CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: axeman

Isteri disihir

AshSiddiqa

Awak berubat dengan pakcik tu apa dia buat ya?
Ada jin ke masuk dalam badan awak?

pasang ayat ruqiyah... sihir ni payah skit nak buang...kene jmpe ustaz2 yg btol2 pandai.. baik buat cepat..

thanks semua. ada ke orang yang pernah alami sendiri terutamanya yang di pihak isteri.
kalau boleh, nak baca sendiri pengalaman korang.
aku pun tak tau apa yang isteri aku fikir dan rasa.
dia tak pernah cakap kat aku pun

axeman posted on 3-9-2014 11:28 AM
ieenaz, awak pernah kena ke?
cuba kongsi sikit, pengalaman awak. berubat dan lain-lain.
saya b ...

dulu kami ingat
sebab kami ni 2-2 anak no 3
so keras kepala
hahaha

kebetulan masa tu
teman kawan pegi berubat
buang saka keturunan
tetiba ustaz tu datang kat wife tanya sikit2
tanya saya sikit2
terus dpt jawapan....
kami kena sihir pembenci
dan dihantar pada saya

patut la dulu masa 2 tahun kawen
selalu gaduh..benda bodo2 pun gaduh
ustaz tu dah tarik dan buang sihir tu
siap bagi minum air daun (serius x ingat nama daun tu)
selalu dgr org kata muntah ijo..kuning itam
ni lepas minum air tu
mmg malam tu muntah2 sampai pagi dr berkaler sampai ledir putih
esoknya ustaz tu kata
yg last sekali..lendir putih tu la bisa sihir

ustaz tu duduk kat kuarter polis utan
skrg markas PGA cheras

leenaz posted on 4-9-2014 01:46 AM
dulu kami ingat
so keras kepala
dulu kami ingat
so keras kepala
Sampai hati ko kata gitu kt anak no 3. terasa tau.. heee...

TT, cuba guna org tgh utk minta wife tulis apa yg dia rasa atau keadaan dia. then awak tgk & bw pd perawat skali. Mukin bila guna khidmat org tgh wife dpt sket rasa waras. Ada tya member seopis dia cemana attitude dia kt opis x ?

axeman posted on 3-9-2014 04:50 PM
AshSiddiqa

Awak berubat dengan pakcik tu apa dia buat ya?

Xsilap aku guna minyak pembenci. Dia calit kat aku ms kami keje.Yela,kje kami nie berkaitan.So kene byk deal ngn bhgn dorng.Lagi pulak ms tu dia curi2 ambik gmbr aku.So gmbr tu jgk yg dia gunakan. So,dia guna 2 cara,seru n pembenci.. Dia buat aku benci n jauh hati ngn tunang (suami). Buat aku rs xder hati nak kawen. Pendek kata dia mmg nk aku putus ngn tunang.. Nasib baik aku cpt bertindak.Kalo x,lagi truk rsnya..

Follow Us
ustaz tu duduk kat kuarter polis utan
skrg markas PGA cheras

Ieenaz
Boleh bagi contact ustaz tu tak?

Mcmane plak kalo asyk rase xsuke je dekat suami? asyk rase nk pisah..asyk mimpi lelaki yg same..mcmane nk tau kte kte kne sihir atau just ganguan emosi?

ye ke sihir? sure? ko try keluar rumah seminggu. suruh mana2 family pompuan ko temankan bini ko kat rumah. dalam masa seminggu ko suh family ko yg temankan bini ko tu report, update kat ko apa yg berlaku kat bini ko kat rumah

and then ko decide sendiri samada sihir atau bukan. jangan awal sangat buat andaian sihir..mungkin silap tu datang dari ko sendiri tapi ko sendiri tak sedar

ye ke sihir? sure? ko try keluar rumah seminggu. suruh mana2 family pompuan ko temankan bini ko kat rumah. dalam masa seminggu ko suh family ko yg temankan bini ko tu report, update kat ko apa yg berlaku kat bini ko kat rumah

and then ko decide sendiri samada sihir atau bukan. jangan awal sangat buat andaian sihir..mungkin silap tu datang dari ko sendiri tapi ko sendiri tak sedar

Tu la. Kalau tengok awal2 tulis aku pun tak pasti benda ni sihir ke tak.Tu yang aku nak tengok kalau ada orang pernah jadi macam aku.
Tapi dah setengah tahun atau lebih rasanya aku tak bercakap dengan isteri dan dok serumah dengan isteri aku.

