CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: coklat_cadbury

AZLEE KHAIRI SOMBONG MENDIVA , HANGKUT MOKCIK LELA KE LONDON M/S 69

pauliza posted on 25-6-2014 09:52 PM
Iols nak highlightkan mak cik lela kah peminat yg sanggup datang dari luar negara tu?????????
tap ...

SKINCARE APA CERITA????????

hehe..saja tulis besar2..kot reporter masuk sini...tolong tanyakan kat azlee

zuri154 posted on 25-6-2014 09:56 PM
mokcik lela ler tu sape lagi..... gigih beno mokcik lela sapot azlee ni... hurmmm...

tapi katanya diaorang dah lama berchenta??dah setahun kata azlee propa..

zuri154 posted on 25-6-2014 09:55 PM
jatuh bangun sebab kerjaya, bkn sebab peribadi....

bak kata uols..buat apa nk jatuhkan org yg dah memang jatuh

pauliza posted on 25-6-2014 10:00 PM
SKINCARE APA CERITA????????

hehe..saja tulis besar2..kot reporter masuk sini...tolong tanyakan  ...

skincare dah bungkus pasal tak laku.... tulun jawab....

zuri154 posted on 25-6-2014 07:55 PM
harapnya gitu la jahhh... azlee muda lagi, mesti nk anak punya... moga ada rezeki la pasangan LEE  ...

Norish karman umur 40 berlakon jadi mak azlee propa dlm LYMA..
kalo azlee propa jadi pelakon,producers ,directors sendiri...agak2 mak cik lela berlakon jadi watak apa??

pauliza posted on 25-6-2014 10:01 PM
tapi katanya diaorang dah lama berchenta??dah setahun kata azlee propa..

dah nak setahun kot nokssss pasal kalau azlee sebut baru 6 bulan kang kena cerca.... baru 6 bulan dah nak kawen... gitewwwwwwwwww..... hurmmmm...

Follow Us
pauliza posted on 25-6-2014 10:02 PM
bak kata uols..buat apa nk jatuhkan org yg dah memang jatuh

bukan takat menuju kejatuhan tapi menuju kembali kesenduan yg tak bertepi...

zuri154 posted on 25-6-2014 10:04 PM
skincare dah bungkus pasal tak laku.... tulun jawab....

NAK DENGAR JAWAPAN DRP AZLEE SENDIRI

1)apakah nasib skincare yg dilaunch pada 19.january 2014..takkan baru beberapa bln dah bungkus???

pauliza posted on 25-6-2014 10:05 PM
Norish karman umur 40 berlakon jadi mak azlee propa dlm LYMA..
kalo azlee propa jadi pelakon,prod ...

jadi lady boss la... pa lagi.... need PA to our lady boss.... hurmmmm  

pauliza posted on 25-6-2014 10:08 PM
NAK DENGAR JAWAPAN DRP AZLEE SENDIRI

1)apakah nasib skincare yg dilaunch pada 1 ...

takde modal camner nak survive....

emilia2649 posted on 25-6-2014 06:11 PM
tapi ade iras kan.... ekekeke...

anggapla, diorang ni anak branak.. pompuan korea ni a ...

Artis korea tu mcm mak & anak dgn mak  lela..iols setujuk

zuri154 posted on 25-6-2014 07:43 PM
jahhhh tetiba ku terpikir ntah2 azlee punya perbandingan dgn Nabi & Siti Khadijah tu mmg realiti s ...

Ya Allah .... bijak giler otak uol ni .... iol pon x terpk .

pauliza posted on 25-6-2014 09:46 PM
Gigih aku cari blk majalah maskulin yg ada cover azlee.haha..nampak nau aku bekas karats tegar sua ...

Ni namer nyer statement jauh panggang dr ayam panggang ..

lavendernovella posted on 25-6-2014 10:51 PM
Ya Allah .... bijak giler otak uol ni .... iol pon x terpk .

bukan azlee lagi bijak ke buat mokcik lela nampak muda dari usia sebenar...

lavendernovella posted on 25-6-2014 10:52 PM
Ni namer nyer statement jauh panggang dr ayam panggang ..

sape yg kena panggang??? sape yg memanggang???

Nak tgk lee pakai ferari pas jd director .... buleh lawan eby yus ..atas suppot mokcik .. pasti terjadi

zuri154 posted on 25-6-2014 07:43 PM
jahhhh tetiba ku terpikir ntah2 azlee punya perbandingan dgn Nabi & Siti Khadijah tu mmg realiti s ...

heols bagi hint ke jah?   bravo jah, speku uols memang diterima akal..

