CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mirian1110

tolong ~~~sihir pemisah

Esmiria posted on 12-10-2014 12:56 PM
minyak aura seri. rm100. berguna untuk org yg kna pukau seme ni. Tahulh sy sebb penoh guna.

...

ohh, tapi mungkin rasanya dah terlambat untuk cuba, sebab kakak ipar berkeras mintak cerai kat suami dia hari ni, hari nie dgr2 mereka nak ke majlis islam... ):

ginger_me82 posted on 13-10-2014 07:41 AM
Makcik aku pun kene jugak ubat pengasih ni..kebetulan arwah pakcik aku meninggal tinggalkan banyak h ...

kesian nya kes makcik awak ni... sikap berubah 360 darjah tu yang pelik nya tu, sama mcm sikap kakak ipar saya jugak...totally berubah...

salam. jom kongsikan pengalaman atau kes-kes yang berjaya berubat dan kalau ada sekali
no contact perawat yang dipercayai dan dah berjaya merawat kes-kes macam ni.
jom share,sebab saya saya dengan wife pun disyaki mengalami benda yang sama sekarang ni.

mirian1110 posted on 13-10-2014 10:41 AM
ye, mungkin jelmaan kot, sebab mak mertua saya nie ada sixth sense jugaklah, dia kadang2 boleh lih ...

drp pengalaman aku...

yg dtg kt rumah tu 'spy'... yg ada pada yg sakit tu mmg dr minyak pengasih etc.
sbb tu bila nk berubat, contoh kita siram air kt dpn rumah utk dia langkah.. tang tu jgk yg sakit tu tk blk umh..

sbb 'spy' tu dh info bomoh durjana apa yg family kita buat utk mengubat

Deff_Lepak posted on 13-10-2014 05:53 PM
drp pengalaman aku...

yg dtg kt rumah tu 'spy'... yg ada pada yg sakit tu mmg dr minyak pengasi ...

ohh ye ke... baru baru ni kakak ipar saya ada bagitau yang dia selalu mimpi dia berada kat dalam sebuah rumah kosong yang sangat burukk.pastu kat dalam rumah tu ada banyak makhluk muka hodoh. makhluk tu tak kacau dia, mereka cuma tengok aje kakak ipar saya.pastu kakak ipar saya cuba cari jalan keluar dari rumah tu tapi tak jumpa2. mimpi yang sama berulang ulang dia alami...

axeman posted on 13-10-2014 03:43 PM
salam. jom kongsikan pengalaman atau kes-kes yang berjaya berubat dan kalau ada sekali
no contact p ...

jom kawan kawan, kita kongsi pengalaman mana tau dapat membantu rakan kta ni...

Follow Us
ttp kes camni mmg tk blh buat apa laaa... terpaksa la redhooo

doa ibu la yg paling mustajab.... moga ada pelangi yg terbit selepas hujan.

mirian1110 posted on 14-10-2014 07:56 AM
jom kawan kawan, kita kongsi pengalaman mana tau dapat membantu rakan kta ni...

terima kasih mirian.
saya pun tak tau nak buat apa.
saya minta doa banyak2 supaya Allah bagi tunjuk.
isteri saya memang jadi benci betul dengan saya

By the way, macam mana dengan kakak ipar dan suami sekarang?

axeman posted on 14-10-2014 08:43 PM
By the way, macam mana dengan kakak ipar dan suami sekarang?

Sama sama axeman kakak ipar dan suami masih lagi bersama sekarang ni,tak jadi pun pergi majlis islam hari tu,alhamdulillah. kakak ipar sebenarnya hati dia berbelah bagi, dia masih ragu2 samada nak cerai ke tak, dia cakap dia selalu berkurung dalam bilik sebab takut tengok orang2 dalam rumah dia, sebab dia tengok muka suami dia macam muka lelaki tu(orang ketiga tu).lagi satu dia tengok muka ayah dan muka adik lelaki dia buruk dan hodoh sungguh. sebab tu jadi takut untuk keluar dari bilik, memang berkurung 24 jam je dalam bilik la. sekarang ni pun dia ambik cuti tanpa gaji sebab tak tahan dengan tekanan dan sekarang ni dia dah bersetuju untuk ikut parents dia untuk stay kat rumah parents dan untuk berubat jugak...

axeman posted on 14-10-2014 08:35 PM
terima kasih mirian.
saya pun tak tau nak buat apa.
saya minta doa banyak2 supaya Allah bagi tun ...

isteri tiba2 jadi benci ke?

mirian1110 posted on 13-10-2014 10:47 AM
kesian nya kes makcik awak ni... sikap berubah 360 darjah tu yang pelik nya tu, sama mcm sikap kak ...