mungin isteri ada yg kecil hati, makan hati sangat2 sampai dendam kot.... sampai marah2,taknak jumpa... cuma try slow talk ka, atau cari org lain tanya2 apa masalah dgn suami.... takut masalah hati je

kalau takde apa2 masalah umahtangga, then boleh try cari org/ustaz utk berubat jia libatkan sihir

bro, ini salah satu perawat yg aku suggest

https://www.facebook.com/RawatanPenyakitMisteri?fref=nf. ni salah satu perawat yg aku pernah pergi (macam lah pernah pergi tempat lain haha). xde pakai2 jin. rumah rawatan dia pun bersih dan kemas je. sesi consultant pun dia tekankan pasal solat berjemaah, bersedekah, bla2 basic in islam.

cuma pesan aku jangan pikirkan 'benda ni sihir' sangat. banyak je kemungkinan lain. aku takut bila ko terlalu pikirkan benda ni sihir nanti setan cucuk 'ko orang ni buat, orang tu buat'..tak pasal2 ko bersangka buruk dan bermusuh nanti. setan ni licik beb nak putuskan silaturrahim

terima kasih bro anwarnuwa  

aku ni memang susah sikit nak percaya benda sihir semua.
aku percaya sihir, makhluk ghaib wujud sebab aku tau semua tu ada tulis dalam quran.

aku seboleh boleh tak nak percaya bini aku ni kena sihir.

Salam. Apa kata kalau dekat x leh...tulis surat ke isteri. Letak kt tepi handbag ke..kat tepi telefon dia. Surat tu cuba tsi mengenai keraguan tt...tulislah mungkin sihir ke....mungkin pembawakan bdk ke...ajak dia berubat. Tengok respon dia pas dia baca surat tu...kalau betul dia rasa dia kena sihir..mungkin dia akan setuju...try jelah

Skit2 nk kaitkan dgn sihir. Cuba check diri awak tu sendiri. Entah2 ada buat silap ke yg terkantoi dekat isteri. Hal mcmni jgnlah salahkan sebelah pihak jer. Sorry to say yer. Saya pernah dgr kes mcmni. The truth is si isteri ada lelaki lain. So better face to face la ckp even akan jd pertengkaran sekalipun

Persekitaran anda membentuk anda..jika anda tanya di sini ramai akan cakap disihir..jika tanya di nod masalah curang ibu bapa, akan jawab suami curang, jika ranya di bod gosip kena bahan je, kalau tanye di bod usahawan, sbb kewangan...haha

wallahualam

tahajud setiap malam,... banyakkan sedekah... banyakkan zikir... insyaAllah akan di tunjuk Allah kebenaran dan diberi pertolongan.

leenaz posted on 4-9-2014 01:46 AM
dulu kami ingat
so keras kepala

beb, boleh share tak contact no orang tu...

pergi la berubat...jgn biar lama2...

aku penah kena sihir pemisah....
sakit hati tgk suami sendiri.....
dlm hati hari2 rasa nak mintak cerai...

tapi aku lawan la jugak kdg2...istigfar bnyk2....klu xde anak mmg dah bercerai aku rasa...huhuhuhu....sbb nyampah giler kat husband...tapi suami aku bnyk sabar la....kdg2 aku ckp kasar2 jek dgn dia...(ni suami aku yang citer balik..bila aku dah baik..)

pastu husband bawak pi berubat...jumpa ustaz2....kejap jek ok...lepas tu jadi balik...lama gak la...
ikutkan aku tak nak pi sbb aku tak rasa aku kena buatan org...tapi bila tgk anak...
last sekali siami aku bawak gi jumpa Pak Engku yang dulu2 ada kuar kat rancangan OASIS kat astro tu...

buat masa ni...Alhamdulillah....dah ok...

Mlm tadi aku dihadiri antaranya bini orang yg manjang terbayang mamat lain dimatanya terutama ketika nak tidur hingga dia rasa menyampah tengok laki dia, rasa sayang kat anak anak kian hambar, kepala selalu sakit dan bahu yg terasa sengal.....

Hanya sihir yg tak disengajakan akibat minat yg mendalam kat bini orang ni oleh seorang lain yg memang juga dikenali mereka suami isteri...

tiadalah sampai kerasukan ke apa......