CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 19685|Reply: 88

Minta Bantuan Sesiapa Yg Ada Kelebihan Mata 6th Sense

Mohon sesiapa yg ada kelebihan mata tak terhijab, yg ada 6th sense tu, mata yg boleh nampak apa yg mata kasar tak nampak untuk bantu aku tengok apa yg ada kat cincin ni... batu cincin ni jenis tiger eye... ada 3 gambar aku upload... yg tengah tu takde flash.. ada beberapa perkara mistik antara aku dan cincin ni.. cuma aku tak pasti benda elok ke tak.... sekian..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

mistik sungguh nape benang aku ni tak kuar kat MPS ni???

ape benda mistik yg jadi kt ko tu?

ceciter benda mistik cemana tu?

setau aku
yg mistiknye
awek lari dr hang..............iye kannnnn

Cincin muráh jual hat pasar male aje nie...

Follow Us
system_failure replied at 31-3-2015 12:42 PM
Cincin muráh jual hat pasar male aje nie...

yg sebenarnya cincin ni datang sendiri....  bukan beli kat pasar malam ke pasar pagi ke, kedai permata ke... tau2 dah ada...

ok aku citer... cincin ni datang sendiri.. bukan dibeli kat mana2... cara datangnya tu, tiba2 ada kat bawah sejadah lepas solat malam..

bila pakai, aku perasan ada kelainannya... aku sendiri pun macam tak percaya, tp memang betul2 jadi.. orang akan dengar apa aku cakap, takla "dengar" tu macam tunduk patuh tak tentu arah.. tp kat tempat kerja, semua idea2 aku, bos ikut setuju jek.. keyakinan diri aku makin tinggi.. dan  orang2 macam hormat lebih kat aku.. bukan la sebelum ni aku ni sentiasa tak dihormat ke, dihina ke.. tp bila pakai cincin ni, pegawai cabuk macam aku orang tak la pandang sebelah mata..

dan mistik lagi, aku 2x tertinggal cincin ni.. baru je minggu lepas aku tertinggal cincin ni kat kedah.. seminggu lepas tu tiba2 dia ada kat bilik solat tempat aku hampar sejadah.. terkejut aku.. musykil gak aku apa sebenarnya cincin ni..

aku cuma percaya pada Allah.. takde yg lebih Berkuasa selain Allah.. tp aku tau yg batu2 ni pun mahkluk Allah jua dan batu2, gunung ganang turut berzikir pada Allah.. Wallahualam..

taji2906 replied at 31-3-2015 02:36 PM
yg sebenarnya cincin ni datang sendiri....  bukan beli kat pasar malam ke pasar pagi ke, kedai per ...

Kalau mcm tu cincin ni mesti mistik.
Sekali tengok mcm tak dak apa2.
Bila banyak kali tengok rasa mcm tertarik pulak.

Yenzura replied at 31-3-2015 02:55 PM
Kalau mcm tu cincin ni mesti mistik.
Sekali tengok mcm tak dak apa2.
Bila banyak kali tengok ras ...

yup... cincin ni memula tengok macam takde apa2... tp bila aku pakai, belek lama2, macam aku rasa cantik sangat batunya... tak la macam gollum dok gila dalam LOTR tu.. tp akan ada daya penarik bila aku belek2..

taji2906 replied at 31-3-2015 03:05 PM
yup... cincin ni memula tengok macam takde apa2... tp bila aku pakai, belek lama2, macam aku rasa  ...

Memang aku tengok nampak tertarik.
Rezeki hang nak dapat cincin tu.
Mungkin dengan amalan2 yg besa hang duk buat.

apa amalan T-t sebelum kehadiran cincin misteri ni?

contohnya amalkan baca ayat kursi 1000x sehari selama 40 hari ke atau mcmana?

LENS2U replied at 31-3-2015 03:49 PM
apa amalan T-t sebelum kehadiran cincin misteri ni?

contohnya amalkan baca ayat kursi 1000x sehar ...

err, takde apa sangat pun amalan aku buat... sekadar baca yassin, solat malam.. tu je..

yg musykilnya, walaupun cincin ni gitu... aku ada rasa gak perubahan sedikit.. contohnya, aku jadi cepat nak baran... aku ni memang amat penyabar orangnya, bukan nak bangga.. tp aku selalu sabar... cuma dengan cincin ni, adakala time orang tanya2 aku soalan pasal keje, kadang2 orang tersilap buat keje aku jadi nak panas.. tp aku tak pernah la tengking2 ke apa.. cuma panas tu dalam hati dan aku dapat kawal lagi..  dalam hati tu setakat, haihhhh.... !! paling teruk pun, aku buat muka masam muncung je la.. hahaha

dan wife aku pun encounter benda pelik... malam2 aku simpan cincin ni kat laci almari baju aku.. berdepan dengan katil la.. ada 1 malam, isteri aku nampak kat laci tu susuk tubuh besar tegap peluk tubuh je.. sama ada seolah2 tengah berjaga ataupun tengah menengok kami tidur..

sebab tu la aku nak tanya sapa2 mata yg boleh nampak tu tolong bagitau aku kot2 la nampak apa yg ada pada cincin ni... baik atau sebaliknya?

Ada Saka ni. Hati2. Kene bawak jumpe ustaz buang. Biasa yang orang beli2 cincin batu buat macam tu. "Berubat" dulu baru pakai.

berdasarkan jari2 dan tangan kamu, ai syak kamu punyai ketinggian tak berapa tinggi, sedang2 tak gemuk tak kurus, kulit berminyak dan cukup zat makanan.

ninja boy replied at 31-3-2015 05:50 PM
berdasarkan jari2 dan tangan kamu, ai syak kamu punyai ketinggian tak berapa tinggi, sedang2 tak gem ...

sempat ko tilik dikkk.....

taji2906 replied at 31-3-2015 02:54 PM
ok aku citer... cincin ni datang sendiri.. bukan dibeli kat mana2... cara datangnya tu, tiba2 ada ka ...

macam mana boleh tiba-tiba ada?

kalau dah tetiba panas baran tu
benda x elok la tu menumpang

pasal bos dgr ckp
ntah2 dia zahirkan muka kesian

Ntahlah u ... mmg ada nampak sesuatu ... tp takut ilusi optik jerrr ...

Mata & otak kita ni kan akan membentuk imej mengikut apa yg kita bygkan ...

jgn percayakan apa2 kuasa selain Allah.. tlg lah.. jgn percaya cincin ini buat awak baran.. jgn percaya cincin ini boleh menundukkan sesiapa, jgn percaya cincin ini ade yg menghuninya.. kalo salah satu awak percaya, awak telah berjaya diperdaya syaitan.. dikhuatiri mensyirikkan Allah.. tiada kuasa melainkan Allah.. mohon.. mohon.. mohon..