CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 4

D.. posted on 13-11-2014 06:52 PM
Lame pulak sunyi nye rumah ni..

We need more input uncle HK..

Gangguan syaitan ni kan pada diri sendiri, iaitu kalau rasa bisikan nak buat jahat tu banyak, nak buat baik tu malas, kalau buat ibadah banyak sangat gangguan dan masaalahnya, biasanya ada gangguan syaitan la tu, yg puncanya biasanya dari saka, jin tepi jalan malas nak ganggu kita ni kalau tanpa sebab

Allah ajar, kalau dapati ada gangguan dari bisikan syaitan buat apa???? jawabnya minta perlindungan Allah je kan??? bukan minta perlindungan dari perawat, sebab perawat pun tetap kene ganggu setan jugak

Dalam tahun ni sy ade mimpi...

Sy dkt satu kawasan camping (rasanya dlm hutan) tp sekeliling gelap gelita.. hanya ade cahaya lilin.
Sy di jemput tuk mngubati histeria yg kene pada budak2 camping tu. (padahal sy ni x tahu ape pun psl ubat org ni)

Dlm mimpi tu mmg ramai yg kene histeria..
Sy cuma dgn yakin baca Bismillah & Al-Fatiha pegang pada betis budak tu dan syaitan tu mati..

Lps dah abis tu sy jd letih sbb ramai.. & dtg ketua syaitan (bertanduk, bogel buncit & kaler merah) tu marah2 sy..
katanya abis ank buah dia sy bunuh, dia nak masuk dlm badan sy pulak nak balas dendam..
sy mmg dah x larat nak lawan mase tu.. sy jerit2 panggil suami dlm mimpi x tp x lepas.

Sedar2 dr mimpi sy mmg tengah menangis keletihan. Suami terjaga sbb dgr sy panggil2 dia.
Sy ckp syaitan nak masuk dlm badan, sy letih x larat nak lawan dia lg.
Terus suami baca2 something smbl tiup dkt ubun2 sy.

ke hanya mainan mimpi sajer mimpi sy tu? huhu

gaza posted on 14-11-2014 12:36 PM
Dalam tahun ni sy ade mimpi...

Sy dkt satu kawasan camping (rasanya dlm hutan) tp sekeliling gel ...

Macam permainan tidur, cuma dihujung mimpi tu benar, ada jin(ifrit) mengacau, dan dah masukpun dlm tubuh

hantukiller posted on 14-11-2014 11:11 AM
Gangguan syaitan ni kan pada diri sendiri, iaitu kalau rasa bisikan nak buat jahat tu banyak, nak  ...

Sebelum dapat capai zikir yg betul2 ikhlas, selagi semua saka yg ada pada sedara mara, mak cik2, yg sedarah sedaging ni tak dibunuh, selagi tu la kita ade potensi utk diserang ye uncle HK?walau saka dlm badan kita dah kena zasssstt..

So kena rawat semua sedara mara yg ramai tu dulu baru kita boleh bebas saka lah ye?

hantukiller posted on 14-11-2014 03:31 PM
Macam permainan tidur, cuma dihujung mimpi tu benar, ada jin(ifrit) mengacau, dan dah masukpun dlm ...

alahai.. mcm mana sy nak buat ni?

mcm mana kite nak kluarkan jin tu balik??

hantukiller posted on 23-10-2014 03:15 PM
Tahun Hijrah 1435 dah sampai ke penghujungnya, adakah cukup amalan kita ditahun ini??? adakah ikhlas ...

betoi ke ikhlas niiiiiii

sekadar pertanyaan je leeeeeeee

Follow Us
D.. posted on 15-11-2014 07:52 AM
Sebelum dapat capai zikir yg betul2 ikhlas, selagi semua saka yg ada pada sedara mara, mak cik2, y ...

Pedulilah jin pada orang lain, yg paling utama kita ikut peringatan Allah, beribadah mesti hanya dan semata mata kerana Allah, bukan kerana nak halau jin, bukan kerana nak syurga, bukan kerana nak kenal diri, bukan kerana nak apapun untuk diri kita sendiri.

