CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fynnkakiblock

Suami Hanez Suraya (Romie) vs Liyana Manan #231 #310

miu84 replied at 29-11-2015 05:57 AM
Napa romie dapat hak penjagaan? Mohon jgb redha sebegitu jah. Fight for yr rights

syarat utk romie ceraikan dia scr baik dulu

Edited by cik_pink at 30-11-2015 08:54 AM
addamnor replied at 29-11-2015 10:03 PM
Tak perlu mencerca beliau di sini. Kenapa perlu mencerca beliau dlm isu liyana tidak berjumpa dgn  ...

Kalau Hamis ni perempuan yg baik, dia akan cakap dengan laki dia tu bagi la anak2 jumpa mak kandung depa. And kalau hamis dah cakap mcm tu and laki dia pulak yg xbagi, memang laki tu bangang to the max lah. Ni sampai anak sendiri pon main sorok2 mcm xkenal mak kandung sendiri, kau nak cakap hamis dgn laki dia tu baik lagi???? rasa2 apa yg LM rasa bila anak dia buat mcm tu dekat dia???? put yourself in LM's shoes la...baru awak tau apa perasaan seorang mak. da terang lagi bersuluh la dua2 eko x boleh pakai. Nak bela perempuan macam ni??? heh. Buang masa. Biarlah romiang je yg bela dia. Just my 2 cents

Mungkin sis liyana tidak bersungguh2 nak berjumpa anak2? tak berkuntum depan rumah HS? Tak cuba berbuat baik telefon romie? Demi anak2, takkan pandai mengandung n beranak jer? Gituuu tiru komen karatz

lepas hanez dh beranak kompom anak romie tu nanti di double standardkan si hanez...

lah,jadi kat the curve ke..betullah yg ai jumpe tu hanez dgn romiang.
kemain berjalan dgn smbil mkn eskrim.
kot ye pun peganglah tgn bebudak tu.
sesak kot kat ikea tuh. dah boyot sgt elok le duk ghumah.
meluat aih..

cik_pink replied at 30-11-2015 08:50 AM
Kalau Hamis ni perempuan yg baik, dia akan cakap dengan laki dia tu bagi la anak2 jumpa mak kandun ...

Sis ada bukti ke hanis suraya tak nasihat laki beliau? Atau sis berjerangkap samar shj? Ke sis tinggal dengan mereka boleh tahu semua benda? Kerana ini masalah si laki dan bekas bini beliau, tiba tiba hanis suraya perempuan perampas pula yang dicerca

Follow Us
sian LM. Dah la ex-laki kena caras, anak lak x dikasi jumpa. hai la doniya..

Agaknya romie ni satu sen x guna kalau LM ni x tolong dia carik reta dulu.kejenye mengotey jek..lps ni turn hamis ni plak.kalau x menyumbang pape harus romie angkat kaki carik org lain

addamnor replied at 30-11-2015 09:52 AM
Sis ada bukti ke hanis suraya tak nasihat laki beliau? Atau sis berjerangkap samar shj? Ke sis tin ...

baca betul2 ke x aku ada tulis KALAU. ada aku cakap 'hah ni si hamis la ni hasut x bagi anak2 jumpa ibu kandung dorang' ada aku cakap camtu???? cuba baca balik elok2. And boleh awak terangkan da kenapa anak kandung LM sendiri main sorok2 mcm xkenal mak kandung sendiri????? Kalau si romiang tu seorang bapak yg baik, dia xkan cuba pisahkan anak2 dia dgn mak kandung diorang la. U get what i mean????? memang hak penjagaan dgn romiang, tapi xsemestinya bila hak penjagaan kat kau, kau x boleh remind anak2 kau pasal mak kandung dorang....at least ya, at least....mesti dia akan bagi anak2 cakap dgn mak kandung dorang dalam telefon ke just to ensure yg anak2 x lupa kat mak kandung dorang. ni siap anak mcm x kenal mak...ape kes??? beria back up Hamis ni, awak ni hamis ke or kerabat seangkatan dengannye?????

tkkn la tk rujuk mahkamah.... pls do something la pn...

Edited by addamnor at 30-11-2015 10:18 AM
cik_pink replied at 30-11-2015 10:02 AM
baca betul2 ke x aku ada tulis KALAU. ada aku cakap 'hah ni si hamis la ni hasut x bagi anak2 jump ...