Amboi thread ni..dah separuh rentung..iols baru sempat nak masuk

huh..penat tau iols beklog..try to hadam satu2 komen & terpikir nak bentangkan lagi 1 thesis..hehe..thesis terakhir kot sebelum ramadhan...ingatkan dah tak nak ler berbalas2 statement dgn azlee ni tapi disebabkan kepoyoan beliau makin terserlah..jadi nak smash2 manja la sikit kan...tambah2 lak iols konpiden 200% azlee berkuntum kat sini...thank u to semua forumers yg menjoyah kat sini..hasil thesis kali ni adalah daripada CSI porumerms kat sini..cuma iols buat kesimpulan dalam 1 post..or maybe a few post...hehe

thesis statement:

1)Azlee Khairi kaki gaduh??
2)Azlee Khairi muncul di forum??
3)Azlee Khairi salahkan forum??Kenyataan azlee yang tidak selari.kepropaan terserlah.
4)Benarkah umur Mak Cik Lela 31 ??
5)Apakah nasib skincare Azlee ...Arrogant Series??
6)Adakah Azlee curang semasa bercinta dgn zarina?katanya dah setahun bercinta dgn mak cik lela..sedangkan bukti2 ig tunjukkan mereka masih bercinta pada sethn yg lps..

1)Azlee Khairi kaki gaduh??

hehe..yg ni bukan iols yg tuduh ye tapi porumer yg share apa yang officemate beliau nampak & juga dari galaksi...

kesimpulannya..ada 2 cerita..yg ni yang kita ketahui & orang yg terkena tu share to the public...yg kita tak tau??

porumers boleh nilai sendiri kot..hehe..tgk gaya azlee masa kena interview tu pun dah boleh agak...mata meliar jek..

2)Azlee muncul di forum??

Yang ni pun saya serahkan utk porumers nilai sendiri...sapakah disebalik @antikaumsejenis..sila rujuk screencap komen @antikaumsejenis & juga quote 2 quote daripada ig azlee..

3)Azlee Khairi menyalahkan forum dalam setiap kenyataan beliau...hehe..nampak gayanya sakit hati sungguh azlee dengan forum.Azlee salahkan porumers yg melagakan beliau & zara zya...sila teliti thesis statement no 2..hehe

Statement suratkhabar 1-statement ni sehari selepas thread ni dibukak.hehe..terus menjawap persoalan iols di page 1..benarkah azlee dah berkahwen??

Azlee Khairi kahwin wanita Brunei hujung tahun ini

By Arif Nizam Abdullah in Kuala Lumpur 19 Jun 2014 (an hourago)

Biarpun semakin mengecapi populariti, pelakon Azlee Khairimengakui sudah bersedia untuk mendirikan rumahtangga dan bergelar suami padahujung tahun ini.

Dia yang berusia 25 tahun itu memberitahu, calon bakalisterinya adalah wanita berasal dari Brunei bernama Leez selepas merekamenjalinkan hubungan cinta hampir setahun.

Jelas hero drama bersiri popular, Love U, Mr. Arrogant itu,dia dan Leez, 31, tidak merancang untuk melangsungkan majlis pertunangansebaliknya akan terus bernikah.
"Insya-Allah, kami akan berkahwin pada hujung tahun inijika ada rezeki dan keberkatan. Kami tidak merancang bertunang tetapi akankahwin terus daripada orang bising, usung dia ke sana ke sini.

"Buat apa pun semua orang bercakap, buat majlis kahwinorang bercakap, tak buat majlis pun orang bercakap. Orang nak cari salah, bendakecil pun jadi besar nanti," katanya kepada MalaysiaGazette.

Azlee ditemui pada majlis Seindah Ramadan & Syawal TV3,yang diadakan di Hotel One World di sini semalam.

Mengulas lanjut, Azlee menafikan Leez adalah pembantuperibadinya selama ini sebaliknya adalah individu yang membantu jadual karierseninya.

Katanya, buah hatinya itu juga memiliki syarikat penerbitansendiri di Brunei dan mereka telah pun menubuhkan syarikat usahasama bagimengembangkan perniagaan di negara ini.
"Dia juga buat production dan kami telah punbekerjasama sebab saya pun nak buat apa yang saya nak dalam bidang hiburan dandia juga di sana pun dari bidang hiburan," katanya.

