CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: citymia

cara nak tahu pemilik nombor telefon

Dewa19XKangen replied at 6-7-2015 11:35 AM
ang dah terlepas bagi gambo topless ka.. dok kelam kabut lain macam nie.. ha ha ha..

demi Allah tak pernah,,cuma tkut dia buat ape2 kt gmbar tu,,

Gadis_sarawak replied at 6-7-2015 12:05 PM
jangan jadi macam kes sy masa zaman bujang dulu..lebih kurang kes sama macam awak la..konon serius l ...

yeke sis,,hurm,,mak ayah sy pun agak die perempuan sebb suara die mcm halus,,dia pernah tlefon ayah sy,,tapi ntahla,,xkan lah die tomboi kot,,sebab sy dengar dia ckp2 dengan mak n sedare die xde pulak menunjukkan yg die tu perempuan,, adik sedare die pun panggil die abe,,sy pernah minta no ic die xnak bg,,sy pernah mintak nk ckp dgn mak die, pun die mcm mengelak,,tapi bende ni dh lepas,,cuma nk cerita je pngalman sy,,

jgn cpt sgt percaya lelaki
lagi2 kenal secara online
mmber dah ramai yg kena
mula2 ckp keje bagus, family pangkat datuk
last2 buat loan atas nama mmber

dah la laki ni g jmpa family mmber siap rancang nak kawen
kitorg selidik..rupanye dh kawen, anak 1
dan lelaki ni dah tipu ramai org

jd sila jauhkan diri dari mamat penipu tu
smua tu tak real

duniaku85 replied at 6-7-2015 12:55 PM
jgn cpt sgt percaya lelaki
lagi2 kenal secara online
mmber dah ramai yg kena

hurm,,knp la sy xsdar dr sblum2 ni,,n sy mmg slahkan dri sy,,mmg dy ade janji nk kwen dgn sy,,siap anta gmbr rumah kononnye dy ade beli rumah,,gmbr rumah sape dy amek sy pun xtau,,anta gmbr cincin yg die dh beli,,ntah cincin sape la,,cincin mak dy agknye,,skrg pun sy dh xlyan die,,cuma die je selalu anta text ckp rindu,,xbleh hdup tnpa sy n mcm2 lagi,,sgt manis mlut die,,siap req nak call sy,,sgt pelik dgn manusia mcm ni,,

citymia replied at 6-7-2015 10:02 AM
rezeki awk sebab dpt kenal dgn org yg jujur kan,,sy pun xtau knp cpt sgt sy jatuh ht dgn die,,mung ...

mdahan uols akan dpt seperti apa yg uols inginkan..

peliknya aku.... blom jumpa dh berangan nak kawin....hahaha desperado sgt ka ko ni TT?

Follow Us
aiyokkk tt kenapa la mudah sangat nak percaya benda2 macam ni. kat paper dah berlambak kekuar cerita. kenapa tak amik as pengajaran?

apa2 pun dah jadi kan. hurmmm.

kalau ikut pengalaman la, lelaki macam ni biasanya suami orang. dia boleh buat apa je kalau nak menipu. iols dulu pun ada pernah dengar cerita dari sorang kawan, ada sorang laki orang yg nak mengayat budak perempuan yg dia kenal kat IM. tengah2 malam pun dia boleh bergayut macam tak ada apa. siap phone sex lagi. rupanya2 jenis sex maniac. bini dia ada sekali pulak tu. nauzubillah.

harap2 tt boleh la pull over dari lelaki macam ni.

wish u all the best.

BingkaUbi replied at 6-7-2015 01:45 PM
peliknya aku.... blom jumpa dh berangan nak kawin....hahaha desperado sgt ka ko ni TT?

saya memang sangsi dgn dia,,sebab tu sy selidik,,sy xkata nak terus terima dia,,ntahla,,bila fikir balik, tertanya tanya, 'kena pukau ke aku ni?'..tapi bila dpt tahu semua penipuan dia sy menjauhkan diri dan terasa pelik sgt knp saya layan dia selama ni,,skrg ni sy dh xcontact die dah,,die je yg text sy,,n sy dh xpcya stiap ptah kata dia,,terima ksih atas respon,,hrp doakan yg terbaik tuk sy

itik_kuning replied at 6-7-2015 02:04 PM
aiyokkk tt kenapa la mudah sangat nak percaya benda2 macam ni. kat paper dah berlambak kekuar cerita ...

terima kasih sbb doakan sy n atas segala respon,,saya tak sgka semua ni bleh berlaku kt sy ada hikmahnya,,mujur selama ni dia xpernah ajak sy jumpa n minta duet dari saya,, Allahu Akhbar,, skrg ni sy cuba untuk koreksi diri dan dekatkan diri pda Allah,,bulan puase bulan mulia ni,,andai saya dianiaya moga Allah kabulkan semua doa2 saya,,aamin,,

Filet pon pernah alami bende yg sama. At last dpt tau yg dia tu kwn filet.

kalau dia jujur idak laa dia bg gambo tipu kat hang dik non oiii....pernah tanya dia x kenapa selama ni bg gambo tipu?cuba kantoikan dia tgk apa dia jwb..

