posted on 12-6-2014 02:59 PM
Terima kasih TT...

best citer TT ni...sy dulu pusing satu sabah...alhamdullilah tidak berdepan  ...

Tapi kadang2 hati ni tk kuat nak hadapi semua ni

pomade.seller posted on 12-6-2014 03:50 PM
Tapi kadang2 hati ni tk kuat nak hadapi semua ni

huhuhu..sy x berani nk komen....ustaz d darul shifa pun bagitahu..hnya berpegang teguh pada allah sahaja la yang dapat selamatkan diri dari benda2 negatif ni...benda yang nak terjadi tu semua atas keizinan allah....

Bestnyer citer2 kat sini... sereeemmmm....

pomade.seller posted on 12-6-2014 02:26 PM
kisah budak comel

Sapa suka budak..mesti la semua suka kan termasuk aku sendiri... hehehehe... Ma ...

Citer ni mmg seram.. tapi.. antu tu pon baik hati ucap TQ...

tapi.. bab idea nak naik bilik tu.. pon cumel.. heee

anakin_ena posted on 12-6-2014 02:59 PM
aah..btui tu.....sbb hotel2 ni slalunya mmg ada mcm2 citer kan..

Se eloknya bagi salam bila nak masuk dan azan 4 penjuru..tapi kalau die nak masuk jgk mmg dia masuk hahahhaa

iniaroonz posted on 12-6-2014 03:46 PM
Tu lah nak wat camna...masa lepas keluar hospital..bila tido saya akan kerap terjaga tgk dia..saya ...

Kasih syg seorang isteri