CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Tempatan] Pengakuan Suami Curang.Isteri Kepam Suami Melayang UPDATE #454 Jawapan Ika

haih...bini jugak la yang busuk...lelaki oh lelaki

ker ni nk promote jamu ketat?...hihihihihi

Lox sokong 277.97 % .... mmg dasar jantan, nak yang terbaik untuk anunya...

alahai posted on 16-11-2014 11:43 PM
cehhhhh dah terlanjur baru nak cakap ,nak terus terang,bini bau kepam hapak bagai...awat tak bagitau ...

aku pon pk da same thing... hahahhahaha

lol! bukan ke communication tu penting dalam perkahwinan..patutnya terus terang je la...hihi

mirkl posted on 17-11-2014 10:04 AM
memang secara naluri, ada lelaki nk kwin lebih dr sorg ..  tu yg Islam had kan 4 je, klau tak , mm ...

keizinan kawin sampai 4 BUKAN tiket utk berzina sana sini pastu bagi alasan jantan bulih kawin 4
ada beza org yg kesah ttg dosa pahala dgn org yg buat tak kesah dosa pahala asal sedapp
jantan dlm kesah ini (walau 99% kemungkinan hanya citer rekaan) jantan yg tak kesah dosa pahala

lanjiaooo punya thread....

phuiiii....

Follow Us
Lahhh biasala kes camni sbb tu pompuan tak boleh setia sangat  patut ada back up. Teeeeheeee

merepek saja alasan bini gemuk bau kepam sbb anak dah 3, laki melilau berzina dgn mak janda
bukankah dia sudah start mencurang masa bini mengandung anak pertama lagi?
pls go dai lah jantan sebegini

jahcomel posted on 17-11-2014 11:18 AM
kak...bini y mandul jarang somi tinggalkn kak...zmn skrg ni ank y bderet bsusun y ramai kna tingga ...

Ha ah ye.. Yg mandul salu dimadukan je mcm asyraff muslim

hunny_bunny posted on 17-11-2014 03:33 AM
lanjiaooo punya thread....

phuiiii....

haahah weh ko jangan lanjiaokan thread nih.ni kua paper nu ha.aku highlightkan aje  perkongsian kita2 semua memasing kan ada macam2 pendapat

Esmiria posted on 17-11-2014 08:53 AM
what if bini dah jaga zahir dan batin somi dia dan jaga badan tapi still somi dia curang?

Redha atau potong je la laki ko tu

Wpon cukup batin.. Jgn la main mcm kayu..adventure la haha

fitrah lelaki.....zahar derus pun kahwin 3 no.3 anak dara ....so...terima je lah

dasar jantan gila seks kepala bawah tak boleh kontrol...

setiap hari saya lari sejauh 5 batu
kalu masih mau komplen macam2 saya hempuk dgn batu lesung saja

MissMamamia75 posted on 17-11-2014 11:03 AM
setuju 70 % jer tau...

cuma bab poligami tu sy kisah.... sy bukan tamak...

cik kak tak setuju semuanya pun tak apaaaaaaaaa.. hak cik kak untuk setuju dan tak setuju..kita bincang2 aje ..semenya ilmu untuk yang mencari

tadak mana pompuan suka berkongsi hatta isteri para rasul dan nabi

tuhan jadikan hawa untuk adam..dia tak jadikan hawa tipah melah nora untuk satu adam

istilah dalam quran tu, berPASANGAN.. bukan berempat bertiga bersepuluh..tapi nabi sulaiman a.s isteri di katakan jumlah 700 orang haaaa

seme2 ni memerlukan pemahaman..kalo tak faham nanti susah

pandangan saya tiap soang wanita itu MAMPU BERKONGSI kasih..tapi macam quran kata, untuk lelaki dan wanita, tidak akan ada manusia MAMPU BERLAKU ADIL

saya manusia yang percaya bahwa mana2 manusia pun mampu dan boleh di AJAR DI DIDIK sampai dia itu jadi kamil or sempurna luar dalam, perfect

