CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Tempatan] Pengakuan Suami Curang.Isteri Kepam Suami Melayang UPDATE #454 Jawapan Ika

Kalo mcm tu somi pun kne la jage kebersihan diri, wangi2.. Ni x, baru bangun tdo mulut bau tungkik terus nak 'on'... Ingt bini selera sgt tgk laki mcm tu. bini bau kepam terus cari lubang lain. Yg somi mulut bau tungkik tu nk kire mcm mane plak. Serabai pkai kain pelekat pun senget sebelah... Cermin diri tu dulu wahai suami..

Tp PA tempat aku pun cmtu jugak..masa ada laki..gemuk...badan bengkak sana sini...pas jd janda..perghhh bertukar 360°...cantik badan slim..ke masyarakat kita dh kena doktrin asal janda je cantik.masal janda je menawan hehehe

Delifrance posted on 17-11-2014 11:51 AM
dah bini gemok n busuk bagi la spa voucher kat dia.. bleh dia gi scrub badan lulur sauna apa bagai.
...

tp dlm cita rekaan ni
lakinya kata dah bg duit
tp bininya yg takmo ke spa bagai
bini guna duit  beli emas sampai lengan
ni cite rekaan ni la ckp, bukan aku ckp

musangcomel posted on 17-11-2014 06:16 AM
tp dlm cita rekaan ni
lakinya kata dah bg duit
tp bininya yg takmo ke spa bagai

aku rasa laki dia bagi rm60.mana lepas nak pegi spa

laki MAh hadap barang pree...

meira_edora posted on 17-11-2014 11:55 AM
...broo ayat tu tolong jgn  mcm drama petang-petang...tak leh blah la brooo....aku dh rasa mcm tengo ...

hahahahaha
btol la ko ckp
rasa mcm tgk drama melayu kan
cliche sgt

Follow Us
citer ni macam rekaan.tp anggap je mmg berlaku.bg aku pengajarannya berterus terang.like me,aku xde la lawa sgt.sweet byk..kat u ada la 5,6 org ngorat.hahaha..tp taste aku,aku dh decide.aku suka tinggi,kulit cerah,kemas,kurus..so,aku pilih la calon yg memenuhi kriteria aku tu..dan aku mmg bgtau awal2.aku jujur cakap la.aku xsuka org gemuk,serabai.tu pasal jgk aku benci sgt warga asing.nak2 yg paki tua ada misai janggut tu.same goes to my husband.sgt2 la kemas.means,klu org lain pakai jeans seminggu selai,dia skali pakai je.kain pelekat,aku nak basuh pun bau soflan pun ada lg.sampai aku pnh berleter u pakai kain pelekat 5 helai sari,kalah tok imam masjid..lg,,klu nk blk keje,dia akan sms/wassap aku bgtau nk blk.as aku tau dia camne,aku kn bersiap la..mandi coz aku sndr automaticly malu dgn dia yg slalu wangi.pgg pun melekit sbb peluh kan.

tp melayu jarang nak terus terang.n even dah terlanjur bertahun pun still salahkan isteri yg gemuk.ppuan mn xsuka cantik.tp cantik isteri for what.untuk suami kan?suami la yg kena slalu puji,slalu bg galakan.jadi marilah berterus terang kat pasangan masing2.jgn jd mcm ni plk.

ajinomotonosuga posted on 17-11-2014 10:42 AM
rules of thumb, lelaki sejak lahir sampai mati dia SENTIASA BUJANG walo dah macam abang salih ...
pada saya lah..saya kenal hati budi pompuan lebih hangpa pompuan sini kenal diri hangpa sebagai pompuan

saya percaya sbb abg aji claim mcm ni, mesti in real life abg aji ni sgt dibenci wanita smpi jd poreber alone gitu :

GhostWalking posted on 17-11-2014 02:19 PM
aku rasa laki dia bagi rm60.mana lepas nak pegi spa

klu itu mmg keji la
mana lepas nak g spa
tp lakinya kata mah buat beli emas
rm60 dpt ke? emas segram je rm150 kot
aku rasa para suami pasni jgn bg cash la
bg la baucer g spa ngna baucer shopping ke kan

cerita ni hanya sesuai utk ppuan2 yg kurus slim sblum kawin n beranak...

ternyata benar ppuan2 yg mmg sedia bambam or gemuk semasa dikahwini lebih bahagia... sbb laki xde la nk bg alasan cam dlm cerita ni...

dan kenapa semua mcm lupa nk tanya mengapa zulaikha yg dipuja itu jadi janda????????

jahcomel posted on 17-11-2014 11:42 AM
kak...serap muslim 2 anggap 1st wife dia 2 mesin ATM je kak oiiii...kalu dia tinggalkn rugi lh dio ...

