CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: kattzz

adik ipar dan biras yang...blurgghhhh

adik ipar den...slamba sound kat group wasap family dia ..suh blah kalo x suka grup tu
pastu trus remove den
ada den kesah, adik ipar xsedar diri, dia dah la xramai ahli kuarga
kuarga belah laki dia ramai giler
xmustahil one day ipar biras dia akan layan dia gitu / lebih teruk lagi
keep calm and drink juice

aku rasa zmn skrg ni byk bini yg tolong laki...adik2 tlg abehkn duet adalah..tak fahamkan knp dorg ni gunakan hubungan adik beradik nk ugut2 bagai mcm tu..siyesly aku memang menyampah kat org spesis lagu ni..adik ipar aku tu pun belah laki dia mn suka sgt kat dia ank beranak..xtaulah knp..mls aku nk amik tau..sepatutnya bl dh jd mcm tu dia kenalah belajar supaya jgn jd mcm ipar dia..ni aku tgk sama je perangai..kong kali kong..aku memang xshabarr nk kuar dr rumah pusaka ni...sungguh tak tipu!!!

freedom  

green~tea replied at 8-5-2015 03:27 PM
Agree.. Whatever happen, kita akan always be orang luar, walau kita layan diorg lg baik dari adik  ...

kuang ajokan ipar ko tea...shepak laju2 muka dia..kita yg susah payah mulakan hidup dr bwh sedap2 je ckp bukan sape2..dia tu lg setakat adik je bkn ade hasil mender pon..erghh emosi terganggu betul deme ni

kattzz replied at 8-5-2015 05:02 PM
kuang ajokan ipar ko tea...shepak laju2 muka dia..kita yg susah payah mulakan hidup dr bwh sedap2  ...

Orang camtu kita abaikan aje walau dia maki or kata apa pun.. Sbb dah tepu takleh nak ajar... TQ for your words.. Baru tea terlintas.. Betul laa tea & suami mulakan hidup dari bawah.. Mmg bukan sapa2 pun.. Tea berkorban 6 tahun PJJ dengan suami (dia dulu keje middle east) utk cari duit bantu family dia, bayar hutang piutang mak ayah, tanggung adik2 study uni xyah amek ptptn pun, tanggung mak ayah pu haji... Tiba2 lane diorrg da senang ada keluarga masing2.. Bole wat musuh dengan tea plak

kann...kalau kita jenis ipar yg menghasut suami supaya tak yah susah paya utk dorg..mcm mn lah agaknya diorang meroyan...lagi dasyat..xpe esok2 kita dpt yg lg baik..sabar jelah selagi termampu..klu tak mampu jgk..makikan je..

ganas siot kesah idop org dah kawin ni..takut aku baca..bertabah je la

maap kak TT, i takleh nk komen mende sbb tak kawin.jd kurang kepahaman.hanya mampu nasihat blah dari rumah pusaka cepat2 dan mulakan idop sendiri bersama suami tercayang di luar.  

Follow Us
babydoll replied at 13-5-2015 07:06 PM
ganas siot kesah idop org dah kawin ni..takut aku baca..bertabah je la

maap kak TT, i takleh n ...

sbb tu lah sapa yg dpt ipar duai yang satu kepala ni untung sgt..boleh join je sume benda..esok kawen pastikan dorg suke ngn ko tau..kalau awal2 dh nmpk suke xsuke je..haruslah bertabah selepas tu..memang nak kuar cpt dah..xde privacy..doakan hakak ye dik..

kattzz replied at 14-5-2015 02:00 PM
sbb tu lah sapa yg dpt ipar duai yang satu kepala ni untung sgt..boleh join je sume benda..esok ka ...

insyaAllah kak..semoga urusan akak nk kluar rumah dipermudahkan.

i akan ingt pesan akak.thanx for the tips

babydoll replied at 14-5-2015 02:15 PM
insyaAllah kak..semoga urusan akak nk kluar rumah dipermudahkan.

i akan ingt pesan akak.thanx  ...

siannye dekat akak..makan hati macam tu..anak2 dia sape jaga(rasa dua2 laki bini diorg kerja kan).

sush kalau dudk ramai2 ni,kalau faham tkpe.ni tk fham bhasa.tp akk tkpe nasib suami pun sebelah akak

ksian part anak dia tgok je dia makan..truk betul.kalau dlu diorg dudk sama,bini dia ade masak ke,basuh kain macm mne pulak,ke akak tolg basuhkan

bertabah lah TT

12
Return to list New