CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fynnkakiblock

Suami Hanez Suraya (Romie) vs Liyana Manan #231 #310

misslinkpk85 replied at 1-12-2015 05:03 AM
Yg tu kau kata xdak paparan jelas. Bila ada forummer cerca hanez, konon x bg nasihat suruh anak2 x ...

Itu jeh reason?

alahaiiii....kalau ex husband yg dpt penjagaan anak ibu still blh jumpa anaknya kan...
kalau ex tak bagi jumpa... mahkamah kan ada.....fight jer
hak seorang ibu tak sapa blh pertikaikan
hina sungguh kalau betul si bapak x bagi seorang ibu jumpa anaknya
Sangat hina!!

sape sokong hanez die bodo da sah2 klu pasni die menjawab sure yg suchi3 jah.. pala otak la die nk confess

kalo ayah dapat hak jagaan ibu boleh dapat hak lawatan..mana boleh nak pisahkan anak2 ngan ibu diorang..

addamnor replied at 30-11-2015 03:38 PM
I hanes suraya kalau sis nak tahu.

hanes plizz buat PC kali kedua untuk bersihkan dan menjawab segala fitnah yang dilemparkan kat hang pasal isu ni

Muka hanez ni nmpk lain...org prgnnt muka berseri dia ni nmpk hidung bengkak.
Aku rasa mmg sepadan lah lakibini nih,perangai xsemegah.

Aritu rasa nk beli skincare sepupu neelofa, skali tgk duta nye hanez terus aku cancel. Aku harap Farra beauty tukar duta.baik Farra tu sendri jd duta or adik2 dia yg lawa2 tu.

Follow Us
Hemm entahlah siapa yang betul dan siapa yang salah.  Ketika masih berkasih saying semuanya elok ajer tapi bila dah bergaduh inilah jadinya masing-masing tunding jari.  Hanya Allah yang Maha Mengetahui.

sayu je tgk air muka anak dia. tak dapat bayangkan mcm mana kalau orang ambik anak aku

toxicated replied at 29-11-2015 08:50 AM
Ke bg hak penjagaan asal dpt cerai jah ala2 awie-arnie..iols pun dh lupe mcm mana dorg ni cerai..mmg ...

ya mmg ada lawyer2 busuk yg ajar anak guam mereka supaya ugut pasangan demi dpt cerai
bg aku sgt buruk moral loyer yg begitu
sama kes mcm awie-arni tu...
the same loyer juga yg buat kes laki bff aku
ajar laki tu ugut bini if nk cerai boleh tp tak boleh tuntut apa2...
sekali bini setuju...maka apa nak di kata terlajak perahu boleh diundur...
aku sumpah loyer2 yg begini tak amain hidupnya

by the way...org2 yg main ikut je pun ckp loyer takkan aman juga
tgk la apa jd kat awie -rozana tu...
berantakan juga akhirnya

you are a piece of work Hanez! mana hati perut ko sampai gamak pisahkan anak2 dgn mak kandung depa? (kalau benarlah kisah ini) dah la laki dia ko bedal, anak2 dia pun ko nak hauk sekali? astaghfirullah. jgn pakai tudung sbb nak kaburkan mata masyarakat sudah lah. nauzubillah.

set2 pencaras..ikut ranking (aku)

FS
HS
MS

coincident pulak. yg mencaras ni nama kedua semua mula huruf S

Kadang2 bini baru lagi elok dr yg pertama kata org belajar dr kesilapan.saja jer nk burukkan hanez padahal diri sendiri yg tk nk jumpa anak.kalu betul nk jumpa takde pun org nk halang gigih nk cari simpati..sila berguru dgn rita rudani atau amalkan konsep redha ok

hanez ni, orang dah tak berapa ingat kau
sendiri cari hal buat kecoh
too bad la orang ungkit balik

Sedihnyaaaa baca caption LM
#naluriseorangibu#

dazzlingDentist replied at 1-12-2015 12:51 PM
set2 pencaras..ikut ranking (aku)

FS

MS tu sapa?

Rilek jer la hanez x kau tu memang pendendam  sb kau artis lg mudah nk burukkan kau melalui media massa kalu kau org biasa takde org peduli pun..elok jer kau jaga anak dia kalu mak tiri lain harus dah dera cukup2.

antara manusia2 yg hina lagi hodoh pada pandangan mata aku adalah org yg halang anak dari jumpa mak atau ayah kandung sendiri tanpa sebab yg logik or kukuh. Satu lagi spesis hina lagi jijik is yg saiko anak2 utk benci mak or bapak sendiri. Apa2 hal pun kalau anak yg dlm jagaan satu parent tapi takmo jumpa the other parent (assuming tk ada history of abuse oleh that estranged parent tersebut), itu adalah 100% salah parent yg jaga. Bukan salah mak/bapak tiri, or nenek tiri, or kawan tiri or cikgu tiri atau mana2 tiri dalam dunia ni.

Dlm hal ni, kalau anak mcm reluctant nk jumpa maknya (again assuming x ada history of abuse or trauma) and si romie pun buat tk nampak, or tak encourage utk anak2 dia pi jumpa mak depa willingly, maka aku jatuhkan hukum mmg 100% salah si romie dan dia adalah manusia bedebah sbb mainkan emosi anak2. Ni pun dikira sebagai abuse jugak ye when you poison a young mind to hate their own parent. Mmg kejilah manusia mcm ni.

Edited by misslinkpk85 at 1-12-2015 03:13 PM

so kau pulak bole bagi reason kenapa org x patut geram kat hanez? semua ayat kau pun based on assumption tapi berdegang2 minta proses pemutihan dilakukan kt pmpuan tu. mmg idak ler. kok kau sendiri kt tempat liyana baru kenal erti penumbuk bila ayah baru gelak je tgk anak xmau kat kau. ni bukan doa, ni cuma suruh kau bayangkan

penpink replied at 30-11-2015 04:37 PM
hanez ni..ko pakaila tudung litup camana pun aku tetap x minat......euww teserlah plastiknya ..konon ...

very the fake kan! ...

Masa mintak cerai gigih tandatangan dokumen lepas hak penjagaan anak so skrg dah menyesal la yer sb anak pun dah tk nak kat kau.dia budget anak akan benci ibu tiri rupanya anak gembira dpt ibu tiri penyayang gitu..sila move on ok sb semua berpunca dr kesilapan u liyana.