CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Naurah_rik

Yang ni dinamakan Pelaris?

Mcm mcm pengalaman yang tuan2 / puan2 lalui....saya cuma nak tau...kedai mamak pun pakai pelaris gak ker....sapa ada tip nak tau...pakai pelaris ke tak?

yang aku terkena, xtau la samada pelaris kedai tue or ade orang nak khianat, ade satu kedai makan tue, dulu gulai dia memang xbest langsung, tetiba satu hari jadi best sesangat, sampai kekadang bila terpikir nak makan ape pagi2 terus terlintas kedai makan tue, cuma yang jadi pelik sehari dua nie, bila beli nasi kat sana, ade terbau macam najis manusia, memula my wife yang kena dia kata beli nasik ade bau pekat macam tahi manusia, ingatkan saje hidung dia ke, so aku beli la jugak, mase cium bungkusan ya Allah memang hidup2 bau tahi manusia! yang herannya orang lain makan xde pape, yang aku bungkuskan untuk kakak ipar dia xde komplen pape pun, cuma me and my wife jer yang berbau, so skang dah xpi beli dah kat kedai sana, cuma yang musykil kalau orang nak khianat mesti kedai dia makin kurang orang, nie macam biasa jer nampak memasing dok melantak

lolen replied at 20-3-2015 04:37 PM
kat mn ni?
aku pon dak ktn gak tp keje kat town
kalo yg kat rondobot menghala kuar ke jln sg lem ...

Ni dekat dalam kawasan industri. Depan Wisma PM (Panasonic Malaysia)

Dulu kwn aku cte...arwah haron din pernah msk 1 kedai sup di PJ..dia nmpk lidah jin yg pnjg tgh jilat2 kawah sup tu...meleleh2 air liur msuk..pelaris ler tuh....

Assalamualaikum warahmatullah wabaraqatuh..
Saya mencari perawat disekitar kelantan, untuk rawatan secara dekat, saya termakan makanan yang sudah dikenakan ilmu guna-guna, setiap hari ada saja benda halus di hantar kepada saya..
email nombor wasap pengamal perubatan : tubuhsatu@gmail.com