CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: piao

All About Neelofa Vol 1

Jgn la sbb Ameera yg suka update tu..sume yg lain pun kene..
Now Ameera pun dah slow down smpai nk stalk pkmbgn dorg pun x dpt dah

angsaemas posted on 28-11-2014 08:23 PM
Bila masa pulak dorg bg tau harga bilik..x pnah nmpk pun..
Iols tau ckit2 harga tu..tu pun dr f ...

mcm ada terbaca cousin dia tny psl harga bilik. x tau lah klu aku salah baca. okey lah kalau dah slow down. klu kita x tegur bimbang mereka lupa diri. kdg2 dorg kena baca kritikan dan muhasabah diri. bukan terus marah hehe... aku still minat lofa. cuma aku harap Lofa x pyh la jadi artis murahan. biar eksklusif sikit. ni post cincin tu mcm kelakar lah. xtau ape motif. org kata, kalau xnk kena fitnah, jgn timbulkan fitnah. kan saja buat org benci namanya huhu....

shachihata33 posted on 27-11-2014 11:54 AM
Yups... mungkin bila khan kawen kartini, dia ambil atirah, wife dia ambil anak lelaki. tp aku x pa ...

u ade x gmbr mak athirah n abg dir..nk

hatiungu posted on 28-11-2014 08:52 PM
u ade x gmbr mak athirah n abg dir..nk

ada. tp acc dia private so mesti dia mmg nk jaga privasi hehe..uolss add lah insta dia or abg dia eh...

angsaemas posted on 28-11-2014 08:29 PM
Jgn la sbb Ameera yg suka update tu..sume yg lain pun kene..
Now Ameera pun dah slow down smpai nk  ...

Ahh.....dh slow...

Xsangka korg yg lainn terlalu selidik ig family lofa smpi mcm tu skalii..
Aku ni ha follow lofa je coz minat sgt ngan dia je la.. About keluarga dia sampai nama2 ameera athirah athirah nabila tu sume knal nama je tp ndak la smpii nak follow bagaiii.. Bkann aku minat dorgg ponnn.. Cume dela sesekali klu lofa tagg nama adik badik dia aku stalk sekejapp tp xde la smpi nak polloww.. Hidupp dorgg nak showw offf ke ape lantakk pi laa.. Cume lofa je yg aku kisahkannn.. Hahahaha.. setakat ni dia xde la show off sgt.. Dulu2 ye agakla sesgt.. Tp sekarang ok je.. Normal la amik gmbo bnde yg kite suke nak ditayangkann coz aku pun buat jugakk...cume yela retiss, susah la gituu ramai org yg byk buat spekuaannn... Lol! Last edited by adeqo on 28-11-2014 10:02 PM

Follow Us
Kan telekan Mak esah Sgt

Aku minat lofa tp yg dia g thailand n tepeks everything kat ig tu x brapa berkenan la..
Jangan buat lagi ye opa...hehe

LAKU TERJUAL, TUDUNG NEELOFA DAH 4 KALI RESTOCK DI PERHIMPUNAN AGUNG UMNO

KUALA LUMPUR:  Naelofar, jenama tudung keluaran pelakon popular Neelofa Mohd Noor mendapat sambutan menggalakkan daripada pengunjung yang hadir pada Perhimpunan Agung UMNO 2014 yang diadakan di Pusat Dagangan Dunia Putra (PWTC), di sini.

Menurut Pengurus Pemasaran PM Gift, Nor Shamimie Ahmad Haris yang merupakan stokis tudung Naelofar, setakat ini sudah empat kali stok ditambah berikutan sambutan hangat pelanggan.

“Setakat ini, sudah empat kali kami restock produk tudung Naelofar yang nyata mendapat sambutan daripada kaum wanita pelbagai peringkat umur.

“Menerusi pemerhatian, kalau pelajar mereka lebih suka beli tudung cotton sementara yang sudah bekerja lebih gemar menggayakan tudung jenis chiffon,” katanya ketika ditemui di Booth 119.

Koleksi tudung pelbagai warna tersebut dijual pada harga khas RM50 sempena persidangan tahunan ini.

Selain menjual tudung, booth mereka turut menjual pelbagai barangan lain antaranya kemeja T, botol air keluaran khas dan buku nota.

Karnival jualan yang dibuka sempena Perhimpuan Agung UMNO melibatkan sebanyak 300 gerai jualan akan dibuka hingga esok hari, menawarkan pelbagai barangan menarik antaranya kain batik, songket, barangan rotan dan barangan perhiasan wanita. –

She-eh posted on 28-11-2014 10:38 PM
LAKU TERJUAL, TUDUNG NEELOFA DAH 4 KALI RESTOCK DI PERHIMPUNAN AGUNG UMNO

KUALA LUMPUR:  Naelofar ...

