CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lorra2411

(Edisi Drama Ribena) post #44 pic scandal #106 & #107 Komen Fatimah Rohani

aku mcm kurang percaya sikit gossip zizan dgn pegawai astro ni sbb setahu aku Cik Yasmin ni mmg rapat dgn semua artis2 under Astro & family retis tu..kalau ade event retis2 under astro, x kire la event astro anjurkan or fanclub retis tu organize die selalu jugak dtg support..in person die mmg jenis yg ayu2 & sopan gitu org nyer..

bedahmulutpuaka replied at 26-2-2015 09:23 AM
emma, cabot jela tudung tu..

aku nengok makin serabai je..

ko nih, elok2 dia pakai tudung ko suruh tanggal...apa la!!!
serabai ke hapeh ke janji dia bertudung.....

Hmm napa ramai argue emma dah berisi eh..korang suker tg dia keding macam skeleton ke..

tapibukanaku replied at 26-2-2015 11:08 AM
masa dgr ceramah IM asyraf kat office, dia kata dugaan dia selepas jadi pendakwah ni adalah wanita ...

ya...
salah sorang murabbi yg bg ceramah kat tmpat i pun ada ckp...
ustaz2 ni laku..wanita young, rich and famous nak buat husband....
nk cari pembimbing la katakan ehemmm ehemm...huhuhu

cik_ted143 replied at 26-2-2015 08:34 AM
ko nih, elok2 dia pakai tudung ko suruh tanggal...apa la!!!
serabai ke hapeh ke janji dia b ...

yelaaaaa.....

Orang Di Luar Sana Tak Tahu Apa Yang Terjadi Antara Kami – Emma Maembong
Abang Nara percaya ramai yang tertanya-tanya kenapa Emma Maembong ada menemani Zizan Razak di Maharaja Lawak Mega 2014 sedangkan menurut pelakon itu mereka berdua sudah tidak lagi bercinta ketika itu. Kehadirannya ketika itu membayangkan yang hubungannya dengan Zizan telah kembali pulih dan percintaan kembali mekar. Susulan perbuatan itu juga, Emma Maembong dicop berperangai kebudak-budakan dan tidak matang kerana sekejap sangat putusnya. Orang kata macam cinta budak sekolah.

Malah tindakan Emma Maembong yang sering memuatnaik lagu-lagu sedih dan lirik-lirik membayangkan keretakan perhubungannya dengan Zizan juga menjadi kritikan orang ramai. Namun menurut Emma, bukan mudah dirinya untuk memutuskan hubungan selepas 2 tahun bercinta dengan Zizan. Terang Emma:-

"Secara jujurnya, saya dengan Zizan memang sudah tidak ada apa-apa lagi hubungan. Tapi itu tak bererti saya terus memutuskan persahabatan dengannya. Dunia hiburan ini kecil, balik-balik akan jumpa orang yang sama.
Sebab itu saya masih dilihat menemani atau bersamanya dalam acara hiburan. Tapi itu tak bererti saya dengan dia sudah berbaik semula.
Benar memang orang suka dan doakan kami akan hidup bersama. Saya pun suka dengan situasi itu. Sudah dua tahun kami bercinta.
Tapi takkanlah saya sewenang-wenangnya nak minta putus daripadanya. Mesti ada sebab. Tapi cukuplah saya pendam semuanya. Biarpun begitu orang masih beranggapan saya meninggalkannya masa dia (Zizan) susah dan cuba mengaibkannya."

Apakah sebab itu? Ada ura-ura yang menyatakan perbuatan Zizan membeli sebuah kereta Ferrari menjadi punca keretakan perhubungan mereka. Namun itu telah dinafikan oleh Emma Maembong. Baru-baru ini pula timbul gosip kemesraan Zizan dengan seorang pegawai stesen Astro. Biarlah hanya mereka berdua sahaja yang tahu. Terang Emma lagi:-

