CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: d_dalia

All about retis yg rogayahss..

Close [Copy link]
Aiyoyo..detailsnya explanation uolls:

Gituhh dh rupe bod ngesek tnse..

Edited by d_dalia at 24-11-2015 01:28 PM
putehkundor replied at 24-11-2015 12:00 PM
Cuma kalau pakai kondom....si bottom rasa x selesa sikit lah...kalau x cukup lube boleh melecet... ...

iol nk puji sikit lah nazimah othmanina ni..sblm ni syarul ridzwan dok kecoh x mau sentuh2 pelakon pempuan tp iols tgk ada je dia sentuh..acah2 insap..

tp nazimah mmg buat spt dikata..tgk cite akulah balqis, sikit pun nazimah x sentuh wife heshe dlm cite tu padahal ada je scene yg nmpak ganjal tak disentuh

tu je lah nk puji..hehe..walaupun mungkin nazimah xde hati pun pd pempuan....

nak tanya..btul ke anuarina zainah dibela oleh vvip yg sorg tu?....

Geleng kepala iols baca info dunia perogayahan dlm ni.

hzln replied at 23-11-2015 07:29 PM
takde lah kaverina sangat pun si andy tuh...mmg nampak agak sesuatuh...gila lagu hindi yg agak luar  ...

bukan ke normal setengah lelaki gila lagu hindi? terutamanya di pantai timur.. akak ke sana dulu tak larat nak ketawa... dari naik bas, naik teksi sapu, naik van sapu, masuk kedai, masuk kedai makan, singgah kat gerai semuanya lagu hindi lah kisahnya...

tak kira tua muda, biasa2 atau berpangkat mmg org sana esp terengganu gila hindi...

Follow Us
Edited by milo_888 at 25-11-2015 12:28 AM
addamnor replied at 23-11-2015 02:44 PM
Rogayah banyak terbit dari sekolah2 asrama sejenis. Saya pernah intai batchmates saya nampak ganas ...

Fakta ini mmg sukar akak nak sangkal... boy school terkemuka tanah air mmg lubuk mereka... akak juga kenal ramai professionals yang gayah tp takut nak ngaku...

Akak kenal dengan sorang suspect ni, si A.. first time jumpa mmg dah nampak jalan lemah lembut melayang... lama tu akak perasan dia dah tukar style jalan dan jadi makin nasty dgn pmpn2 esp... mulut carutkan pmpn yg dia tak suka mmg bunyi sangat keji la.. rasanya dia cuba nak berubah...

Pastu akak kenal kawan dia pulak atas dasar kerja.. mamat ni, si B, akak mmg dah diberitau oleh si A yang dia gayah... tp bilamana akak sedang bertugas si B ni mcm nak usha akak pun ada... mcm jantan normal nak tackle pmpn cuma over d top... tp ada la insiden yg akak dapati dia pay attn kat jantan lain.. tp sampai ke sudah tak ngaku dia gaya wpun akak cucuk banyak kali...

Si A pulak mcm nada bengang bila akak cerita si B mcm nak menggatal... dah pulak akak rasa dorang ni hate love couple... pastu akak dapat tau si B ni bi pulak dah.. laki pmpn dia toron je.. hahahaha...

To me they're good people... cuma insecure takut nak ngaku orientation... myb reflection diri sendiri.. sebab suka mengata orang, jadi takut orang mengata mereka in return... mcm akak very open I just accept and don't judge them...

Yang akak moskel, apa motip si B berpura2 nak usha akak dan sibuk nak tau taste akak lelaki mcm mana... seolah2 dia betul2 suka akak... akak pulak seram sebab akak tau dia gayah... mgkn dia taknak akak suspect kegayahan dia...

