CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 21772|Reply: 118

Aku wanita hina

aku seorang isteri dan ibu kepada 3 orang anak lelaki.aku mula mengenali seorang lelaki yang hampir sebaya dengan usia ku awal 30an daripada kawan-kawan.kami berurusan di atas satu kelab yang tak perlu dinyatakan di sini.pada mulanya sebagai kawan tetapi apabila kerap berhubung tentang urusan kelab dan mula lah bibit2 cinta diantara kami.memang sebelum mengenali lelaki ini aku dan suami selalu bertelagah.buat pengetahuan semua lelaki ini juga suami orang dan mempunyai seorang anak.dari hari ke hari kami kerap whatsapp dan berjanji untuk berjumpa.akhirnya kami terlanjur dan ini atas kerelaan kami sendiri.saya tidak ada rasa bersalah malahan saya kerap berjumpa dengannya.saya sudah sayangkannya dan kami berjanji untuk hidup bersama.dia minta saya untuk minta cerai dengan suami.saya setuju dan cuba untuk bersemuka dengan suami.tetapi satu hari saya mendapat idea untuk menipu teman lelaki saya memberitahunya yang suami telah pun menceraikan saya melalui whatsapp.selepas itu,saya Nampak perubahannya.die dah mula kurang whatsapp saya dan adakalanya saya telefon handphone nya pun dia tidak jawab.saya seakan musykil dengan perubahannya yang sedikit.apabila saya bertanyakan padanya die menjawab tengah uruskan penceraian dengan isterinya.saya jadi dalam dilemma adakah dia benar2 sayangkan saya atau sekadar pelepas nafsu cuma.saya tahu ramai yang akan melahar saya namun berilah saya jalan untuk saya ..

Lara tidak mahu melahar tapi Lara pikir lelaki tu sekarang dua hati dengan akak. Dia ingat akak tidak berani minta cerai dengan suami dan dia dapat main akak free tapi bila akak cakap dah cerai dia pula yang ragu2 buat keputusan.

Kalau dia benar2 cinta dan nak kawin dengan akak tentu dia yang paling gembira bila akak bercerai. Ini macam tidak berani pula. Akak relex dan tunggu jak lah kalau dia berani ceraikan isteri.

Mama Lara cakap kalau akak tidak cintakan suami dan tidur dengan lelaki lain baik akak cerai saja. Mama cakap buat apa hidup bersama kalau tidak bahagia.

Rate

1

memang betul..antara akk dan suami dah tiada perasaan cinta.lebih kepada tanggungjawab saja.cuma perasaan berbelah bahagi pabila tengok teman lelaki seperti main tarik tali buat akk rasa sangsi..

Mintak cerai saja, pastu bela anak2 sendiri, kalau tak mampu biar ex-hubby yg jaga...pastu carilah mana2 lelaki yang sudi nak jadikan puan isterinya yg sah...

dah berzina.. main talak lg.. pecah pala pikir nafsu lubang tong drum pompuan zaman la.. dia dah dapat burit hi hi bye bye la..

Rasanya jantan ni seronok bila dapat main ngan bini orang
Thrill
Bila dah cerai, hilang thrill

Lg pon wat apa dia nak ceraikan bini sedia ada dan kawin dgn pompuan yg curang ngan laki sndiri macam u?
Besok dah kawin pon sure ada syak wasangka dia pon akan di curangkan

Jantan curang & penzina macam ni bukan lah calon suami yg baik
Kalau dia jantan yg mithali dia x akan curang & berzina ngan bini orang
kalau nak kawin lain pon cari lah jantan yg lebih semenggah
Lagi pon u akan hancurkan hati pompuan lain & seorang anak yg innocent
Satu hari akan ada pembalasnnya pula

Rate

1

Follow Us
Ko tau tak hukuman bagi pasangan yang telah berkahwin berzina adalah rejam sampai mati.

Mcm ni lah. Baik ko mintak maaf dgn suami ko sebelum korang bercerai. Ko jelaskan dkt si suami yg ko tak layak untuk dia dan berharap dia dpt maafkan ko atas perzinaan ko dgn jantan tu. Sekurangnya dosa ko dgn si suami ni dah lepas. Lepas tu ko bertaubat kepada Allah supaya mengampungkan dosa zina ko tu.

