CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fire_place

Tolong xtahu masalah

Jenis yg dah makan benda2 x elok ni kira dah kes berat. Kalau dah buat bertahun lagi la susah. Sebab dah sebati dalam darah daging dan syaitan dan bersarang lama dalam badan.

Xde nye dia nak keluar dari tempat dah lama hidup.

Tambah lag idgn x bnyk amalan..Huhu susah gila. Kalau saya la, saya dah ikhtiarkan ayah tiri tu mati terus habis cerita.

Dalam mazhab syafie dibenarkan penyihir dan ahli sihir dibunuh jika dah diberi peulang utk bertaubat tetapi masih degil.. Persoalannya mcm mana nak bunuh dan tidak ditangkap pihak berkuasa je. hehe

CikguZara replied at 19-4-2016 11:17 AM
tak sampai rogol la..

kalau pegi rumah kakak mak, bila malam kan, tido ramai ramai, tetiba ada  ...

menyesal ko kate????

spesis gitu...............dara anak pun nak rasa

revoc replied at 19-4-2016 11:27 AM
menyesal ko kate????

spesis gitu...............dara anak pun nak rasa

Fp tak pernah rasa org2 gini menyesal Akan perbuatan diaorg.
Kalau Kat malaysia ni wujud kan squad tembak pesalah rogol.
Fp org pertama nk tembak manusia gini.

fire_place replied at 19-4-2016 11:57 AM
Kalau Kat malaysia ni wujud kan squa ...

yup

everyday.....more pepek,more pepek........................and 1 more at end corner could be potential pepek

sauk jek yg mne tangan die mampu jangkau

evilcooler replied at 19-4-2016 11:21 AM
Jenis yg dah makan benda2 x elok ni kira dah kes berat. Kalau dah buat bertahun lagi la susah. Sebab ...

Betol..kdg2 org cakap sabar2, sabar..
Tp mmg aku akui aku kdg2 nangis sorg2...
Satu ketika aku Tanya sendiri Kat tuhan,kenapa buat hidup aku mcmni,apa yg dia nak dr aku,
Knp dia jdkan aku hidup xberbapak,aku hidup Susah dr Kecik,dah xda bapak Ada ayah tiri lagu tu pulak
Aku tanggung trauma yg berpanjangan..hingga aku umur 28 Tahun skrg masih xda kesudahan,
Mak aku,org skeliling masih jadi mangsa,Aritu aku tak Tahan Sgt,aku Tanya je Kat Allah..
Kenapa dia tak mati kan je org tua tu biar org sekeliling dia tak menderita,sdgkn kematian dia lg menyenangkan semua org.
Aku Kawan dgn Doctor Dlm forum ni gak,yg bnyak bg aku nasihat..mmg Sampai satu saat rasa menggigil,
Rasa nak muntah bila kenangkan..mmg dia pun ckp aku ni Ada symptom trauma,yg mana jadi akibat aku pendam,
Tp aku nak luahan mcmne?sindir dia? Dia tak da rasa Malu.marah dia? Aku Jd mangsa pukul.
Untuk bunuh?aku akui..pernah aku dh xtahan aku Cari maklumat tentang arsenic,ni sbb aku tgk CI Kat Astro..
Aku pikir nak suntik Dlm tiap Makanan dia amik,biar mati perlahan2.. Cuma aku takut pulak,aku Ada 2 org anak kecil Dan org yg aku syg.

revoc replied at 19-4-2016 12:03 PM
yup

everyday.....more pepek,more pepek........................and 1 more at end corner could be ...

Org gini Ada je idea...
Ipar pompuan aku tu mmg aku dah syak dia lama,sbb aku mangsa sexual abuse,
Jd aku Tahu Sikit perwatakkan org yg Jd mangsa yg mmg Sama dgn diri aku,
Tp aku pikir kan lah..hingga dia Bukak cite Aritu.

Hurm..padahal Abg2 dia ramai Kat Umah,sil aku ni cite Ada je masa dia Tarik sil aku
Belakang pintu,Suruh diam n korek2 kemaluan dia,peluk2. Walau dh Pindah jauh,sbb gian.
Kdg2 sepupu ni sanggup dtg Umah buat.gila lah..tu aku xterima sorg abg pun tak syak.
Dan sil aku ni dr Kecik abg2 dgn mak dia marah Knp dia xsuka n suka baling barang Kat sepupu lelaki dia ni.
Ko sbgai lelaki mmg Naluri biasa Ke nak raba setiap pompuan depan mata?xpaham aku dgn lelaki ni.

Follow Us
fire_place replied at 19-4-2016 11:57 AM
Kalau Kat malaysia ni wujud kan squa ...

ko ingat x aku pnah tulis

banduan banduan penjara nih elok kite guna untuk sains

salah sorang yg patut di enrollkan,perogol yg mrogol girl smpai trauma,bdarah darah ni lar...............hehehehe

pegi mams la sepupu aku yang gile tu.
harem aku nak bergaul ngan derang.
aku ada 2 orang anak dara kat rumah..yang kecik, yangmasih naif.
so baik aku jaga derang..
kalau balik raya, pegi kunjung mengunjung sedara mara, memang anak aku duk bertempek je ngan aku.

