CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: utama

suami tuntut semula pemberian

TT ape kesudahannye?
moge terus tabah.

vamplave replied at 12-3-2015 02:42 PM
TT ape kesudahannye?
moge terus tabah.

Aku dah tahan dah ni..mcm nk gila dibuatnya..laki aku dah kawin dgn pelacur vietnam tu..baju2 aku dalam almari pompuan tu dah buang dalam plastik hitam letak kat bilik sebelah..setiap kali aku mesej suami aku nk bincang pasal bercerai..setiap tu jugak pompuan tu yang balas mesej aku via henpon suami aku.that means mcm dia yg pegang henpon suami aku..aku mintak surat nikah coz suami yg simpan..pompuan tu ckp nk bakar surat nikah aku.aku pun dah 4 bulan tak jumpa suami..pasal barang kemas tu semua suami aku dah slow talk pulak..dia dah tak mahu..dia bagi aku dia pun tahu itu termasuk nafkah.pastu aku tanya balik dulu dia yg beria2 nak barang kemas semua.kenapa sekarang tak nak?.laki aku jawab pompuan virtnam tu yg lebih dia yg mintak..ntah aku pun tak tahu sapa betul..tapi aku pun dah takde hati pd laki aku..kotnya pun nk cari madu untuk aku carilah pompuan yg elok sikit..ini tidak pelacur yg dipilihnya.insyaallah aku akan selesaikan hal penceraian aku ni sebelum hari raya..nasib baiklah aku takde anak dgn laki aku..apa2 hal senang.

utama replied at 12-3-2015 06:15 PM
Aku dah tahan dah ni..mcm nk gila dibuatnya..laki aku dah kawin dgn pelacur vietnam tu..baju2 aku  ...

surat nikah boleh report hilangkan? boleh dapatkan salinan. kena buat akuan sumpah.

jahat betul perempuan tu

move on tt.

utama replied at 12-3-2015 06:15 PM
Aku dah tahan dah ni..mcm nk gila dibuatnya..laki aku dah kawin dgn pelacur vietnam tu..baju2 aku  ...

arghhhhhhh sakitnya ati baca...
nasib baik tak pulangkan barang kemas tu... harta sepencarian jangan lupa minta..

akula203 replied at 19-12-2014 09:40 AM
ooo..org ke 3 jugak...ramai betul la...org cerai sbb org ke3 ni...

skrg ni xsomi dah kawin dgn  ...

satu soalan penting yang juga perlu ditanya ... berapa berat badan ketika diceraikan?

utama replied at 12-3-2015 07:15 PM

TT.... ni husband yg tak suke ank u tu ke?
bertabahlah....
pandai pulak vietnam tu bhs melayu?

Follow Us
Ye betul..sebelum kawin ckp boleh terima bila dah kawin tak suka pulak..so saya ambik keputusan gilir2 tidur..tapi mostly saya banyak habiskan masa dgn anak saya..tp tak sangka pulak masa saya tidur kat rumah saya ngan anak suami bawak pompuan tu tidur..dah setahun lamanya saya tk tahu..cuma november tahun lepas baru terbongkar semua ni.ada yg ckp saya ni bodoh..ntahlah.pompuan tu tk pandai ckp melayu..speaking je itupun berterabur.saya pun speaking sikit2 bolehlah.

ana_una replied at 13-3-2015 10:39 AM
arghhhhhhh sakitnya ati baca...
nasib baik tak pulangkan barang kemas tu... harta sepencarian jan ...

Haah nasib baik tk pulangkan..tapi masa tu mmg saya buat report polis sbb suami ugut nk buat kacau kat tempat kerja saya.tapi sekarang suami tak nak dah barang tu semua..suami ckp saya tk minta beli semua tu hanya suami yg belikan untuk saya.rupanya pompuan vietnam tu yg lebih..asyik ckp where is my gold..pompuan tu tk pandai ckp melayu.

utama replied at 13-3-2015 07:56 PM
Ye betul..sebelum kawin ckp boleh terima bila dah kawin tak suka pulak..so saya ambik keputusan gili ...

aik...ank perkahwinan pertama ke tt...

bertabahlah la kak...
sy doakan urusan kak dipermudahkan.....
dunia hanya sementara...
lain org lain dugaan nya.....

utama replied at 13-3-2015 08:05 PM
Haah nasib baik tk pulangkan..tapi masa tu mmg saya buat report polis sbb suami ugut nk buat kacau ...

kurang hajar punya Vietnam, kalau akulah, dah lama aku suruh samseng belasah dia sampai lembik dan buang kat parit, dgn laki, laki tu sekali...Biar ko sedar..bodoh punya laki