Al-A’raf 29
Katakanlah: "Tuhanku menyuruh berlaku adil (pada segala perkara), dan (menyuruh supaya kamu) hadapkan muka (dan hati) kamu (kepada Allah) dengan betul pada tiap-tiap kali mengerjakan sembahyang, dan beribadatlah dengan mengikhlaskan amal agama kamu kepadaNya semata-mata; (kerana) sebagaimana ia telah menjadikan kamu pada mulanya, (demikaian pula) kamu akan kembali (kepadaaNya).

gaza posted on 17-11-2014 09:38 AM
alahai.. mcm mana sy nak buat ni?

mcm mana kite nak kluarkan jin tu balik??

Yg paling mudah, minta bantuan Allah, doa doa doa dan terus doa

BANTU MEMBANTULAH SESAMA KAMU KEARAH KEBAIKAN

RABB pun suruh buat jugak kannnnnnn

Kawasan aku (JB) dah mula hujan panjang...... nak kene banjir juga kot

Mana derita, gangguan banjir ke gangguan syaitan???

hantukiller posted on 1-12-2014 12:29 PM

Assalammualaikum..

Saya nak tnya la-arwah nenek saya dulu mmg ada saka n saka tsbt dibela lama masa dia muda2 dulu. Masa arwah nak meninggal macam susah la juga smpai cabut atap tp masih x meninggal..pergi mcm2 tpt utk berubat n last sekali pegi di muar johor barula bbrp hari lepas tu arwah meninggal (perkara yg sama juga, pakcik sy panjat bumbung n buka atap).

Saya x tahu pula mcmana cara dibuangnya saka ttp saya ada dengar bahawa saka tsbt akan balik smula pd waris..betul ke hantukiller?

Saya ingt lagi masa sekolah dulu..bila arwah nenek bawa balik kg-sebelum masuk arwah mesti akan ckp kat 1 tiang di liar rumah (ada yg kata tiang seri)..'saya (nenek akan sebut nama dia) dah balik ni'
Kalu arwah nenek nak pegi mana2 atau rumah anak, mesti ada tgglkn mknn atau nasi dlm periuk.

Pakcik saya yg tggl bersama arwah dulu pun ada kata-stp mlm jumaat nenek akan perasap tiang seri tsbt. Tujuannya saya x tahu la..

ticer_bunga posted on 1-12-2014 02:23 PM
Assalammualaikum..

Saya nak tnya la-arwah nenek saya dulu mmg ada saka n saka tsbt dibela lama  ...
Assalammualaikum..

Saya nak tnya la-arwah nenek saya dulu mmg ada saka n saka tsbt dibela lama masa dia muda2 dulu. Masa arwah nak meninggal macam susah la juga smpai cabut atap tp masih x meninggal..pergi mcm2 tpt utk berubat n last sekali pegi di muar johor barula bbrp hari lepas tu arwah meninggal (perkara yg sama juga, pakcik sy panjat bumbung n buka atap).

Saya x tahu pula mcmana cara dibuangnya saka ttp saya ada dengar bahawa saka tsbt akan balik smula pd waris..betul ke hantukiller?

Saya ingt lagi masa sekolah dulu..bila arwah nenek bawa balik kg-sebelum masuk arwah mesti akan ckp kat 1 tiang di liar rumah (ada yg kata tiang seri)..'saya (nenek akan sebut nama dia) dah balik ni'
Kalu arwah nenek nak pegi mana2 atau rumah anak, mesti ada tgglkn mknn atau nasi dlm periuk.

Pakcik saya yg tggl bersama arwah dulu pun ada kata-stp mlm jumaat nenek akan perasap tiang seri tsbt. Tujuannya saya x tahu la..
Soalan ko pada yg dibold tu je kan?

Jawabnya ya, saka tu tak pergi mana, dan kene ingat, saka bukan seekor, kekadang boleh berjuta ekor. dan biasanya tiap keturunannya pasti bersaka

Tapi jangan risau sangat lah, selagi masih tak terganggu tu, banyakkan berdoa pada Allah agar tidak diganggu atau diikuti saka. Cuba beramal seikhlas dan sejujur mungkin, kerana saka takkan kalah kecuali pada yg 'ikhlas'

hantukiller posted on 1-12-2014 02:51 PM

Jawabnya ya, saka tu tak pergi mana, dan kene ingat, saka b ...