walo manusia itu fitrah di jadikan gelojoh or tidak sabar tapi manusia itu boleh di didik jadi sabar

jadi walo manusia itu dakwa dia tak suka kongsi tak mahu kongsi dengan perempuan lain suami nya itu..dia tetap boleh di didik untuk akhirnya dia akur..walo pun akur dia masih tetap HARUS CEMBURU dalam ikhlas akur.. seme2 ni dah berlaku pun malah ada cite dalam quran

saya tulis seme ni bukan nak suruh cik kak bermadu saya cuma kasik pengetahuan untuk cik kak berfikir dan manalah tau satu detik tuhan akan turunkan ujian macam tu pada cik kak so cik kak ada salah satu jalan untuk BERFIKIR SEPATUT nya..btui dak?

perempuan mana pun dalam dunia ini tetap perrempuan yakni depa tetap lemah di pendengaran, depa tetap akan sudi dengar kalo kita cakap baik2..lembuttttttttt SOFTLY SPOKEN sampai depa buleh titis air mata samada kesal or gembira dan nanti depa akan rela redha segalanya

kalo depa SANGGUP MATI lahirkan anak untuk suami kesayangan, apa lah sangat takat nak kasik suami nikah lai satu?

macam saya kata yang pertama kene di dulukan, yang kendian kene di kendian..pekara pertama yang suami kene utamakan dan buat dulu ialah bab HORMATI ISTERI, cakap baik2, pelan, lembuttt macam embun di subuh hari cakap nada kasih sayang isteri tu rasa, kembang kempis idung dia , bulattttttt mata dia dengo haa..diri roma2 bulu lengan dia dengor haa..baru laaa isteri sukaaa

ni cakap teriak cam pasor..keras bengkeng, macam guruh..sapa suka? iblis suka laaa

so suami jadi ler a good listener, bukan dengar tapi  mata di skrin tv or komputer or di sotkabor..tenguk mata muka bini..pegang tangan dia dan tanya napaaaaa yangggg..apain sihhh bukkk, kemdian tunggu dia bebel ngomel.kalo dia ketuk hempup ngan kibod sekalipun..sabarrrrrrr..kalo dia amik lesung batu dan tujah2 muka..pun sabarrrrrrrrrr...kalo dia mintak kad kredit..cakap takdok!!! haaaa..tak susah punn

poison_paradise posted on 17-11-2014 11:34 AM
Ha ah ye.. Yg mandul salu dimadukan je mcm asyraff muslim

kak...serap muslim 2 anggap 1st wife dia 2 mesin ATM je kak oiiii...kalu dia tinggalkn rugi lh dioooo...y 2nd wife leh hrap beranak je keje pn xdok...tp 1st wife dia masih xsedar y laki dia mmpergunakn dioooo...

satu isi yg padat biarpun citer nih cereka jer aku rasa.......morale ofe thee storye adalah sesama laa menjaga penampilan diri...

si suami kalo nak isteri kekal anggun kena laa diri tu pun jaga sama....perut mau stay kempis, dada mau padat bahu mau membulat, lengan mau kekar....baru layak nak demand soh si isteri kekal pinggang yg ramping bagai...

kalo ko sendiri boroi mmg sengaja nak jadikan alasan isteri lari aligment utk kawin lain laa tu.......

laki sedap ngata bini..diri sendiri dh ckp kemas ke??,entah boroi sana sini..pastu main lak x smpai dua minit dh layu..

bobby2008 posted on 17-11-2014 07:17 AM
Aku rasa cerita ni betul, dia nak bgtu isteri dia takut nanti kecik hati. Lumrah lelaki memang nak y ...

exactly, mana ada lelaki yg x sukakan yg cantik

stad2 pun bini mau cari yg cantik bergetah jer......blah laa jantan hohorom yg dok cakap rupa x penting yg penting budi pekerti......

dah bini gemok n busuk bagi la spa voucher kat dia.. bleh dia gi scrub badan lulur sauna apa bagai.

apa la sgt RM100-300 per treatment dibandingkan dgn dosa zina ko tu wahai lelaki