Kemudian jgn sesekali jumpa jantan zina ko tu lagi ada paham. Kalo ko degil, ko jgn salahkan Allah jika hidup ko semakin menderita atas perbuatan ko itu sendiri. Ada paham.

Aku ingat nak maki hamun ko tapi aku abaikan je.

Agama Islam mengangkat tinggi darjat wanita tapi wanita mcm ko sendiri yg menjatuhkan darjat yang tinggi itu.

Semoga ko bertaubat.

Rate

1

Aku rase ko jd stok geli2 je utk bf ko tu...

Takut nt ko menjanda .. Tak laku plak..

Ya allah...ko gerakkan hati kakak ini untuk bertaubat...selagi pintu bertaubat masih terbuka...

simpati pada TT..

Ya Allah ya tuhan ku, janganlah kau jadi kan aku seperti tt ini.
Amin..

Untuk tt, semoga suami U jumpa isteri yang baru lebih berakhlak, amin.

Untuk tt, dari U bagitau orang yang u bukan pompuan bebaik, baik U simpan aib dan cuba berubah.. Last edited by faraway1 on 27-10-2014 04:34 PM

Nauzubillah...

Moga TT beroleh hidayah n bahagia yg dicari...

sedih sgt tapi itulah realitinya..

tt,

sy move thread ini ke board yang lebih sesuai. terima kasih.
Last edited by prettyuglybabe on 28-10-2014 12:41 PM

anyway, sy tak terkejut dengan pengakuan tt ni
makin ramai bini-bini kat luar sana yang tak tau malu, tak tau jaga maruah
sorang kawan sy dah banyak kali tido dengan bini orang
naik muak dengar cerita dia
dalam hp beliau penuh gambar tetek dengan pepet bini orang
video main pun ada
siap tunjuk kat kawan lagi tu
alasan lelaki ni suka main dengan bini orang, sangat puas pasal boleh creet dalam
kalu bini orang tu mengandung, bukan tanggungjawap depa.. faham???
tu pasal zaman ni banyak pasangan dapat anak perangai setan kot
sedih kan??

so kalu tt jadi stok geli geli, memang padan la sangat
lelaki tu kalau nak, dia boleh je kawin dua
tak perlu bagi alasan sibuk nak uruskan cerai apa ke benda
so lame la..

dan tak payah la bagi alasan tak bahagia dengan suami
bahagia kena cari bukannya datang bergolek depan pintu
kalau rasa dah menyampah sangat dengan suami, mintak la cerai
buat apa pergi berzina pulak
so dapat bahagia dengan berzina?
last-last kena tinggal jugak kan?

sekian laharanallazi untuk hari ini

Rate

1

jangan teroskan permainan ni. memang tak dinafikan lelaki akan approach perempuan yang dah berkahwin, hanya kerana 1 matlamat, nafsu. lebih mudah sebab pernah merasa hubungan kelamin, tak susah nak diajak perempuan yang masih dara.

senang cita, pintu taubat masih terbuka. kembalilah kepada Nya. wallahualam. Cheers!

kenapa gaduh ngn suami terus cari jalan keluar mudah..iaitu berzina dan bercinta dengan orang lain? kenapa tak cuba selamatkan perkahwinan tu dlu?

yang laki tu..akak terima lah hakikat akak stok geli2 dia saja....ntah2 dia taknak pun ceraikan isteri dia..buat apa ceraikan isteri yang baik dan setia utk seorang skandal yang senang2 nk lari dari perkahwinan bila dah tak bahagia?

sedih saya..teman lelaki baru beritahu die akan tetap bersama saya .. even x bersama saya pun die tetap akan berpisah dengan isteri dia..tp sy x pasti janji2 manisnya betul atau tidak

Tanya la pd diri sendiri....
masih nk kejar jantan yg x setia mcm tu?
dah ada bini tp kejar bini org berani pulak suh cerai...u nk lelaki mcm tu jd suami? Dh terbukti pun ketidaksetiaan dia.

RoLLinG posted on 28-10-2014 02:12 PM
sedih saya..teman lelaki baru beritahu die akan tetap bersama saya .. even x bersama saya pun die te ...

Kamu cakap kamu sedih???
Bini lelaki tu dan suami kamu lebih berhak sedih.
kamu runtuhkn rumahtangga sendiri dan rumahtangga wanita lain.
Kau percaya ckp lelaki yg mcm ni?

oh perempuan....bila nak sedar oiiii!!!