CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: taikpekatt

rumah ku. rumah mu jua.

taikpekatt posted on 23-8-2014 10:51 PM
ORANG (YEKE?) BAGI SALAM SEWAKTU MAGHRIB DAN SUBUH
------------------------------------------------ ...

yang ni kelakar..ada part seram tiba2 tergelak pulak time ko citer mak kau pakai watssp tu..

Ipo posted on 26-8-2014 09:51 PM
yang ni kelakar..ada part seram tiba2 tergelak pulak time ko citer mak kau pakai watssp tu..{:1_56 ...

hey. jgn pandang rendah ok kt senior citizen zaman skrg. ahahaha

DITEGUR

ok kan aku pernah mentioned suami aku agak tak percaya benda2 hantu nentu ni. al kisahnya …….

satu hari tu dia nak keluar pg jmpa kwan2 dia. rumah aku ni klau malam memang smua lampu akan ditutup. sebab baba aku mengamuk bil letrik smpai nk dkat seribu. ahahaha. ok so memang gelap lah. suami aku ni bila turun, nak keluar tu dia tak bukak lampu. dia just turun melulu je bila nk keluar tu.

masa otw ke pintu, dia dengar org panggil ''psstt pssttt". dia ingatkan aku. dia toleh lah usha pandang kt tangga. lepas tu dia teringat that aku tidur masa tu. then dia pun jalan balik ke pintu.

lepas tu masa dah nk bukak pintu luar tu, dia dengar bunyi mcm orang nak buang kahak tu. tapi panjang n bunyi tu 2 kali. suami aku pandang belakang. gelap. hmm dia dah tak sedap hati. dia cepat2 bukak pagar n masa nk keluar tu, dia dengan bunyi org gelak sinis "hehehe".

masa dia balik, dia nk cepat2 naik tau. dia ckp masa dia naik tangga rasa mcm kena kejar dgan sesuatu.

malam tu dia mengigau n terus demam panas gila wey. aku rasa klau jerang air tak sampai 2 minit boleh letak maggie cup.

Tt baru berapa bulan kawin ni? Selamar pengantin baru naaa. Kedai amacam? Ok dah ke? @taikpekatt

wah..tt dah kawen. aritu sr je kat thread kedai tu..tahniah ye.selmat pengantin baru

taikpekatt posted on 26-8-2014 09:33 PM
alaaa maaf lah. laki aku kena ciken pox. kena jaga dia. lgpun lappy aku rosak. susah nak taip. maa ...

maaf mu diterima... ekekeke...

Follow Us
ooo TT ek thread kedai makan y org xnampak tu...huhu...kesian..

assalamualaikum TT..

tutup dah kedai TT?
berat sungguh dugaan TT..
nanti bila dah bukak kedai kat melawati tu habaq2 lah na..
boleh ceq pi makan..
lapaq nasi arab ni hehe...

tulah teringin nak rasa air tangan tt dan suami.. kalau dah buka kedai baru nanti tt iklan la kat bod iklan ye.. tag nama i skali tau

pokok tanjung power woooo

Minta izin nak selit cite ttg umah mak sy..

Rumah mak sy ni teres 2 tingkat kat shah alam. Cite dia x seram sgt pun, cuma kami kerap nmpk "susuk tubuh" manusia yg lain dr family kami ler. tp bukan hantu tau. Errr boleh bayangkan x?? hehehe

Dorang ni sy rase mcm family bunian kot, sbb yg sy & adik beradik lain penah nmpk bayangan budak pompuan remaja, laki muda & Pakcik tua. Mostly Pakcik tua tu.. & dorang ni seakan2 meniru personaliti kami.

Selalunya yg paling femes (selalu muncul) pakcik tua tu la.. dia ni selalu berkain pelikat kotak2 mcm bapak kami, dia akan turun tangga separuh jalan jer ibarat nmpk kaki smpi ke lutut gitu.