Kohser aku nak lepas.

fire_place replied at 19-4-2016 12:10 PM
Org gini Ada je idea...
Ipar pompuan aku tu mmg aku dah syak dia lama,sbb aku mangsa sexual abuse ...

sakit x ....kene korek tuh???...............smpai habis ker jari??................umo brapa

revoc replied at 19-4-2016 12:28 PM
sakit x ....kene korek tuh???...............smpai habis ker jari??................umo brapa

Bukan aku lah..sil aku ni.xkn aku nak Tanya.
Aku ni kena ganggu sexual raba2, love bite xsampai kena korek lah.
Ada yg lagi teruk dr aku kena.tp semua tabah,mohon Allah rahmati mereka semua

CikguZara replied at 19-4-2016 12:25 PM
pegi mams la sepupu aku yang gile tu.
harem aku nak bergaul ngan derang.
aku ada 2 orang anak dara ...

femily femliy nih,mcam racun.................klau kne betray,mmg hempedu la dek immediate femili..................btol dah caution ko nih

x pyah lar nk balik kampung sngat.............da ko paranoid camtuh.............x yah bgaul org len ngat

satu lagi,ko kne jaga jaga,sekolah..................ni lagi bahaya dari umah,femili...............mcam neraka..................tempat hasilkan 3gp,hehehe

fire_place replied at 19-4-2016 12:31 PM
Bukan aku lah..sil aku ni.xkn aku nak Tanya.
Aku ni kena ganggu sexual raba2, love bite xsampai k ...

oooo

adik ipar....

revoc replied at 19-4-2016 12:24 PM
ko ingat x aku pnah tulis

banduan banduan penjara nih elok kite guna untuk sains

Ya,ya,ya...aku ngt..
Bagus cadangkan Kau tu,

revoc replied at 19-4-2016 12:31 PM
femily femliy nih,mcam racun.................klau kne betray,mmg hempedu la dek immediate femili.. ...

tu la betul..masa anak kecik ni, memang bole control.

ni nanti anak dah masuk sekolah menengah, ngan kawan kawan, aishhh....
semoga anak aku tidak terjerumus.

CikguZara replied at 19-4-2016 12:34 PM
tu la betul..masa anak kecik ni, memang bole control.

ni nanti anak dah masuk sekolah menengah, ...

bukan kawan kwan senior jek,junior pun ade ngan kakak angkat lah

cikgu cikgu pun posibel............malah,kat tmpat aku3-4 tahun lpas,jaga kebun ker orang kantin,duk try try form 4

fire_place replied at 19-4-2016 10:08 AM
Terima kasih kk...
Fp mmg xboleh balas pertolongan kk..
Mudahan Allah yg melihat berikan kk kebe ...

sama2. kalau rajin update la kat sini ^^

sebelum terlambat..do something la TT oi.. mmg bapak siyal mcm tu.. klu aku, aku lagi rela tak berbapak dari ada bapak mcm tu..

babi btol punya jantan sial .... gara2 seksual abuse ne memag kasik kita jadi trauma kan ... rsa mcm nak bakar aje anu diorg tu ...

I am so sorry baca pengakuan korang pasal sexual abuse ni. Yang paling menyakitkan hati bila orang dalam family tak pertahankan korang. Syukur alhamdulillah all my brothers biarpun cara diorang kasar, but they are very protective. Lelaki yang nak dengan I memang kena warning berabis to never lay their hands on me. I cannot imagine kalau diorang jenis tak ambil peduli pasal kehormatan diri

Untuk bunuh?aku akui..pernah aku dh xtahan aku Cari maklumat tentang arsenic,ni sbb aku tgk CI Kat Astro..

Aku pikir nak suntik Dlm tiap Makanan dia amik,biar mati perlahan2.. Cuma aku takut pulak,aku Ada 2 org anak kecil Dan org yg aku syg.

Elok la FP masih ada pertimbangan yang betul. FP tak dapat kontrol apa yang berlaku, tapi MESTI kontrol diri sniri jangan nanti menyesal belakang citer.

Masa ujian keluarga KK tengah sangat heavy dulu, KK banyak kali nak doa mintak Allah matikan ayah KK. Nak bunuh, tak sanggup buat jenayah. So doa je la mintak Allah yang ambik nyawa dia kan.

Tapi sudahnya nak doa pun tak berani. Sebab, apa yang kita doa untuk orang, malaikat atas kepala aminkan doa tu untuk kita juga. Kita doakan yang baik, dapatlah baik. Doakan yang buruk???

Takut plak doakan ayah mati, sudahnya KK dulu mati.

Sudahnya jalani je dengan pahit. Dengan doa moga Allah ubah keadaan satu hari nanti. Minta Allah beri ketenangan pada mak ayah KK menjelang usia tua diorang.

Bebetul dah tua baru tenang ha... Alhamdulillah.

Konflik ngan mak bapak ni memang susah kan FP. Cuma FP ada advantage untuk libatkan pihak berkuasa sebab wujud serangan seksual kat situ. FP boleh buat report. Sambil tu berubat juga atasi masalah sihir  supaya proses perundangan berjalan lancar. Kalo dah elok polis datang tapi tetiba mak FP bekap ayah tu susah jugak kan... cuba la bagi dua2 berjalan seiring.

Moga Allah mudahkan FP. Amin.