CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jefri90

Fynn Jamal-Video #2206 Mengaku baca forum, sedih 'difitnah' lalu capai Quran..

Close [Copy link]
ayu_midori posted on 22-12-2014 01:20 AM
Funfair tak sekeji tu uols....

Tunpun sanggup anak branak tu berarak nak menjayakan event

Penatnya backlog huarrrghh
I dah lama tak jengah ig ping, semenjak kene block tak memasal itu hari. Tapi ade la tetiba tu i pegi ig walking kat kwn pinggu yg nama colormydiary tu, sesaje tengok gambar sheols. Pastu ternampak gambar anak sheols yg cute tu, qamar nama nya, diletakkan bersebelahan dgn gambar juna. I terus stress tengok sebab juna nampak selekeh. Maafkan iols kerana ade perasaan begini kat anak syurga, tapi serious talk mkay, pinggu mintak tolong groom anak kau, muka busuk sangat tak semenggah.

Nota kaki, i kesian kat isu tita and adam ni. Tapiiii guys, there's always two side of the story. Cemana2 pun, i still benci kokpinggu. Bila nak mereput wahai perempuan tua yg fefeeling ustajah jadian?!!

sian ko juna..dah kul satu pon tak tido2 lagi...except kalo spin sbenarnye dok post trowbek picture tapi lupe nak hashtag lah..which is very unlikely considering keadaan keliling yang gelap gelita

cemolot posted on 21-12-2014 11:30 AM
Matiklah solat bukak coli

hahahaha.. oksigen agaknye ke makcik paredah punya

kalau faraminn baca kat sini. silalah mengerti bahawa perbuatan meniru gaya artis dari segi gaya menulis, cara berpakaian, hadap nak jumpa artis sampai sanggup angkut anak kecik ngan laki yang langsung takde kepentingan ngan artis tu adalah sangat sangat sangaaaatttt lah kepala otak weng, or in english 'creepy'. paham tak? kami bukan haters. tapi kasihan sebenarnya. apakah yang mendorong kalian sampai jadi begini?

kalau budak universiti tu boleh lah paham jugak. aku pun dulu pernah minat pinjamal masa umo aku 20. tu pun takat enjoy dengar dia baca puisi je. takde nak tiru gaya cakap baju segala. sekarang dah 27 dah jadi mak orang memang aku tak pandang dah dia. banyak flaws dia aku nampak yang buatkan aku celik. nak puja orang guna otak, jangan melulu ye. plis ah. ko ingat kok ping tu rasa apa bila korang cakap korang mimpi dia semua? korang ingat dia bangga ke? pernah tak korang rasa dia akan rasa seram or menyampah ngan korang? pikir elok2 la ye. memang dia takkan cakap direct kat muka korang dia seram ngan ke obsesan korang tapi tolong lah pikir secara rasional sikit. jangan over sangat.

kucarkacir posted on 22-12-2014 01:50 AM
kalau faraminn baca kat sini. silalah mengerti bahawa perbuatan meniru gaya artis dari segi gaya men ...

last week ada terserempak dgn spin wannabe, jubah labuh sapu lantai, tudung itam and pakai sneakers..belum aku sempat ckp ape hasben aku dah kutuk dulu and cakap "menyampah tgk orang pakai macam tu, nampak sungguh tak semenggah" ..aku dgn mata bercahaya gemilang tros high five dia   

nota kaki : dia tak kenal and cam and pedulik pon sape spin tapi dia tau aku menyampah kat minah nama fynn jamal sbb ofismate dia pnah suh dia follow ig spin. ayat ofismate : "artis tu ada anak autism gak, strong btol dia tu, byk dugaan, and dia nak share semua tips yang dia dpt masa hantar anak pi sekolah khas untuk budak2 autism"  and lepas dia cakap cmtu aku tros meroyan cerita pasal spin and rupanye dia cam je bewak, maybe coz budak scene and jd dealer kat sane coz laki aku pon mmu melaka gak

Follow Us
iena_jr posted on 22-12-2014 01:19 AM
kawan I study kat usim dulu. dia citer kalau pegi kedai makan adam, memang si tita ni rajin. jaga  ...

Dalam blog bewak cakap dia tukang masak kan? So dia patuh pada job scope dia hanya masak je. Kalau takde benda utk dimasak harus duduk melangok je

lefties81 posted on 22-12-2014 02:05 AM
last week ada terserempak dgn spin wannabe, jubah labuh sapu lantai, tudung itam and pakai sneaker ...