Tangga kami ni sebelah meja tv, so bile kite tgk tv kite leh nmpk bayangan sisi dgn ekor mata la kan? haaa mcm tu la yg kami selalu nmpk. Bile kami perasan ade org turun automatik kite akan toleh nak tgk sape yg turun. Tp selalu hilang sekelip mata je bayangan tu.

Yg laki muda tu pulak sy dgn kakak perasan sama2. masa tu kami tgh bergurau gelak2 dalam bilik. Tp pintu bilik kami x tutup, so boleh nmpk la org kat luar klu lalu. Mase tu kami nmpk laki pki baju & seluar hitam lalu terus ke bilik air sblh bilik kami, kami stop la gelak2 sbb igt abg kami yg lalu takut nanti kene marah gelak kuat2. Kami tgu punya tgu dia kluar dr bilik air lama tau.. sudahnya tgk mmg x da org pun kat bilik air.

Yg budak perempuan ni sy sorang je nmpk. mase tu tgh tgk tv dgn mak & abg.. lps tu ekor mata sy nmpk ade budak pompuan rambut pendek, pakai baju kuning & seluar merah menuju dapur. Sy x pandang pun sbb igt kakak sy.

Lps tu br teringat yg kakak sy keje mlm ari tu.. sy pusing blkg tya mak sy.. kakak keje kan mlm ni, abis sape yg masuk dapur td??? Mak ckp dia x nmpk pun sesape g dapur..

taikpekatt posted on 23-8-2014 10:48 PM
BUNYI TAPAK KAKI BERJALAN SEMASA MAGHRIB
---------------------------------------------------------- ...

dulu kat kat dark cmtu klu sensorang kat umah nenek dengar org turun naik tangga......

taikpekatt posted on 23-8-2014 10:51 PM
ORANG (YEKE?) BAGI SALAM SEWAKTU MAGHRIB DAN SUBUH
------------------------------------------------ ...

kemain modennnn dh haishhhh pakai whats app gitu

bila nak sambung g????

cerita pasal harta pun boleh bomoh membomoh, teringat kat MIL sy. org melaka, banyak la harta pusaka. so my MIL dapat banyak la tanah. sebab dengki, jiran tanah bomoh kan my MIL. walaupun tak gila sepenuhnya but dia dah jadi mcm sakit jiwa. the best is, family sendiri aka hubby dia kata dia saja buat2 meracau. bila dah gi jumpa bomoh kat sarawak, baru hubby dia percaya tu pun dah berbelas tahun dia tanggung. ada org kg masukan gambar dalam buluh, letak kat air terjun. bomoh tu dapat ambik balik. kesian kan....  

gaza posted on 26-9-2014 10:07 AM
Minta izin nak selit cite ttg umah mak sy..

Rumah mak sy ni teres 2 tingkat kat shah alam. Cite d ...

fuh seram jugak sebenarnye
sbb benda tu dah biasa bagi hang, pasal tu tak seram

taikpekatt posted on 23-8-2014 11:30 PM
KISAH SI TANJUNG YG REDUP

-----------------------------------

pompuan ghopenye..eden ingatkan lelaki...

klobot posted on 26-8-2014 11:20 PM
Tt baru berapa bulan kawin ni? Selamar pengantin baru naaa. Kedai amacam? Ok dah ke? @taikpekatt

Sorry baru dpt bkak balik forum. Aku lupa psword la. Haha.

Skrg suami aku kt kdai baru. Kt tmn melawati. Aku kawen bln 5. Hehe

nor_hh posted on 26-8-2014 11:43 PM
wah..tt dah kawen. aritu sr je kat thread kedai tu..tahniah ye.selmat pengantin baru

Bln 5 dah awk. Thank u

cheeky_meal posted on 28-8-2014 04:56 PM
ooo TT ek thread kedai makan y org xnampak tu...huhu...kesian..

Aah btul cheeky. Tkpe. Dah redha da. Skrg Allah bg kami peluang lg.