CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 12859|Reply: 20

HARI HARI MAU normal ke ?

Salam cik dan puan-puan serta tuan-tuan(kalau ada yang membaca)

tadi lunch dengan officemates,
memang selama hari ni ..memang tahu back ground dia jadi ' delima wanita' yang mempunyai suami yang baran,kaki pukul, dan kuat jeles.
tapi hari ni dia murung lagi... dan saya bertanya, akak kenapa.... semalam kena belasah lagi ke? she said.. itu dah biasa.
sembang punya sembang... tiba-tiba aku memberanikan diri untuk bertanya.
"suami akak ni... zahir dia mmg menyiksa akak... kalau batin.. dia kejam jugak ke.."
dia jawab macam ni.
anak akk yang sulung age 17, no 2 age 10.
kami berkahwin dah 19 tahun. sepanjang 19tahun berkahwin.... suami akak tak pernah tak nak. he always turn ON..never turn OFF untuk S**s.
kalau dia demam pun dia mintak.
kalau akak period pun ...oral kene buat.
jagan terkejut kalau akk cakap dulu masa mula-mula kahwin... pernah satu hari tu... 7kali . sampai menggigil kaki ni.
tapi bila dah tua-tua ni... weekend atau bila anak-anak takde dia mintak 2 kali. lain-lain hari memang wajib sebelum tidur.
worst part is... kalau bergaduh.. pun dia akan tetap tuntut benda tu. akak perlu layan dia. kalau akk layan sambil lewa..yang mmg dah bagi tahu takde mood.. dia akan marah, pukul, ludah supaya akak respond.
Nauzubillah. seram nya saya dengar..

ingat kan perkara ni mitos semata.. tapi ni dengar pengalaman orang terdekat sendiri..... aduh... takut nye...
so kepada yang dah berkahwin.. saya cuma nak kepastian.. adakah hari-hari mahu itu satu perkara biasa ?

kalau tidak... ada ke cara untuk membatu masalah luar biasa ni..?

Apa jenis suami la dah sepak terajang bini lps tu nak ml.. Laki dia kj pe main tiap2 ari sengal la miss v mcm tu x sempat nak rehat.. Manusia ke atau hantu raya ni... Seminggu 2-3 kali pon dah ok ikut islam

pergh.. demam pun mau.. bagi je la laki kawen lain.. adess... bagi empat bini, selang empat hari baru kena lagi.. hari2, maunya melecet..

tp ada forumer sorang tu pun dia ngadu nak hari2.. tapi bini dia xlarat.. mungkin org yg saman?

hahaha....

poyohabis posted on 26-9-2014 03:50 PM
Apa jenis suami la dah sepak terajang bini lps tu nak ml.. Laki dia kj pe main tiap2 ari sengal la m ...

Maknanya perkara ni memang tak normal lah kan...
aduh seram nya nak berkahwin :-(
sebab ni nafsu kuda gayanya nih...

rawahah posted on 26-9-2014 04:00 PM
pergh.. demam pun mau.. bagi je la laki kawen lain.. adess... bagi empat bini, selang empat hari bar ...

memang akak ni siap offer abg pergi la kahwin sorang lagi.. saya dah tak larat nak layankan awak.. nak bangun awal pagi lagi siapkan anak sekolah.. saya nak kerja lagi..
awak kalau tak dapat akan mengamuk. takpe, kahwin la lain.. saya sign. bebesar hati kalau ada yang nak membantu.
erkk

ini kata dia.. tapi sia sendiri pun tahu .. mana ada perempuan yang tahan dengan lelaki rakus macam ni.. pulak tu baran kaki pukul

mana bole saya read to the thread yang baca ya..? sebab rasanya macam bukan orang yang sama.. sebab org tu masih ada belas kasihan pada si isteri.
suami akak ni takde belas kasihan.. yang dia tahu dia nak je. tak boleh bantah.

worst part is... kalau bergaduh.. pun dia akan tetap tuntut benda tu. akak perlu layan dia. kalau akk layan sambil lewa..yang mmg dah bagi tahu takde mood.. dia akan marah, pukul, ludah supaya akak respond.