Ditanya mengapa Leez menjadi pilihan hatinya, Azleememberitahu dia sudah bertemu dengan wanita yang dapat menerima dirinya samaada baik atau pun buruk.

Azlee atau nama sebenarnya Azlee Khairi Zulah Hainee turutmenjelaskan faktor perbezaan umur enam tahun dengan Leez bukan satu masalahbesar apabila mengambil contoh perkahwinan Rasulullah SAW yang berumur 25 tahunketika bernikah dengan Siti Khadijah, 40.

Dalam perkembangan lain, Azlee bakal muncul dengan sebuahtelefilem khas Hari Raya pada Syawal ini yang berjudul Love You Mr. ArrogantRaya.

Telefilem itu merupakan sambungan daripada drama bersiripopular yang dilakonkan bersama Zara Zya sehingga  mencetuskan fenomena pada tahun lalu. –

statement yg dihighlightkan...hehe..tak selari dengan statement dalam Metro bertajuk  "Jangan Reka Cerita"..lps keluar statement dlm Metro tu..iols dah balas dgn hasil google kerjaya mak cik lela di page 70 thread no 1...hehe...tup tup...statement terbaru..rupanya mak cik lela ada production house kat Brunei...nampak tak nampak tak kepropaan di situ??

Last edited by coklat_cadbury on 26-6-2014 10:42 PM

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Statement ke reporters yg ada bau2 propa & sakit ati dgn Forum

Statement dalam Oh Bulan & KOSMO..hehe..azlee highlightkan pasal FORUM

Oh Bulan

Lebih kurang sebulan yang lalu, nama Azlee Khairi yang agakjarang disebut sebelum ni secara tiba-tiba menjadi bualan para pengikutindustri hiburan tempatan.

Bukan kerana pelakon yang popular menerusi drama Love YouMr. Arrogant (LYMA) itu berkahwin senyap-senyap, tetapi disebabkan olehterbongkarnya rahsia Azlee yang sedang bercinta dengan seorang usahawan Brunei.
Baguslah dapat jodoh jauh, kan? Tapi yang tak sedapnya, adapula khabar angin mengatakan teman wanita baru Azlee dikenali sebagai Liswatiitu cuba menjatuhkan kerjayanya.(Isu ni dijoyahkan oleh forumers di thread lama...hehe..ramai mengaku kena block dek mak cik lela)

Entah macam mana boleh timbul perkara tersebut. Namunmenurut Azlee yang ditemui di Majlis Ramadhan & Raya Media Preview anjuranMedia Prima, Liswati yang juga merangkap pengurusnya itu banyak membantumengendalikan jadual Azlee.

Kalau di forum, ramai yang kata manager atau girlfriend sayamenjatuhkan saya. Sebenarnya yang menaikkan saya adalah dia juga. Dia yangbanyak membantu saya dari segi jadual.
Dalam masa yang sama, Azlee agak kecewa dengan sikapsesetengah pihak yang gemar mengeksploitasi keterbukaannya berkongsi halperibadi hingga timbul perkara tak benar.(BIG KANTOI...dlm utusan di thread lama..azlee cakap tak tau macam mana gambar selfie mendagu boleh tersebar..haha..sekarang ckp "keterbukaan berkongsi isu peribadi " pulak..choii sangat azlee oit..hahaha)
Privacy saya dah turun jadi 0.01% daripada 99.99%. Bagilahsaya space. Janganlah sampai yang sebesar kuman tu pun orang nak langgar. Sayatak kisah berkongsi cerita. Tapi bila saya terbuka, orang eksploitasi benda tudan cuba buat cerita bukan-bukan. Saya takkan duduk diam, kena juga bagiperingatan.
Kalau nak dibandingkan dengan 4.6 viewers saya sebelum nidengan
berpuluh-puluh je dalam forum tu, pada saya tak memberiapa-apa kesan pun. Cuma mulut orang ni bila kita dengar banyak kali pun sakithati jugak. Saya pun rasa tak sedap bila dengar macam tu.(Statement ARROGANT tak ingat dunia!!)

