CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Syd

[Edisi "Stop It...!"] Tegur Ajai Kepada Bekas Isteri, Nurul Wahab

wartawan caprut yg melebih2

babyorange replied at 10-6-2015 12:46 PM
hoh?? masih kasanova lg ke?
kate liza control die, tp cane ble trlepas ni? ke liza nk jd iste ...

lau dh playboya tu ....ttp laaa tmbah lani buget hot idung tggi...dok rasa saham dia sama tggi gan idung dia kot..

babyorange replied at 10-6-2015 12:48 PM
anakmisi tu nickname sedara nurul ke?

adik nurul.

babypureen replied at 10-6-2015 11:35 AM
ajai masa baru2 kawin ngan nurul xda lesen kete....nurul lah yang bawk dia pi sana pi sini.....bil ...

Aku heran jantan yg boleh kutuk2 bini ni... Hitam2 pun itu jugak yg ko uli sampai dpt anak sorg.. Time menguli tu x perasan pulak hitam ke..dh ada skandal lain baru sedar bini tu hitam...

apapun aku nk cakap..liza dpt cash terus...laki pulak asik clubbing je dgn awek2 lg birah ...

babyorange replied at 10-6-2015 11:39 AM
tu la kan. pehal lak mamat ni yg nk sentap lebih n mcm nk berpatah arang plak ngn si nurul ni? pad ...

Tu la terkejut gak mamat kasanova ni kawin dgn takat rupa mcm liza tu..aku ingat minah cun mana la jd bini...tp member citer dlm sykt tu famos sbb ketet liza tu besor...agaknya tu yg ajai juling bijik mata... Kebenarannya idok la i tau...

ai cam simpati dgn Nurul yg maybe memendam perasaan dgn perangai ajai ni sampai laa depa bercerai... pastu la ni Nurul dah bahagia dgn somi baru....

Follow Us
ajai mengalahkan pondan lorong.ingatkan nurul  meroyan species rita royani tadi....

putehkundor replied at 10-6-2015 08:38 AM
maksud nurul, beliau kah yg meninggalkan ajai dahulu?
yalah...ajai pun mesti lah tercalar ego nya ...

ingatkan ajai yg tinggalkan dia sbb ada perempuan lain. rupanya dia yg tinggalkan . bagus lah nurul kuat.

tapi kalau aku jadi nurul, mmg aku takkan mention dah ttg ex aku melainkan aku dgn ex aku tu mmg berbaik2 dan boleh berkawan. kalau dah tak berkawan, buatpe nak mention2 lagi. rasanya nurul yang masih belum move on. pastu wartawan p pulak tanya ajai. mesti ajai makin lama makin rimas, reporter asyik mai tanya dia sal hal ni. sebb tu dia bengang.

cmf_shya replied at 10-6-2015 10:08 AM
klu rajin bc blog nurul..actually mmg slalu jgak la dia ratib pasal si ex yg konon dia tinggalkan... ...

iols pun masih sakit hati dgn ex sebab dicurangi tapi tak bermakna tak move on, tp apa dia buat tu menyakitkan hati sgt2. kalau jumpa iols nak bagi penendang. iols rasa nurul pun tak heran lg2 berhubby kan yg lagi better dari ajai yg katik tuh. tapi dorang pun dah berapa puluh tahun bersama, he was part of her life so setakat sebut2 tu bukanlah tak leh move on.

weirdwaniey replied at 10-6-2015 01:13 PM
tapi kalau aku jadi nurul, mmg aku takkan mention dah ttg ex aku melainkan aku dgn ex aku tu mmg ber ...

masalahnya,
nama diorang ni dah mcm berangkai
Nurul-ajai.selesa disebut.

nak sebut nuruldeep tu mcm kejung je.

ajai2...marah nmpk. ko yg wat pasal ko yg meroyan. dari dulu lagi diorang ada sejarah bersama. org akan tetap tanye dan sebut2 jugak.

ok jek statement tu..ajai ni yg poyo...sentap konon...

dlu nurul rajin gak dok meluah prasaan kt mak aku.. bnyak gak la story mory psal die n ajai.. yg penting skang die bahagia ngan abe depp..

Dah berkerak berzaman dah entri tu dalam blog Nurul. Baru sekarang kau nak sentap ? Drama sangat dekkk...

Kalau tak pasal thread ni, i tatau pon ajai kasanova  tahap tertinggi.  Ketinggalan keretapi sangat.

Tadi i baca sapa tah bagitau nurul sampai nanges2 merayu ajai supaya kawin je dengan liza. Camne you tau kisah ni? Memang kenal diaorang ker?i pernah dengar nurul ni baik. Ramah je dengan orang. Dari dulu.

Dah berkerak berzaman dah entri tu dalam blog Nurul. Baru sekarang kau nak sentap ? Drama sangat dekkk...

apa nak heran ngan repoter melayu? cerita pasal mawi, sebut ina. Cerita pasal ina, sebut bekas tunang mawi. Mcm tu jugak lah kalau diorg nak buat cerita pasal nurul/ajai.......tak sebut pasal ex, x complete cerita diorg.. tengok je kalau diorg tulis pasal rita, awie dan lain2 artis yg ada ex...

Cerai sb ciknet kecik Sgt... Tak puas