Tang ni yg seram aku membacanya...

Gaduh2 tp nak jugak...gila...mental disorder apa jantan tu...kita kalo laki bini gaduh, lagi takde mood nak tengok muka...ini boleh plak bleh dituntut2, x bagi ludah...ehhh..ehhh..melampau...ingat bini tu hamba s***s dia ke...

Follow Us
Gila apa smpai pukul n ludah. This is too much. Ada jugak manusia macamni..

hishh... tak boleh bayangkan sampai pukul ludah semua... takde otak ke... marah je dah la...

dahtu kakak tu pon kenapa kalau dah tahu diri tak mampu, tak larat segala, masih lagi mampu bertahan?

tak dapat, kena pukul, dah kena pukul, mendapat pulak..

dah akak tu rela diperlakukan gitu, biorlaa dia..

kalau dalam Islam pun suami kena memahami isteri.. tapi kalau tak ikut cara yang
agama anjurkan, ginila jadinyer..

boleh dah rujuk pejabat agama kalau mcm tu
biasa lelaki mcm tu ade "belaan" tu

sampai ludah..pukul semua?kesian bini dia

kwn ko ke ko tt

FloraIs posted on 26-9-2014 04:02 PM
Maknanya perkara ni memang tak normal lah kan...
aduh seram nya nak berkahwin :-(
sebab ni nafsu ...

X normal la dah tiap2 hari mau lagipun dah kawin dekat 20 tahun kalo baru kawin tu lain citer la barang baru kan.. Siap pukul ludah bagai.. Tp ada kuat mn aku baca faktor pemakanan n pekerjaan pin mempengaruhi kegiatan sex ni.. Selalu org yg kj banyak mengunakan otak lebih cepat letih dr yg banyak mengunakan tenaga..n kalo x silap org yg banyak mkn rempah2 mcm mkn kari2 ni aktif sex..

Pe yg ko nak tkt tt x semua laki mcm kawan ko tu.. Suami aku ok jer lagi2 dia dah start bz gan paper work asyik tertido sambil buat kj dia.. Aku relax2 aman2 je tido tp disebabkan ada baby baru baby baru lak jd alarm clock kul 3 pg je nak menyusu...

Yg penting pd aku suami ko nanti tt kn la faham tanggungjawab ko sebagai isteri kalo keje lg la penat.. Bincang awal2 sebelum nikah.. Bertolak ansur la kan dlm perkahwinan jgn sampai salah seorg menolak pasangan beransur2... Hehehe

satu tahun 365 hari... 20 tahun...
7300...
tu belom yg request nak 2 3 kali... yg mula kawin sampai 7 kali tu....... kau mmg anak jantan....

abangbikerz posted on 27-9-2014 08:12 AM
kwn ko ke ko tt

not me ...as im not married yet.
and if jadi kat saya... insyaAllah saya tegar larikkkk je dari jadi hamba shaitan bertopeng manusia mcm ni..

sasmpai pukul ludah? nak lagi ye akak tu dekat laki yang tak hormat wanita camtuh...

Bior betik ..... kak sedih tu ade2 kan citer jer kot....tak kan sanggup suami buat mcm tu??? Giler pe?

Loxlaxman posted on 29-9-2014 10:41 AM
Bior betik ..... kak sedih tu ade2 kan citer jer kot....tak kan sanggup suami buat mcm tu??? Giler p ...

kalau buat cerita.. kita pun malas nak bukak cerita kat sini..
benda ni betul la.. pasal lebam2 tu mmg sahih la sbb officemate kan... bole nampak kesan nya.
tapiu pasal sex tu tatau la.. sbb tak tido sebilik dengan dia..
hurm ~

adoii suh la dia report. jgn seksa kan diri. tkut nnt klu dia tak nak ke apa, suami dah pegi cara lain. tu lg bahaya, dia ada anak perempuan x?

please. jgn seksa diri. paling koman kesian kat badan kita tu. abes tu time dia bsalin dlm pantang mcm mana?

TT..apa pekerjaan laki kakak tu? Macam jin nafsu dia

12Next
Return to list New