Changa replied at 24-11-2015 04:14 PM
baharu tahu sis pondan top.mati2 akak ingat sis pondan power bottom gitu

noks...zaman muda mudi dulu mmg la mek bottom..tapi atas kehendak pasaran yang dahagakan nafsu songsang tersebut, mek beranikan diri untuk menjadi top uols...telahan uols mmg betul pun dulu mek bottom...

estrelle replied at 24-11-2015 11:45 PM
Geleng kepala iols baca info dunia perogayahan dlm ni.

ingat x filem baik punya cilok? antara novel yg awie baca ialah "diari rogayah"

d_dalia replied at 24-11-2015 09:32 PM
nak tanya..btul ke anuarina zainah dibela oleh vvip yg sorg tu?....

ok..mek tlg jawabkan sebagai bekas bottom..gitu..bekas ye..aku cuma jadik bottom utk laki yg aku sgt suke dan syg...(eh, betul ke ni?)..mcm semua jek aku dah try tujahkan...

paling bongok sekali ada sorg mat rempit ni..asyik la sangap nak kena jolok katanya...tp status kt wechat asyik la pasal awek die...syg la itu la..

tp, aku xde nafsu sangat pun tengok budak tu...lepas main sudah jgn msg2..kalau nak main msg jek kita on..tp sebab die keras, so terpaksa la mak redhakan diri menonjok die, die xkasik mak pakai kondom lak tu..mak aii..tak tahan sungguh mek menujahnya...biasanya mek tahan lama menujah jejanz ni..tp.dengan die..seolah gagal mengawal nafsu tersebut...so, jawapan kepada ko tu, mmg sedap la tu kena jolok..

tapi, kalau dapat batang yg besar sgt, aduh..mmg senak sakit gile kot..tp sedap la..rasa senak nk tpncut tu...syok..maaf jika terlalu hanyut jawapannya...

qqOfficial replied at 24-11-2015 06:45 PM
meols nak tanya soalan bimbo ni ...

napa rogayahssss suka lepak kat QB Tasik permaisuri tu ...

sebab qb tu org ckp stand for bottom...yola...aku xlepak qb..low class sangat..cuma pernah la sekali jek layankan hadek2 baru nak up ni..nak juga merasa lepak di qb kan...so, zaman skang susah nak tau gay ke bisex lagi la payah...

Edited by AppropriateNick at 25-11-2015 12:46 AM
tobobon replied at 24-11-2015 06:24 PM
mungkin heols berubah seiring usia.

muda2 mungkin di bwh, dah semakin tua jadi yang di atas pu ...

ok, kisahnya bermula mcm ni...bila i on grindr, ramai yg ingat aku top (skang dah tak main benda alah tu)...so, lama2 mcm teringin nak try..so satu hari..aku cuba la dgn ex bf masa tu...die mmg pure top la..smpai aku jadik gian lak nak cucuk die lagi...suke bile die pncut masa kena cucuk dgn aku..pada aku, jadik top lagi best dari bottom la..nikmat kemutan die tu...mencanak-canak...sudah la...dh cuba stop setahun dulu...tp gagal la kawal nafsu...

putehkundor replied at 24-11-2015 08:00 PM
Cuma kalau pakai kondom....si bottom rasa x selesa sikit lah...kalau x cukup lube boleh melecet... ...

aku sangat la pantang jantan main drugs ni..xkisah la jenis apa pun..ntah apa2 la nak hrpkan bantuan drugs..ice semua tu..eeeeeuw

AppropriateNick replied at 25-11-2015 12:45 AM
ok, kisahnya bermula mcm ni...bila i on grindr, ramai yg ingat aku top (skang dah tak main benda a ...

haiyo chuolsss

uols komen jah terus thread dari rating U ker 18pl gituhh

mohon komen chuols pakai penapis hurkeh

Skarang dah tukar topik dari topik retis rogayah kepada open confession tentang pengalaman sendiri. Motif sangat putehkundor dgn appNick

AppropriateNick replied at 25-11-2015 12:40 AM
ok..mek tlg jawabkan sebagai bekas bottom..gitu..bekas ye..aku cuma jadik bottom utk laki yg aku s ...

hahaha ..ini lawak .org tu tanya soklan lain ko panjang lebar jawab tang lain

Omaiii...terbeliak mata kaka baca masing2 nye top bottom..  tapi bagus gak dpt ilmu nih..

aku bace thread ni sudahh nampak je laki lalu lalang kat mana2 aku analisis sendiri..dia ni straight ke idok haha..

Mak teh wanita suchi k.... itu cerita dari kawan2 rogayah tegar mak teh