CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: obelisk

[Tempatan] Nur Zuliana disahkan alami cacat kekal

Tak ada hati perut langsung!
Org nak anak ikhtiar macam2
Dah ada didera pula
Kufur nikmat betul!!!!
Bio kome mereput dalam penjara!!

aku syak si bapak nya dah kena kangkang mak tiri..sebab tu redha jer anak dibelasah teruk2 oleh mak tiri

kita tengok apa hukuman yang bakal dikenakan keatas mak tiri dan bapa kandung sheols nanti...

iolss pun ada dengar berita ni pagi tadi kat radio. ya Allah, sedihnya

setan betol pendera ni

phsyco..muke jek lawa...tp pangai...sian kt adik nih...moga cepat sembuh dik...doa byk2 dik.....ko dh xmo ank yg ko p kawin duda tuh pehal....

malas nak baca sakit ati cuma nak mintak sape2 boleh tolong bagitau kat ibu yana nie atau saudara mara dia..boleh tak try berubat patah..kat johor ada tabib patah glomour gila...cer bgtau kat family yana mintak bawak dia kesana berubat mn tau kot2 boleh pulih...setahu aku kene bawak x-ray sekali...atau try mintak dana cuba bawak ke private hospital..mcm kawan aku excident muka remuk gila..mak dia bawak ke  colombia hospital buat lazer operate...tp mahal la puluhan ribu...

pasal mak tiri n bapak dia mmg sial...pesal tak bunuh je terus senang..kesian yana dr normal jd oku...

Follow Us
Suchi replied at 29-6-2015 08:36 AM
tak tahan wehh baca pasal dia tanggung kesakitan tu sendirian tanpa rawatan lama kot
kita2 nih ke ...

susah kalo bapak tak nak bagi..aku ada kawan mcm nie gak suami beria2 nak jaga anak pdhal dah tau x mampu nak jaga...alih2 bekas suami kata nak anak kene bg bekas suami duit rm5k setiap bulan kalo tak x nak bg anak...terpaksa la kawan aku bg...nak kata keje bgs kawan aku lg keje bgs...org laki kadang2 ada yg jenis pentingkan diri..x mampu tp mengada2 nak menjaga...dasar sial jantan mcm nie

kejam giler .. lebih kurang je kejap nyer pembunuh adik Nurin Jazlin tu.. 8 Ramadhan aritu genap dah 8 tahun kejadian tragis lg sadis tu.. till now masih ramai org yak mental .. mengasari kanak kanak yak x berdaya melawan.. hanya tau menangis dan merayu.. meraung kesakitan..

Suchi replied at 29-6-2015 08:36 AM
tak tahan wehh baca pasal dia tanggung kesakitan tu sendirian tanpa rawatan lama kot
kita2 nih ke ...
ni last time jumpa posa tahun lps??
ye, tgk berita smlm bila dengar psl ni
mmg terkejut
kenapa sampai sethn xpnh berjumpa
ms tgk temuramah die
igtkan ade sebut kenapa sethn xjumpa
tp xde la pulak

zameyla replied at 29-6-2015 08:19 AM
Ya Allah....
Semoga mak tiri dak bapaknya mengalami xcdent d Thailand dan menjadi cacat kekal ju ...

ko ni macam perangai org PAS yang suke mendoakan keburukkan pade org lain

poyohabis replied at 29-6-2015 08:50 AM
susah kalo bapak tak nak bagi..aku ada kawan mcm nie gak suami beria2 nak jaga anak pdhal dah tau  ...

dah knp kna bg nafkah kt laki tu plak? motif dah mcm jual ank bayar ansuran bulanan.. dia kena ugut ke? tak wat report polis ke or blh gunakan utk fight blk kt mahkamah.
sakitnya hati sian ank2 jd mangsa
sbb tu iols begitu tak suke ngn penceraian ni.. termasuk org yg duda/jandakan laki bini org nih
selfish.. takde sapa pikirkan perasaan budak2 yg jd mangsa penceraian tu
elok2 ko ade pemili lengkap tetiba dah xde. org lain semedang bergambo lengkap ngn pemili mak ayah ko tak dpt wat gitu nk plak kalo ayah dh kawen lain.nk ajak ayah ngn mak bergambo sekali kang mak tiri tarik muncung.

babee punya betine budu.

budakshinchan replied at 29-6-2015 08:55 AM
kejam giler .. lebih kurang je kejap nyer pembunuh adik Nurin Jazlin tu.. 8 Ramadhan aritu genap dah ...

awak jgk yg bkk thread 2 thn lps kan

sedar tak sedar dh 8 thn berlalu

al-fatihah buat adik nurin jazlin

http://3.bp.blogspot.com/-w97ZPC ... 0/s1600/nurin+2.jpg

mak tiri satu hal... yg bapak kandung nyer pun mcm xder telor pesal... dek krana sygkn bini muka bak kta porumer ats bedak 14 kati ko bule tutup mata je tgk ank ko dh mngerekot cmtu.... itam betul ati ko yer bapak!!!!!

tak de ke gambo mak tiri dia.....kata rambut karat

hyie replied at 29-6-2015 08:40 AM
kita tengok apa hukuman yang bakal dikenakan keatas mak tiri dan bapa kandung sheols nanti...

ala denda 2..3 ribu je jika disabitkan kesalahan....

lagi pun tak de bukti yg mak bapak tiri dia yg pukul......video dah tak laku dlm mahkamah, gambo bapak dia blh cakap tu gambo edit....

Upah org bedal mak titi ngan bapak budak tu.

Bagi depa merana plak.

akughi replied at 29-6-2015 08:57 AM
ko ni macam perangai org PAS yang suke mendoakan keburukkan pade org lain

Aku memang orang PAS, tp bukan geng Hadi...aku geng Mat Sabu...

Sungguh la..geram oiii buat kt budak2 mcm tu...budak2 bukannya tau apa...
Alhamdulillah, dah kena tangkap setan 2 ekor tu...

awat ramai yg ckp lawo bebenor bkn 360 ker? gmbr lamer laen giler muker dia wehh!

kalo tengok kt fb dia since 2013 kot mmg mak tiri giler neh dok rapat ngan bdk tuh. maybe she has post natal depression bcos sejak ader baby sendrek mmg tkder lg pics dia ngan anak tiri dia

btw tgk fb bpk dia pung bkn nyer center sgt otak dia, dokk la berjiwang karat mcm org sakit otak as one of his postings

nk sgt taw naper mak bdk tuh sendrek tkder nk amek taw hal anak dia smpai berbulan, neh kes larik ikut jantan ker haper??

Suchi replied at 29-6-2015 08:58 AM
dah knp kna bg nafkah kt laki tu plak? motif dah mcm jual ank bayar ansuran bulanan.. dia kena ugu ...

dia kene ugut..mula2 tak bg duit bekas laki dia curi anak dia..menangis2 kawan aku ..bekas dia ckp kalo nak anak bg duit..nak anak bg la duit..yg jahatnya bekas suami dia berlakon baik kat mak n bapak mertua..so kawan aku tak de siapa nak support...beberapa tahun lepas kwn aku  n anak2 lari ke luar negara...tuk keselamatan diri n anak2...dan tak payah nak bayar kat laki...yg kesiannye sampaikan mak bapak dia sendiri dia tak contact coz mak bapak dia percayakan bekas suami dia sgt2...