Sementara itu, Azlee juga nampaknya tak kisah jikapopularitinya semakin merundum kerana kontroversi atau sekiranya dia berkahwinnanti.
Saya bukan nak jadi artis. Allah bagi saya jalan untukbelajar dalam Seni Layar. Seni Layar belajar directing bukan acting. Tapirezeki terbuka pula untuk saya berlakon. Berlakon ni kira platform untuk sayajadi pengarah satu hari nanti.
Besar cita-cita Azlee nak jadi pengarah. Tak mengapa, selagitermampu lebih baik kumpul ilmu dan rezeki banyak-banyak. Kalau orang dah bosannanti, duduklah belakang tabir pula.(hehe..dah ada gf kaya ..impian bakal jadi kenyataan tak lama lagi)

KOSMO pulak..23.6 .2014

SEBELUM ini ada yang mendakwa kekasih pelakon Azlee Khairi,Dayang Norlelawati atau nama ringkasnya, Liswati yang mengendalikan lamansosial pelakon itu dan membalas semua komen negatif peminat kekasihnya.
Semuanya berikutan apabila timbul gosip mengatakan Azlee danZara Zya, pelakon yang bergandingan dengannya dalam drama popular, Love You Mr.Arrogant kini bergaduh.
Gosip tersebut telah menjadi topik panas di laman-lamansosial.
Bertemu dengan pelakon berusia 25 tahun itu pada majlisSeindah Ramadan & Anugerah Syawal di Hotel One World, Petaling Jaya,Selangor baru-baru ini, Azlee secara profesional menjawab tentang persoalanyang membabitkan kekasihnya yang berasal dari Brunei itu.
Azlee berkongsi perincian lanjut mengenai hubungannya denganLiswati. Ikuti temu bual Azlee bersama Kosmo!

Kosmo!: Benarkah seperti dakwaan sesetengah pihak bahawakekasih anda, Liswati yang mengendalikan media sosial Azlee?(Isu ni dari forum)

AZLEE: Tiada maknanya dia (Liswati) hendak buka atau tengoklaman sosial saya. Saya sudah pesan dekat dia buat apa hendak sakitkan hatisendiri dengan tengok komen-komen negatif itu.

Mungkin pada tahap Azlee sekarang, ada yang cuba jatuhkananda?

Itu saya tahu. Setinggi mana kita capai (dalam kerjaya) akanada orang yang cuba hendak jatuhkan kita. Jadi, saya kena positif. Kalau sayaterikut-ikut, maknanya saya bodoh seperti mereka. Saya tidak pernah ambil tahutentang sesiapa jua yang cuba hendak menjatuhkan saya. Tetapi, saya akan terimasesiapa sahaja yang hendak kawan dengan saya. Daripada saya fikir sehinggasakit kepala, baik saya buat tidak tahu sahaja.
(Azlee sakit kepala ke baca forum??)hehehe

Bagaimanakah pula perkembangan hubungan anda dengan kekasih?

Pemikiran dia yang matang banyak membantu saya. Mungkinkalau saya berkawan dengan wanita yang lebih muda berbanding Liswati, banyaktindakan saya yang tidak kena. Liswati banyak membantu saya.
Kalau di laman sosial, ramai yang kata kekasih saya ini cubamenjatuhkan saya. Sebenarnya, tidak. Dia yang menaikkan saya. Malah, dia banyakmembantu saya dari segi menyusun jadual lakonan.
Bila orang menyalahkan dia dengan mengatakan dia cubamenjatuhkan saya, pada saya tidak memberi apa-apa kesan pun. Tetapi mulut orangbila kita dengar banyak-banyak kali pun sakit hati juga.

Ada yang mengatakan kekasih anda seorang yang kaya.Benarkah?

Walaupun dia dari Brunei, negeri yang banyak duit, sayaterima dia kerana dia sanggup menerima baik dan buruk saya. Setakat saya muatnaik dua gambar bersama dia pun ramai yang hendak bising. Itu tandanya mereka(peminat) tidak boleh menerima diri saya dengan ikhlas seperti mana sayamemberikan kerja (lakonan) saya dengan ikhlas kepada mereka.

Liswati berusia 31 tahun, adakah anda memang menyukai wanitalebih berusia?
Saya percaya pada qada’ dan qadar ketentuan Tuhan. Sebab itusaya tidak kisah. Dengan siapa Tuhan jodohkan sekalipun saya terima.
Bilakah perancangan anda untuk mendirikan rumah tangga?
Insya-Allah, jika segala perancangan berjalan lancar sayaakan berkahwin pada penghujung tahun ini.

Bagaimanakah hubungan anda dengan keluarganya?

Alhamdulillah. Keluarga dia menerima saya seadanya. Sayapuntakut status orang Brunei. Tetapi saya tidak pandang semua itu. Saya juga adaduit sendiri. Kalau saya kahwin dengan dia itu adalah tanggungjawab saya untukmenjaga dia. Takkanlah saya hendak jadi lelaki dayus.

