CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: babun_gojes

ganggu sepanjang menjadi pelajar di politeknik

laikeee!!!

poli shah alam ke ke ada poli lain lagi yg lebih dekat dengan KL.

sila sambunggggggg

sambungann...

aku tetiba teringat member kelas aku cite pengalaman dia kat rumah sewa pula. dia ni bukan housemate aku, dia duduk dekat apartment yang memang semua org da tau superscary dia cemana. dua sem lepas pernah juga kiteorg satu kelas ramai2 pergi rumah dia buat solat hajat/baca yaasin semua sbb selalu sgt dorang ni cakap kena kacau dekat rumah tu bagai. kekadang tu kalau ada kelas malam pun tepaksa kiteorang extend kan sebab bebudak ni cakap dorang takleh balik rumah before maghrib (tapi aku dengar dak lelaki kelas aku cite elok je pergi dating tengok wayang dengan pakwe balik pukul sampai 3 4 pagi).

k menurut cerita salah sorang budak rumah tu yg merupakan classmate aku juga, dorang selalu sangat Nampak ada kelibat perempuan suka sangat usha dorang dari dapor time dorang tengah tengok tb. rumah apartment kan xdela besar mana so dari hall nak ke dapur 10 langkah pun dah sampai kan. memula dorang buat tak layan tapi makin lama makin over so tu sebab dorang ajak kiteorang satu kelas buat baca yaasin tu semua. seminggu dua elok tapi lepas tu benda tu mai balik rupanya. time tu barulah ikhtiar panggil ustaz semua.

dorang cite ustaz tu lepas buat apa yang patut, ustaz tu terus tabor beras ke apatah (aku tak sure) kat depan pintu bahagian luar rumah untuk kasi pagar rumah tapi tah macammana tengok pagi esok ilang clear da beras tu. rupanya makcik cleaner dah ssapu kasi settle. lepas beras tu settle, malam tu juga dorang kena kacau. membe aku cite (aku panggil dia ana jela k), dia ni memang jenis mata senang Nampak bebenda alah ni. ada satu malam ni ana ni tengah tengok tb dalam pukul 11pm then tetiba ada orang ketuk pintu, ketukkan pon normal je xdela sampai nak pecah pintu. ana ni ingatkan roommate dia la baru balik dari dating tapi untuk keselematan sebelum buka ana ni usha la dekat lobang kecik yang selalu ada dekat tetengah pintu tu. time dia usha dia kata xnampak sesapa, pintu jiran depan pun tutup tapi tak sampai 2 saat ada perempuan rambut panjang kusut masai muncul sambil goyangkan kepala dia kiri kanan. muka tak Nampak sebab dah tertutup dengan rambut so apa lagi lari pecut ahh ana ni pergi bilik n membe dia yang tak balik lagi tu tepaksa la tido menumpang rumah aku sebab takde sesapa nak bukak kan pintu. muahahhaa. padan muka kau dating tak hengat tuhann -..-

cerita2 lain pula, dorang selalu kena kacau time duduk depan cermin tengah sikat rambut ke apa. kalau duduk depan cermin mesti akan Nampak perempuan yg langsung dorang tak kenal dekat belakang diorang sambil sikat rambut juga. bila dah setiap hari perempuan tu dok ada, dorang pon malas nak port da. dorang cakap benda ni jadi starting dorang buang congkak kat dapur time baru2 menyewa rumah tu. tapi tah ye tak aku tau la kan. kau pikir disebabkan aku letak avatar babun, aku sesenang la nak caya teori dorang tu?

takat ni tu jela yang aku dengar, nanti kalau ada lagi story aku hupdate. korang pon kalau ada story shareshare la kat sini. mihihi

(baidewei sorry gang! lepas aku baca balik semua story yang aku tulis ni baru aku perasan ayat aku tunggang langgang sampaikan aku pun tak paham apa yang aku cerita sebenanya. muehehheehe) Last edited by babun_gojes on 4-9-2014 04:21 PM

kentel posted on 3-9-2014 08:53 AM
laikeee!!!

uuwwwwwwwwww haha

suka2 posted on 4-9-2014 01:19 PM
poli shah alam ke  ke ada poli lain lagi yg lebih dekat dengan KL.

ehemmm ehemmmm. hahhahaha

Follow Us
khailya posted on 4-9-2014 03:16 PM
sila sambunggggggg

sambunggg da.. jemput jemputtt.

wahhh tenkiu2..
setel dah bace.. hehehe

mntak simpang la aku dari nmpk benda2 mcm ni.. serammmm

Sila sambung TT... besttttt

best2 TT.. next pliss

waktu aku tengah sedap gayut sambil mencangkuk

misteri sungguh....