Hihihi..terima kasih tuan hantukiller..

hantukiller posted on 1-12-2014 12:29 PM

Tuan hantukiller ni boleh mengubat org ye?

ticer_bunga posted on 1-12-2014 04:56 PM
Tuan hantukiller ni boleh mengubat org ye?

Susah nak jawab soalan ko ni

Sebab orang orang yg nak diubat ni macam macam penyakitnya, ada penyakit rindu, ada penyakit gila, ada penyakit gangguan jin(syaitan), ada penyakit tua, ada penyakit mengada ngada, ada penyakit hati, ada penyakit nak tambah bini atau tukar laki, dan macam macam sakit orang ni, so tak de soalan spesefik, tak retilah aku jawabnya

Tapi kalau sakit akibat gangguan syaitan jin, inshaAllah boleh

hantukiller posted on 2-12-2014 12:08 PM
Susah nak jawab soalan ko ni

Hahhaha..sempoi la tuan hantukiller..leh la ber aku ko la ye..

Nanti aku blk jb nak try la berubat dgn ko tuan.. :')

Ticer bunga dah g berubat lom?

Cite la sikit experience berubat. Last edited by D.. on 17-12-2014 07:43 AM

hantukiller posted on 1-12-2014 02:51 PM

Jawabnya ya, saka tu tak pergi mana, dan kene ingat, saka b ...

Uncle HK, kalau org tu ada saka, tapi dia tak tahu, dah bgtau tak percaya pulak..(rata2 org kita mcm tu lah kan)

Kalau dah tak percaya dah tentulah dia tak nak g berubat kan..

Macamana dgn org golongan mcm ni ye, masih boleh di rawat atau tidak? Tanpa keinginan dan pengetahuan tuan punya bdn.

D.. posted on 17-12-2014 07:40 AM
Uncle HK, kalau org tu ada saka, tapi dia tak tahu, dah bgtau tak percaya pulak..(rata2 org kita m ...
Uncle HK, kalau org tu ada saka, tapi dia tak tahu, dah bgtau tak percaya pulak..(rata2 org kita mcm tu lah kan)

Kalau dah tak percaya dah tentulah dia tak nak g berubat kan..

Macamana dgn org golongan mcm ni ye, masih boleh di rawat atau tidak? Tanpa keinginan dan pengetahuan tuan punya bdn.
96% org melayu bersaka

Samada mereka percaya atau tidak, saka tu tetap ada pada mereka. Tak percaya saka tu ada, jauh jauh lebih baik dari percaya, sebab bila tak percaya, tak kene ganggu pulak tu, lagilah bagus kerana jin saka tu lama lama malas nak kacau, lagilah kalau depa tu rajin beramal soleh, tapi kalau mereka tu jahat, jin saka pun malah nak kacau dah, sebabnya kalau manusia tu jahat, jahatnya manusia lebih lebih teruk dari saka tu sendiri

Tak perlulah dirawat pada orang yg tak sakit, contohnya kita kene gigit nyamuk aedis bersama rakan, rakan tu kene denggi, rakan tu kenelah rawat, yg kita pulak immune, denggi tak boleh kacau, ye tak payah dirawat

Wak......kabare? :lol  
Lama tak borak ngan wak...wak pon agaknye tak ingat sy ni...yer lah..
Umpama mcm kiter gi kinik....kita mmg la ingat doktor...doktor mn ingat kita...pesakit nye ramai kn...haha

Nak tanye sikit...
Aritu ader denga sorg ustaz kt....ni dlm isu berdoa
Kata nye....biler kite berdoa pada Allah.....salah satu cara
Kita berdoa sambil bgtau kebaikan yg pernah kita buat
Ni sbb dia kt mcm kisah dedulu...yg 3 org terperangkap dlm gua tu
Tiap sorg citer kebaikn diri...pastu pintu gua terbukak sikit2
So..kate nye kita dibolehkn berdoa sambil bgtau kebaikn lah gitu....
Moga2 doa kita diangkat....

Saya ni tidak lah kt nk menidakkn kt2 ustaz tu
Tp tiap kali berdoa saya tk terucap nk buat gitu
Rase cam ...aku ni dah lah sikit benau buat amal jariah...
Yg sekelumit tu pon nk buruk siku kat Allah...nk ungkit
Padahal Allah sendiri tak terusik kalo kita ni buat baik atau jahat...

Pandangan wak?