CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: leekamlee

Datin Eina Park Keta Kat Pump Station & Pergi Makan Subway

Salam semua... Ni ada lah sedikit comment2 postif dari peminat eina yang send di email.. Eina malas nak comment panjang. Pada yang tak tau tu tolong lah jangan[ tokok tambah... Eina cuma nak tanya 1 soalan saja "pernah Tak anda nak pergi isi minyak lps tu masuk dlm beli makanan"?? Terima kasih lah pada semua yang mengata dan menghina saya dan suami... Semoga Allah merahmati kamu semua.

Rileks la datin paduka. Sblum ni lg keras hencapan yang telah dilalui.

Yang ni kecil-kecilan saja ni..

Rileks sambil makan subway okes

aku rasa dia makin glamer lepas kawen...
tapi product dlm industri pun selepas selamat pengantin madu..ada new product ke??

chinta89 posted on 24-11-2014 02:41 AM
nt kuarlah kat beautifulnara lps hal ni jd kecoh... tunggu dan lihat..

dah kuar rasanya..haha

takde ke yg nak hencap lg pas eina kuar statement ni
aku bukan karats si eina ni
tp kesian gak la, dia kene hencap sbb dia eina senduk je kan
bukan sbb parking sgt pon
nampak satu gambo tu je pun berpusu2 org hencap
klu aku jd dia aku saman je bdk yg buat cite tu
rasakan, suka buat fitnah lg, klu kene saman rasa apa, rasa oren?
gitew

tapi kalau sekejap ok la, ramai je yg buat camtu g toilet bagai. kalo lama mmg mengundang amarah

Follow Us
yuki812 posted on 25-11-2014 10:59 AM
NAMA pelakon cantik Datin Paduka Eina Azman tiba-tiba menjadi bualan hangat pada awal minggu ini s ...

tq eina bagi jawapan padu ...

dondangdendang posted on 25-11-2014 11:38 AM
Salam semua... Ni ada lah sedikit comment2 postif dari peminat eina yang send di email.. Eina malas  ...

tak pernah.
kalau nak shopping kat dlm tu or top up touch n go or pegi atm mesti alih kereta ke parking dulu
your turn???

sesape nak paste comment iols ke ig/twitter beliau, sila la~

Esmiria posted on 25-11-2014 12:07 PM
dah kuar rasanya..haha

a'ah kte dah baca. tp eina ade bls pape tak? x buka Beautifulnara lagi ni

dia ni pelakon ke? cerita apa? baru perasan

miranda88 posted on 25-11-2014 12:12 PM
tapi kalau sekejap ok la, ramai je yg buat camtu g toilet bagai. kalo lama mmg mengundang amarah

bg aku tak boleh...apa pun alasan tak boleh..ko nk terkencing ke.terberak..sila parking tpt parking..jgn parking tpt pump..

selfish gitu...

tentera_laut posted on 25-11-2014 10:21 AM
yg org ramai selalu buat.. park kereta kat pump.. lepas tu masuk beli air/jajan ..kuarkan duit and b ...

mmg ramai org buat..sakit hati tau org tunggu..please lah...beli jajan skjp takpe..sekali daa kuar kan duit kat atm..kt atm org beratur pjg..org nunggu tu boleh jadi naga tau

tentera_laut posted on 25-11-2014 10:27 AM
sekali sekala.. kalau duit takde terpaksa pi atm jap.. heheh.. tp i beli minyak gak..so ok laa

kalau tau duit takde.sila parkin tpt parking... bukan nya lari pun pump minyak tu

tolong jangan jadi bangang park dkt pump kalau nk ke jamban ke, membeli ke...atm ke..tolong la parking tmpt lain..menyusahkan la n mmg wajib dapat makian je..igt keje org nk tunggu korang je ke...

lagi satu pada pengguna petrol, kalau rase pam petrol byk, tolong la jgn duduk kat pump diesel yg kekadang ade 2 atau 4 pam je....anoyying tau tgk pam lain kosong korang nk jugak menyondol kat diesel nye pam....dah tu terhegeh2 plak...mcm mohon kene stering lock je...kang org marah, amek gamba...jadi viral...tp sebenarnye diri sendiri takde otak

LiliSam posted on 25-11-2014 04:17 PM
kalau tau duit takde.sila parkin tpt parking... bukan nya lari pun pump minyak tu

ada ke yg parking kat tempat parking dulu lepas tu pi atm.. and then kuar balik park keta kat tempat pump.. masuk balik stesen minyak untuk bayar minyak.. lastly baru pump minyak??? ada??

Kat Solaris mana ada stesen minyak...

tentera_laut posted on 25-11-2014 04:22 PM
ada ke yg parking kat tempat parking dulu lepas tu pi atm.. and then kuar balik park keta kat temp ...

Ada, dulu aku keje kat stesen minyak, kalau nampak orang parking dekat tempat pump and pergi ATM, memang aku akan tegur suruh alih kereta sbb dia dah menyusahkan orang lain yang menuggu utk isi minyak. Nak x nak dia kene alih, tapi tengok keadaan, kalau ATM xde orang biasanya tengahari atau petang, dan dia orang pertama boleh lagi, sbb xde orang menunggu.

Tapi kebiasaanya, malam memang ramai orang isi minyak dan juga pergi ATM, kalau ramai memang aku kene tegur, biasanya dioarg buat tak tau, tapi kene cakap jugak, and sampai satu tahap, kitaorg print paper peringatan utk di tampal di setiap pam.

Bila dah pergi ATM, boleh lah reverse sket and buat pusingan sikit untuk masuk balik tempat pam. So, keluar balik bayar dkt dekat kaunter. Actually benda ni lebih pada manners, ada orang jenis yang ' ah, aku peduli apa, aku nk park mane yg aku suka, 1st come 1st serve" ada orang jenis yang bila nak isi minyak or pergi ATM, dia tau dia nk kene park kat mane, memang nampak leceh sket sbb dh parking, pastu kene pusing kejap utk masuk balik tapi sekurang2 dia dapat elakkan orang lain menyumpah seranah dgn dia sbb lama sangat park kereta kt tempat pump.

So, tengok pada sikap masing2. dah bertahun keje jadi pekerja AM stesen minyak, mcm2 ragam orang jumpa. yang merokok or jawab tepon dalam stesen minyak lah, mcm2..

tentera_laut posted on 25-11-2014 04:22 PM
ada ke yg parking kat tempat parking dulu lepas tu pi atm.. and then kuar balik park keta kat temp ...

Ada ... aku la tu .. heheh

Kalau aku memang dah xde cash & meter minyak suda blinking ...

Aku akan pi parking dulu kete ... p ATM ... pastu, turun p bayar minyak..then baru pump ...

Sebab aku x mo la org tunggu aku lama .. mana tau nanti kat ATM org ramai ke .. apa ke ..

Tapi, selalu kat tempat aku (guna Shell) ... lepas p ATM .. bayar je kat pump .. ade bagla tunggu pegang duit siap2 ... pon senang gak mcm ni ...

tidak smpai 10 minit tu lama bagi aku.. isi minyak plg koman kalo tank besau pn 5 minit pn lama bg aku..tmasuk jalan kaki nak gi bayar pstu patah balik..

Loh_83 posted on 25-11-2014 05:00 PM
Ada ... aku la tu .. heheh

Kalau aku memang dah xde cash & meter minyak suda blinking ...