Kaka She-eh kembali aktif nmpkny.. kihkihkih
Psl artikel mmg uols la juwara

angsaemas posted on 28-11-2014 10:52 PM
Kaka She-eh kembali aktif nmpkny.. kihkihkih
Psl artikel mmg uols la juwara

Tak pandai nak komen, uol.

Copy paste artikel je pandai  

adeqo posted on 28-11-2014 09:54 PM
Xsangka korg yg lainn terlalu selidik ig family lofa smpi mcm tu skalii..
Aku ni ha follow lofa  ...

Si Ameera adik bongsu pompuan lofa mmg suka selfi.
Umur sheol baru 13 ..tp follower mngalahkn artis sendu.smpai 100k plus
Rmai peminat..selalu gak peminat dia gaduh dlm ig..

Kdg2 iols pun x gemar sbb sheol ni suke selfi cumany Ameera ni selalu jd perintis pkmbgn lofa dulu..
Cth berita lofa berhijab,psl lofa beli keta..maklumlah budak.
Wpun nmpk matured tp sbnrny msih berhingus lg.tp now Ameera dah mcm kene sound family ny sbb mmg kurg sgt post pic..klau adapun pic review igshop

benfoster45 posted on 28-11-2014 07:40 PM
aku pun nak sgt tgk lofa kahwen dgn org tu biar bernanah nanah org yg hati kawdu betul tu! kejap l ...

lol idiot sungguh sapa yg nak speku aku pakai MN tu sis. selama ni aku nak carut org ke apa ke, aku pakai je nick aku ni.  

shachihata33 posted on 28-11-2014 08:03 PM
yup. athirah ni aku suke.. sbb dia x berapa nk menonjol mcm ameera. huhu... dulu aku suke ameera n ...

kann... part yang bisnes tudung laris tu.. kat perhimpunan agung UMNO tu.. itu exemplary. pandai memanfaatkan peluang..

hmmh.. belum tentu kalau Sultan Muhammad V kahwin dengan neelofa ada yang bernanah.. hehehe..

but then again, hhaahahahah CPK kahwin with TMJ memang confirmmm ada yang menanah kahkahkahkah..

sampaikan sanggup menjelma kat sini while i was berforum with regular forum members di thread ni..

memangla hak sesiapa saja nak berforum di thread mana pun. but the fact that theyols sanggup menjelma di sini solely because nak downgrade CPK..is very flattering indeed. memang hebat CPK and i tumpang bangga.
jenis theyols tentulah jenis pempuan frustrated yang saban tahun kena tinggal with boyfriend kan.. kalau macam ni punya character. kuat menyibuk

Santeira posted on 28-11-2014 11:06 PM
lol idiot sungguh sapa yg nak speku aku pakai MN tu sis. selama ni aku nak carut org ke apa ke, ak ...

Actually smpai la ni aku x phm knp harus ber MN?
Mcm hipo ckit..klau nk bntai x bleh ke guna id yg sedia ada?

Meroyan meroyan huhu..

shachihata33 posted on 28-11-2014 09:03 PM
ada. tp acc dia private so mesti dia mmg nk jaga privasi hehe..uolss add lah insta dia or abg dia  ...

meols pnh request tp sheols xapprove..nk tgkk....huhu

laju nyer benang Lofa ni

angsaemas posted on 28-11-2014 11:01 PM
Si Ameera adik bongsu pompuan lofa mmg suka selfi.
Umur sheol baru 13 ..tp follower mngalahkn a ...

alabiasa la umur budak mcm tu.. bkan ameera je noksss.. ramai je bebudak skang suke selfieeeee.. cume xde akak yg glamor n sebagainya..   aku pun kkdg rimas jugakk kkdg tgok adik/ anak sedara dok upload gmbar selfiee dorg.. masa taun kite mana ade mcm tu sgt... fun kite kann lainnn. xnafikan selfie ni kekdg boleh merimaskan dan menjengkelkann... tp at the same time, bg org yang x suka menyusahkan org lainn dan xde org tlg amik kann gamboo, selfiee adelah satu langkah yg bagus.. hahahahaha..

*** lofa nmpk sedih je tinggalkan NONA.. harap bertabahla ye.. lepas ni buat talk show sendiri.. aku nak dengar dia membebel menjoyah sorg2 jd mengacara..

p/s : cantik je lofa pakai tudung berkot kat jepunn tu.. cantik ayuu comel gituuuuu..