Perghhh gigil lutut... Huhuhu

best....sila hapdet bila ada cite bru....tq tt....cite yg syok...

Pengalaman aku sem pertama dekat polisas,mase tu dh pukol 1-2 pagi la jugak teman member aku menggosok baju,bilik aku ni ad 5 org tp yg lain sme da tebongkang tido..aku plak tgah melayan kekasih tercinta bergayut dlm fon..mula2 aku dgr bunyi tapak kaki org pkai heels berjalan..bayangkn la suasana sepi mmg la klau ko kentot pon dgr mcm bnyi bomkan..ok sambung,dgr bunyi tapak kaki tu berjalan n berhenti pas2 ketuk pintu bilik sebelah sebelah aku..memula aku budget myb bdak2 asrama gak la..pas2 die berjalan lagik n benti ketuk pintu seblah seblah bilik aku,aku da pandang kwan aku da,die cepat2 smpan iron,aku dgn sepantas kilat rembat al-quran n pelok tido sblah member aku smbil selubung n teketar2..pas2 dgr bunyi heels tue melintas tingkap*katil aku n katil mber aku sblah tingkap pintu masok*n benti depan pintu kitorg..time tu gigil jgn ckap ah..smpai tetido aku n kwan menggigil..bangon pagi esok memasing da tobat xnk tido lambat2

seram2 sume cite dalam ni..

TT gaya penceritaan ko bes.

mummy_vouge posted on 4-10-2014 03:18 PM
Pengalaman aku sem pertama dekat polisas,mase tu dh pukol 1-2 pagi la jugak teman member aku menggos ...

Sebilik 5orang?ko duduk kamsis c ek?

Ko bdak polisas gak ke?huhuhu

cik gojes duduk kt ttdi jaya lettew. ala seramshit la mcm ni nak balik lambat, dah la aku jenis keluar gelap balik pun gelap.

masa aku sem satu, aku kena kacau . masa aku tidur ada benda dok garu2 kat tingkap bilik aku. mangkuk ayun betul puaka tu. dia siap baling2 batu lagi, tapi aku jenis buat tak tau. mak aku pesan baca yassin selalu. poli aku ni tepi laut. pasaitu banyak puaka2 ni suka mengacau tempat depa kan. masa sem 3 pulak misteri, aku pergi toilet masa tu aku yakin aku pergi bilik air, aku bawak berus gigi, ubat gigi dengan pencuci muka. aku siap basuh muka aku dengan gosok gigi, lepastu aku p masuk bilik air jap. aku keluar aku tengok pencuci muka aku takda. aku syak member2 buat pedajal aarr. aku p bilik aku sound sorang2 pastu, masa tu aku tengok semua dah tidur. masa tu dah pukul 1, aku memang suka basuh muka paling lewat. masa tu aku dah rasa tak senang duduk. aku terus lompat atas katil tidur, esok pagi aku bangun paling awal aku pergi kat bakul aku. bakul aku memang letak dalam bilik. aku tengok pencuci muka aku ada dalam tu???? masa tu aku macam???? semalam aku tak jumpa pencuci muka tu, camana alih2 ada dalam bilik. memang misteri. aku yakin semalam aku cuci muka, takkan lar aku cuci muka pakai colgate kut kan, mustahil sangat. lastnya aku pun diam jelaaa. malas nak gaduh dengan puaka tu, dia sajaa nak ajak bergurau la tu hahahaa

mummy_vouge posted on 4-10-2014 03:18 PM
Pengalaman aku sem pertama dekat polisas,mase tu dh pukol 1-2 pagi la jugak teman member aku menggos ...

aha... budak kamsis ibnu sina.... tahun bape?