Tak baik you cakap mcm tu....kita ni orang luar buat judgement pd benda ikut hawa nafsu kita. Mana tau the first wife tu tau yg artis tu harap duit dia tp the first wife tu fikir...suami ni hak allah...dipinjamkan saja. Redha allah pd dia kerana taat pd suami lebih penting lg....Allah uji dia....sbb tanpa ujian mcm mana nak tau dia beriman dgn qada dan qadar allah atau tidak. Kita yg tak diuji ni jangan pulak rasa diri bagus....sbb tu Allah tak uji.

Aku taip ni untuk ingatan diri sendiri jugak

musangcomel posted on 17-11-2014 06:29 AM
klu itu mmg keji la
mana lepas nak g spa
tp lakinya kata mah buat beli emas

Itu pun jenuh Mah kumpul main kutu baru dapat beli emas cukup nombor giliran.Husband Mah bagi rm60 terus beranggapan Mah mampu bertukar jadi Ratu Rania gitewww.

isu semasa kah..?????

kalau bini curang..itu isu semasa...

bambimo posted on 17-11-2014 02:15 PM
Tp PA tempat aku pun cmtu jugak..masa ada laki..gemuk...badan bengkak sana sini...pas jd janda..perg ...

janda nak cari batang baru..kena la melawa..ada anak plak kena la lagi mengiurkan nk tangkap jantan

nk tau yg si suaminye body n muka grade berapa? ada six pack ke? tinggi ke bantut je...?
hidung mancung atau mcm lombok je? mulut ada wangi atau bau loji kumbahan akibat merokok ?
bulu idung terkeluar tak?

kalo takat ada one pack je, memboyar ke hulu ke hilir, katek muka buruk mcm tembok tak plaster....
mulut plak merokok busuk gila sampai 3 meter pun bole bau pekongnya, bulu idung bersepah2 keluar...
miskin plak tu hiduo cukup2 makan.

toksah le compare bini sdniri dgn pempuan lain waima bini org ke janda org ke anak dara org

zaman ni nk kata bini2 org gemuk gedempol tapi laki grade A....mmg payah le. Yg biasa kalau bini gemuk laki pon sama belumba...ada hati nk komplen.
kalau jalan2 toleh kiri kanan nk jumpa pempuan2 yg cun melecun, lakinye hensem ada six pack...mmg payah.
yg biasa bini kurus atau sedang2 cun bergaya...laki yaaa hamat buruk hodoh perut boyar boroi mulut bau loji sbb merokok pastu selekeh. dah selekeh mata  tu masih tak sedar diri melilau pandang pempuan lain.

bawak2 sedor diri....agaknye terpaksa bini nk imagine muka tom cruise memalam...tak pun ttp lampu.

IzzahF posted on 17-11-2014 02:34 PM
nk tau yg si suaminye body n muka grade berapa? ada six pack ke? tinggi ke bantut je...?
hidung man ...

Tu la psl,kalo suami tu mmg jenis jaga penampilan diri bleh la nk kondem isteri selekeh serabai bagai....tp kalo laki pun bangsat jer rupa dan penampilan baik xyah nk wat alasan

IzzahF posted on 17-11-2014 02:34 PM
hidung man ...

laki dia smart kot tu sbb janda lentik pon nak kat dia

axl_bach posted on 17-11-2014 02:37 PM
Tu la psl,kalo suami tu mmg jenis jaga penampilan diri bleh la nk kondem isteri selekeh serabai ba ...

dah abis 40k beli bini...takkan takleh curang..

kan..???

Persoalannya meningkatnya trending aktiviti perselingkuhan selepas kahwin bagi lelaki dan wanita ni adakah kerana faktor2 fizikal semata-mata?

axl_bach posted on 17-11-2014 02:37 PM
Tu la psl,kalo suami tu mmg jenis jaga penampilan diri bleh la nk kondem isteri selekeh serabai ba ...

area rumah sy ni..nk jumpa wifey gemuk ada juga tp tak kritikal tahap obes nye yg kritikal ada 2-3 org la
tp yg lelaki boroi kemain panjang perut nye..mmg bersepah2, boleh kata setiap rumah mana yg da kawen tu menyimpan suami boyar

mmg kesian bininye cun jaga penampilan. laki selekeh dgn mulut merokok busuk.
kdg2 dorang ta ksedar kita jiran2 ni bercakap dgn dorang sambil tahan nafas. nak mati rasa