CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: obelisk

[Tempatan] "Empat Tahun Kubelai, Rupanya Bukan Darah Daging Aku," - Suami Malang

Jijiknya isteri org yg berskandal smpai berzina. Tak kira la sejahat mana pun suami hang, itu bkn tiket utk berzina dgn jantan lain. Kalau dh suami tu teruk, then cerai sajalah, apa jadah melacurkan diri dgn jantan lain.

Dah jaga empat tahum, sayang juga. Kucing saya pun saya sayang walaupun bukan DNA aku. Anak tak bersalah.

sabbath_shalom replied at 10-2-2016 11:49 PM
Btw nabi Muhammad sendiri cakap mak bapak bela ank jadi ape Muslim jadi Muslim.. Meleis jadi Melei ...

sebab tu bila berkahwin kena ada mutual understanding, fair and matured. apa kahwin dengan budak sekolah kah yang si suami perlu didik?

sarahmirza replied at 11-2-2016 10:24 AM
nak jatuh hukum macam di mahkamah lain, mengadu domba di suratkhabar pun lain. Whatever la.

Sy putar halim! Dah malu ler tu. Itula, lain kali byk membaca sikit makcik. Fahami maksud sebar aib tu benda apa

sabbath_shalom replied at 10-2-2016 03:22 PM
Baru baca tadi dalam Sinar....ni lah bangsa yang Engkar tak melaksanakan hudud...tapi hujung2 Yahudi ...

Ni bangsa DNA Indon

perempuan bohsia br kawin beberapa tahun duk sibuk menyundal sana sini. Bila kantoi duk salah laki xpandai didikla,laki dayusla. Dah lupa Yg bapak dia duk jaga berpuluh tahun sblm kawin,belajar agama belas tahun dkt sekolah xkan taktau takleh menyundal

Follow Us
takut baca komen2 kt sini yg suka suki mnjatuhkan hukum agama.... kalau tak tahu takyah sebok nk komen bagai......

kucen_miang replied at 11-2-2016 07:00 AM
Yg tak cantik muka berkerak pun ada gak yg tergedik2..buaya darat bukan kira janji berpoen.

Betul.. kt tempat kerja aku dulu ada bini org couple dengan suami org. Selalu dating kt tempat kerja sambil pegang2 tangan. Berkepit time lunch hour. Dua2 muka hauk (maaf cakap la.. ini kenyataan). Yg lelaki jenis sopan mcm bapak2 gitu.. si pompuan pulak jenis pendiam, lemah lembut dan ala2 muslimah.. So tak boleh jangka tau dari perwatakan..

Tu bahaya kasik binik keje haaa

Bio ler mkn ikan kering je ase bini tk.kne kaco

Mmg dok umah je.pun.lom tau selamat, tp risiko lagi tinggi klo pompuan di bior kan bebas keluo carik mkn, klo tak sekendel punnnnn, mata dia tgk.mega sale, tgk.barang kemas kat kedai ah lan cho kedai emas haaas, mula laaa cam cacing kepanasan , kan pompuan ni napsu ingin depa tinggiiii? Kurung je bini kat umah , lai bagus kunci  dia kat tiang or sofa rumahhh, selamat skittt

ajinomotonosuga replied at 11-2-2016 12:16 PM

Sian bini aji...kene ikat kat kosiii

Mohon @BingkaUbi aka @idhammirza aka @Mr_Rolf memberi sepatah dua kata isu berscandal dgn bini org sampai dpt anak 'resia'.

Tapi bini dia memangsalah....

Sial sundal nya bini org sanggup mengangkang  dekat jantan lain.
Sanggup ko bagi air puki ko ke jantan lain sampai mengandung. :

ajinomotonosuga replied at 11-2-2016 02:16 PM

sape jadi bini abg aji.. that's it

tapi kalo laki bagi cukup makan pakai.. make-up, baju up to-date, hp up to-date, rumah penuh dgn perabot2.. barang2 dapur tak penah miss.. tiap2 tahun g holiday.. ok gak abang dok umah ..

kalo kene laki yg nak beli suar dalam sendiri pon miss ... how huh? nak beli rokok sekotak oso kenot afford how? beli susu anak oso kenot how? kalo bini mintak beli baju pesen butterfly oso kenot afford how laaaaaaaaaaaaa...