Sejujurnya apabila kami putus, ramai yang nampak seperti saya jahat dan tak kurang menganggap saya berkelakuan seperti budak-budak. Tak kisahlah apa orang nak cakap. Saya tak mampu memuaskan hati orang di luar sana.
Biasalah orang di luar sana juga pantas menghukum dan menuding jari. Tak semestinya yang berdiam selama ini atau sebaliknya betul.
Begitu juga sebaliknya. Orang di luar sana tak tahu apa yang terjadi antara kami. Hanya kami yang tahu segala-galanya.
Sampai pada satu tahap saya muat naik lagu jiwang atau rentan pun orang cakap saya bersifat kebudak-budakan. Mungkin lepas ini saya akan muat naik lagu raya sebelum waktunya pula untuk menunjukkan saya gembira

Benarlah kata orang kalau tak ada jodoh, bercinta bagai nak rak pun tak akan berkahwin jua. Mungkin ini yang terbaik buat Emma Maembong dan Zizan Razak. Kedua-duanya terutama Emma masih muda. Masih jauh lagi perjalanan hidup. Abang Nara pasti ada insan yang lebih baik untuk anda berdua kelak. Buat para peminat, doakanlah yang terbaik untuk Emma dan Zizan. Semoga kegagalan percintaan ini tidak menghalang kerjaya mereka. Sumber Berita Harian.

Follow Us
Zizan Razak & Emma Maembong Sah Putus, Tidak Pernah Sambung Percintaan

Wow. Ok ini memang kejutan. Percintaan Zizan Razak dan Emma Maembong memang dah macam drama Sepanyol. Penuh dengan kejutan, pendedahan dan ‘plot twist’ yang tidak pernah dijangka. Kalau selama ini ramai yang menganggap Zizan dan Emma sudah bercinta semula selepas berpisah sekejap, rupa-rupanya perkara tersebut tidak pernah berlaku. Untuk makluman, Zizan pernah mengumumkan yang hubungan mereka berdua telah pulih. Rupa-rupanya itu palsu belaka. Pergh!!! Tipah tertipu beb!!!

Anda keliru? Jangan risau sebab Abang Nara percaya ramai lagi di luar sana yang keliru. Malah Emma Maembong turut sama memberi komen tentang kewujudan orang ketiga iaitu pegawai stesen Astro di dalam percintaan mereka. Fuh!!! Viva la espana real madrid barcelona!!! Kata Emma:-

Sebenarnya, saya dan Zizan sudah lama tidak ada apa-apa hubungan cinta dengan dia iaitu sebelum saya umum kepada media hingga sekarang. Kami tidak pernah sambung semula hubungan itu seperti yang diberitahu kepada umum. Cuma kami masih berhubungan sebagai kawan dan saya masih lagi sokong dia dalam bidang seni, tetapi ia tidak sama seperti dulu lagi.
Saya malas untuk keluar kenyataan apa-apa sahaja kerana apa yang saya katakan mesti salah di mata orang. Orang akan tuduh saya seperti budak-budak dan bersikap tidak matang. Saya yakin kalau mereka berada ditempat saya sekalipun, mereka akan lakukan perkara yang sama.
Saya tidak mahu ambil tahu (tentang gosip Zizan kini rapat dengan orang kuat sebuah stesen televisyen) dan biarlah dia lakukan terbaik buat dirinya dan selesaikan hal itu sendiri. Kalau saya komen lebih-lebih peminat dia akan serang saya di laman sosial. Orang ramai tetap menyalahkan saya juga.
Tentang wanita itu, hmmm… yelah mungkin benar lah kot kata mereka, sentiasa ke mana-mana bersama kerana ada urusan kerja yang penting untuk diselesaikan.

