CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: bangcak

warga ibu mengorat anak dara dan gadis

Macam pernah baca kes macam ni dalam forum ni. Kat PP kot.

hurmmm.....mana2 pun kes yg sama....binik org kena ngorat...

Bagik aku biasa je la kes mcmni......jgan layan suda laa...ilang sorang kawan x pe la dari ilang laki aku...ilang anak2 aku....

Kite x bole halang dari org suke kite...tapi kite bole halang dari ati kite berterusan nak layan dia....untuk itu...hindari dari berperasaan yang sama...takde maknanye...

Bagik bini org..jgan mudah terpedaya dgn janji manismu ni...lelaki tetap lelaki...depan aje belagak romeo...last2 kite kena tinggal gak...huhuhu

Kes ni ada berlaku, cuma tak sampai riuh satu pekan lagi ...

Cara bini orang ngorat lain. Bisanya depa tak direct attact to the clitoris .. cuma anggap budak jantan macho tu adik angkat jer tapi dalam hati lebih dari tu. Bini jenis ni akan selalu bagi layanan khas untuk adik angkatnya..ye lah, dah jadi adik katanya..mestilah layan macam sudara kandung sendiri .. boleh pegang-pegang, sentuh-sentuh gitu..selalu buatkan kueh di rumah dan bawa ke pejabat, selalu beli hadiah kecil-kecilan..cuma bini jenis ni tak terlalu cepat nak get overdosed dengan hubungan tu.. ada juga kes di mana kakak sedap sampai terangkat bontot sebab stim dengan adik angkat..itu dah kira tahap serius lah.

Ada jenis bini orang yang suka dengan jantan lain yang pandai amik hati dia, pandai main kata-kata, pandai pujuk dan mudah mesra. Jenis bini macam ni ramai kat Malaysia. Maklumlah, zaman isteri berkerjaya mana ada masa sangat nak layan suami. Balik ofis dah letih, baru suami nak mengayat..bini dah komplen penat. So, bila di pejabat, bini-bini orang dalam kategori ini mudah terpikat dengan jantan yang "cool" dan "workaholic" .. kena pulak dapat boss yang kuat bagi motivasi dan selalu amik berat masalah staf-staf wanitanya. Lox penah tengok peristiwa bini-bini jenis ini bergadus sesama sendiri kerana berebut boss cool & macho di pejabat sedangkan laki di rumah makan maggi petang pagi..

Sebab itulah agaknya, Islam menyarankan supaya perempuan menjaga aurat dan batas pergaulan. Mudah sangat syaitan menjalankan kerjanya bila perempuan mengamalkan sikap "keterbukaan" .

Wallahua'lam..

Loxlaxman posted on 23-10-2014 02:06 PM
Kes ni ada berlaku, cuma tak sampai riuh satu pekan lagi ...

Cara bini orang ngorat lain. Bisany ...

abg lox try baca n pahami persoalan sbnr tred.
contoh yg abg lox bagi tu simple skendel sangat.

bangcak posted on 23-10-2014 03:47 PM
abg lox try baca n pahami persoalan sbnr tred.
contoh yg abg lox bagi tu simple skendel sangat.
...

Ohhh ya ka ... abg nak bukak benang baru tersulam benang kain orang lain ... maap lah!

lawaknya baca yg x faham persoalan tt...

korang nih... tt tanya klu bini org tu ngorat kaum sejenis laaa...

ppuan vs ppuan ... #teamapam.. eh

Follow Us
buang tebiat kah bini org yg berangan nk jadik bisexual itu?

Adoi....geli nya weh..

walaupun tak menjawab soalan tt, aku nak share jugak.. aku ni laki.. hihi.. pernah dingorat oleh bini orang dan anak dara org.. bini org ni cara ngorat tak la agresif mcm laki.. selalu dtg mengadu, sentuh2 manja, last2 badan pun diserahnya, dia yg start dulu, tiba2 terus peluk cium aku kat tempat xdak org.. masa tu aku blur sekejap,  tgh proses dlm otak apa yg sedang berlaku.. katanya aku ni tak faham hint yg dia dah lama suka aku.. tu yg di attacknya aku.. disebabkan iman aku pun bukannya kuat sgt, aku layan sajala.. nasib baik la orgnya lawa, putih mulus, tapi tua sikit dari aku.. mcm org kata la, bini org ni kalau dah suka kat kita, minta la apa pun, takkan ditolak apa yg kita nak.. servis mmg tiptop.. tapi itu aku yang dulu, bukan yang sekarang..

clarizsa posted on 24-10-2014 01:12 AM
lawaknya baca yg x faham persoalan tt...

korang nih... tt tanya klu bini org tu ngorat kaum se ...

taw takpe.
nape la jantan2 tak paham bahasa tu gigih kongsi pengalaman
dorang berskendel.
kat metro pon dah muak baca.

kalu dah edit tajuk gini masih ada yg takpaham bahasa
lagikk ntah la...sedeyy!!!

ape niiiii yg komennnn.. elok2 iols paham trrus jadik x paham sbb baca komennnn... maksud bangcak, apam mengorat apam kannn? 1 apam dara, 1 apam milik org.. kannn?? gile ke ape mcm niii... ko
sula kan je bangcakkk...

Klu iols anak dara yg straight..ewwwwww...xmerembes ok sesama jantina

Klu jd kt iols..slow2 iols akan jauhkan diri dr ahkak tersebut...

macam geli jek..

siputsedut posted on 25-10-2014 07:28 PM
Klu iols anak dara yg straight..ewwwwww...xmerembes ok sesama jantina  

Klu jd kt iols..slow2  ...

nape tred ilmiah gini takdpt markah??

bangcak posted on 28-10-2014 06:58 PM
nape tred ilmiah gini takdpt markah??

motif

Well.....dari ampa merapu meraban....I share kisah i lah ye..... ehem2

I mmg lesbian tapi lesbian I...I x kaco hidup org...then I start cari gf dgn menggunakan fb lesbian la...bkn fb normal....satu hari ada sorg gurl add....I igt mmg girl ar hahaha tp dia  berterus terang bgtau dia  dah kawen...dah ada anak pun....umur 40an...alasan dia  cari gf salah satu nya sbb x bahagia dgn suami..dan naluri dia  mmg suka wanita....so okla kitorg kwn lama2 ntah cemana bila dia  jumpa I...dia  jatuh hati then nk amik i jd gf dia .... I mmg tamo arr kan sbb bini org tuuuu....mati I kalo laki dia  tau hemmm tp itu arr kalo dah perempuan sama perempuan....dia  tau kelemahan kita....so kitorg pun couple....nk jumpa sgt2 susah apatah lagi nk gayut dlm hp....dlm sebulan je tahan pun then I minta lepas....Sgt2 susah I nk lupakan dia ....waima dia org pertama yg sentuh I....skrg I dah x tau cerita dia samada dia  dah berubah atau msh cari wanita.....hehehehe sekian....

12
Return to list New