CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 11530|Reply: 51

Nabil Bidas Kritikan Cium Pipi Isteri

Sumber: Malaysian Digest

.

Sebelum ini pasangan suami isteri sensasi Rozita Che Wan (Che Tah) dan Zain Saidin pernah dikecam dek kerana sekeping gambar yang dimuat naik di laman Instagram Che Tah menunjukkan mereka kononnya bercium mulut di depan menara Eiffel, di Paris. Menerima nasib yang sama baru-baru ini pula ialah pasangan suami isteri Nabil Ahmad dan Nazirah Ayub.

"Cium pipi. Itu lah yang saya pelik sikit tu... sebab, minta maaf cakap la ya, banyak artis yang belum kahwin mereka pergi bercuti berdua, haters releks jer tak pula kritik. Tapi kami ni dah jadi suami isteri. Saya punya pasal lah! Nak cium ker apa... sebab yang saya cium tu isteri saya, bukan orang lain", kata Nabil ketika ditemui pada sidang media sitkom 'Cakap Melayulah! bertempat di Unitar, semalam.

Pelakon dan pelawak berusia 30 tahun ini diminta mengulas mengenai segelintir pengikut di Instagramnya yang melemparkan kritikan ekoran gambar menunjukkan dia mencium pipi isterinya di hadapan menara Eiffel, beberapa minggu lalu.

Tidak kisah dengan kritikan tersebut, Nabil bagaimanapun berkata dia sekadar mahu berkongsi momen tersebut bersama peminat memandang itu kali pertama dia menjejakkan kaki di salah sebuah negara Eropah itu.

Kata Nabil, dia sebetulnya ke Paris kerana menjalani penggambaran telemovie 'Strawberi Karipap Lost in Paris'. Alang-alang menjejakkan kaki ke kota yang terkenal dengan jolokan 'kota cinta' itu, dia turut membawa Nazirah bersama untuk menemaninya sekaligus mengambil kesempatan bercuti.

"Saya tak tiru sesiapa atau mana-mana pasangan artis pun. Saya cuma nak kongsi momen tu dengan peminat. Lagipun ini pertama kali saya ke Eropah dengan isteri. Kami seronok sangat masa tu. Masa nikah dulu, saya cium juga pipi dia, tak pula orang nak kondem. Saya rasa haters tu semua mereka tak ada arah hidup, kot.

"Tapi saya sebenarnya tak baca pun komen-komen tu, kawan-kawan yang beritahu saya. Saya tak block haters-haters tu. Biarkan sajalah, lagipun daripada 100 komen, 10 jer yang cakap tak elok, yang lain tu okay saja", katanya yang berada di sana selama sembilan hari.

Nak Anak Lagi

.

Dalam pada itu, Nabil juga berkata dia dan isteri kini sedang berusaha mahu memperolehi cahaya mata kedua. Nabil dan Nazirah dikurniakan seorang cahaya mata perempuan, Naera Mikayla kini berusia hampir dua tahun.

"Kami memang rancang nak anak lagi. Kasihan pada Mika sebab dia main-main sorang-sorang. Kalau bawa dia ke Toys R Us di Mid Valley, dia tak mahu balik sebab di sana ada macam taman permainan mini. Dia seronok bila dapat main dengan anak-anak orang lain.

"Saya pun kalau boleh nak anak lelaki. Sebab kawan-kawan saya kalau kami keluar lepak minum bersama, ada yang bawa anak lelaki mereka. Seronok jer saya tengok. Baru-baru ni saya ada satu sesi fotografi bersama Zahiril Adzim. Dia bawa sekali anak dia, Anaqi. Comel betul anak dia.

Jadi sekarang ni kami amalkan semula amalan semasa nak dapatkan anak pertama dulu iaiatu makan kurma dengan susu kambing", katanya dengan nada teruja.

Dalam perkembangan lain, Nabil bakal muncul dalam sitkom 'Cakap Melayulah!' mulai 23 Jun ini yang akan disiarkan di saluran Astro Warna. Selain itu, dia sibuk dengan komitmen sebagai hos 'Meletop' dan 'Ceria Pop Star musim terbaru'.

Nabil juga baru saja tamat menjalani penggambaran sebuah program baru, 'Bam Bam Bel'. Program tersebut mengggandingkannya bersama penyanyi cilik popular Indonesia, Tegar.

Menurut Nabil, program berkenaan memaparkan tentang dia dan Tegar melakukan pelbagai aktiviti ekstrem seperti bungee jumping dan motocross. Penggambaran dijalankan sekitar Malaysia dan Indonesia.

Pada pertengahan bulan ini, dia juga bakal sibuk di lokasi penggambaran telemovie 'Nangkrong' arahan pengarah Michael Ng.

Last edited by adik^manis on 13-6-2014 09:59 AM

lorr mana kau tau yg retis couple g bercuti bercium bagi x kena kutuk
da xminat nabil..next

lantak lah.
bini dia kan.

asal bibir anak dia mcm tu?

adiratna posted on 13-6-2014 10:19 AM
da xminat nabil..next

ko punyer avvy pun ciom molot dikk...

huntong larr dapat bini cun
dapat repair keturunan.

kalau diam je tak leh ke nabil...kena komen gak eh issue ni?

Follow Us
adiratna posted on 13-6-2014 10:19 AM
da xminat nabil..next

Ni gary ni, nak kena kutuk dengan haters jugak ke suka2 hati cium pipi ji hyo. Dah la tak kahwin lagi.

funtasy posted on 13-6-2014 10:34 AM
ko punyer avvy pun ciom molot dikk...

ehem ehem cium mulut mana nya adikkk..cium pipi je tu

adiratna posted on 13-6-2014 10:53 AM

oh..ye ker..hehehe

aku pelik lah dengan artis yang salu buat statement, kalau artis lain buat tade pun kena bash. eh bahalol, kau tak reti bace paper, tak reti browse internet ke? tak nampak ke ramai je cerca dengan perbuatan level tapak kaki mcm korang selalu buat tu?

mmg sje up cite nk sruh org igt blik kn...

sorry abg babil, cite u hot mcm cite kuan....

alaa... ape salah nye die cium bini die.. bini die bkn bini org lain.. che ta nk cium mulut zain pun biarlah.. laki bini punye citer.... ape lah... huhuhu

adiratna posted on 13-6-2014 10:53 AM

aku suke ji hyo... aku suke gary... wlupun gary tak hensem mcm min ho tp gary romantik dan nampak sgt die falling in love kt ji hyo... hahahahaha...

nape masa saya cium uqasha xde hatez??

miss_jay posted on 13-6-2014 10:27 AM
lantak lah.
bini dia kan.

Maksud ko ape? Besor ke? Ikot nabil la ko tgkla bibir nabil cmna

bini dia kan .. kui3 ..

Ok jer..pemandangan biasa jer.

hanezzafirah posted on 13-6-2014 11:32 AM
nape masa saya cium uqasha xde hatez??

bhahahahaha..
dia dah lupa letteww..kikikikiki

hanie_z posted on 13-6-2014 03:22 PM