Standard lerr.. ujian untuk anak2 dier

Assalam.. Akak pernah alaminye dalam r/t pertama dulu.. Akak percaya ada unsur2 sihir terlibat sehingga akak dan bekas suami bercerai.. Banyak dah jumpa ustaz/ustazah/pawang/bomoh.. Dengar je ada yg pandai berubat yg boleh akak pergi,akak pergi.. Walau terpaksa berhutang dan bergadai.. Tapi jodoh setakat itu saje.. Akhirnye bercerai jugak.. Dari pengalaman akak, perempuan yg menyihir suami akak tu meminta bantuan dr sami baju kuning dr kuil di siam.. Emak perempuan tu pun turut terlibat.. Walau dah bercerai serahun lebih dan akak pun dah berkahwin lain, tp sekali sekala tetap terkenang bekas suami dan masih ada perasaan sayang, kerana bercerai terpaksa.. Anak2 tersepit ditengah2..  
Berhati2 berubat dgn sesiapa pun, sebab banyak benda akak telah alami dan ada yg sampai tersalah langkah dek penangan bomoh yg mengambil kesempatan.. Tapi akak yakin, Allah nak sedarkan akak yg akak pun tak sempurna dan hanya manusia biasa yg tak lari dr membuat kesilapan, mcm bekas suami tu jugak..

mirian1110 posted on 15-10-2014 07:56 AM
Sama sama axeman  kakak ipar dan suami masih lagi bersama sekarang ni,tak jadi pun pergi majlis  ...

Alhamdulillah yang sakit itu sendiri sudah ada keinginan untuk menyembuhkan dirinya..

kalau boleh adik-beradik dan ibu bapa tt sentiasa hadiahkan kakak surah Al-Fatihah.. semoga Allah tunjukkan jalan yang lurus buatnya..

mirian1110 posted on 15-10-2014 07:56 AM
isteri tiba2 jadi benci ke?

haah.dia benci saya sorang ja.saya dah jadi orang paling dia benci sekali.
sekarang tengah berusaha berubat.
kakak dengan abang awak macam mana sekarang?
ada apa-apa perkembangan?

kalo kena sihir pmisah ni boleh sembuh ker? sy dh 11 thn kena sihir ni.. sedih sgt

kat rumah saya ada org pandai mengubat ni. dia guru ngaji. kes ayah pun camni la jugak lebih kurang. dia tawarkan melalui gamba.. tapi kalau boleh dia buat kat makanan, minuman kasik org tu minum jugak.. alhamdulillah.. first stage nampak perubahannya.. kene continously sampai tawar..

lama dah tak jenguk tread ni, abg dan kakak ipar masih macam tu jugak, pernah satu hari tu kakak ipar saya berurut dengan seorang tukang urut ni, pastu malam nya si tukang urut tu bermimpi kan seorang lelaki (fesyennya mcm ala2 bomoh), lelaki tu beri amaran kat tukang urut tu jangan nak memandai2 cuba nak menolong kakak ipar saya tu... lagi satu, mak mertua saya pernah terjaga waktu malam nak pergi ke tandas, dan dia secara tak sengaja melihat kakak ipar saya yang tidur diruang tamu rumah mereka tu tengah dibelit oleh seekor ular hitam yang amat besar sekali...

mirian1110 posted on 2-12-2014 05:58 PM
lama dah tak jenguk tread ni, abg dan kakak ipar masih macam tu jugak, pernah satu hari tu kakak ipa ...

Saya tengah follow ni sebab saya pun ada kemungkina jadi macam tu juga.
Minta tolong update ya kalau ada apa-apa perubahan

zara78 posted on 27-11-2014 03:32 PM
kalo kena sihir pmisah ni boleh sembuh ker? sy dh 11 thn kena sihir ni.. sedih sgt

Awak jadi macam mane?
Cuba kongsi kalau ada masa.