CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: azrinaziz

[EDISI MERAJUK MINTA DIPUJUK] Pak Nil Merajuk dengan Anak Didiknya

sepitsiput replied at 27-1-2015 07:42 AM
Masalahnya anak didik heols semua jd pelakon... x jd full time host pun. Klu jd host pun x outstandi ...

agreed kaka....  meols rasa hefny and hafizul tu ok je pengacaraannya...  tp depa ber2 berlakon pun ok jugak bakatnya... so tak salah kalo mencuba semua bidang seni tp tu la..... dahlia syazwan tu kan ada.. pastu yg jadi pembaca berita awani tu pun ok apa...  yg nak sentap bagai kenapa...

dah tabiat astro suka ambik pak lawak yg tak berapa nak lawak jadi pengacara rancangan2 astro...so merasalahhhhh anak didik nya diabaikan...  salahkan majikan sendiri la pak nil..huhuuu...

Aku rasa anak didik dia lagi berminat nak sambung kerjaya diva aa..all rounders..pelakon..pengacara..tukang masak rendang maktom..duta monopod.pencarot twitter...2015 great year for diva aa katanye..

Sentap mak gayah nakkk...

pra monopos

menopous perhaps

EEMmmm...siapa siapa je anak didik dia itu?

Follow Us
Dia ni mmg kuat meroyan mengalahkan pompuan

aku suka Pak Nil ni...mungkin ramai yg tak suka sebab rasa perwatakan tak seiring usia atau sebagainya... tp pada aku dari segi profesionalism dia tak ramai mampu setanding dia.... dia sentiasa hati2 dalam setiap pemilihan kata2 kalau berbicara ... dia akan pastikan akan jaga hati orang yg di interview walaupun yg di interview tu 'hanya' seorang artis bukan ahli politik.   dari segi disiplin.. dia sangat tinggi.. tak banyak pengacara lain yg mampu ikut gaya kerja dia... memang dia bekerja keras...    kalaupun yg boleh aku anggap duduk sama rendah berdiri sama tinggi dengan dia cuma Kamarul Ariffin.. tapi dia lebih kepada program serious & nampak sangat cerdik & berpengetahuan tinggi...  Bila dia didik orang baru.. dia didik dengan nilai2 yg dia miliki & berpegang teguh... tapi bila anak didik dia menyimpang arah.. dah tentu lah dia kecewa.... kalau setakat nak jadi pengacara ala2 Melodi... Galaxy.. tak payah belajar ngan paknil... Azwana Devass pun boleh ajar dengan jayanya.....

dari segi kekertuan tu... itu bukan sesuatu yg perlu di ungkit atau di kutuk... rata2 dalam forum ni dalam golongan umur muda dari Pak Nil... tapi kita semua inginkan umur panjang... sampai masa kita pun akan kertu juga... tapi sekurang-kurangnya Pak Nil kertu & berjaya & kaya... kita nanti.... KERTU DAN........ (sila isi tempat kosong.....)

Tk minat ponen kekwat nie dr dlu skrg dn slamanyer..

Kita boleh ajar kongsi ilmu tp kita xboleh paksa org ikut cara kita... Setiap individu tu unik..Bukn semua org boleh jd cikgu..pak nil elok belajar psikologi pendidikan dulu sblum nk ngajar org lain...

Gayah dan sentap berpisah teda

pak nil kan host terhebat msia.. Apakata pindah us je mengacara sebelah giuliana rancic...

twins replied at 27-1-2015 10:25 AM
aku suka Pak Nil ni...mungkin ramai yg tak suka sebab rasa perwatakan tak seiring usia atau sebagain ...

Setuju..pengalaman iols diinterview paknil pon best..walaupon iola bkn artis mahupon politician..paknil sgt professional...die mesra jer dgn rakyat marhaen...sampai ilang nervous...boleh sembang dgn tenang..heols mmg pandai jaga audiens n inteeviewee..tak sombong okeh disebalik bedak 3 inci heols...respect sgt...

tak tau pun dia ada anak didik... ade prog ker yang aku missed?

entah kenapa aku masih teringat hilai tawa bodoh dia dlm cte cicak man setiapkali tgk muka dia ni. ketawa mcm org tak cukup kalsium. kesian.

pak nil, pak nil. biar la dia nak bawa dia sendiri. tak ada imej la kalau nak mengikut cara pak nil je.

dah la, tua-tua ni jangan kuat sangat sentap. hudoh la pak nil.

nampak makin kertu nanti tau tak.

ai mmg dari dulu tak suka dgn Aznil Hj Nawawi.

dia ni dah tak relevan dalam industri~

knp? anak didik paknil takmo pkai bedak ke camne?

twins replied at 27-1-2015 10:25 AM
aku suka Pak Nil ni...mungkin ramai yg tak suka sebab rasa perwatakan tak seiring usia atau sebagain ...

Aku setuju.

orang orang yg paknil train ni semua tade passion sebab paknil selfpick yg spesis anak ikan belaka. tade talent tapi paknil kata you can you can... last last mmg dia org tunggu time nak escape je dari paknil ni. kesian budak2 yg mmg talented. host bukan simply boleh ditrain host ni mmg kena ada bakat bercakap on the spot. tu yg lahir semua host gagap tu paknil pls take note. sebab dia org bukan a born host. bersepah born host luar sana tapi tak jambu. tak perlu jambu. aku tgk kat insta aznil tu nak muka jambu apa kejadahnya.