Berapa lama hubungan anda dengan kekasih sudah berlangsung?
Hampir setahun.(hmm..setahun yg lps azlee masih dgn zarina tau..)

Adakah anda akan bertunang terlebih dahulu?
Kalau bertunang atau tidak orang tetap akan bercakap. Buatsahaja mana yang kita rasa termampu. Kalau ada kemampuan lebih kita buat majlispertunangan. Kalau tidak, kami akan terus berkahwin.
Adakah anda risau populariti akan jatuh selepas berkahwin?
Saya bukan hendak jadi artis. Sebelum ini saya seorangpemain bola sepak. Cuma kuasa Allah bagi saya peluang untuk belajar. Saya dapatbelajar di Universiti Teknologi Mara dalam jurusan pengarahan. Alhamdulillah,selepas habis belajar saya dapat pula bekerja dalam bidang lakonan.
Adakah anda mahu mengejar impian menjadi pengarah?
Memang cita-cita saya hendak jadi pengarah. Berlakon sekadarplatform untuk saya jadi pengarah satu hari nanti.

iols tertarik nak share komen daripada porumer @zuri154  

nk komen skit pasal statement putar belit azlee ni:
1- azlee dah pesan siap2 kt mokcik lela jgn tgk media sosialazlee, nnt sakit hati. setau iols ig azlee tu sendu yahamat... tang mana mokciklela sakit hati... ntah2 mokcik lela pi tengok ig fans yg suker tgk azlee &zara, lps tgk mokcik lela meratib 3 hari 3 mlm psl sakit hati. jenuh azleepujuk. tu yg azlee pi lahar fans kt ig fans pasal nk jaga hati mokcik lelapunya pasal. so apa lagi mokcik lela mau??? azlee nk buktikan mokcik lela lebihpenting dari segalanya. untung mokcik lela ada boifren sanggup buat apasajer... dulu dgn zarina pun apa kurangnya, sanggup gaduh dgn fans demi zarinatp kena tinggal jugak... hmmmm
2- azlee ckp ada org nak jatuhkan heols. nk muntah la dgnstetment ni. tinggi tahap mana azlee ni? kat sini ramai jer porumer tak cam ygmana azlee. kalo setakat drama LYMA jd kayu pengukur dgn penonton 4.6 juta,patut la azlee skrg dah jatuh. rupanya azlee ni layak dgn drama tema kawin2jer. lagi satu sape la nak jatuhkan azlee yg sememangnya dah jatuh tu.... hmmm
3- azlee ckp nk positip. tak nak amek tau sape yg cubajatuhkan heols tapi tengok stetment2 sblum ni bkn main salahkan porem cari.porem cari tu la. porem cari ni la. lepas tu ckp kalo pikir sangat nnt sakitkepala. maksudnya pernah pikir la sblum ni smpi sakit kepala... ada jumpadoktor tak???hahaha...
4- liswati byk membantu azlee sebab faktor umur yg matang.kalo kawan dgn wanita muda byk tindakan yg tak kena. bimbo la azlee ni. let saymakwe skrg ni muda pastu azlee ada buat salah, apsal nk salahkan org lain.azlee dah umur 25 tahun. patut dah bole pikir sdri mana baik mana buruk. tapiyg pelik masa gaduh dgn pokcik teksi xde pulak mokcik lela nk nasihat ygkatanya mokcik lela ada skali. ke masa tu dgn pompuan lain. hmmm
5- azlee ckp mokcik lela menaikkan heols. bantu dari segisusun jadual lakonan. ohhh ni ke yg dikata PA cemerlang. ohhh ni ke kayupengukur kecemerlangan mokcik lela sebagai PA. sadis sgt la kalo camni.ingatkan mokcik lela panjat sana sini cari job utk azlee. buat bengkel solek2pun gagal. hmmm
6- dlm artikel ni azlee mengaku pulak yg dia memuat naikgambo dgn mokcik lela dan peminat bising. aikkkk aritu dlm utusan tajuk AZLEEHANGAT BERCINTA DENGAN PENGURUS SENDIRI, kemain ckp tak tau camner gambotersebar, skrg lain pulak. ohhhh jadi betul la azlee guna ig iffah tu uploadgambo selfie dagu dgn mokcik lela plus buruklan zarina dgn reply you dont knowwho is she .... ko ni sadis la azlee. mulut hazab. phuiii
sekian dari iols

Last edited by coklat_cadbury on 26-6-2014 10:22 PM