Sedih aku. Aku suka pakai abaya labuh,  pakai turung hitam(mostly sbb abaya mai dgn tudung sekali), dan aku suka pakai kasut sport. mudah sbb ada stokin,  terus bawak solat.

aku dah start pakai macam ni sejak zaman si Pynn tu still seksi meksi dulu lagi...

i hate Pynn,  sebab ko org nak menyampah imej cenggini. haih. kesian kat org cam aku yg tak salah dan tak minat pynn ni

KucingBiru posted on 22-12-2014 02:41 AM
Sedih aku. Aku suka pakai abaya labuh,  pakai turung hitam(mostly sbb abaya mai dgn tudung sekali) ...

ahhaha adakah ko orang yang di gelak sinis kan oleh laki aku.apa boleh buat...kerana nila setitik rosak susu subelanga

apa kata pasni ko tukar pakai tudung kaler2 n kasut doc marten plak. tudung tu jgn lupe lipat ke atas..bleh org anggap ko skinhead (tgh glamer oo skang) tu pon kalo ko tak rela dianggap sebagai FBNU - (refer to formula derived by one forumer a few pages ago, dah sakit mata buat keje, tak larat nak beklog cari) ..otherwise mmg ko selalu dijeling hina lah as spin-wannabe oleh netizens yang menjengah ke sini selalu

lefties81 posted on 22-12-2014 02:57 AM
ahhaha adakah ko orang yang di gelak sinis kan oleh laki aku.apa boleh buat...kerana nila setitik  ...

Hahaha bukan aku la yg korang jumpa dan laki ko gelakkan tu. sbb aku takde kat Msia sekarang.

Tapi gelisah gak ni,  balik nanti confirm aku kena aim as karats fynn. cait.

Chuolls dah tengok ig shalmaainaa? Iolls kemurungan tahap kronik dengar suara pingu... Last edited by Myminieminie on 22-12-2014 07:28 AM

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Sian dia...habis hancur lagu peveret angkara pingu..iolls memahami, meh meh iolls peluk bahu meh *pelokdarlingstrangers

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Amina_Mirza posted on 21-12-2014 06:35 PM
Hahaha sado sgtttt tauuu sebab dia kul 6pm g jogging bukan dibawah duvet bagai,wiwiwiwiwi

Kelakorrrr

jefri90 posted on 21-12-2014 10:59 PM
gosip yang membunuh sangat sebab dia kan penyanyi, bila orang downgrade suara dia, dia bukanlah pe ...

_nfaezahjasper_ Bestnyaa   [size=12.6000003814697px]1d

Myminieminie posted on 22-12-2014 07:33 AM
Sian dia...habis hancur lagu peveret angkara pingu..iolls memahami, meh meh iolls peluk bahu meh *pe ...

hootohtudia Jgn mengata org. kita jgn lupa, sepujangga mana sekalipun dia tetap manusia biasa. Pasti ada kebodohan dan kelemahan akalnya seperti saya. juga   [size=12.6000003814697px]2min

Myminieminie posted on 22-12-2014 07:24 AM
Chuolls dah tengok ig shalmaainaa? Iolls kemurungan tahap kronik dengar suara pingu...

bersungguh genggam jari nak paksa gelak besar.

org kalau jujur gelak sbb too funny selalunya tak payah nak genggam kuat kuat jari cenggitu.

Fynn,  u gelak betul ke just overact depan camera? daaa..

Kokping mmg dah tahu dia ada haters sejak puisitepijalan lagi.. Dia tak heran haha

AdikSuka posted on 22-12-2014 01:25 AM
Penatnya backlog huarrrghh
I dah lama tak jengah ig ping, semenjak kene block tak memasal itu har ...

I disagree.  

There are actually three sides of every story.

Your side, my side and the truth.

And in this case, Tita's side, Adam's side, and the truth.

Myminieminie posted on 22-12-2014 07:33 AM
Sian dia...habis hancur lagu peveret angkara pingu..iolls memahami, meh meh iolls peluk bahu meh *pe ...

hauk kan.. adoi la.. xmalu ke sore da la xsedap tp gigih nk nyanyi

KucingBiru posted on 22-12-2014 07:44 AM
bersungguh genggam jari nak paksa gelak besar.

org kalau jujur gelak sbb too funny selalunya t ...

Kalau betul2 gelak besor tgn letak kat dada ke?