Kini secara sahnya Emma Maembong dan Zizan Razak tidak lagi bercinta. Percintaan mereka telah lama hancur berkecai iaitu sejak pengumuman Emma Maembong yang pertama kali dulu. Walaupun dilihat sering bersama selepas kononnya bertaut semula, ternyata itu sekadar hubungan sebagai kawan. Semoga Emma dan Zizan bahagia dengan pilihan masing-masing. Jangan lepas ini tiba-tiba ‘bertaut’ lagi sekali. Heheheh. Sumber Mstar Online.

jangan emma bukak tudong balik sudah..pasal patah hati punye kes

emma emma.. aku naik kesian pulak kat si emma ni.. walaupun kalau nak dikira nasib dia sebenarnya mungkin jauh lebih baik daripada kita semua khen.. cuma kesian sebab cerita cinta dia habis dicanang lepas tu dikutuk pulak macam2..
& aku rasa dia pun macam tgh tak sihat tu (masalah kulit dia macam serious je?) tapi alhamdulillah job dia semakin bertambah..
emma banyak rezeki datang sekarang tapi cabaran kehidupan, percintaan pun kena tempuhi pada masa yang sama..
semoga emma cepat sembuh & kembali sihat dan cute..
stop la kot makan produk collagen apa semua tu.. tak sesuai dengan badan kot..

komen zizan kat melodi tadi "tutup mulut"

duta produk collagen tak menjadi

Sorry mencelah....i dpt tahu yg sebenarnya jadi mangsa adalah cik ma nih...sapa tak sedih kalau bf sendiri kantoi dgn pompuan lain walau  diaorg masih lg couple masa tu...kalau kantoi terjumpa takperlah...ni kantoi gambar dlm *i*ik...apekeheynyerrrr

Sorry mencelah....sy dpt tahu yg sebenarnya jadi mangsa adalah cik ma nih...sapa tak sedih kalau bf sendiri kantoi dgn pompuan lain walau  diaorg masih lg couple masa tu...kalau kantoi terjumpa takperlah...ni kantoi gambar dlm *i*ik...apekeheynyerrrr...at least cik ma ni x meroyan2 k...

zaraaqilah replied at 20-4-2015 05:01 PM
Sorry mencelah....sy dpt tahu yg sebenarnya jadi mangsa adalah cik ma nih...sapa tak sedih kalau bf  ...

cik ma tu emma lah kan? kalau cakap cik timah boleh hadam lagi

zaraaqilah replied at 20-4-2015 03:01 PM
Sorry mencelah....sy dpt tahu yg sebenarnya jadi mangsa adalah cik ma nih...sapa tak sedih kalau bf  ...

ms tu jijang dgn sape noks...
hotel ke umah ke

Lorra2411 replied at 21-4-2015 06:14 AM
cik ma tu emma lah kan? kalau cakap cik timah boleh hadam lagi

ema dgn fatimah bkn ke org yg sama...ke aku yg slh pemahaman

fifie_olin replied at 21-4-2015 08:41 AM
ema dgn fatimah bkn ke org yg sama...ke aku yg slh pemahaman

orang yang sama tapi tak kenal kalau sebut cik ma

aku sampai skang tertanye2 ema mkn ape yg sampai badan die dh jd bam bam tu..mkn collegen tu jgk ke sampai effect jd gemok..sian die..die bile gemok nmpk serabai sgt mungkin sebb fesyen die kot..lg2 dlm istri separuh mase..serabai betul..tp kalau pakai bju kurung degn shawl ok cantik mcm mlm td ade satu part tu die pakai bju kurung cotton biru..ok comeyy..dr pakai suar bju yg ntah ape2 tu..heheheh

sayalala replied at 21-4-2015 07:00 AM
aku sampai skang tertanye2 ema mkn ape yg sampai badan die dh jd bam bam tu..mkn collegen tu jgk ke  ...

kann..lps tu aku prasan muka dia byk jerawat..
nmpk serabot jek...effect frust dgn jijang kot

Lorra2411 replied at 21-4-2015 06:44 AM
orang yang sama tapi tak kenal kalau sebut cik ma

ko ske mkn sosej ye nok

fifie_olin replied at 21-4-2015 09:16 AM
kann..lps tu aku prasan muka dia byk jerawat..
nmpk serabot jek...effect frust dgn jijang kot

mungkin die kene pakai korset dr elken yg adik badik die duk pakai tu..sekali degn produk elken..hehehhehe..yap muke die bnyk sgt jerawat.tiap kali tgk die dlm tv aku rase mcm nk masuk dlm tv tu tolong picit2 jerawat die