CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nalzamarzuki

Sharnaaz Ahmad Kutuk Pembaca Berita Astro Awani

Kalau berita RTM, "Sari berita penting. Sektor agro pelancongan diberi suntikan modal ke arah ekonomi mapan. berita penuh..." nada harusla the forever legend Salasiah Zakaria

ex-bantal.B posted on 18-7-2014 06:25 PM
dasar gayah addicted, kalau tengok cara dia membahan mmg ciri ciri chef wan dan azwan ali..

semoga tua esok buleh ganti diva AA....

twins posted on 21-7-2014 01:30 PM
akupun tak suka ngan gaya2 penyampaian dorang ni... dari kes tragedy mh370 lagi... memang la berita  ...

kan??

aku pun gitu, tp disebabkan berita serius aku tak pedulikan la..

tp wa rasa apa ni..punya la byk rancangan mencari bkat dari masakan, nyayian, penyampai berita, hos rancangan takde yg bagus2 ke? mcm ni je ke yg dpt?

Aku taklah menyokknh si sharnaaz ni. Tapi aku tengok jugak berita awani kul satu pagi hari kejadian tu... allahu akbar. Nak sampaikan satu satu perkataan tu, delaynya punya la lama. Cth: nak sebut MH17 pon MH satu............
tujuh. Tak seswai nak sampaikan breaking news.... kite dok ternanti2 die nak abihkan satu ayat.

Wan Kamaruddin FTW.. Si Aswad ni aku perhati mcm nak tiru style Wan Kamaruddin sikit.. tapi still better la drp si Fedtri Yahya tu..

btw, aku makin lama makin rimas la dgn mamat perasan gengster padahal bimbo ni.. Dey mamu parpu, hang pi balik tanjung la klu dok nak berkelahi  ja dgn org.. pi bawak si Ezad Jazmin tu skali.. hampa dua org ni tang sembang kemaih mmg champion tapi kalau kena ligan dgn cina kongsi aku rasa, hampa dua org ni lari paling depan skali.. citttt poooorahh!

nanas..im on ur side.
mmg yg kerja awani ni byk yg poyo2. dulu aku kerja 1 building dgn diorg....sesekor bajet bagus jjek. tp bace berita dok merapu gagap jugak. nyampah aku.

Follow Us
iol salah sorang yg geram gak. ulang ckp benda yg sama sejuta kali tp still gagap. nak kata sedih riak muka tak nampak sedih. mcm lambat pickup apa ayat yg dia nak ckp. kena minum susu banyak sikit dia ni supaya sel2 otak cepat sikit berhubung

paling suke pang chin fei bce berita.. fedtri xsuke sebab nmpk gayah sgt..