Filet0Fish replied at 6-7-2015 03:12 PM
Filet pon pernah alami bende yg sama. At last dpt tau yg dia tu kwn filet.

hurm,,tapi yg pelik bile dpt tau semua penipuan die xrase pape pulak,,xrase nk mrah die, xrase nk nangis, cuma kdg2 je cm rase xcaye dgn semua ni,,ntahlah,,mmg pengalamn yg sgt mendebarkan,,pengalaman tu kan mematangkan kite,,belajar dr pengalamn org2 tua kate,,

ell768 replied at 6-7-2015 03:25 PM
kalau dia jujur idak laa dia bg gambo tipu kat hang dik non oiii....pernah tanya dia x kenapa selama ...

saya dh tunjuk bukti semua yg gambar dia masuk air n ambil darah kat hospital tu gambar google,,tp dy xmengaku,,dia memang kuat physco sgt,,

citymia replied at 6-7-2015 03:41 PM
saya dh tunjuk bukti semua yg gambar dia masuk air n ambil darah kat hospital tu gambar google,,tp ...

perghhh...x mengaku??mmg psiko..so jaga2 yer dik...ramai psiko kat luar tu...huhuhuhuh takotnyer..

citymia replied at 6-7-2015 03:25 PM
hurm,,tapi yg pelik bile dpt tau semua penipuan die xrase pape pulak,,xrase nk mrah die, xrase nk  ...

Mmg pon dia mcm rasa x bersalah je filet tgk.. Filet anggap ni salah filet sbb senang sgt percaya org luar. Tp masalahnya skrg filet mcm dah tersuka kt pemilik gambar yg sebenar.  hari2 filet stalker ig budak tu. Arghhh tlg filet

citymia replied at 6-7-2015 02:46 PM
terima kasih sbb doakan sy n atas segala respon,,saya tak sgka semua ni bleh berlaku kt sy  ada ...

amin.....

Cuba siasat tmpt keje dia. Kol hr

i 200% yakin u kena tipu je dik.. better hati2 lah.. i dah experienced benda ni lama.. tgk roomate mase study, kes sebijik2 mcm u.. bagai nak gile kena tipu.. awal2 sume die kaya, berharta, anak org kaya segala.. sbb nak kaburkan mata kite yg konon nye die dah establish n ready nak kawen bile2.. last2, die rupenye buat gambar kawan tu sbgai bahan memuas nafsu je.. smpai room mate tu takut nak kuar dr hostel, takut tetibe psycho tu cari ke ape, rogol segala..

i rase u jgn layan dah.. jgn langsung.. x pyh la rajin2 nak siasat ke ape.. i takut kang kalo die kantoi sbb u siasat, die mengganas lg.. tukar je no phone tu kalau perlu.. org psycho mcm ni, mcm2 die blh buat.. beyond dr yg kite fikirkan..

better u hati2.. plssss.. hati2.. jgn sampai jadi mangsa masuk tv.. nauzubillah, i harap u dilindungi..

ell768 replied at 6-7-2015 03:47 PM
perghhh...x mengaku??mmg psiko..so jaga2 yer dik...ramai psiko kat luar tu...huhuhuhuh takotnyer.. ...

ntahla,,saya ni dah jadi cm penakut pulak,,tdo pun xlena,,sangat xpham knp semua ni berlaku,,sy hrp lambt laun sy tau jugak sebabnya,,

Filet0Fish replied at 6-7-2015 04:33 PM
Mmg pon dia mcm rasa x bersalah je filet tgk.. Filet anggap ni salah filet sbb senang sgt percaya  ...

smpi skrg mia blum tau siapa dia sebenrnya,,sebb mia xpercaya gmbr yg dia bagi tu gambar dia,,sebb semua gmbr yg dia bagi pecah, seolah gambr lama n diedit,,yg peliknya smpi skrg dia still text,,mcm org gila talak,,tkut sgt,,