scary seh..

nolya replied at 11-2-2016 12:44 AM
Dlm al-Quran ada disebut nama nabi Esa ibni Maryam.  Keturunan  nabi Muhammad saw sebelah bapa jug ...

isa bin maryam ada ditulis dlm qoran tapi nama muhamad bin abdullah bin 7 generasi tu hanya kisah perkabaran pak ereb. yaki tiada sandarannya as per qoran.

tradisi amalan meletak nama berbin/binti kan lelaki berhubungkait dgn keperluan memastikan kelangsungan spesis dlm dunia. Bila bayi yg dilahirkan dibin/binti kan lelaki, dari sudut psychology ianya mendorong sibapa keluar mencari makanan dan keperluan bagi bayi untuk hidup.

Tetapi dari sudut salasilah genealogy, adalah lebih tepat berbin/binti kan wanita yg melahirkan anak tersebut.

mana2 sistem yg digunapakai adalah berdasarkan keperluan dan perkembangan evolusi manusia setempat.

tiada sistem suci yg eklusif kununnya diperturunkan dan diiktiraf oleh tuhan pencipta alam supaya semua manusia kena ikut.

Tuhan tak buat keje remeh temeh dan merapu macam ni.

kesian budak tu..

Lina66 replied at 11-2-2016 01:51 PM
sape jadi bini abg aji.. that's it  

tapi kalo laki bagi cukup makan pakai.. make-up, b ...

Op kos laaa, aku dah cover dia ngan karung guni pastu ikat lah

Op kosss laaa kasik.makan.mekap sme , tu wajub napkah zahir woooo

Dia lawooo tu pasal wat cam tu, gila laa nk kasik bini aku gedik senyum kt luo tuu, maklom.laaa sonyum tu sodokoh haa

Klo nk pi peknik kat pd aku bawak.kete sorong je dahhhh, bio dunia ingat aku sorong guni tepong dan ketawa, tak.pe , ketawa la puas puasssss, tk.luak pun kejelitaan dia n op kosss kenhanseman haku, yg penting aku.happy  n dia tauu by being taat kat aku then aku happy baruuu dia bleh happy

Pedulik apa dunia nk kata, bukan dunia kasik.kami makan haaa, ni baru kene pesbuk or komen.instagram.dah mula sasauuuu

Lina tk mo jadi bini abang kew? Abang treat cam.tu ok per kan? Tp.klo tak jelita , takat muka dato vida tuuuu taaakkkkkkk payahhhhh hihihihi

virgo19 replied at 11-2-2016 11:52 AM
Betul.. kt tempat kerja aku dulu ada bini org couple dengan suami org. Selalu dating kt tempat ker ...

Yg muslimah tu ler paling thrill klo usha, hard to get gitu tp bila dia mula makkkk aihhhhhh lu pkio ler sendiri

Klo usha yg baju ketat suo.ketat.tk.tudung eleeee tu cap ayammm, senang respon, easy.come easy go haaa

Kita melayu ni society yg tertutup, kne tunjuk yg molek je di umum tp.masing masing hati bergeloraaaaa, kne bini oang dlm umur late 30s, anak da besorrrrr, hal sendiri, suami dah bosannn, bau kentot bini sebatu dia leh tau oang umah dah balik so????  Tk caya tgk jejai tuu, tk semesti  jantan bnyk duit so susah.nk jinakkan , masalah nya ramai isteri ibu melayu islam.mesia tu.tk tau apa pun camna nk ikat suami haa

Last last mandremm tu je la pandai, pastu badan sme cam tong dram, mkn seko lembu leh abis haa mna suami tk sekendel?

Nampak jer id pokcik tu posting, dah tau dah, satgi migrain.

lampor replied at 11-2-2016 11:41 AM
takut baca komen2 kt sini yg suka suki mnjatuhkan hukum agama.... kalau tak tahu takyah sebok nk kom ...

Bila kena kat diri sendiri pandai cakap jangan judge org lah, niat Allah je yg tau..bla..bla bla.., tp bila kena kat org lain diorg lah yg sibuk menghukum, 2x5.. tgk lah kredit sensorang.. berporum 24 jam ,bila masa entah duk mendalami agama, jahil tapi berlagak pandai, fitnah pun kuat.