CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: obelisk

[Tempatan] Gambar Abang Bomba Angkat Awek Mangsa Kemalangan Cetus Kontroversi

tolong pon salah... tak tolong pon salah...

Elok abam bomba tu humban ja amoi tu dalam ambulan atau seret...baru yg mengata ni diam kut...diam ke hehe

miss_bear posted on 28-11-2014 07:12 AM
Tumpang tanya,
Kalau 65 kg orang lelaki larat angkat x

boleh tu boleh uols..harus lelaki tu slip disc lepas tu...percayalah.

waktu aku eksiden dulu pon same xde yg berenti

puas lambai2 kat org bwk kete tu

last2 yg korang panggil mat rempit tu jgak yg tolong

Orix posted on 27-11-2014 03:38 PM
ni pn jd isu.. aiyooo

klu makcik sure abang bomba ni tak angkat.  klu nak angkat pun tunggu stretcher.

Kittie posted on 27-11-2014 03:50 PM
Korang nih apa2 hal pun kan suka panggil bomba. Tombol pintu tercabut pun panggil bomba. Byk songeh  ...

sepatutnya panggil Nelofa

Follow Us

Bodoh. Ini pun isu?

Di negara dunia pertama...
Usaha dek bomba gagah berani ini untuk menyelamatkan mangsa dengan meng darling carry beliau akan mendapat pujian dan sanjungan oleh penduduk2 mentaliti kelas pertama mereka....
Di sini walaubagaimanapon... walaupon ghairah mengkehendakkan layanan kelas pertama.... stok2 pprt tidak boleh lari dari bermentaliti kelas ketiga dan telah menjadi kelaziman kepada mereka... semua benda orang buat pon tak betol....

Munnalicious posted on 28-11-2014 09:41 AM
Aku pon kalau nampak eksiden mesti aku akan suh suami aku benti n tlg tgk dan tlg apa2 yg patut. Pen ...

pernah satu kali eksiden kat batu 10, hiway persekutuan tuh la. laluan motor.

budak motor jatuh, sbb mengelakkan makcik2 vogeh ntah mana melintas laluan motor pentingkan diri sndiri
dia nak jugak kejar bas intrakota time tuh

berapi2 motor budak tuh dan budak tu terhenti pergerakan dia...setelah kepala dia terhentak kat besi tepi laluan motor tuh.

tercampak bekas air, bekal makan dia etc..

makcik2 vogeh tu toleh ke belakang dan terus naik bas.

yang tolong itu jam...

satu pakcik india kaki botol..mmg tengah stone sangat
dan juga satu budak muda cina

angkat masuk kereta nak bawak p sepital
wpun berdarah2

orang2 kita nehh..tak mo keter kena darah
koser nak tolong...

kesian abang bomba ni.. balik rumah perang pulak dengan bini kot. tak memasal je... adeh... dia wat keje dia je kot. koman2 cover gak peha putih gebu tu dgn jaket. sape soh amoi tu pakai skirt pendek tundun...

org PAS jeles....

Syd posted on 28-11-2014 01:59 PM
pernah satu kali eksiden kat batu 10, hiway persekutuan tuh la. laluan motor.

budak motor jatuh ...

Mesti hidup makcik tu penuh dgn penyesalan selepas ini dan dihantui oleh penampakkan penunggang motorsikal barangkali. Ngiahaha.

OmJualGas posted on 28-11-2014 09:29 AM
kalau pompuan eksiden badan macam badak nak ke dukung?...

mcmana nak dukung kalau abang bomba tu sekeping yg di dukung tu badak last2 patah riuk tulang abang bomba tu.

Motosikal yang mereka naiki terjatuh di susur keluar Jalan Tun Razak menghala ke Bukit Bintang, Kuala Lumpur semalam.

"Susur keluar Jalan Tun Razak menghala ke Bukit Bintang" la sangat. Sah2 kat PLUS mana2 ntah dengan rumput macam padang bola n hutan kat belakang tu.

utk makcik2 akak2 adik2 yang minah2 motor...siap2 la pakai seluar kontot ke dalam kain..kalu jadi perkara tak di ingini...sapa nak datang tolong..tersingkap kain/skirt...tak la gigih nak tutup ye..huhu

pesanan untuk diri sendirik gak

jofizo posted on 27-11-2014 04:41 PM
kalau aku abg bomba nih pun aku angkat amoi ni dulu......

aku ingat lagi tahun lepas accident kat jambatan berhampiran mahkota parade...masa tu pelancong awek omputih.. dah la lawa..muda..pakai short pendek lak tu..bawak basikal berlanggar dgn motor despatch..orang kata motor tu nak elak basikal terlanggar pasu bunga besar kat tengah jambatan tu...awek omputih jatuh basikal luka..sorang lagi tak jatuh...nasib baik masa tu ada cina st john ambulan (dia bawak kereta tapi dlm kete ada jekat st john) tolong mat motor tu tapi pasal kaki mamat tu dah terpusing so dia tunggu ambulan la.. kejap je ambulan sampai..dia tengok situasi..tapi yg buat aku nak ketawa mamat ambulan tu baik yg baju purple dan yg driver..berebut rebut nak bersihkan luka kat lutut awek omputih tu..mamat tu still terbaring tgh jalan..mana tak nyer..peha putih gebu...

sharlenetexas posted on 27-11-2014 04:04 PM
tu lah orang kata, pakai underwear cantik2, takut2 berlaku kemalangan, kalau terselak takdelah rasa  ...

masa aku sekolah lak ada amoi pakai skirt pendek accident motor ..terbaring kat jalan...skirt pulak tersingkap..ada pak haji tu siap mengucap astafirullah banyak kali tapi pandang gak peha dan yg tersingkap tu.. lepas tu pak haji dan ada sorang lagi tolong angkat amoi ke tepi jalan...

Fieza-mira posted on 27-11-2014 05:41 PM
Benda nih pernah terjadi masa aku belajar kat ITM Dungun dulu. Ada student pompuan nih lemas kat tas ...

pasal ustaz tu jenis ustaz hafak buku tapi tak memahami apa yg di ajar dlm kitab... lecturer aku dulu masa subject agama suruh student panggil dia encik dari panggil dia ustaz pasal dia cakap zaman sekarang orang yg di panggil ustaz ni banyak memalukan

Pendengki..mcm ni la..ni pun isu

cmf_rambutan posted on 27-11-2014 07:25 PM
sapalah yg cuba hangatkan blog nih... ini gambo bas masuk lorong motor dulu... tadak menda pon...

...

dlm facebook memang banyak celaka yg nak iklankan blog cara camtu..sekali ko klik macam2 iklan keluar..sekarang apa isu sekali pun aku takkan klik blog tu