CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dita85

kisah bilik asrama ditutup

sharifa82 posted on 2-10-2014 01:51 PM
Salam sejahtera..

aqu tak pernah duk asrama sekolah. Tp U pernah la. memandangkan ni ttg sek Hish ...

Assalamualaikum saudari..

Dari eja aqu, bukan lebih ke terus eja dgn betul menjadi 'aku'? Minta maaf lah tapi pantang gak tengok ejaan bahasa melayu diperlekehkan.

sy pun geng budak asrama jugak..dah lbh 3 asrama dh sy duduk..tp alhamdulillah xde kena kacau.. kalau ada pun xde la teruk sgt mungkin imaginasi je..asrama yg masa form 3 plg seram yang amat..sekolah dgn asrama jauh, asrama atas bukit, tangga tinggi gile..ingat dulu malam2 cikgu buat kelas tambahan malam. so kami dlm 7 8 org jalan sama2 turun tangga ke kelas..dah la lampu tangga tak ada, suluh pakai lampu suluh jek..seram wooo kiri kanan belakang depan hutan je..and asrama asrama lain yg pernah sy duduk ok je sbb depan padang sekolah n main road so x seram..heeee

haaa baca pasal dorm /kelas ditutup ni..sy nak tanya, ada sesape ada kisah sekolah maxwell x? sbb hari tu ada program dekat sana nampak ada 1 kelas ni ditutup, siap palang tp bole intai dr tingkap..cuba gak intai2..memang seram jugak kat dlm tu..kusi semua atas meja n sarang labah2 bersepah..

cerita mengenai sekolah2 keras mcm ni. aku ni sekolah di SBP area kuala selangor. org kuala selangor boleh agak kot sekolah ape tuh.belakang sekolah ni kawasan paya yg sangat sangat sangat luas. kosong mcm padang jarak padang terkukur pon ade. khabarnya ustaz harun din byk membuang jin jin kat area belakang skolah aku ni. memandangkan aku ni penghuni tegar sekolah ni. dari form 1 sampailah form 5. da mcm2 cerita atau kes yg aku dgr dan juga mengalami sendiri. tiap2 tahun mmg ade je benda nk jadi tp klimaks ganguan benda2 ni mesti pada tahun ganjil.bila tahun ganjil mmg super scary lah skolah aku tuh. aku kompem stress, nak nangis pon ade. ade masa akan ku cerita satu persatu pengalaman yang ade.

Seronok baca mcm2 kes..time blaja sek menengah dulu pn ada kisah gak kat sek area muadzam phg..tapi dh pernah crita dlu kat benang lain..tapi dah xingat kat benang mana satu..hahaha..kat hostel tu xde plak bilik kne kunci sebab semua bilik mesti ada kisah tersendiri..sampai warden pn kne kacau jugak..kat area sekolah pn ada byk sgt2 story mory ni..dewan makan ke surau ke dewan sekolah ke semua ada gangguan lah..time belaja kat kolej melati pn ada jugak kisahnya..mst tau kan kolej melati tu kat mne..hehe..member stay kolej seroja bukan takat kne kacau dgn syaiton dgn beruk pn besepah..huhu

evilcooler posted on 3-11-2014 05:51 PM
Assalamualaikum saudari..

Dari eja aqu, bukan lebih ke terus eja dgn betul menjadi 'aku'? Minta ...

W salam..terima kasih atas teguran..InsyaAllah akan di ubah..

my mistake ...

Follow Us