Jadi apa salah hanes suraya di sini? Kenapa beliau dicerca? Boleh terangkan? Yang saya lihat apa shj kluar terus cerca walaupun ujung pangkal tak tahu siapa yang salah. Semua tak sabar nak hanjengkan beliau. Bukan kah begitu namanya menganiaya beliau. Sbg wanita kalian tidak letak kah berada di dalam kasut beliau? Or kalian igt dia punyai konek, bukan puki? #wonderje, nak tengok level2 pencerca di sini how low they can be

Maaf iya saya bukan seperti semua orang yang mencerca wanita. Saya cerca jika bukti jelas seperti beliau menipu tidak berskandal dgn laki orang suatu masa dahulu. Skarang semua sudah berlalu, so tiada sbb mengapa saya perlu mencerca lagi

chinta89 replied at 29-11-2015 03:14 PM
me pun sama.. Fasha Sandha kedua. ketiga wan sakinah bini ashraf muslim. ranking seterusnya blm ad ...

mek iti tak masuk dalam list kah?

pearl-qaseh replied at 30-11-2015 01:28 AM
Memey normiang hakim tu....x ke sama ja spesis nihhhh...

a'ah me lupa plk.. memeymiang..

prettyuglybabe replied at 30-11-2015 10:20 AM
mek iti tak masuk dalam list kah?

lolx.. memeymiang dan mek iti.. ermm nampaknya me tlepas byk nama

addamnor replied at 30-11-2015 10:15 AM
Jadi apa salah hanes suraya di sini? Kenapa beliau dicerca? Boleh terangkan? Yang saya lihat apa s ...

Apa kaitan 'dia ada k***k bukan p**i' dalam issue ni??? cakap nak tengok how low pencerca can be....see how low you are mencarut secara direct nya dekat sini. 1st of all, how sure you are ni bukan salah si hamis dalam issue ni??? 2ndly, she married to this jantan keparat, and soooo famous dgn PC yg dia buat nak justify kononnya dia x bersalah caras laki org muka tak tau malu and verangan nak sue si LM sbb fitnah dia? e'ehhh ingat org nak lupa ke dgn apa yg dia buat tu???? yeah...mungkin dia da inshoffff pakai tudung and whatnot....tapi how sure you are dia dah berubah 100%???? kalau dia dah jadi baik yg amat, xkan anak LM nak lupa mak sendiri??? apa istimewa sangat si Hamis ni sampai anak kandung LM lupa mak sendiri???? u tell me now. ada bukti kata LM ni yg abaikan anak2, lupa kat anak2, refused to jumpa anak2??? kalau ada then baru boleh aku cakap ok 100% salah LM, hamis tu baikkkk sangat.

Edited by addamnor at 30-11-2015 10:58 AM
cik_pink replied at 30-11-2015 10:51 AM
Apa kaitan 'dia ada k***k bukan p**i' dalam issue ni??? cakap nak tengok how low pencerca can be.. ...

itu cerita dahulu, cerita sekarang adalah TT buka benang kerana ternampak Liana manan upload status. tiba tiba hanes suraya kena cerca. kenapa sis? saya tidak nampak apa silap beliau dalam kes liana manan dan anak2 nya. lainlah kalau TT tepek bukti hanes soraya halang anak2 liana manan berjumpa dengan ibunya. itu layak lah beliau dicerca sampai ke kerak bumi.

how sure i am perempuan pencaras itu berubah 100 % - ugama islam suruh kita bersangka baik jah, kerna itu antara hanes suraya dengan Tuhan,

cik_pink replied at 30-11-2015 10:51 AM
Apa kaitan 'dia ada k***k bukan p**i' dalam issue ni??? cakap nak tengok how low pencerca can be.. ...

nak kata how low beliau tapi awak sendiri menggelar wanita lain sebagai itu ini..
lagi-lagi nama yang elok seenaknya awak panggil dia hamis????
so level mana awak berada?

Romie spesis RitRude versi lelaki

hanis ni mmg tak sedar diri ke ape..
ko pun bakal jd mak kot..
mcmne ko baik sekalipun ko ttp tarap mak tiri je..

setelah sekian lama..br la si liyana ni approve aku dlm ig
smpi aku lupa dia ni sape..
lg skit aku nk remove dia dh